Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кремль шукає привід для вторгнення в Україну


Нині хуйло шукає привід для спроби повномасштабного вторгнення в Україну. І тут потрібно пригадати, що цей виходець із КГБ, часто любить повторювати ті схеми, котрі вже колись успішно спрацювали та привели його до бажаного результату.

Друга Чеченська війна фактично розпочалася після вибухів на вулиці Гур’янова і Каширському шосе в Москві 8 і 13 вересня 1999 року. Для цієї «великої цілі» ФСБ хуйло, не вагаючись, підірвало будинки з мешканцями всередині.

То хто ж може завадити хуйло на початку 2016 року успішно повторити подібну «операцію», вибравши для цього ще кілька будинків на московських депресивних околицях, заселених людьми, яких не жаль.

Після чого, на їхніх руїнах буде знайдено український паспорт, і «незалежне» російське телебачення (через відданих режиму «експертів») на увесь світ заявить, що Москва просто зобов’язана відреагувати на дії українських «терористів», віроломство і підступність яких просто не мають меж.

У цьому випадку, необхідно враховувати той факт, що припертий до стінки хуйло, захоче потягнути за собою ще когось. І цим найближчим «когосем» може стати Україна.

Кремлю необхідно обвинуватити Україну в підтримці тероризму. А враховуючи наявність чималої кількості російських агентів на українській території, другий ймовірний сценарій розкручення цієї ситуації може бути таким.

Необхідно спровокувати українців. Для цього Росія організовує декілька терактів на новорічні свята у кількох найбільших українських містах. Після чого (через своїх агентів) підкидає ідею, що за це неодмінно потрібно помститися Москві, у найбільш радикальні українські політичні кола.

Далі ФСБ відкриває таким «героям» коридор проникнення на російську територію і організовує негласний супровід до запланованих об’єктів реалізації цього «проекту». Наперед знаючи, де саме це може відбутися.

Після чого впійманих «терористів» можна буде публічно судити в Москві, запустивши потужну хвилю пропаганди з цього питання у світовій пресі.

Акцентуючи на тому, що от, бачите, Україна, а не Росія є державою-терористом. А ви чомусь нам так довго не хотіли вірити.

Можливо, що наприкінці 2015 року подібний розвиток подій звучить, як велике перебільшення, але чи вірив багато хто в Україні (та й світі) у те, що Кремль наважиться на окупацію Криму і вторгнення до Донбасу?

Власне, тут варто було б пригадати, що сказав колись Олександр Солженіцин, якщо засвітити те, що готується зробити в КГБ, то воно або відмовиться від своїх намірів, або виконуватиме це у меншому обсязі.
   
Власне, тут варто було б пригадати, що сказав колись Олександр Солженіцин, якщо засвітити те, що готується зробити в КГБ, то воно або відмовиться від своїх намірів, або виконуватиме це у меншому обсязі.

Колись в Україні про подібних до хуйло говорили, як «зінське щеня». А у випадку з ним, для нього головне, щоб його завжди було зверху.
   
Приводом буде неприйняття бюджету
   
Приводом буде неприйняття бюджету

І не тільки.
   
   Це можуть бути теракти у Ростові, Таганрозі, або ще десь у прилеглих до кордону з Україною містах
 
   
Мене дуже насторожив вчорашній список начебто українських терористів. Вова з дімой щось готують. Їх розпирає від невідворотності історичного процесу.  І замість того щоб бігти в Венесуелу з зміненим обличчям, парочка вирішила дати останній бій
   
Приводом буде неприйняття бюджету
нє, зняття Авакова
   
хуйло може виторгувати Україну у Європи і Америки лише за відсутності справжніх реформ судової влади і прокуратури, і нищівної боротьби з корупцією. Дивіться, мовляв: ці українці такі ж варвари як і ми-росіяни. І нічого ви з ними не поробите-"гєнетичний код", ми варвари з раскосими глазами. Віддайте мені їх-я знаю як треба, бо інакше ви будете тільки вкладати в цю "мов би націю".
А я, швидко знайду їм місце на теренах Росії. Віддайте мені їх!..
Тільки показові процеси і розстріли-як в китайців. На жаль! На мою думку...
   
Если он попрет без авиации ему п***а от Украины.
Если он попрет с авиацией ему п***а от всего Мира.
Если он вообще не попрет ему все равно п***а.

Короче буду сидеть с удочкой на бережке. Труп уже спустили чуть выше по теченью.
   
Це б такий сценарій мав би сенс для хуйло якби в Україні була (про)українська влада.
А при порошенках-гройсманах-яценюках ніякі повномасштабні вторгнення хуйло не потрібні.
Він буде лише домагатись від України (використовуючи тиск Заходу) виконання мінської капітуляції.
Навіщо йому зайві витрати, жертви, санкції якщо своїх цілей (розвал і русифікація України) від добється за допомогою української влади.
   
Короче буду сидеть с удочкой на бережке
Если бы я жил в Норвегии, тоже сидел бы с удочкой на берегу и похеру редиска агрессия
   
Если бы я жил в Норвегии, тоже сидел бы с удочкой на берегу и похеру редиска агрессия

Теперь вам легче стало?

ПС, можно я Опра Турбо обратно включу. Мне так легче станет.

ППС у меня до границы с хуйлостаном километров 55 с сепарми 45
   
Если он попрет без авиации ему п***а от Украины.
Если он попрет с авиацией ему п***а от всего Мира.
Если он вообще не попрет ему все равно п***а.

Короче буду сидеть с удочкой на бережке. Труп уже спустили чуть выше по теченью.

Тут стоит внести поправочку:
Если он попрет с авиацией ему п***а тоже от Украины - у нас ПВО никто не отменял
   
Президент Франции Франсуа Олланд имеет наивысшие показатели популярности среди населения страны с 2012 года. Рейтинг главы государства вырос после терактов в Париже 13 нобяря – таковы результаты соцопроса, проведенного Французским институтом исследования общественного мнения в ноябре
Больше читайте здесь: http://zn.ua/WORLD/posle-teraktov-v-parizhe-reyting-ollanda-vyros-197279_.html
   
   Це можуть бути теракти у Ростові, Таганрозі, або ще десь у прилеглих до кордону з Україною містах

Воронеж просто разрывает в возмущении от  такого игнора  :-)o
   
хуйло може виторгувати Україну у Європи і Америки лише за відсутності справжніх реформ судової влади і прокуратури, і нищівної боротьби з корупцією. Дивіться, мовляв: ці українці такі ж варвари як і ми-росіяни. І нічого ви з ними не поробите-"гєнетичний код", ми варвари з раскосими глазами. Віддайте мені їх-я знаю як треба, бо інакше ви будете тільки вкладати в цю "мов би націю".
А я, швидко знайду їм місце на теренах Росії. Віддайте мені їх!..
Тільки показові процеси і розстріли-як в китайців. На жаль! На мою думку...

Забудь.
Хуло вже нычого не може.
Йому сказали прямим текстом : " Game is over!"
   
хуйло може виторгувати Україну у Європи і Америки лише за відсутності справжніх реформ судової влади і прокуратури, і нищівної боротьби з корупцією. Дивіться, мовляв: ці українці такі ж варвари як і ми-росіяни. І нічого ви з ними не поробите-"гєнетичний код", ми варвари з раскосими глазами. Віддайте мені їх-я знаю як треба, бо інакше ви будете тільки вкладати в цю "мов би націю".
А я, швидко знайду їм місце на теренах Росії. Віддайте мені їх!..
Тільки показові процеси і розстріли-як в китайців. На жаль! На мою думку...

Важко з вами не погодитися. Але що далі буде? Ось у чому питання.
   
Забудь.
Хуло вже нычого не може.
Йому сказали прямим текстом : " Game is over!"
Але пульт з червоною кнопкою не відібрали.
   
Re: Кремль шукає привід для вторгнення в Україну

Хто його зна, що то за кнопка в нього?.. Може ще й так статися, що коли він її натисне, то й розірве йому власний пукан, га?
Ну не може ж не бути "захисту в системі від дурня"?!
   
Тут 80 процентов ебанатов -- нахуй нагнетать--какое такое полномасштабное вторгнення.На границе,что стоит полумиллионное окупационное войско?рашка имеет кучу союзников?её экономика сильна,стабильна и самодостаточна как никогда?так нахуя п***а.Что оно смогло оно взяло все остальное это работа на оккупанта, чем пресс сейчас и занимаеться. Ванговальщик херов  :weep:
   
Кремлю привід не треба - якщо "шукає" то знайде  ;)
 Крим віджали, на Донбасс влізли без усяких приводів (ну не вважати ж таку херь як "защита соотечественников", в яку тільки дебіл народжений від "плєчевої шлюхи" повірить - законним приводом для вторгнення).
Тому якщо не лізе то значить не може, "хотелка ослабела".
   
Та он ничего уже с Украиной сделать не может.
   
Та он ничего уже с Украиной сделать не может.

Але криві ще випустить :X

За санкції та початок повної дії асоціації точно буде мститись і саме на нас
   
Тут стоит внести поправочку:
Если он попрет с авиацией ему п***а тоже от Украины - у нас ПВО никто не отменял

Вы забываете про Муженко. Он запретит стрелять по самолетам.
   
Теперь вам легче стало? ПС, можно я Опра Турбо обратно включу. Мне так легче станет. ППС у меня до границы с хуйлостаном километров 55 с сепарми 45
1.  Не буду с Вами меряться расстоянием до границы с рашами и сепарами, тем более что ближайшего сепара, к сожалению, практически любой житель Украины может обнаружить на расстоянии прямой видимости и не одного :(
2. Если бы я жил в Норвегии, я бы все равно сидел бы на берегу с удочкой :).
   
Нині хуйло шукає привід
хєрню состряпал
Путлер без повода может.
Но щас не 2014 а на носу 2016-й
На, читай толковьіх людей http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=894347.0

Останнє редагування: 23 грудня 2015 16:50:08 від dacko2
   
Если он попрет с авиацией ему п***а тоже от Украины - у нас ПВО никто не отменял
К сожалению, наше ПВО они знают, как свое. И соответственно летчиков подготовить к его преодолению способны :(
Разве что обещанные переделанные на новый комплекс обнаружения и наведения с-125 могли бы оказаться сюрпризом, но их только в следующем году обещают принять на вооружение.
   
Але криві ще випустить :X

За санкції та початок повної дії асоціації точно буде мститись і саме на нас
(tu)
   

А смысл в прямом вторжении, если Украина подписала минскую капитуляцию?
   
хуйло може виторгувати Україну у Європи і Америки лише за відсутності справжніх реформ судової влади і прокуратури, і нищівної боротьби з корупцією. Дивіться, мовляв: ці українці такі ж варвари як і ми-росіяни. І нічого ви з ними не поробите-"гєнетичний код", ми варвари з раскосими глазами. Віддайте мені їх-я знаю як треба, бо інакше ви будете тільки вкладати в цю "мов би націю".
А я, швидко знайду їм місце на теренах Росії. Віддайте мені їх!..
Тільки показові процеси і розстріли-як в китайців. На жаль! На мою думку...
не может, при любой власти в Украине наша страна уже де-юре принадлежит США а свою собственность амеры умеют защищать
   
Второй год ищет... Уже забыл, что искал, и теперь на повестке дня - чем отвлечь паству от Украины...
   
2015 рік
   
 :(  Мешканці воронєжа ....напружились....
   
повторити подібну «операцію», вибравши для цього ще кілька будинків на московських депресивних околицях, заселених людьми, яких не жаль
для цього не треба підривати москвичів, бо вже є крисяни і донбасяни
   
не пишите херню про "хуйло ищет повод для вторжения"
шо его искать
подогнали пару машин ГРАД в лЫнЫрЫ поближе к нашим позициям скрытно, развернули, дали залп по Кацапии и все. удар РСЗО по Кацапии. чистый casus belli..
   
було б непогано постити джерело

якщо ця якийсь черговий огризко чи пыонтковський то нах такий аналіз
   

Нині хуйло шукає привід для спроби повномасштабного вторгнення в Україну. І тут потрібно пригадати, що цей виходець із КГБ, часто любить повторювати ті схеми, котрі вже колись успішно спрацювали та привели його до бажаного результату.

Друга Чеченська війна фактично розпочалася після вибухів на вулиці Гур’янова і Каширському шосе в Москві 8 і 13 вересня 1999 року. Для цієї «великої цілі» ФСБ хуйло, не вагаючись, підірвало будинки з мешканцями всередині.

То хто ж може завадити хуйло на початку 2016 року успішно повторити подібну «операцію», вибравши для цього ще кілька будинків на московських депресивних околицях, заселених людьми, яких не жаль.

Після чого, на їхніх руїнах буде знайдено український паспорт, і «незалежне» російське телебачення (через відданих режиму «експертів») на увесь світ заявить, що Москва просто зобов’язана відреагувати на дії українських «терористів», віроломство і підступність яких просто не мають меж.

У цьому випадку, необхідно враховувати той факт, що припертий до стінки хуйло, захоче потягнути за собою ще когось. І цим найближчим «когосем» може стати Україна.

Кремлю необхідно обвинуватити Україну в підтримці тероризму. А враховуючи наявність чималої кількості російських агентів на українській території, другий ймовірний сценарій розкручення цієї ситуації може бути таким.

Необхідно спровокувати українців. Для цього Росія організовує декілька терактів на новорічні свята у кількох найбільших українських містах. Після чого (через своїх агентів) підкидає ідею, що за це неодмінно потрібно помститися Москві, у найбільш радикальні українські політичні кола.

Далі ФСБ відкриває таким «героям» коридор проникнення на російську територію і організовує негласний супровід до запланованих об’єктів реалізації цього «проекту». Наперед знаючи, де саме це може відбутися.

Після чого впійманих «терористів» можна буде публічно судити в Москві, запустивши потужну хвилю пропаганди з цього питання у світовій пресі.

Акцентуючи на тому, що от, бачите, Україна, а не Росія є державою-терористом. А ви чомусь нам так довго не хотіли вірити.

Можливо, що наприкінці 2015 року подібний розвиток подій звучить, як велике перебільшення, але чи вірив багато хто в Україні (та й світі) у те, що Кремль наважиться на окупацію Криму і вторгнення до Донбасу?

Власне, тут варто було б пригадати, що сказав колись Олександр Солженіцин, якщо засвітити те, що готується зробити в КГБ, то воно або відмовиться від своїх намірів, або виконуватиме це у меншому обсязі.
Тю, переоденут сепаров в украинскую форму, посадят на Грады,отвезут на границу и прикажут палить по "мирным российским деревням", а потом журналісти продажные исполнят вакханалию разоблачения в СМИ "преступлений фашистской хунты" и "зверства националистов и фашистов"...
Как вначале нападения на Грузию имитировали "обстрел мирного Цхинвала" "неустановленными грузинскими боевиками" :comando:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія