Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. (НОВИНИ)

Re: 5 ранку. Початок Війни.

Рекомендую встановити додаток у смарті ("тривога")
Спрацьовує раніше за інших, добре будить. Перевірено.
Бо пікалку у чаті не завше чуєш, та й спати уривками не є добре

Я оновив, то в додатку Тривога вже є можливість регулювати звук.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

От просять НATO не критикувати.

Але що їм заважає збити ракети 20 км від НАТО границь? Потім сказати - ми думали до нас летить.
Або просто ввести захисну зону 100 км від границі країн НАТО вглиб України. Сказати, шо для безпеки громадян ЄС, бо ракета може не туди полетіти чи збитий літак впасти на голову європейцям.
Де границі їх сцикливості?


   
Re: 5 ранку. Початок Війни.




сподіваюсь, цього підара наші знайдуть пізніше
і ту суку...
їх треба показово знищувати
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

От просять НATO не критикувати.

Але що їм заважає збити ракети 20 км від НАТО границь? Потім сказати - ми думали до нас летить.
Або просто ввести захисну зону 100 км від границі країн НАТО вглиб України. Сказати, шо для безпеки громадян ЄС, бо ракета може не туди полетіти чи збитий літак впасти на голову європейцям.
Де границі їх сцикливості?
не факт що нато може їх збити. вони не детектяться радарами, бо летять дуже низько
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

От просять НATO не критикувати.

Але що їм заважає збити ракети 20 км від НАТО границь? Потім сказати - ми думали до нас летить.
Або просто ввести захисну зону 100 км від границі країн НАТО вглиб України. Сказати, шо для безпеки громадян ЄС, бо ракета може не туди полетіти чи збитий літак впасти на голову європейцям.
Де границі їх сцикливості?



там немає кордонів сцикливості
якщо йобнуть по Польщі, то скажуть, що то лише на півшишечки і терпимо
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

не факт що нато може їх збити. вони не детектяться радарами, бо летять дуже низько

Літак ДРЛО їх бачить, він зверху дивиться
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Re: 5 ранку. Початок Війни. Нове
celtic [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 12:28
IP/Host: ---.eu-north-1.compute.amazonaws.com
От просять НATO не критикувати.

Але що їм заважає збити ракети 20 км від НАТО границь? Потім сказати - ми думали до нас летить.
Або просто ввести захисну зону 100 км від границі країн НАТО вглиб України. Сказати, шо для безпеки громадян ЄС, бо ракета може не туди полетіти чи збитий літак впасти на голову європейцям.
Де границі їх сцикливості?

Ці ракети практично не збиваються засобами ППО. Низько летять.
Тільки літаками з близької відстані.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Козицький: на Яворівському полігоні загинули 35 осіб. Ще 134 перебувають в лікарнях з різними пораненнями.
це п***а
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Козицький: на Яворівському полігоні загинули 35 осіб. Ще 134 перебувають в лікарнях з різними пораненнями.
це п***а

та не пізда . тяжко але не пізда (((((((((((
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

я нічого не встановлював, у мене працює

Google додав сповіщення про повітряну тривогу в усі смартфони на Android
Компанія Google заявила про те, що додасть сповіщення про повітряну тривозу в усі смартфони, які працюють на базі операційної системи Android в Україні. Про це йдеться в офіційному блозі компанії.

Наголошується, що функцію розроблено спільно з урядом України, вона стане доповненням до сигналів повітряної тривоги, які вже використовуються владою нашої країни, і заснована на подібних сповіщеннях.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Так він вже давно на 70% під ЗСУ. На скільки я зрозумів, то кацапам лише на 30% вдалось захопити місто.
Я живу в Ірпені на стороні, яка під ЗСУ.  Зараз, звісно, виїхав з родиною. Але підтримую зв'язок з тими, хто залишився.
+===================================================+
Донька сусідки жила в Ірпені під орками, два дні назад разом з
дітьми змогла втекти. З 8 машин, що тікали, вдалося лише 4-м...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Ці ракети практично не збиваються засобами ППО. Низько летять.
Тільки літаками з близької відстані.

Ну мали б бачити їх якось. Попередити. Не 5 км же летять. Купа супутників. Починаєш думати, шо НАТО - це одні понти. Ше й той безпілотник в Хорватію.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

не знаю чи вже було
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Христо Грозев: «В ФСБ будут чистки»



   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Ну мали б бачити їх якось. Попередити. Не 5 км же летять. Купа супутників. Починаєш думати, шо НАТО - це одні понти. Ше й той безпілотник в Хорватію.
Попередили. Повітряна тривога була, частину ракет збили.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

    Постановка неудобных вопросов не делает меня провокатором.  И адекватные форумчане спокойно со мной этот вопрос обсуждают. И для меня он имеет совершенно не абстрактное значение.
  Мне конкретно надо знать: выдерживать любыми путями семью из оккупированного города, или надеяться на его освобождение.

Да, выдергивай семью. Когда кацапы побегут, начнется грабеж и убийства немеряных масштабов.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Так він вже давно на 70% під ЗСУ. На скільки я зрозумів, то кацапам лише на 30% вдалось захопити місто.
Я живу в Ірпені на стороні, яка під ЗСУ.  Зараз, звісно, виїхав з родиною. Але підтримую зв'язок з тими, хто залишився.
Главное - это не дать русне закрепиться. В землю закопаться.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Главное - это не дать русне закрепиться. В землю закопаться.

закопуються вже суки
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

закопуються вже суки
В'їпуть артою.
Не треба буде копати могили...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

КацапоЖивотные под Бердянском  Грабят гуманитарный конвой из  Запорожья к Мариуополю! Напалмом жечь это быдло!
Конвой пришел по адресу, типо сразу непонятно для кого он предназначался,кто кстати его организовал? Еще в Бучу можно послать жрачку с гумкрнвоем.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Наразі підтверджено про загибель 35 осіб в результаті ракетного удару по Яворівському полігоні. Ще 134 людей перебувають у лікарні з різним ступенем ураження.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/03/13/7330963/
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

В'їпуть артою.
Не треба буде копати могили...
Не так все просто.
Грамотные полевые укрепления любую Арту выдержат.
Во время ВМВ бундесы показали совкам , как это делается правильно. Под Ельней совки больше года ничего с немецкими укреплениями в чистом поле поделать не могли. А там кроме окопов не было ничего.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

В'їпуть артою.
Не треба буде копати могили...
Тот же Арестович сказал, что если закопаться,  это верная смерть.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Мелитополь.
Возле рга митинг за освобождение мэра.
По улицам ездит кацапская шарабайка и вещает, что отныне митинги запрещены и комендантский час с 18:00 до 6:00

значить, оце - не фейк
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

закопуються вже суки
Это плохо блин. Очень плохо. Тяжело будет их выбивать оттуда.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Як вважаєте чи зачепить південь харківської області? В мене мама 80 км на південь від Харкова, їхати нікуди не хоче. Зараз там тихо.. але
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Наразі підтверджено про загибель 35 осіб в результаті ракетного удару по Яворівському полігоні. Ще 134 людей перебувають у лікарні з різним ступенем ураження.
https://www.pravda.com.ua/news/2022/03/13/7330963/
Пора и нашим по рашистским казармам стрелять, хотя бы приграничным.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Тот же Арестович сказал, что если закопаться,  это верная смерть.
Наши ВСУ в полевых укреплениях в 10 км от Донецка 8 лет воевали. И ничего с ними орки поделать не могли, чтобы хоть чуток отодвинуть.
Это я без всяких аналогий пишу. Просто к тому, что грамотные полевые укрепления - штука серьезная. И лучше не давать русне глубоко закопаться на севере от Киева.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Як вважаєте чи зачепить південь харківської області? В мене мама 80 км на південь від Харкова, їхати нікуди не хоче. Зараз там тихо.. але
В мене родичи в Лебедині Сумської області в оточенні. І теж нікуди не хочуть їхати. Хоча вчора був корідор до Полтави. Змиріться.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Это плохо блин. Очень плохо. Тяжело будет их выбивать оттуда.

Військові кажуть що ні. Маневруючі колони важче
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Як вважаєте чи зачепить південь харківської області? В мене мама 80 км на південь від Харкова, їхати нікуди не хоче. Зараз там тихо.. але

Багато від чого залежить, зараз бої в Ізюмі, від результату чимало залежить в цій зоні.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

В мене родичи в Лебедині Сумської області в оточенні. І теж нікуди не хочуть їхати. Хоча вчора був корідор до Полтави. Змиріться.

Тут майже кожен день є коридори.


Сумщина. Сьогодні, 12 березня, "зеленим коридором" виїхало

1453 авто — 5729 громадян,
113 автобусів — 4343 громадян,
1 мікроавтобус — 10 громадян, з них:

▪️м. Суми — 1154 авто (4516 громадян),
95 автобусів (3780 громадян)
▪️м. Лебедин — 28 авто (83 громадянина),
4 автобуси (52 громадянина)
▪️м. Конотоп — 115 авто (550 громадян),
7 автобусів (210 громадян)
▪️с. В.Писарівка — 2 авто (4 громадянина),
4 автобуси (80 громадян)
▪️с. Краснопілля — 10 авто (30 громадян)
▪️м. Тростянець — 144 авто (546 громадян),
3 автобуси (117 дорослих та 74 дитини),
1 мікроавтобус (10 громадян)

Джерело: Супільне
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Это плохо блин. Очень плохо. Тяжело будет их выбивать оттуда.

В принципі все, що потрібно, відрізати постачання й утюжити регулярно. Як артою не розірве, то з голоду повиздихають.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Если военные части, казармы стали объекты стали целью атак, то не пора ли сделать выводы и на время ночных атак расселять военных где-то на гражданке поблизости ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.



ебать шо в голове у него :lol:

хотя может его жена вопила и истерила. сломался чувак)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Тут майже кожен день є коридори.
А не хочуть.
Сестра ще одна в Харкові. І теж не хоче.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Юрій Бутусов
1 год

Черговий новітній російський зенітно-ракетний комплекс Тор-М2 кинули російські окупанти. Багато електронних блоків знято з системи управління. Знищення такої машини має велике значення, оскільки вони на маршах прикривають російські війська від наших штурмовиків та безпілотників.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія