Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені цікаво коли...

Мені цікаво коли...

Згорить остання енергопідстанція в  Києві -
бо ми ж аграрна зємля !
Вийде з ладу останній потяг - бо украйїнчи не мают йїждити на тих сатаниншьких потягах -
бо ми аграрнна країна !
Коли перестане в міста йти газ-
Бо війна з кацапами ! маєте відмовитися від всіх комунальних послуг !

Коли пєця стане мадуро ?

Я думаю що скоро.
   
Re: Мені цікаво коли...

Коли пєця стане мадуро ?

Я думаю що скоро.


Нема вже ниякого Пеци. Две недели осталось мучительных бестолковых телодвижений и деградации. Успокотейтеся :)
   
Re: Мені цікаво коли...

При капіталізмі такого не буває.
А при мадурівщині-зеленщині запросто.
Запамятайте юльки - капіталізм основа добробуту держави а значить народу.
   
Re: Мені цікаво коли...

Згорить остання енергопідстанція в  Києві -
бо ми ж аграрна зємля !
Вийде з ладу останній потяг - бо украйїнчи не мают йїждити на тих сатаниншьких потягах -
бо ми аграрнна країна !
Коли перестане в міста йти газ-
Бо війна з кацапами ! маєте відмовитися від всіх комунальних послуг !

Ти неправильно розставляєш події. Якщо буде справжня війна з кацапами, то стрімко настане звиздець нашим енергопідстанціям, залізничним вузлам, газопроводам, ну й не буде за шо сплачувати комуналку.  "Война, это вам не игрушки".
   
Re: Мені цікаво коли...

Нема вже ниякого Пеци. Две недели осталось мучительных бестолковых телодвижений и деградации. Успокотейтеся :)
Лучше не будет, Карл. С Цилькой так точно, это еще более циничная иуда-ворюга, со шлемазиком не знаком, но судя по стоянию на коленях перед путлером, оскорблению всех украинцев, гос. проектах с рашкой, работе на олигархов, офшорам и хамству, ничего хорошего с ним нас тоже не ждет.
   
Re: Мені цікаво коли...

Лучше не будет, Карл. С Цилькой так точно, это еще более циничная иуда-ворюга, со шлемазиком не знаком, но судя по стоянию на коленях перед путлером, оскорблению всех украинцев, гос. проектах с рашкой, работе на олигархов, офшорам и хамству, ничего хорошего с ним нас тоже не ждет.


Я думаю, что вы его узнаете с другой стороны. Человек, который не украл ни копейки и другим не даст. Уверен что против ополчится все ворье в ВР. Пока не пройдут выборы и он не проведет свою партию ему не дадут нормально работать.
   
Re: Мені цікаво коли...

Успокойтесь

Порошенко победит
И как бы не в первом туре
   
Re: Мені цікаво коли...

Успокойтесь

Порошенко победит
И как бы не в первом туре

Ім'я користувача: Sergey Peredery
Дата реєстрації: 10 жовтня 2017 21:26:07
Повідомлень: 149 (~0 в день)
   
Re: Мені цікаво коли...

Згорить остання енергопідстанція в  Києві -
бо ми ж аграрна зємля !
Вийде з ладу останній потяг - бо украйїнчи не мают йїждити на тих сатаниншьких потягах -
бо ми аграрнна країна !
Коли перестане в міста йти газ-
Бо війна з кацапами ! маєте відмовитися від всіх комунальних послуг !

Коли пєця стане мадуро ?

Я думаю що скоро.


Ще один йопнувся.

У вас що там, - масовий суїцид?
   
Re: Мені цікаво коли...

Згорить остання енергопідстанція в  Києві -
бо ми ж аграрна зємля !
Вийде з ладу останній потяг - бо украйїнчи не мают йїждити на тих сатаниншьких потягах -
бо ми аграрнна країна !
Коли перестане в міста йти газ-
Бо війна з кацапами ! маєте відмовитися від всіх комунальних послуг !

Коли пєця стане мадуро ?

Я думаю що скоро.
це станеться тоді коли твоя мадурівна прийде зі своїм новим курсом "боліваріани по чавесу" та її газом по собівартості,"кожному по дві жони(курва не каже що і по дві тещі теж :D",та про інші соціальні ніштяки без монетарної бази наповнення  для тих ніштяків.
 тому пеці до мадурівни як до неба раком.Це чиста привілегія гондупівни(бачиш.вона вже примірялася до пд.америки :D ),що на популізмі голимому вас секту тримає на штучному диханні вже з добрий десяток років.Правда крім дихання ви так нічого суттєвого від неї і не отримали.одні слова і лапшу.ну хоч і то добре для вас.Для зомбі вистарчить. :) 
   
Re: Мені цікаво коли...

Человек, который не украл ни копейки и другим не даст.

Каким образом, позвольте спросить???  8-)
   
Re: Мені цікаво коли...

Невже скоро закінчиться весь цей срач на ФУПі?
   
Re: Мені цікаво коли...

Я думаю що скоро.

Тим чим ти "думаєш" зазвичай не думають, його в унітаз зливають
   
Re: Мені цікаво коли...

Згорить остання енергопідстанція в  Києві -
бо ми ж аграрна зємля !
Вийде з ладу останній потяг - бо украйїнчи не мают йїждити на тих сатаниншьких потягах -
бо ми аграрнна країна !
Коли перестане в міста йти газ-
Бо війна з кацапами ! маєте відмовитися від всіх комунальних послуг !

Коли пєця стане мадуро ?

Я думаю що скоро.

Лапоть бухой, пиши на родном усском.  :facepalm:
   
Re: Мені цікаво коли...

Да и страшилки похожи, у Мадуро - США причина всех бед, у Пети - кацапстан.
   
Re: Мені цікаво коли...
RSP

Невже скоро закінчиться весь цей срач на ФУПі?

Не закінчиться.
Активісти, по генах дєдушок комсомольців 30х років, перементнуться від програвшого Пєті до нового якогось там юлі зєлі ...(потрібне підставити) і будуть ревти що варіантів других нєт, всі інші то хуйло, трампівські ( від них і таке можна чекати).
Своєї думки в них немає. Тому що пропаганда нового президента їм вдовбе в голову з тим вони і будуть влаштовувати срачі.
   
Re: Мені цікаво коли...

ось він і єбанувся, бідолашний, і це не дивно
   
Re: Мені цікаво коли...

Згорить остання енергопідстанція в  Києві -
бо ми ж аграрна зємля !
Вийде з ладу останній потяг - бо украйїнчи не мают йїждити на тих сатаниншьких потягах -
бо ми аграрнна країна !
Коли перестане в міста йти газ-
Бо війна з кацапами ! маєте відмовитися від всіх комунальних послуг !

Коли пєця стане мадуро ?

Я думаю що скоро.

До всех этих ужасов - гораздо быстрее потечет говно из изношенных и уж точно не рассчитанных на пятикратное превышение проектной нагрузки канализаций... Хотя ж мэр-дятелъ объ"явил намедни очередной конкурс на ремонт Бортнической станции аэрации. Кажись четвертый на моей памяти  :weep:

Так шо даже если нек будет света - кыяны найдут друг друга по запаху  :lol:
   
Re: Мені цікаво коли...

капіталізм основа добробуту
капіталістів, для яких нема ніяких кордонів та держав.
   
Re: Мені цікаво коли...

Не закінчиться.
Активісти, по генах дєдушок комсомольців 30х років, перементнуться від програвшого Пєті до нового якогось там юлі зєлі ...(потрібне підставити) і будуть ревти що варіантів других нєт, всі інші то хуйло, трампівські ( від них і таке можна чекати).
Своєї думки в них немає. Тому що пропаганда нового президента їм вдовбе в голову з тим вони і будуть влаштовувати срачі.

Мародер когда удочки вернешь.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія