Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хамон хочу дома забацать

Re: хамон хочу дома забацать
LAR

Андреас колись на ФУПі давав свої рецепти бастурми і суджука. Я робила бастурму і вийшло смачно. Теж на балконі (заскленому) в шафці вивішувала. Це було осінню чи весною, вже не пам'ятаю - не було ні морозу ні спеки, десь 5-10 градусів. У нас вище 10 поверха, так що сирості не було.

Так що рецепти Андреаса перевірені особисто і вони працюють!

Ось посилання на його блог - http://www.ohtyrka.net/2013/04/16/domashnyaya-basturma/

Точно,  забыла,  что была такая тема.  Сейчас гляну.
   
Re: хамон хочу дома забацать

Імхо цілу свиняча нога просто засмердицця :laugh:
я особисто не уявляю як домашніх умовах просолити так щоб шпік в кістці не засмердівся
   
Re: хамон хочу дома забацать
LAR

Та тьі оказьівается давно  готовилась)

 Да,  именно то, что нужно.

Готовилась,  честно признаюсь)))  А,  муж сегодня купил мясо.... сделай что нибудь....,  а мне ничего не хочется.... а,  тут тема про хамон)))  Значит будет бастурма!
   
Re: хамон хочу дома забацать

Імхо цілу свиняча нога просто засмердицця :laugh:
я особисто не уявляю як домашніх умовах просолити так щоб шпік в кістці не засмердівся
З хамона крудо вирізають кістки. Залишають лиш частину для декорації.
Взагалі, хамон крудо досить легко робити по-домашньому. І дешево. Єдине, що займає місце у холодильнику як мінімум 3 тидні і треба баняк на нього і довго чекати - мінімум пів-року.
   
Re: хамон хочу дома забацать

тому що в сухому місці тримаєш

 Так.


   
Re: хамон хочу дома забацать

чорізо власної роботи
   
Re: хамон хочу дома забацать

чорізо власної роботи
Показати зображення...

Гонта Тру-Колбаснег)))
   
Re: хамон хочу дома забацать

Из ошейка свинного выйдет отличная копикола, готовится 2,5 месяца и оно того стоит.
]
Це якщо дуже суху хочеш і більше потримати, щоб довше придатною була. А так днів 40, щоб біля кілограму вийшла.
Правило таке: якщо всохне до 70% початкової ваги, вже готова.

Останнє редагування: 14 лютого 2019 23:36:41 від MartinFierro
   
Re: хамон хочу дома забацать

Так.
мясо тоді засильно висушується
я завжди до тижня в сухому ,а тоді до півниці на місяць-два
там градусів 8-10 постійна температура і легка вологість
   
Re: хамон хочу дома забацать

а то наші рідні ,з часничком і кмином українські ковбаси
   
Re: хамон хочу дома забацать

З жиру бісяться!

Хамон по українськи- це  бройлерні окорочка на  пательні, каму занадто жирно  і  не смачно - хай пол'ють погуще майонезіком!

 

Та ну. То ти ще свиняче плічко не запікав  із часничком і приправкою. Куди там вашим сранним хамонам.
   
Re: хамон хочу дома забацать

то перший раз пробував кілька років тому довгодозріваючу ковбасу робити на стриху повісив і забув про неї))))
а потім згадав а вона вже пліснявою поросла
але смак повторити потім не вдалось
   
Re: хамон хочу дома забацать

Це якщо дуже суху хочеш і більше потримати, щоб довше придатною була. А так днів 40, щоб біля кілограму вийшла.
Правило таке: якщо всохне до 70% початкової ваги, вже готова.
Да.
   
Re: хамон хочу дома забацать

мясо тоді засильно висушується
я завжди до тижня в сухому ,а тоді до півниці на місяць-два
там градусів 8-10 постійна температура і легка вологість

  Я роблю,  скажимо так, не тільки для себе, тому мені дуже важливо, щоб все було  безпечно в плані якості. По консистенціі виходить як  добра суха ковбаса.
   Автоліз йде швидше  чим в тебе , бо температурний режим трохи вищій.
   
Re: хамон хочу дома забацать

Та ну. То ти ще свиняче плічко не запікав  із часничком і приправкою. Куди там вашим сранним хамонам.

А ще можна зварити відро  квасолі і влупити з хлібом . Ото я понімаю їжа , а то понапридумували " сраних хамонів "  (td)
   
Re: хамон хочу дома забацать

  Я роблю,  скажимо так, не тільки для себе, тому мені дуже важливо, щоб все було  безпечно в плані якості. По консистенціі виходить як  добра суха ковбаса.
   Автоліз йде швидше  чим в тебе , бо температурний режим трохи вищій.
найважливіше в цілій процедурі витягнути з свіжого мяса воду
потім то вже деталі
як добре витягнеш воду ,я то роблю за допомогою цукру і солі, то мясо не зіпсується
якщо не хочеш щоб пішла пліснява ( для мене вона досить бажана) то перед сушкою замочи на хвилин 20 в винному оцті і аж тоді в приправи
   
Re: хамон хочу дома забацать

А ще можна зварити відро  квасолі і влупити з хлібом . Ото я понімаю їжа , а то понапридумували " сраних хамонів "  (td)
щєй ,з капусти :lol:
   
Re: хамон хочу дома забацать

щєй ,з капусти :lol:

Ні ну серйозно ...   :X  оці коменти з претензією на хамство реально дратують .
Тут йдеться про мистецтво , а виявляється : часником заправити , посипати спеціями ( чим більше різних , тим краще ) , а вкінці полляти шмурдяком , для гламуру .Ням ням . Ніхто ще в світі не зміг додуматись до такого вишуканого блюда як смажена свинина . писець яке кулінаре досягнення .
   
Re: хамон хочу дома забацать

Та ну. То ти ще свиняче плічко не запікав  із часничком і приправкою. Куди там вашим сранним хамонам.

Я багато років маю два тандира,  і запікав усе, що запікається в принципі, ,  і  те  що не запікається я теж запікав.   

   Але порівнювати  смак  печеного м'яса и  м'яса, яке визрівало, це як  порівнювати  тепле та м'яке.
   
Re: хамон хочу дома забацать

Подвал у меня стерильный,  на полу плитка,  подвесной потолок,  вентиляция приточно-вытяжная. Двери стеклянные.  Кирпич керамический,  покрыт пропиткой. Единственное,  что не сделала релинг с крючками для мяса))). Подойдут такие условия?
Та почитай-посмотри про процесс производства хамона, или прошутто... Кратко: большим количеством морской соли убирают влагу, а потом ранней весной, подвешивают где нибудь в помещении, типа сарая, на склоне холма, где хороший движ воздуха, до созревания... Фишка, что весной, до поздней осени, в том что бы температура постепенно поднималась...
   
Re: хамон хочу дома забацать

А ще можна зварити відро  квасолі і влупити з хлібом . Ото я понімаю їжа , а то понапридумували " сраних хамонів "  (td)

Ну, це таке діло - ти можеш і не тільки квасолі влупити відро, а й гороху впридачу до відра квасолі - хто ж тобі заборонить?
   
Re: хамон хочу дома забацать

якщо не хочеш щоб пішла пліснява ( для мене вона досить бажана) то перед сушкою замочи на хвилин 20 в винному оцті і аж тоді в приправи
Когда с Италии привозят салями кампагнола, то она вся в какой то белой муке...
Мож так от плесени защищают..
   
Re: хамон хочу дома забацать

Та почитай-посмотри про процесс производства хамона, или прошутто... Кратко: большим количеством морской соли убирают влагу, а потом ранней весной, подвешивают где нибудь в помещении, типа сарая, на склоне холма, где хороший движ воздуха, до созревания... Фишка, что весной, до поздней осени, в том что бы температура постепенно поднималась...
робив особисто?
бо на ютубі багато різної херні кидають і результат не завжди такий якби хотілось))))
я пам'ятаю як був малим в нас вродило багато сливок і до діда приїхав колега в той час
ну і з дурі писданув що сливки можна як яблука свіжими на зиму заготовити, нада тільки зривати їх з хвостиками і кожну замочити в розплавленому парафіні :laugh:
ну і дід повівся
ми зривали сливки з хвостиками,дід припер торбу свічок розтопив в баняку і мочили їх поштучно
за яких два тижні баба приходить і каже що в півниці бражкою смердит
ми туда, а там пісдєц ,сливки забродили
дід був ощадний,  як я нині ,то каже не викину
ящик тому підєрасту що мені то порадив вишлю до радехова а решту на самогонку
самогонку ту до нині в селі згадують

Останнє редагування: 15 лютого 2019 00:39:15 від гонта
   
Re: хамон хочу дома забацать

робив особисто?
бо на ютубі багато різної херні кидають і результат не завжди такий якби хотілось))))
я пам'ятаю як був малим в нас вродило багато сливок і до діда приїхав колега в той час
ну і з дурі писданув що сливки можна як яблука свіжими на зиму заготовити, нада тільки зривати їх з хвостиками і кожну замочити в розплавленому парафіні :laugh:
ну і дід повівся
ми зривали сливки з хвостиками,дід припер торбу свічок розтопив в баняку і мочили їх поштучно
за яких два тижні баба приходить і каже що в півниці бражкою смердит
ми туда, а там пісдєц ,сливки забродили
дід був ощадний,  як я нині ,то каже не викину
ящик тому підєрасту що мені то порадив вишлю до радехова а решту на самогонку
самогонку ту до нині в селі згадують

То була військова хитрість.
Якщоб зразу  поставив на бражку - баба  стала би пилити,  о знов бухло варить зібрався!

А так, я не я, мопед не мой. Хтів вас сливками пригощати,  а тут  таке..  придеться вже на самогонку,  шопоробиш.


 От тілько кожну з парафіну  виколупувати, вже  разляпану сливу.. То мабудь дуже  баба строга була!
   
Re: хамон хочу дома забацать

То була військова хитрість.
Якщоб зразу  поставив на бражку - баба  стала би пилити,  о знов бухло варить зібрався!

А так, я не я, мопед не мой. Хтів вас сливками пригощати,  а тут  таке..  придеться вже на самогонку,  шопоробиш.


 От тілько кожну з парафіну  виколупувати, вже  разляпану сливу.. То мабудь дуже  баба строга була!
та нє ,дід дуже мало і рідко пив
   
Re: хамон хочу дома забацать

робив особисто?
)Та откуда у меня холмы и сараи...
Просто сегодня достал упаковку с прошутто крудо, посмотрел шо в марте срок годности истекает...
Шо добру пропадать...
С корешком Рудольфом, лупонули трохи...
Ну Руди лупасил, еще хвостом махал, выпрашивал...
Вот тогда и задумался, чем отличается хамон от прошуто...
Ведь они хоть и оба с категории вяленого свиного окорока, но по вкусу отличаются...
Хамон более сухой и твёрдый, прошутто мягче и по вкусу, это если сорт без специй и чеснока, мне больше напоминает солёную красную рыбу...
Залез в нэт, просветился...
Почитал, в общем, о технологии...
Видел, на некоторых сайтах, ролики весят с производств...
Вот и поделился...
   
Re: хамон хочу дома забацать

та нє ,дід дуже мало і рідко пив

  Ніхто не сумнівається.

 То я висунув  бета-версію)  Невтримався.

   
Re: хамон хочу дома забацать

Ні ну серйозно ...   :X  оці коменти з претензією на хамство реально дратують .
Тут йдеться про мистецтво , а виявляється : часником заправити , посипати спеціями ( чим більше різних , тим краще ) , а вкінці полляти шмурдяком , для гламуру .Ням ням . Ніхто ще в світі не зміг додуматись до такого вишуканого блюда як смажена свинина . писець яке кулінаре досягнення .
Ні, ну серйозно.... тут люди готують хамон для відправки на передок військовим, інакше чому б вони оце тут кичилися зі своєю зажратостю, а я тут зі своїм класичним варіантом приготування мняса.


Це як завести гілочьку: "ФЗВ маю два мільйони долярів - допоможіть їх вивести в офшори, щоб не платити податок на прибуток і військовий збір".


Ладно, жируйте, а пенси нехай виздихають пошвидше, щоб не бачили, як ти вничьку під ковдрою будеш жерти свій сраний хамон.
   
Re: хамон хочу дома забацать

У Аргентині є схожа трохи на хамон річ - бондіола (курада)
Це грудинка свиняча в"ялена у солі, навпротязі місяця-двох, можна робити досить легко у домашніх умовах.
Ось так виглядає приблизно
Показати зображення...
Показати зображення...


От зараза - хочу в Аргентину.
   
Re: хамон хочу дома забацать

то перший раз пробував кілька років тому довгодозріваючу ковбасу робити на стриху повісив і забув про неї))))
а потім згадав а вона вже пліснявою поросла
але смак повторити потім не вдалось
Показати зображення...

Це так і має бути.
Ця біла пліснявілість, ніби мука, захищає поверхню ковбаси від іншої зарази. У основному то гриби-пеніциліни. Якщо насторожує, то просто здерти шкірку, але я ніколи не чув, що вона шкодить, їдять прямо з ними часто і не заморочуютьйса.

Останнє редагування: 15 лютого 2019 04:35:11 від MartinFierro
   
Re: хамон хочу дома забацать

Якщо нема бастурми, підійде і мастурба. :laugh:

   
Re: хамон хочу дома забацать

   
Re: хамон хочу дома забацать

Ні, ну серйозно.... тут люди готують хамон для відправки на передок військовим, інакше чому б вони оце тут кичилися зі своєю зажратостю, а я тут зі своїм класичним варіантом приготування мняса.


Це як завести гілочьку: "ФЗВ маю два мільйони долярів - допоможіть їх вивести в офшори, щоб не платити податок на прибуток і військовий збір".


Ладно, жируйте, а пенси нехай виздихають пошвидше, щоб не бачили, як ти вничьку під ковдрою будеш жерти свій сраний хамон.

Ого як полихнуло!
Бомбить  аж гуде))


Шо прикольно,  шмат  запеченого  свиного плечика їй поперек горла не стає,  жере його під ковдрою, поки пенси  здихають .

А в'яленого -    стає колом,  слізоньки  капають)

Невдавно тема  була " ФЗВ,  який сину купить матацикал".
Чія?   Бльо, Карофки))
Пенси здихають,  цуко!   Якій  матацикал,  апомнісь!  Відправляй ці грощі   на передок військовим!


Скумекати,  що, коли ти  готуеш срані хамони  вдома,  то ти платиш тіко  ціну  сирого  м'яса  ,  то взагалі вища математика)


Скумекати, шо  можна заради цього вирощувати поза садом    усіляку городину  і  виростити   свого кабанчика,  то  просто за межами  мислення  середньостатистично ї каровкі.
   
Re: хамон хочу дома забацать

кулінари, блін. тут кругом зубожіння, а вони хамон хамон. :weep:
   
Re: хамон хочу дома забацать
LAR

Когда с Италии привозят салями кампагнола, то она вся в какой то белой муке...
Мож так от плесени защищают..

Это не мука,  это высолы.  Как на кирпичной кладке,  после замокания)))
   
Re: хамон хочу дома забацать

Столько усилий, чтобы испортить свежее мясо. Зачем вам продукты длительного хранения, если можно хоть каждый день покупать свежее мясо?
   
Re: хамон хочу дома забацать
LAR

Ні, ну серйозно.... тут люди готують хамон для відправки на передок військовим, інакше чому б вони оце тут кичилися зі своєю зажратостю, а я тут зі своїм класичним варіантом приготування мняса.


Це як завести гілочьку: "ФЗВ маю два мільйони долярів - допоможіть їх вивести в офшори, щоб не платити податок на прибуток і військовий збір".


Ладно, жируйте, а пенси нехай виздихають пошвидше, щоб не бачили, як ти вничьку під ковдрою будеш жерти свій сраний хамон.

Готовить мясо горячим способом это дорого,  большой расход газа. А, так посолил,  и просто ждёшь когда приготовится ;)
   
Re: хамон хочу дома забацать
LAR

Столько усилий, чтобы испортить свежее мясо. Зачем вам продукты длительного хранения, если можно хоть каждый день покупать свежее мясо?
Из-за работы некогда в магазин сходить.  :shuffle:
   
Re: хамон хочу дома забацать

Столько усилий, чтобы испортить свежее мясо. Зачем вам продукты длительного хранения, если можно хоть каждый день покупать свежее мясо?

Сорян.

Свежее мясо- ето несколько часов после убоя.

В магазине, на рьінке,  именно  " свежее "  мясо-   вчерашнего   убоя, ето процесс хлопотньій, за утро не осилить.      Как раз  туша  за сутки   входит в фазу трупного окоченения.  Зависит от температурьі хранения . Становиться упругим.    В таком состоянии его  радостно покупают,  жарят, варят и нахваливают.   

  Чтоб етот еффект  прошел -его нужно вьідержать.   Случалось тебе  подготовить мясо на шашльік,  а готовить его  через сутки?   Я имею в виду не  хард-маринад из уксуса и соли , а  смазать  смесью специй  и раст. масла.     Оно становиться  очень нежньім.   
 "Раскоченело"  )

     Если вьіждать подольше и при правильной температуре и прочих - оно и приготовиться "само".  С отменньім вкусом.

 Зачем есть сьір, если можно есть  свежий творог каждьій день ;)
   
Re: хамон хочу дома забацать

Ні, ну серйозно.... тут люди готують хамон для відправки на передок військовим, інакше чому б вони оце тут кичилися зі своєю зажратостю, а я тут зі своїм класичним варіантом приготування мняса.


Це як завести гілочьку: "ФЗВ маю два мільйони долярів - допоможіть їх вивести в офшори, щоб не платити податок на прибуток і військовий збір".


Ладно, жируйте, а пенси нехай виздихають пошвидше, щоб не бачили, як ти вничьку під ковдрою будеш жерти свій сраний хамон.

Та причому тут " жируйте" і пенси ?
Це як Г. Зантарая  на  світових змаганнях по дзюдо зробив " ко сото гаке " і весь зал ахнув.
А тут Корова з гальорки : та шо ота " сотка з гаком , переїбав би його ломом і все . Понавдягали японських штанів , ходять як придурки "
Ми тут обговорюємо технології і як правильно зробити певну річ , а не набити пузо мнясом .

Останнє редагування: 15 лютого 2019 09:24:11 від cheshuntt
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія