Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

А що не так, підарасе, що тобі не подобається?
Це тобі щось не подобається
Мені скавчання закордонних ухилянтів подобаються, як і всім хто не втік з країни)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
PAL

Щоб остаточно розставити всі крапки над ї, треба згадати що ще треба було формувати армію на контрактної, тобто професійної основі, тоді і ухилянтів не буде!

розмріявся!
скіки в нас молодих пенсіонерів з силових відомств?

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

заброньований ахфіцер опікун , ко-ко-ко-комбо. Скоріше просто п1дорас  :weep:
Мабуть запустив дитину з катапульти  - тоді інвалідність зрозуміла і як він виїхав теж)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Звісно є, і в мене як і в тих хто в Україні буде велика можливість його виконати
На відміну від закордонних сцикунів

Спитай Ляшко де він роліків фільмує, може згодиться для ФУП
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Єблан, ти вже опріділись
В тебе дитина інвалід?
Чи в тебе бронь?
Чи ти просто звичайний ухилянт-вульгаріс?)

От зовсім дурне. Ну 3 струси мозку, голова у ньго лише шоб туди їсти. :)
Жоден з цих пунктів не протирічить жодному з інших.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Спитай Ляшко де він роліків фільмує, може згодиться для ФУП
Що по темі скажеш, хуєсос?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

От зовсім дурне. Ну 3 струси мозку, голова у ньго лише шоб туди їсти. :)
Жоден з цих пунктів не протирічить жодному з інших.
Ти бив свою дитину головою об підлогу?)
Тому вона інвалід?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Ти бив свою дитину головою об підлогу?)
Тому вона інвалід?)

Сраку свою від баранячої сперми відмий.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Що по темі скажеш, хуєсос?)
Що зневажаю підарасів політруків таких як ти, втім певен в службі ти маєш достатньо приниження що змушений рефлексу вати на фупі,, не співчуваю, але розумію
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Сраку свою від баранячої сперми відмий.
Як ти своїй дитині інваліду?)
Чи вона сама сраку миє?)
Чи нема ніякої дитини інваліда, сцикло?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Що зневажаю підарасів політруків таких як ти, втім певен в службі ти маєш достатньо приниження що змушений рефлексу вати на фупі,, не співчуваю, але розумію
Іди нахуй
Не цікавий
   
Та йому без різниці, коли закінчується, він вихвалявся тут паспортом країни ЄС і тим, що не користується українським паспортом вже років вісім.

Язик Сергія та його хвалькуватість та нарцисизм - його вороги. B-)

А ось до речі——"паспорт краіни Є "—— це достовірна інфа?(
Бо тут якось коз"інське гівно сходило на гівно( блін—тавтологія) що в "реєстрах" такоі інфи немає(
Хто кого в оману вводить?(
   
ну я взагалі тоді не розумію цього пана з його самобичуванням.  8-:

Так.
Записуємо пана qaqy в "правильні" донатори.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це якщо ти пройшов і забив хуй.
Якщо кинувся допомагати, отримав пізди і нічим не допоміг - значить ти довбойоб.
Якщо, оцінивши реально свої шанси, побіг по допомогу - значить є шанс допомогти.

Взагалі, ця тема себе вичерпала. Хочеш себе хуїсосити - хуїсось, твоя особиста справа.
Особисто я себе чмом не вважаю. Мої хлопці, з якими я два роки щодня на зв'язку і допомагаю будь-чим, про що просять і що в моїх силах, також мене чмом не вважають і за те, що не йду добровольцем, півслова поганого не говорять (а от що говорять - не писатиму, бо в багатьох тут пердаки порозриває), а на стіні висить подяка від командира їхньої бригади.
Так що не треба всіх мішати в одну купу, кожен свідомий громадянин допомагає так, як може. А от хто забив хуй і живе як в мирний час чи в Україні, чи за її межами - ото вже реально чмо.

+100500. Мене в логіці qaqy щось таке і турбувало. Ти розклав прямо по поличках. Краще і не скажешь.  (tu)
   
Черги та ґвалт були, десятки відео з ними, тут теж кидали.

До речі——
Той "попередній" гвалт та черги чому створилися?——
Люди массово "губили" документи і так само массово виправляли собі нові паспорти замість "загублених"
   
Ні. То річна піхота. От якби він сховався на зерновозі в Одесі і відчалив морем - отоді була б морська піхота.  :D

Знаю історію як людина переізжджала кордон в фурі з дровами)( і таких там було 20 чоловік включаючи бабцю за 60 )——
Тих напевно в розвідники?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Знаю історію як людина переізжджала кордон в фурі з дровами)( і таких там було 20 чоловік включаючи бабцю за 60 )——
Тих напевно в розвідники?
час акуітельних історій  :laugh: а бабку ти навіщо туди запхав ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

час акуітельних історій  :laugh: а бабку ти навіщо туди запхав ?
бабка була вагітні-епіліптічка :gigi: 
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

60 не така вже і бабка.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

бабка була вагітні-епіліптічка :gigi: 
у серенькі фаназіі ,ух шалун  :D
   
Перше співати по мотивам грєбєнщикова
Друге корнета оболєнского)

Це коз"інське гівно полюбляє ті всі "шансони" )
Там десь в "клійонці" алкашня збирається——туди пости.
   
Тут нас цілий форум чмів, за виключенням кількох справжніх людей, які воюють.

І ще є декілька "правильних" донаторів.
Ім теж дозволяється не воювати.
   
у серенькі фаназіі ,ух шалун  :D

Це реальна історія))
20 людей у фурі з дровами.
2 доби в дорозі)
Вивантажувалися вночі в посадку як справжній десант)
Включаючи і бабцю за 60 років.
Більшість іхали в Італію. Іх з посадки бусами забирали.
У всіх на руках були ліві прибальтійські доки старого типу з наклеіними фоточками ще.
1000 баксів коштувала така подорож)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це реальна історія))
20 людей у фурі з дровами.
2 доби в дорозі)
Вивантажувалися вночі в посадку як справжній десант)
Включаючи і бабцю за 60 років.
Більшість іхали в Італію. Іх з посадки бусами забирали.
У всіх на руках були ліві прибальтійські доки старого типу з наклеіними фоточками ще.
1000 баксів коштувала така подорож)
А шо там в Італії, там тільки на півночі гроші платять південь то жах, можна жити тільки як маєш інших доходів.

Роботи немає. З бонусів тільки природа.


Я б переїхав бо італійці мабуть найбільше схожі на українців, але італійські поліціянти занадто сцикліви щоб брати гроші, а швидкісні ліміти там дебільні бо жара завжди, можна 150 тримати будь де.

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так
Ну і німцям потрібні не ейнштейни а сракомиі, працівники на конвеєрі і двірники)
Танунах... Саме еінштейни німцям і потрібні. Сракомий в Німеччині до речі це середня спеціальна освіта з володінням німецькою на рівні С1. Бо там зарплата добра і туди не так просто потрапити. Двірники теж німці, бо і там зарплатня вища за середню. А на конвеєрі, чи підлогу мити, чи посилки на амазоні розвозити - румуни та араби, українцям туди шлях перекритий.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так.
Записуємо пана qaqy в "правильні" донатори.

Ну мені ясно до чого ти хилиш.
Розумієш, Сірьога, те, шо пан qaqy донатить я б і не знав якби не пані шуша, бо він про це півслова не написав в цій гілці (принаймні, я не бачив, може пропустив).
Навіть після того, як йому тут добряче опоненти напхали за комір (на мою думку, не зовсім то і заслужено), він не почав розповідати, що всі такі-сякі і не цінять його внесок.
Тобто він ніяк не зв'язує свої донати і ставлення на фупі до його персони, бо, по суті, це речі, які знаходяться в різних площинах.
Ти сам для себе вирішив, що існують якісь "правильні" донатори і "неправильні", спираючись на ставлення до тебе на фупі, хоча ж допомагаєш ти своїми донатами не фупу, а тим, хто в ЗСУ.
І я б ще зрозумів якби тебе слали нах Кабс або інші військові, кому ти допомагав, але ж такого мабуть не було? Впевнений, що нічого окрім вдячності ти від них не чув. То в чому проблема?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Якщо не бачите себе українцем, то здавайте паспорт, — Безугла щодо чоловіків за кордоном
Народний депутат Мар’яна Безугла закликала українців за кордоном або виконувати свій обов’язок, або відмовлятися від громадянства.

Про це Мар’яна Безугла заявила в ефірі на Youtube-каналі Наталії Мосейчук.

“Якщо ви не бачите себе українцями – то здавайте паспорт і йдіть звідти. Залишайтеся в іншій країні”, – висловила думку нардеп.

Вона також навела дані опитування зі своїх соцмереж. За словами Безуглої, 70% опитаних відповіли, що готові відмовитися від громадянства в обмін на те, що не будуть мобілізовані.

Військовий експерт Олександр Мусієнко у відповідь наголосив, що такі дискусії під час війни є дуже небезпечними.

“Потрібно знайти таку формулу, яка дуже складна. І правильної відповіді, як її знайти – немає. Щоб, з одного боку, людей мотивувати повернутися, а з іншого – не змусити їх бігти здавати паспорти”, – зазначив Мусієнко.

Експерт також акцентував, що розподіл українців на категорії тих, хто “молодець” і тих, хто “не молодець”, лише послаблює Україну.

“Їм не продовжили паспорти, от бачите які вони “нєгідники”. Вони виїхали, вони зараз не тут, не страждають зараз зі мною. І, в принципі, вони нам не потрібні. Бо ми так дійдемо, що залишаться одна категорія, оці молодці, ці герої. А ці всі були погані. І цього не можна допустити”, – сказав Олександр Мусієнко.

Своєю чергою Мар’яна Безугла пояснила, що ніхто зараз не змушує українців повертатися з-за кордону. Вона додала, що все, з приводу чого наразі звертаються до українських чоловіків за кордоном, це оновлення даних.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

з+++ли комуняки, сука платіть гроші і все буде, невже ви вважаєте що ви здатні існувати за межами України?
   
Ну мені ясно до чого ти хилиш.
Розумієш, Сірьога, те, шо пан qaqy донатить я б і не знав якби не пані шуша, бо він про це півслова не написав в цій гілці (принаймні, я не бачив, може пропустив).
Навіть після того, як йому тут добряче опоненти напхали за комір (на мою думку, не зовсім то і заслужено), він не почав розповідати, що всі такі-сякі і не цінять його внесок.
Тобто він ніяк не зв'язує свої донати і ставлення на фупі до його персони, бо, по суті, це речі, які знаходяться в різних площинах.
Ти сам для себе вирішив, що існують якісь "правильні" донатори і "неправильні", спираючись на ставлення до тебе на фупі, хоча ж допомагаєш ти своїми донатами не фупу, а тим, хто в ЗСУ.
І я б ще зрозумів якби тебе слали нах Кабс або інші військові, кому ти допомагав, але ж такого мабуть не було? Впевнений, що нічого окрім вдячності ти від них не чув. То в чому проблема?

В мене ніяких проблем немає.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це тобі щось не подобається
Мені скавчання закордонних ухилянтів подобаються, як і всім хто не втік з країни)
Ти просто комісарська наволоч
За бабло строчиш
Нікому з притомних не подобається  що в концтабір зганяють тих, хто вирвався
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Якби я була чоловіком за кордоном я нізащо не оновлювала дані - це явно пастка
Краще гуртуватись і наймати адвокатів з прав людини.
Драть цих комісарів в євросудах
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Якби я була чоловіком за кордоном я нізащо не оновлювала дані - це явно пастка
Краще гуртуватись і наймати адвокатів з прав людини.
Драть цих комісарів в євросудах
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
PAL

Якщо не бачите себе українцем, то здавайте паспорт, — Безугла щодо чоловіків за кордоном
Народний депутат Мар’яна Безугла закликала українців за кордоном або виконувати свій обов’язок, або відмовлятися від громадянства.

Про це Мар’яна Безугла заявила в ефірі на Youtube-каналі Наталії Мосейчук.

“Якщо ви не бачите себе українцями – то здавайте паспорт і йдіть звідти. Залишайтеся в іншій країні”, – висловила думку нардеп.

безумна у своєму репертуарі
вона хоч розуміє, скільки народу згодні будуть "здать паспорт"?
процедура виходу з громадянства недарма настільки муторна, що більшість людей тупо на неї забивають, отримавши інше громадянство
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це тобі щось не подобається
Мені скавчання закордонних ухилянтів подобаються, як і всім хто не втік з країни)

Хуйло розділило Українців на ватників і решту,  тепер слуги відрізають тих хто виїхав,  що далі ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

https://t.me/ChernigivOperative/36985

От і добре. При затриманні спробував чинити опір?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

розділило ... відрізають
"не розділяйтеся та не відрізані будете..."
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Мені like ця гілка. Купа індівідів може мазати фекаліями один одного, не засмічуючи профільні гілки! Good! ;)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

з+++ли комуняки, сука платіть гроші і все буде, невже ви вважаєте що ви здатні існувати за межами України?
За що тобі платити гроші?) за те що ти ухилянт?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

В мене ніяких проблем немає.
Всі в Україні дуже за тебе раді)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ти просто комісарська наволоч
За бабло строчиш
Нікому з притомних не подобається  що в концтабір зганяють тих, хто вирвався
Нахуй в бан, кацап)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія