Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А за що реформатори Беня та Зеля будуть мстити і карати Петра? За Україну або втрачений прибуток

Ось кажуть, що Петра посадять якщо Беня зробить Зелю президентом.

Ось я подумав, на що скривджений Зеля на Петра?

Думаю за те, що Свати заборонені і то що за Петра держава перестала грошей Зеле давати на українофобські серіали і мультики.

А Беня? А Беня за лоукостер, Укрнафту .... і інші загублені активи.

Це справжні причини їх помсти, ну не думає ж хтось
що Беня каратиме Петра за те, що той не відреформув належно судову систему, тому що якби пан Петро це зробив
Беня б сидів

так виходить Беня з Зелей каратимуть Петра за дії Порошенко які були корисні Україні
, як державі !?

Ви відчуваєте аморальність ситуації?

Останнє редагування: 4 квітня 2019 08:32:59 від bassarabia
   
А ви відчули аморальність ситуації в 14-19 ?
   
Ось кажуть, що Петра посадять якщо Беня зробить Зелю президентом.

Ось я подумав, на що скривджений Зеля на Петра?

Думаю за те, що Свати заборонені і то що за Петра держава перестала грошей Зеле давати на українофобські серіали і мультики.

А Беня? А Беня за лоукостер, Укрнафту .... і інші загублені активи.

Це справжні причини їх помсти, ну не думає ж хто то
що Беня каратиме Петра за те, що той не відреформувати судову систему, тому що якби пан Петро це зделал
Беня б сидів

так виходить Беня з Зелей каратимуть Петра за дії Порошенко які були корисні Україні як державі !?

Ви відчуваєте аморальність ситуації?
Якщо Петро програє не думаю що хтось буде його "карати" - трохи перерозподіляться ресурси після "договорняку" і буде Петро далі займатися "великим" бізнесом + постпрезидентські ніштяки  :-)o
   
Ось кажуть, що Петра посадять якщо Беня зробить Зелю президентом.

Ось я подумав, на що скривджений Зеля на Петра?

Думаю за те, що Свати заборонені і то що за Петра держава перестала грошей Зеле давати на українофобські серіали і мультики.

А Беня? А Беня за лоукостер, Укрнафту .... і інші загублені активи.

Це справжні причини їх помсти, ну не думає ж хтось
що Беня каратиме Петра за те, що той не відреформув належно судову систему, тому що якби пан Петро це зробив
Беня б сидів

так виходить Беня з Зелей каратимуть Петра за дії Порошенко які були корисні Україні
, як державі !?

Ви відчуваєте аморальність ситуації?
якщо, за колаборционизм
   
То ж лошки.

Якщо буде якийсь позитив від президентства Зе, то це моральне задоволення від вереску тих, хто за нього голосував.

Будуть squeal like a pig (C). Рекомендую подивитися фільм, з якого цитатка.

Шкода, правда, що і притомні українці при цьому постраждають  :(
   
Якщо Петро програє не думаю що хтось буде його "карати" - трохи перерозподіляться ресурси після "договорняку" і буде Петро далі займатися "великим" бізнесом + постпрезидентські ніштяки  :-)o
Хіба миж Петром і Беней не війна "до кінця"?
Петро ж в него майно забрав,таке прощають?

   
Оце хотів у ТС запитати: як так сталося, що на дільниці в Молдові найбільше голосів отримав Бойко?
Якщо в інших країнах таки більше Порошенко, а не Зеленський, то в Молдові Бойко?  8-:
Такий же результат чомусь і в Естонії
   
До речі українці ,а як ви думаете що Беня с Зелей думають про вас?

Ось ви на місці Бені ...уявіть---ви ризикували житям за країну в які живете  в 2014,критично різикували,допомогли її утриматься,алеж країна забрала в вас активи,і мешканці не засудили цего,мало того що не засудили--багато хто радів.

Ваше ставленя до країни після такого? Ви її патріот? Як ви відноситесь до її мешканців? З повагою?


А покладіть себя на місце Зелі ,ви талановитий актор і продусер ,знімаете в країні кращій продукт, і тут їого забороняють називають антидержавним,не дают більше грошей
на бізнес від держави і не поважають. І громадяни тітульної націі це підтримують.
Шо у вас на душі? Яке ставленя до такої держави? До її тітульної націі?? Ви відноситесь до них с повагою?Ви патріот ?

зі
у Зелі взагалі--державність України --тормоз його бизнесу
і стратегічний партнер --РФ ,Свати в Европі нікому не потрібні як і Квартал ТВ



Останнє редагування: 4 квітня 2019 08:59:30 від bassarabia
   
Хіба миж Петром і Беней не війна "до кінця"?
Петро ж в него майно забрав,таке прощають?
"війна до кінця" непродуктивна і веде до втрат  з обох "воюючих сторін" - це для країн і сусідів по дачі/поверху нормально, а для олігархів "нафиг нужно " втрачати гроші.
Тому "домовляться" як всі "деловые люди"  :-)o
   
Ось кажуть, що Петра посадять якщо Беня зробить Зелю президентом.

Ось я подумав, на що скривджений Зеля на Петра?

Думаю за те, що Свати заборонені і то що за Петра держава перестала грошей Зеле давати на українофобські серіали і мультики.

А Беня? А Беня за лоукостер, Укрнафту .... і інші загублені активи.

Це справжні причини їх помсти, ну не думає ж хтось
що Беня каратиме Петра за те, що той не відреформув належно судову систему, тому що якби пан Петро це зробив
Беня б сидів

так виходить Беня з Зелей каратимуть Петра за дії Порошенко які були корисні Україні
, як державі !?

Ви відчуваєте аморальність ситуації?

Зачетно лизнул сбитому и обосравшемуся летчику...

Вопрос только зачем?
Профита никакого... неужели извращенец? :lol:
   
То ж лошки.

Якщо буде якийсь позитив від президентства Зе, то це моральне задоволення від вереску тих, хто за нього голосував.

Будуть squeal like a pig (C). Рекомендую подивитися фільм, з якого цитатка.

Шкода, правда, що і притомні українці при цьому постраждають  :(

ну к позитивам можно отнести то что наконец то исчезнец 95 квартал
   
Петро хотів посадити трьох друзів але не зміг. Бєня допоможе  B-)
   
Саме перше. За порушення конституці\. Зразу після інавгурайії, згідно конституції ЗОБОВ"ЯЗАНИЙ був оголосоти військовий стан. Засцяв
   
Саме перше. За порушення конституці\. Зразу після інавгурайії, згідно конституції ЗОБОВ"ЯЗАНИЙ був оголосоти військовий стан. Засцяв
Беня і Зеля оголосять війсковий стан?  :gigi:
А якщо ні то як вони за це Петра судитимуть?

І як ви вважаете, в кого більше душа болить за конституцію України ,у реформатора Зелі чі борця з олігархатом Бені?  :laugh:


Останнє редагування: 4 квітня 2019 08:57:50 від bassarabia
   
Саме перше. За порушення конституці\. Зразу після інавгурайії, згідно конституції ЗОБОВ"ЯЗАНИЙ був оголосоти військовий стан. Засцяв

вот пускай вазелин сразу после инагурации и оглашает военный стан.
а потом разбирается с попередником почему тот не сделал это раньше
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія