Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якщо до сьогодні я сумнівалася

Джон Сміт
11 год ·

"Он нє сліваєт Україну!"

Було:
Україна не виконає жодні політичні пункти доки Росія не виконає безпекову частину Мінська, а саме - віддасть всіх заручників, виведе всі війська зі зброєю і не віддасть Україні Дебальцево. Отоді ми проведемо там СВОЇ вибори, приймемо СВІЙ особливий статус для Донбасу і пропустимо через СВОЮ амністію всіх винних в злочинах проти України. А не хочете - їжте далі кору з дерев під санкціями.
І станом на 2017 рік українська дипломатія досягла згоди Франції і Німеччини з цією позицією.

Але ми сдєлалі ето вмєстє і...
Стало:
- Ми готові обговорювати "формулу Штанмаєра". - Зеленський.
А от за цією формулою прийняття нами поправок до Конституції (особливий статус) і проведення виборів (навіть не призначення) відбуваються ОДНОЧАСНО з виведенням Росією військ. Тобто партій наших там нема, наших ЗМІ нема, але дату виборів призначено.
Не треба бути навіть тупим шутніком з кварталу, щоб бачити, що друге очевидно менш вигідне ніж перше.

Мір любой ценой. Стану на калєні!

Ви спочатку вангували що зеленський створить коаліцію з медведчуком. Але чомусь по факту коаліцію з ним створив порошенко, а зеленський взагалі не контактує з ним. Вибачатись ви звісно ж не збираєтесь..Тепер ви вангуєте про зраду в мінську..
   
Ви спочатку вангували що зеленський створить коаліцію з медведчуком. Але чомусь по факту коаліцію з ним створив порошенко, а зеленський взагалі не контактує з ним. Вибачатись ви звісно ж не збираєтесь..Тепер ви вангуєте про зраду в мінську..

я особисто вангувала коаліцію блазня з Мадурівною та, можливо, з Голосом, та запевняла, що коаліції з мудачуками у зелених слуг не буде,
вибачатись будете?
   
Зе до сих пор не вкурил что народу Украины все эти жители и тамжинашилюди,Крыма и Данбаса глубоко пох и их судьба никого совершенно не интересует.Речь идет только об оккупированной территории.Тем более этот придурок собрался за наши деньги восстанавливать то что с помощью тех идиотов было уничтожено и разграблено.Не,ну если он решил с первых месяцев уничтожить свой рейтинг вызвать ненависть у населения -это его проблемы но мы то здесь причем?Речь идет о независимости страны а не о том дала Валька,из Сватов, сегодня Ивану или нет.

Останнє редагування: 13 вересня 2019 08:04:15 від valet
   
Зе до сих пор не вкурил что народу
...

Зе вкурив, що народ його підтримує от і все
   
як завжди, чудова аналiтика Портнiкова на цю тему
з 9:00


   
Проти мінських угод була партія самопоміч. але вони були задонемощ і агенти кремля... що з них взяти...
   
ПЕтьки гордо обдристалися, наділи шорти і підтерлися.. :lol:
   
як завжди, чудова аналiтика Портнiкова на цю тему
з 9:00
https://youtu.be/DXJtnBnCmlY
Пановееее!
Портніков уже проданий з бонусом.
Ілларіонов краще виглядає, мабуть ще недоотримав куш.
Ви ще Геращенко опублікуйте!
   
ПЕтьки гордо обдристалися, наділи шорти і підтерлися.. :lol:

ну уявіть собі фракцію ЄС що буде голодувати проти мінських угод... навіть не так.. проти особливого статусу донбасу... бугага
   
ну уявіть собі фракцію ЄС що буде голодувати проти мінських угод... навіть не так.. проти особливого статусу донбасу... бугага
Уявив: Ар`єв голодує...
Він такий голодний..
   
Уявив: Ар`єв голодує...
Він такий голодний..

То таке... Пінгвін колись ото теж голодував з обіду до вечері )
Просто прийдеться виступати проти того, що 5 років обстоювали...
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

В страшному сні не могла уявити, що такий українофоб стане президентом. Але сьогоднішній день взагалі добив - зелена наволоч хоче знищити навіть державність :(
Державність України нищилась на протязі 25 років, коли розкрадали Україну і будували бананову республіку, коли будували країну з олігархічною системою, яка нищила економіку, бізнес і державність. Розкрадали і нищили, дякуючи тобі і таким, як ти, яким достатньо було кинути кістку "загорнуту у вишиванку" і ви радо знову бігли голосувати у вирішальному турі за Порошенка і йому подібних.

Кажеш мала ще надію на ЗЕ?
Не обманюй, ні себе, ні інших.
Твоя надія - це твій голос за Порошенка в другому турі. Ось твоя надія.
По ділам судять, а не по словам.
Ти знову нав'язала українцям корупцію і знищення державності олігархічною системою.

А те, що робить зараз ЗЕ, це ніякі не його ініціативи. Це розхльобування того, що підписав у Мінську з європейцями і з Ху@лом той, за кого ти голосувала.
   
То таке... Пінгвін колись ото теж голодував з обіду до вечері )
Просто прийдеться виступати проти того, що 5 років обстоювали...
Що да, то так..
Такого ще дійсно в нашій історії не було, коли на свої робочі проекти кричати про зраду.
Зазвичай автори жалілися, що їх напрацювання не розглядають, уваги не приділяють...
А тут на тобі, і розглянули, і приймають..
Здавалосяб - радіти треба!!!
А воно вона як.. :gigi:
   
Ще можна уявити третій майдан і Порошенка на грейдері...
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

По ділам судять, а не по словам.
Ти знову нав'язала українцям корупцію і знищення державності олігархічною системою.

а ти я бачу до цієї пори маєш надію на Зе. ну як можна в віці під 40 років бути таким наївним?
.
   
Що да, то так..
Такого ще дійсно в нашій історії не було, коли на свої робочі проекти кричати про зраду.
Зазвичай автори жалілися, що їх напрацювання не розглядають, уваги не приділяють...
А тут на тобі, і розглянули, і приймають..
Здавалосяб - радіти треба!!!
А воно вона як.. :gigi:

це називається просто: забрехалися...

ЗІ а коли не зрада то у нас украли законопроект  :weep:  не б порадіти спадковості курсу
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Dred, 12 вересня 2019 22:31:40
Розгорнути попередні цитати...
Вии 5 баллов она четко показала суть псевдонационалистов . Каким образом? Вот смотрите кто такие зеленые. Все они самодостаточные люди, которые занимались бизнесом в разрушенной хазяевами вий стране.






давненько не було на фупі такого кондового самовпевененого, але водночас, малоосвіченого кацапа,
який свою вузьколобість, сплющену комуняцькою пропагандою, намагається (як надувається) видати за сократівське чоло)
   
Ви спочатку вангували що зеленський створить коаліцію з медведчуком. Але чомусь по факту коаліцію з ним створив порошенко, а зеленський взагалі не контактує з ним. Вибачатись ви звісно ж не збираєтесь..Тепер ви вангуєте про зраду в мінську..

ти настільки тупий, що навіть не можеш зрозуміти, що таке коаліція.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Відбувається страшна ломка в ментальності українців.

Колись було:
Вкрав, залив дебілам очі росою "мова".
Вкрав, залив дебілам очі росою "віра".
Вкрав, залив дебілам очі росою "армія".
І дебіли радо побігли знову за злодія і руйнівника державності голосувати.
І так 25 років по колу.

Але, на щастя, 71% прозріло і зрозуміло, де лежить корінь зла.

Це як в байці про вовка і свиней, де вовк вдів овечу шкіру, тобто загорнувся у вишиванку, і свині радо віжжать і знову обирають вовка.

Залишилось ще 8% дебілів.
Для вас 71% це вороги?
Ви живете у ворожій для вас країні, де 71% підтримує дії ЗЕ.
А може це з вами щось не так?
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
Via

Державність України нищилась на протязі 25 років, коли розкрадали Україну і будували бананову республіку, коли будували країну з олігархічною системою, яка нищила економіку, бізнес і державність. Розкрадали і нищили, дякуючи тобі і таким, як ти, яким достатньо було кинути кістку "загорнуту у вишиванку" і ви радо знову бігли голосувати у вирішальному турі за Порошенка і йому подібних.

Кажеш мала ще надію на ЗЕ?
Не обманюй, ні себе, ні інших.
Твоя надія - це твій голос за Порошенка в другому турі. Ось твоя надія.
По ділам судять, а не по словам.
Ти знову нав'язала українцям корупцію і знищення державності олігархічною системою.

А те, що робить зараз ЗЕ, це ніякі не його ініціативи. Це розхльобування того, що підписав у Мінську з європейцями і з Ху@лом той, за кого ти голосувала.
На тобі із свіженького, читай і прозрівай, що робить Зе:

Народний депутат Вадим Новинський пропонує відновити виплати пенсій та соціальної допомоги для жителів тимчасово непідконтрольних уряду територій Донбасу. Проект постанови "Про відновлення соціально-економічних зв'язків в окремих районах Донецької та Луганської областей з метою захисту прав і свобод громадян України, які проживають на цих територіях" зареєстрований у Верховній Раді під №1090, передають Патріоти України.


Документом пропонується скасувати укази президента, рішення РНБО і постанови НБУ, якими виплата пенсій була прив'язана до статусу переселенця, також ті нормативні акти, якими було припинено фінансування установ соцзабезпечення, медицини та освіти окремих районів Донбасу.

"Питання відновлення пенсійних і соціальних виплат для жителів окупованих територій безпосередньо пов'язане з подальшою соціально-економічною інтеграцією Донбасу. Ця тема повинна проходити широке обговорення в парламенті та уряді. Нагадаю, що за станом на 2014 рік на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей проживало 1,3 мільйони пенсіонерів. За даними ООН, пенсії отримують близько 500 тисяч осіб, і тільки ті, хто зареєстрований як переселенець. Фактично попередній уряд позбавив 700 тисяч українців , які проживають на непідконтрольних територіях, права на соцзахист", - вважає Новинський.

Він також додав, що поступове відновлення соціальних виплат українцям, які проживають на непідконтрольних територіях Донбасу - важливий крок на шляху відновлення миру та інтеграції тимчасово непідконтрольних територій.

"Пропоную вносити цей Проект Постанови до порядку денного кожного сесійного тижня, поки він не буде розглянутий парламентом. Гуманітарна ситуація на окупованих територіях Донбасу залишається складною, тому для співгромадян, які проживають там, поновлення виплати пенсій та допомоги - питання фізичного виживання. Крім того, поступове відновлення виплат на окупованих територіях передбачено Мінськими угодами, тому рано чи пізно це питання має бути вирішене на державному рівні, це шлях, по якому ми маємо рухатися в майбутньому", - підкреслив народний депутат.
https://patrioty.org.ua/politic/vzhe-pidhotuvav-zakonoproekt-novynskyi-zaproponuvav-vidnovyty-sotsvyplaty-na-okupovanii-chastyni-donbasu-295133.html
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Залишилось ще 8% дебілів.
Для вас 71% це вороги?
Ви живете у ворожій для вас країні, де 71% підтримує дії ЗЕ.
А може це з вами щось не так?

71%, це люди телевізора і наїву - мрія жуликів.
буде Зе задовольняти алєгаторів, не будуть вони його цькувати на своїх телеканалх, все буде ок. буде щемити, "зможуть повторити фінт останніх 5 років".
   
Тука пише

Коли мені вдень переслали це повідомлення, спочатку зніяковів - яка ще, до Біса, "формула Штайнмаєра"?!
Трошки охолонув і сам себе заспокоїв: "розглядатимуться", "будемо обговорювати"... Це ж ще не означає, що Україна погодилась!..
Раптом - дзвінок від людини, яку я особисто поважаю і ціную. Людина, яка дуже добре поінформована і якій я вірю:
- Розслабся - питання вже вирішено під час "обміну полоненими". хуйло лише вимагає письмових гарантій від Зеленського, той сперечається, намагається проскочити "між краплинками". Але, принципово питання вже вирішено - "ПМР-2" буде у нас на Сході і "вопрос Крыма закрыт навсегда". Фактично, Зеленський зараз шукає, яким чином впарити суспільству виконання вимог "формули", мінімізуючи падіння рейтингу. Головна проблема його технологів: яким чином видати капітуляцію за "перемогу"?

Я ДУЖЕ ХОЧУ ВІРИТИ В ТЕ, ЩО ЦЯ ПОІНФОРМОВАНА ЛЮДИНА ПОМИЛИЛАСЬ!
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

а ти я бачу до цієї пори маєш надію на Зе. ну як можна в віці під 40 років бути таким наївним?
.
ЗЕ знищить олігархічну систему, яка руйнує Україну. І дасть поштовх на європейський розвиток.
ЗЕ не ідеал і мені теж не подобається його ватність, але він дасть початок нормального європейського розвитку України. Заложить фундамент. Він не вічний,  після нього прийдуть до влади інші, патріоти, націоналісти, і почнуть розбудовувати державність вже в національному дусі. Але Україна, дякуючи ЗЕ, вже буде рухатись в правильному напрямку.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

По крайней мере новое правительство намерено заниматься экономикой. А не Великой восточной стеной и транспортировкой остатков флота в Россию.

Как замечательно что у нас появилось такое правительство! И как жалко что его не появилось чуть раньше. Ну где-то в 2014.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

а ти я бачу до цієї пори маєш надію на Зе. ну як можна в віці під 40 років бути таким наївним?
.
Під 50.
Під 40 може і був би наївним.
Але тепер вже ні.
Мене не обдуриш і не обкрадеш, прикриваючись мовою вірою армією.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

ЗЕ знищить олігархічну систему, яка руйнує Україну. І дасть поштовх на європейський розвиток.
ЗЕ не ідеал і мені теж не подобається його ватність, але він дасть початок нормального європейського розвитку України. Заложить фундамент. Він не вічний,  після нього прийдуть до влади інші, патріоти, націоналісти, і почнуть розбудовувати державність вже в національному дусі. Але Україна, дякуючи ЗЕ, вже буде рухатись в правильному напрямку.
боже, боже, хорват. навіть не беручи до уваги ватність. подивися скільки прибутку показує державний Приватбанк, і скільки за Бені. скільки Артемсіль, скільки інші держкорпорації стали давати прибутку за Пороха.
зараз, не знаю, чи знизили ціну Бені для його феросплавних заводів(тільки для його заводів, прошу зауважити). якщо знизили, то це мінус державі 350млн. гр. щомісяця.
ну і нещодавнє день народження Суркіса і його гості ні про що не говорять?
   
Фактично, Зеленський зараз шукає, яким чином впарити суспільству виконання вимог "формули", мінімізуючи падіння рейтингу.
...
тут не факт що все обмежиться падынням рейтингу
...
Головна проблема його технологів: яким чином видати капітуляцію за "перемогу"?
...
мабуть будуть тупо говорити ми припинили війну і повернули донбас...
...
можливо вдастся пропетляти, проте ситуація фуйова.. а що поробиш після капітуляції горе переможеним...
   
Приймемо Донбас і будемо його перетравлювати. Буде тягар на довгі роки. Про ЄС і НАТО навіть не мріяти. Оттаке.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Під 50.
Під 40 може і був би наївним.
Але тепер вже ні.
Мене не обдуриш і не обкрадеш, прикриваючись мовою вірою армією.
ок. зараз вже ніхто вірою і мовою не прикриваеться. ціни ні на що не знизилися, а тільки підвищилися на товари першої необхідності. але по телевізору про це вже не говорять. та і на фупі якось дивно теми не створюють. а раніше регулярно.
на митницях трішки підвищилася такса за "сіре розмитнення".
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

На тобі із свіженького, читай і прозрівай, що робить Зе:

Народний депутат Вадим Новинський пропонує відновити виплати пенсій та соціальної допомоги для жителів тимчасово непідконтрольних уряду територій Донбасу. Проект постанови "Про відновлення соціально-економічних зв'язків в окремих районах Донецької та Луганської областей з метою захисту прав і свобод громадян України, які проживають на цих територіях" зареєстрований у Верховній Раді під №1090, передають Патріоти України.


Документом пропонується скасувати укази президента, рішення РНБО і постанови НБУ, якими виплата пенсій була прив'язана до статусу переселенця, також ті нормативні акти, якими було припинено фінансування установ соцзабезпечення, медицини та освіти окремих районів Донбасу.

"Питання відновлення пенсійних і соціальних виплат для жителів окупованих територій безпосередньо пов'язане з подальшою соціально-економічною інтеграцією Донбасу. Ця тема повинна проходити широке обговорення в парламенті та уряді. Нагадаю, що за станом на 2014 рік на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей проживало 1,3 мільйони пенсіонерів. За даними ООН, пенсії отримують близько 500 тисяч осіб, і тільки ті, хто зареєстрований як переселенець. Фактично попередній уряд позбавив 700 тисяч українців , які проживають на непідконтрольних територіях, права на соцзахист", - вважає Новинський.

Він також додав, що поступове відновлення соціальних виплат українцям, які проживають на непідконтрольних територіях Донбасу - важливий крок на шляху відновлення миру та інтеграції тимчасово непідконтрольних територій.

"Пропоную вносити цей Проект Постанови до порядку денного кожного сесійного тижня, поки він не буде розглянутий парламентом. Гуманітарна ситуація на окупованих територіях Донбасу залишається складною, тому для співгромадян, які проживають там, поновлення виплати пенсій та допомоги - питання фізичного виживання. Крім того, поступове відновлення виплат на окупованих територіях передбачено Мінськими угодами, тому рано чи пізно це питання має бути вирішене на державному рівні, це шлях, по якому ми маємо рухатися в майбутньому", - підкреслив народний депутат.
https://patrioty.org.ua/politic/vzhe-pidhotuvav-zakonoproekt-novynskyi-zaproponuvav-vidnovyty-sotsvyplaty-na-okupovanii-chastyni-donbasu-295133.html
Ну, по перше, яким боком Новинський до ЗЕ?
   
Зачем нам нужно то сепарское население, которое почти 100 % ходили на сепарский референдум 2014 года   "  о самоопределении "Зачем нам они нужны чтобы восстанавливать то что они разворовали , разграбили  уничтожили ??

Вони й зараз на наших шиях і проводять багато часу на вільній частині України серед нас . У багатьох тут бізнес, хтось їздить за пенсією, у когось діти навчаються, відпочивати за кордон їздять і т.п. Сепари просто гуляють по країні.

По темі: штанмаєра разом з формулою =======>

Останнє редагування: 13 вересня 2019 09:20:16 від villar
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
Via

Ну, по перше, яким боком Новинський до ЗЕ?
А ти послідкуй пару днів, що далі буде, зрозумієш. Про угоду Штайнмайєра почитай, її Зеленський підписувати зібрався.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

ок. зараз вже ніхто вірою і мовою не прикриваеться. ціни ні на що не знизилися, а тільки підвищилися на товари першої необхідності. але по телевізору про це вже не говорять. та і на фупі якось дивно теми не створюють. а раніше регулярно.
на митницях трішки підвищилася такса за "сіре розмитнення".
Тільки пару днів, як запрацював Кабмін.
Навіть місяць не пройшов.
Дайте трохи часу.
Гривня зміцнилася.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

А ти послідкуй пару днів, що далі буде, зрозумієш. Про угоду Штайнмайєра почитай, її Зеленський підписувати зібрався.
Це розхльобування того, що понапідписував у Мінську Порошенко.
ЗЕ не має поля маневру. Або погоджується на то, що понапідписував Порошенко, або європейці його з'їдять і кинуть на з'їдження Ху@лу.
   
Це розхльобування того, що понапідписував у Мінську Порошенко.
ЗЕ не має поля маневру. Або погоджується на то, що понапідписував Порошенко, або європейці його з'їдять і кинуть на з'їдження Ху@лу.

Так і є...
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Тільки пару днів, як запрацював Кабмін.
Навіть місяць не пройшов.
Дайте трохи часу.
Гривня зміцнилася.
та канєшна дам. навіть пів-року. там вже все стане ясно.
як думаєш, чому гривня зміцнилася?
   
Червона лінія


Зеленський збирається "обговорювати" з хуйло і його нормандськими колегами реалізацію мінського плану руйнування України за "формулою Штайнмаєра".

На що може йти Україна (зелена лінія), чого не бажано робити (жовта лінія) і чого не можна робити в жодному разі (червона лінія).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія