Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ученые нашли девушку с самой идеальной фигурой в мире (видео)

Ученые нашли девушку с самой идеальной фигурой в мире

Эта женщина имеет самое совершенное тело!

Споры по поводу идеального женского тела отныне должны утихнуть навсегда, так как светила мировой науки решили в конце концов расставить все точки на "i" в этом щекотливом вопросе.

И вот что из этого получилось...

   
Там ніяк нема 65 кг, на ній мінімум 75, а то і більше.








Може, вона раніше важила 65 кг, а зараз їй під сорок і на вигляд там досить кілограм.

Останнє редагування: 6 серпня 2019 07:28:08 від Inanna
   
Знято у 2019 році, тут можна уже нарахувати і 80 кг:







Так що не сотворіть собі кумира.
   
на думку не вченого,
в цьому відео присутня брехня про дослідження вчених ідеальної фігури
згадується лише про якесь дослідження вчених усередненого уявлення серед респондентів про жіночу фігуру
з огляду на параметри ідеалу, які за дослідженням являють собою середнє арифметичне,
велика ймовірність, що автор відео тупо збрехав про дослідження вчених
заради срачу і розкрутки свого каналу
   
Та нє
Може колись воно і було непогано, але час стрімко працює проти неї. "Худі вобли" краще зберігаються.
Ще й без дітей
   
Усереднення краси це як середня температура по лікарні.
   
ідеальна фігура це та, що вам подобається.
   
Думаю,это всё-проявление ухода от вредной для женщин худобы "барби",навязывания модой одежды на стройных и худых,от комплекса неполноценности у полных женщин,к более естественным природным формам и размерам.
 Природа не зря закладывали жировые накопления у женщин- как запас для вынашивания детёныша.когда женский организм работает на пределе своих возможностей.
 Широкий таз и большая грудь- залог нормального развития плода и его обычного рождения и затем выкармливания грудным молоком.
   
ідеальна фігура це та, що вам подобається.
У той,от которой у вас появляется желание завести с ней ребёнка.
   
Думаю,это всё-проявление ухода от вредной для женщин худобы "барби",навязывания модой одежды на стройных и худых,от комплекса неполноценности у полных женщин,к более естественным природным формам и размерам.
 Природа не зря закладывали жировые накопления у женщин- как запас для вынашивания детёныша.когда женский организм работает на пределе своих возможностей.
 Широкий таз и большая грудь- залог нормального развития плода и его обычного рождения и затем выкармливания грудным молоком.

та ну
от саме цей ідеал є безплідним
і спостерігаю таке ж неодноразово
щодо "комплексів", то просто дехто забуває про природність
   
для арабів, африканців, японців, білих метросексуалів, ідеалом зовсім різні хвігури будуть. так само в очах жінок і чоловіків ідеали трохи відрізнаються.
   
все правильно
якшо слово "дєвушка" помінять на "тьолка"
а шо тим вчоним ще треба...
   
Модельная худоба - следствие эфебофилических замашек хомо сапиенса (стремления ипать молодух). Но реальные взрослые женщины - полнее, килограмм на 10-15. Стандарты красоты (килограммовые) разные для этих двух категорий, для подростков - 50 кг на 1.6 м, для взрослых - 60 кг на 1.6 м. Вот и вся наука.
   
У неї чудові пропорції, довги ноги, ще б хоч трохи вагу зігнати і було б неймовірно.
   
У неї чудові пропорції, довги ноги, ще б хоч трохи вагу зігнати і було б неймовірно.
ага. от на тій фотці, де вона на пляжі з мужчиною - обоє просто супер!
   
Думаю,это всё-проявление ухода от вредной для женщин худобы "барби",навязывания модой одежды на стройных и худых,от комплекса неполноценности у полных женщин,к более естественным природным формам и размерам.
 Природа не зря закладывали жировые накопления у женщин- как запас для вынашивания детёныша.когда женский организм работает на пределе своих возможностей.
 Широкий таз и большая грудь- залог нормального развития плода и его обычного рождения и затем выкармливания грудным молоком.
бред это все про запасы. Я была воблой а мои дети прекрасны здоровы красивы и умны
   
Модельная худоба - следствие эфебофилических замашек хомо сапиенса (стремления ипать молодух). Но реальные взрослые женщины - полнее, килограмм на 10-15. Стандарты красоты (килограммовые) разные для этих двух категорий, для подростков - 50 кг на 1.6 м, для взрослых - 60 кг на 1.6 м. Вот и вся наука.

чисто неприродньо бажати іпати тих, кому вже не народжувати
   
Мені пишечки не подобаються. (td)
   
Мені пишечки не подобаються. (td)

аналогічно  8-)
   
чисто неприродньо бажати іпати тих, кому вже не народжувати
Это ты себе в свои 25-35-45-55-65-75 расскажи, мбугога. Насколько я вижу вокруг, ипут всех и в любом возрасте. Ну да, 90 кг с меньшей охотой, а 50 кг с большей. (Не дай бог так оголодать, мбугога)
   
Это ты себе в свои 25-35-45-55-65-75 расскажи, мбугога. Насколько я вижу вокруг, ипут всех и в любом возрасте. Ну да, 90 кг с меньшей охотой, а 50 кг с большей. (Не дай бог так оголодать, мбугога)

Так і дірками в парканах користуються.
Я казав про природній стан речей.
Якщо жінка виглядає старою, то привабливість її різко зменшується і це нормально.
   
 Цікаво, хто її граєпіарить?
   
Цікаво, хто її граєпіарить?
ті, хто Твіггі в 60их. Зараз в Британії росте генерація бройлерів, і піарити тіла S розміру непродуктивно.
   
яб її видрав 8-)

ФУПу відомі навіть подробиці...
   
ФУПу відомі навіть подробиці...

і туди теж :blush2:
   
і туди теж :blush2:

ми в тобі не помилились!  ;)
   
жінка без сраки - як село без церкви
   
Ученые нашли девушку с самой идеальной фигурой в мире
Эта женщина имеет самое совершенное тело!

Споры по поводу идеального женского тела отныне должны утихнуть навсегда, так как светила мировой науки решили в конце концов расставить все точки на "i" в этом щекотливом вопросе.

И вот что из этого получилось...

https://youtu.be/0g3qHnvHCWI

"Я стільки не вип'ю" (с) , тАк колись казав , коли ото хтось мені у якусь ідіал пальцем тицяло , вирячаючи очі із словами "оно диви яка" .  )))
   
 :) "Пампушка" написала пісню про "пампушок", для "пампушок",...

2,311,628,940 переглядів.



Так, моя мама, вона сказала мені, що ти не турбуйся про твій розмір
Каже, хлопці люблять щоб було за що триматися вночі.

Ти знаєш, я не буду тонкою фігуркою, силіконовою лялькою Барбі
Отже, якщо це те,за чим ти дивишся, - тоді проходь далі. :K


Інший варіант:




   
яб її видрав 8-)
вы бы и ее собачку выдрали. Сути не меняет. Женщина красивая. На мой вкус. Несколько кил может и лишних, ну да и моя жена не та худышка, что была в молодости, но это тот же злой и мерзкий любимый человек. Не знаю, что там те учёные считали, а это просто среднестатистическа я ухоженная женщина своих лет. Мое мнение.

Останнє редагування: 6 серпня 2019 17:14:45 від beggy
   
вот и хорошо...
   
А які самі учьониє бо я пропустив?
   
А які самі учьониє бо я пропустив?
британские вагинологи.
   
вы бы и ее собачку выдрали.

Нє. В сабачьки дужемаленьке ачько
   
Шефиня, в штатах говорила, что вес людей обратно пропорционален их достатку и общественному положению. И это наблюдалось достаточно четко. В Чайна баффете, где мы обедали, жирных людей было много больше, чем в стейкхаусе, куда нас иногда приглашали поужинать, хоть это тоже общепит, только дороже. Но, есть исключение. Они одинаковые, бабушки у них любого достатка, лет 70-75.
   
Нє. В сабачьки дужемаленьке ачько
куй у кобеля більший за твого
   
куй у кобеля більший за твого

Та ну - більший за 7 см?
Це хвантастіка :beee: 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія