Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

о, а можна лінк шоб детальніше почитати про тест на дельту   ;o

– Ще в кінці червня в Україні не було технічної можливості виявляти "Дельту", і МОЗ надсилав відібрані зразки аж до Лондона. Відколи Україна сама виявляє цей штам? І як це відбувається?

– Минулого тижня, у вівторок (20 липня – УП) Центр громадського здоров’я отримав ПЛР-системи, які дозволяють діагностувати "Дельту". Цей ПЛР-тест роблять у середньому 6 годин.

Його особливість в тому, що тест роблять уже після встановленого діагнозу "коронавірусна хвороба". Тобто спочатку роблять звичайний ПЛР, а потім ще один, уже на визначення мутації "Дельта". Ізольовано його поки що не можна використовувати.

Зараз у нас близько 2 тисяч таких тест-систем. Очікуємо, що найближчим часом ми зможемо передати їх на рівень областей, щоб пришвидшити видачу результатів.

– Поки що ці тести роблять лише в Києві?

– Так. У нас є три алгоритми виявлення "Дельти", тобто епідеміологічного дослідження.

Перший. На рівні кожної області ми виокремили кластери – зони або території з аномальним підвищеним рівнем захворюваності, з яких певний відсоток зразків щотижня передається в Київ, щоб їх проаналізувати на наявність "Дельти".

Другий. Ми перевіряємо певний відсоток зразків тих людей, які дуже важко переносять хворобу – щоб знати, які штами призводять до більшого відсотка госпіталізацій або важкого перебігу.

Третій. Ми перевіряємо певний відсоток зразків тих людей, які повернулись з-за кордону – щоб бачити штами, які ввозять на територію України.

Тобто щотижня з кожної області зразки везуть у Київ і силами ЦГЗ, інколи із залученням лабораторій, що знаходяться в Європі – ми їх перевіряємо. Так ми отримуємо повну картинку.

– Тест-системи на виявлення "Дельти" Україна закупила чи отримала в межах гуманітарної допомоги?

– Це благодійна допомога від ВООЗ, але в планах МОЗ закупити тест-системи на визначення "Дельти" перед початком сезону. Щоб ми швидше реагували на локальні спалахи.
   
Re: короновірус в Україні

Сестра за 2 тижні летітиме з Італії МАУ ( омай гад  :X )
Які там в них зараз правила на переліт?
Жінка не хворіла,  не щеплена.
https://lowcost.ua/kmu-delta-test/

з 5 серпня

Нові правила передбачають, що вакциновані хоча б однією дозою препарату визнаного ВООЗ громадяни зможуть в’їхати в Україну без перешкод, не вакциновані громадяни будуть зобов’язані здати тест. Іноземці зможуть потрапити в Україну за умови наявності тесту чи сертифікату про вакцинацію. Особи, які повертаються з Росії та Індії будуть поміщені на обов’язкову 14-денну самоізоляція без права її дострокового завершення.
   
Re: короновірус в Україні

Нових випадків у областях/імунізовано (2 доза):

м. Київ – 164/13970
Вінницька – 46/4254
Волинська – 9/1298
Дніпропетровська – 54/6085
Донецька – 57/2296
Житомирська – 17/3237
Закарпатська – 11/1660
Запорізька – 43/1627
Івано-Франківська – 16/1668
Київська – 54/3996
Кіровоградська – 6/1431
Луганська – 25/775
Львівська – 64/3936
Миколаївська – 13/1849
Одеська – 92/2464
Полтавська – 23/2170
Рівненська – 16/915
Сумська – 49/1271
Тернопільська – 32/1306
Харківська – 83/3235
Херсонська – 95/1841
Хмельницька – 37/2341
Черкаська – 26/1418
Чернівецька – 24/1265
Чернігівська – 25/2628
   
Re: короновірус в Україні

Covid молодшає. Лікар розповів, пацієнти якого віку найчастіше потрапляють у стаціонар

У стаціонарі Львівської інфекційній лікарні найбільше пацієнтів з коронавірусом віком від 25 до 45 років. Хоча ще декілька місяців тому переважала вікова категорія 35+. Про це у п’ятницю, 6 серпня. під час брифінгу повідомив лікар-інфекціоніст Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Андрій Орфін, передає Львівський портал.

Саном на ранок 6 серпня у Львівській інфекційній лікарні на лікуванні з коронавірусом перебуває 42 мешканців області. Андрій Орфін повідомив, що вік цих хворих – абсолютно різний. Він каже, що зараз найменше пацієнтів віком 75+, хоча ще на початку пандемії таких хворих у стаціонарах було найбільше.

«Є багато пацієнтів від 25 до 45 років – це напевно найбільша частка. На другому місці – пацієнти від 60 до 75 років. Найменше на сьогодні старших пацієнтів від 75 років», – зазначив Андрій Орфін.

Медик зауважив, що стан пацієнтів, які доволі швидко звертають у стаціонари з Covid, важкий. Нині у інфекційній лікарні, за словами Андрія Орфіна, більшість хворих – кисневозалежні.

«Особливістю є те, що попри швидке звернення у стаціонар, стан пацієнтів є досить важкий. Якщо півроку тому легенева недостатність розвивалася на 12 та 14 день, то зараз пацієнти наприкінці першого тижня вже мають важку легеневу недостатність і потребують подачу кисню», – додав медик.

Нагадаємо, із травня й дотепер ситуація із Covid-19 на Львівщині залишається стабільною. Проте останніми днями в області почали фіксувати незначне зростання кількості підтверджених випадків Covid. Так, у 5 серпня виявили 55 нових хворих, 6 серпня – 64.

Також у липні на Львівщині підтвердили перші випадки інфікування штамом коронавірусу «Дельта». Втім усіх хворих перевели на амбулаторне лікування.  Зараз цей штам підозрюють ще у дев’ятьох мешканців області.
   
Re: короновірус в Україні

Потихеньку розганяємося
   
Re: короновірус в Україні

Потихеньку розганяємося
так, однак здається в сей раз хвиля йде зі сходу і півдня країни. До сього моменту ми були в тренді Польщі з таймінгом в два тижні. Зараз здається заносять з кацапії
   
Re: короновірус в Україні

Разработчики китайской вакцины CoronaVac из Sinovac Biotech оценили уровни нейтрализующих коронавирус антител после двух доз, а также эффект от введения третьей – бустерной (усиливающей) дозы. Их выводы в препринте: пожилым людям рекомендуется дополнительная инъекция.

Обнаружено, что титры/концентрация антител у >70% участников фаз I/II клинических исследований CoronaVac упала ниже "ключевого порогового уровня" (за который взят среднегеометрически й титр в районе 8,0) примерно через полгода после второй дозы (введенной спустя 28 дней после первой).

В рамках фазы II третью дозу в разных концентрациях дали 303 участникам в провинции Хэбэй, Китай.

Третья доза с одобренным ВОЗ содержанием иммуногена (3 мкг) через восемь месяцев после второй "быстро и заметно увеличила титры". Через неделю после ее введения они выросли до 305: это в семь раз больше, чем на 28 день после второй дозы.

Исследователи подчеркивают: пока неизвестно, какая защита остается у людей после того, как концентрация антител снижается ниже указанного выше порога. Они напомнили, что вторая доза вакцины Pfizer-BioNTech стимулирует "резко усиленный врожденный иммунный ответ", и провели параллели с CoronaVac.

ВАЖНО. Защиту от заражения коронавирусом и развития ковида обеспечивают не только антитела, но также врожденный клеточный иммунитет, который стимулируется СoronaVac и другими вакцинами. Споры о его роли при SARS-CoV-2 – от "незначительной" до "основной" – продолжаются.
По данным исследователей, частота нежелательных реакций после третьей дозы "была стабильно низкой (около 5%)" и "реактогенность вакцины была неотличима от реактогенности плацебо, что указывает на хорошую ее переносимость".


"Наше исследование поддерживает идею бустерной дозы для пожилых людей", – резюмировали авторы.

   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

Вакцинація від COVID-19, за попередніми оцінками, знижує ризик потрапляння до лікарні і важкого перебігу коронавірусної хвороби у 15 разів. Такі цифри озвучили в Міністерстві охорони здоров'я на підставі даних про вакцинацію в країні.

Було проведено аналіз 99 583 випадків ковіду за останні три місяці – з 10 травня до 3 серпня.

662 випадки (це 0,66% від усіх в аналізі) було зафіксовано у щеплених двома дозами, тобто у тих, хто пройшов повний курс імунізації.

З майже ста тисяч випадків хвороби 24 442 людини були госпіталізовані. З них лише 95 осіб (0,39%) – ті, хто був щеплений двома дозами.

"Ця статистика свідчить про те, що всі вакцини, які використовує Україна, ефективно запобігають важкому перебігу хвороби", – підкреслили в МОЗ.

Там також зазначили, що це попередні дані й вони не враховують безсимптомні випадки захворювання, а також ті випадки, коли хворі не робили тест і не зверталися за допомогою.

Оскільки на 3 серпня повністю вакциновано ~5,6% населення України, ризик захворіти у нещеплених у 8,42 разів більше, ніж у вакцинованих, а ризик потрапити при цьому до лікарні – вище у 14,77 разів.
   
Re: короновірус в Україні

В Ізраїлі виявили перші випадки COVID-зараження після третьої дози вакцини

Через тиждень після третьої дози COVID-вакцини коронавірусну інфекцію виявили у 14 ізраїльтян.

11 із захворілих - люди у віці від 60 і старше, троє інших - молодше 60 років. Двоє людей з групи 60+, що заразилися після бустерної дози, госпіталізували в зв'язку з погіршенням їхнього стану.

Третє щеплення їм зробили за рекомендацією медиків після того, як з'ясувалося, що перші дві не виробили необхідної для протистояння коронавірусній інфекції кількості антитіл.

"Зробіть щеплення, носіть захисну маску, дотримуйтесь рекомендацій. Це єдиний спосіб уникнути локдауну", - йдеться в коментарі міністерства охорони здоров'я Ізраїлю після оприлюдненого ЗМІ повідомлення.

Там також зазначили, що COVID-19 був діагностований у 14 осіб з 464 810, які отримали третє щеплення. Таким чином, хворі становлять 0,003%.

Ізраїль став першою країною, яка почала масову кампанію ревакцинації населення від коронавірусу.
   
Re: короновірус в Україні

Вакцина Spikevax (Moderna) может быть эффективнее Comirnaty (Pfizer-BioNTech) против дельта-штамма коронавируса. Такой предварительный вывод сделан в препринте от компании nferencе, которая анализировала данные более 50 000 пациентов из штатов Миннесота, Висконсин, Аризона, Флорида и Айова в системе здравоохранения Mayo Clinic.

Распространенность дельты в Миннесоте, к примеру, увеличилась с 0,7% в мае до более 70% в июле, тогда как распространенность альфа-варианта снизилась с 85% до 13% за тот же период.

Исследователи обнаружили, что эффективность вакцины Moderna против заражения упала с 86% в начале года до 76% в июле; для Pfizer-BioNTech цифры – 76% и 42% соответственно.

Сравнивая уровни инфицирования между полностью привитыми двумя этими вакцинами, авторы не умалчивают о некоторых ограничениях своего исследования, но пишут: Moderna давала двукратное снижение риска "прорывной" инфекции по сравнению с Pfizer.

Во Флориде, которая сейчас из-за невысокого (относительно других штатов) уровня вакцинации переживает крупнейший всплеск COVID-19, риск заражения в июле после полной вакцинации Moderna был примерно на 60% ниже, чем после Pfizer.

Обе вакцины были эффективны в предотвращении госпитализации с ковидом: почти 92% у "модерны" и 85% у "пфайзера".

Исследователи пишут: хотя обе мРНК-вакцины "надежно защищают от инфекций и тяжелой болезни", нужна дальнейшая оценка механизмов, лежащих в основе различий в их эффективности, таких как режимы дозирования и состав вакцины.
   
Re: короновірус в Україні

Коронавирус за неделю "убил" мать, отца и их сына. Фрэнсис Гонсалвес из Кардиффа рассказал, что потерял мать, отца и брата из-за COVID-19 в течение недели, поскольку все трое решили не вакцинироваться после того, как их напугала дезинформация антивакцинаторов.

Коронавирус унес жизни почти всех членов семьи 43-летнего Фрэнсиса Гонсалвеса. Они все были ярыми противниками вакцинации, пишет Daily Mail.

За одну неделю у мужчины умерли мать, отец и брат, которые проживали в Португалии. По его словам, родственники стали жертвами антивакцинаторской пропаганды и отказались прививаться.

При этом он отметил, что его мама страдала от хронических заболеваний, а отец лежал в больнице из-за камней в почках, но младший брат был здоров. Фрэнсис уверен, что вакцина спасла бы его 40-летнего брата от смерти. Погибший активно занимался спортом, бегал, ел только здоровую пищу и за 15 лет даже не притронулся к алкоголю.

Здоровье его брата и отца ухудшилось, а Гонсалвес пытался найти способ попасть в Португалию. Они умерли еще до того, как он туда попал. Когда он приехал, то обнаружил, что его мать пытается справиться с вирусом. Она умерла через несколько дней, и все трое похоронены на кладбище в Лиссабоне.

Гонсалвес считает, что его отец, 73-летний Бэзил, заразился коронавирусом, находясь в больнице, а его мать, 65-летняя Шармань и 40-летний брат Шоул подхватили его на семейном ужине.

"Они стали жертвами пропаганды против вакцинации. Она охотится на людей, которые боятся, и они попадают в ловушку. Сообщение, которое я хочу выразить, такое: почему правительство хочет причинить вам боль, сделав вакцину? Какова цель этого? Я разговаривал со многими людьми, которые боятся вакцины, цена этого вопроса жизнь", - сказал он.

После столько горького опыта и потери родных мужчина призывает всех прививаться и не верить в теории заговора.
   
Re: короновірус в Україні

В Ізраїлі виявили перші випадки COVID-зараження після третьої дози вакцини

Через тиждень після третьої дози COVID-вакцини коронавірусну інфекцію виявили у 14 ізраїльтян.

11 із захворілих - люди у віці від 60 і старше, троє інших - молодше 60 років. Двоє людей з групи 60+, що заразилися після бустерної дози, госпіталізували в зв'язку з погіршенням їхнього стану.

Третє щеплення їм зробили за рекомендацією медиків після того, як з'ясувалося, що перші дві не виробили необхідної для протистояння коронавірусній інфекції кількості антитіл.

"Зробіть щеплення, носіть захисну маску, дотримуйтесь рекомендацій. Це єдиний спосіб уникнути локдауну", - йдеться в коментарі міністерства охорони здоров'я Ізраїлю після оприлюдненого ЗМІ повідомлення.

Там також зазначили, що COVID-19 був діагностований у 14 осіб з 464 810, які отримали третє щеплення. Таким чином, хворі становлять 0,003%.

Ізраїль став першою країною, яка почала масову кампанію ревакцинації населення від коронавірусу.


Ну і який висновок з цього можна зробити?
   
Re: короновірус в Україні

Ну і який висновок з цього можна зробити?

По контракту израиля с файзером компания файзер освобождается от любой ответственности за свой шмурдяк сроком на 10 лет с момента подписания контракта.
Так же файзер имеет право потребовать засекретить на 10 лет любую информацию связаную с его шмурдяком.
У остальных производителей подобного шмурдяка скорей всего тоже такие условия.
   
Re: короновірус в Україні

А какая чудная история с ceo pfizer, мол он в марте не смог попасть в израиль по причине типа неполной вакцинации себя и своей команды, на том историю быстро замяли
но в израль он таки до сих пор и не попал хотя и отгавкивается через левые источники шо типа уже полностью привился.
   
Re: короновірус в Україні

Ну і який висновок з цього можна зробити?
Баба Люда С - ТП
   
Re: короновірус в Україні

По контракту израиля с файзером компания файзер освобождается от любой ответственности за свой шмурдяк сроком на 10 лет с момента подписания контракта.
Так же файзер имеет право потребовать засекретить на 10 лет любую информацию связаную с его шмурдяком.
У остальных производителей подобного шмурдяка скорей всего тоже такие условия.

а де першоджерело?
   
Re: короновірус в Україні

а де першоджерело?

https://govextra.gov.il/media/30806/11221-moh-pfizer-collaboration-agreement-redacted.pdf

Вроде нет там ничего такого ваще...
   
Re: короновірус в Україні

более того пункт 9.1.1 договора прямо противоречит дурне Ренегада...
   
Re: короновірус в Україні

Щеплення від COVID-19 вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech з січня по березень 2021 року засвідчили, що ця вакцина має ефективність 98% у запобіганні смерті, 96% у запобіганні госпіталізації і 94% у запобіганні симптоматичній хворобі.

Про це інформує  пресслужба МОЗ.

У МОЗ нагадали, що CoronaVac - інактивована вакцина, яка містить у своєму складі неактивний, "знешкоджений" вірус. Організм реагує на нього і виробляє імунітет.

"Це стара і добре вивчена технологія. Першу інактивовану вакцину від поліомієліту створили ще в 1955 році. Сьогодні так працюють деякі вакцини від грипу, сказу, кліщового енцефаліту.

Вакцина CoronaVac безпечна, тому що не містить живих компонентів вірусу і пройшла суворі, добре контрольовані дослідження. 1 червня 2021 Всесвітня організація охорони здоров'я схвалила її для екстреного застосування", - сказано в повідомленні.

Станом на 10 серпня Україна отримала 5 677 756 доз вакцини CoronaVac/Sinovac Biotech.
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

так - ситуація саме така :lol:
   
Re: короновірус в Україні

ну так можна сказать:
не хочу соблюдать ПДД
не хочу платить налоги
не хочу сморкаться в платок
не хочу принимать душ перед бассейном
и ещё 1000 не хочу
   
Re: короновірус в Україні

Погибший активно занимался спортом, бегал, ел только здоровую пищу и за 15 лет даже не притронулся к алкоголю.

Кто нє куріт і не п'йот...  :facepalm:
   
Re: короновірус в Україні

Третя доза поки не потрібна, віддайте запаси бідним країнам – розробник вакцини AstraZeneca

Додаткові ("бустерні") щеплення від коронавірусу поки не потрібні; замість того, щоб роздавати людям по третій дозі, запаси біопрепаратів потрібно віддати невакцинованим або слабко вакцинованим країнам. Про це ВВС заявив керівник вакцинної групи Оксфордського університету Ендрю Поллард.

Така позиція одного з творців вакцини Oxford-AstraZeneca контрастує з намірами влади багатих країн, в тому числі Британії, які для посилення захисту своїх громадян хочуть щепити (а деякі вже це роблять) уразливих і людей старше 50 років третьою дозою.

За словами Полларда, такі рішення мають ґрунтуватися на наукових дослідженнях, а поки що вчені не бачать нічого страшного з частотою важких випадків або смертей серед вакцинованих.

"Зараз немає причин для паніки. Ми не бачимо проблеми того, щоб інфекція пробивала вакцинний захист і була причиною важких випадків у щеплених", – сказав імунолог на брифінгу з парламентаріями.

Голова Oxford Vaccine Group вважає, що доступні дози ефективніше зараз віддати людям, "які можуть померти в наступні пів року", а не використовувати "для дуже сумнівного сценарію раптового падіння захисту в країнах з високим рівнем вакцинації".

За словами професора, імунна система щеплених двома дозами "запам'ятає на десятиліття" основний антиген коронавірусу, і це допоможе різною мірою захистити їх від негативних сценаріїв при COVID-19, навіть якщо вірус продовжить мутувати.

Раніше AstraZeneca заявила, що їй потрібно більше часу, щоб оцінити, чи потрібні бустери. Тим часом Pfizer і Moderna вже заявили, що нібито потрібна третя доза для підтримання захисту. Регулятори США поки що їм відмовили.

У Британії використовують переважно вакцини від Oxford-AstraZeneca, Pfizer-BioNTech і Moderna. Наскільки слова Полларда справедливі щодо вакцин на зразок CoronaVac, невідомо.

Нещодавно голова ВООЗ Тедрос Гебреісус закликав багаті країни почекати з ревакцинацією своїх громадян і віддати запаси вакцин бідним країнам.
   
Re: короновірус в Україні

Дельта"-штам коронавірусу виявили у 80% хворих на COVID-19 на Рівненщині, - ОДА

Про це у Facebook повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

"На Рівненщині 80% хворих із COVID-19 - зі штамом "Дельта". Динаміка захворювання COVID-19 у Рівненській області збільшується. Тільки за останній тиждень кількість хворих зросла на 60%", - зазначив головний санітарний лікар області Роман Сафонов.

За його словами, вже завтра 30 зразків на підтвердження результатів відправлять в арбітражну лабораторію.

"Така процедура передання зразків передбачена відповідним протоколом. Отже, з області періодично відправлятимуть зразки для регіональних лабораторій, щоб перевірити наявність мутацій", - додали в ОДА.
   
Re: короновірус в Україні

Порівняння ефективності вакцин від Pfizer і Moderna проти дельта-штаму: дослідження з Катару

Медики Катару оцінили ефективність антикоронавірусних вакцин Comirnaty (Pfizer-BioNTech) і Spikevax (Moderna) у своїй країні, де незвично молоде і різноманітне населення: лише 9% жителів – старше 50 років, а 89% – емігранти з понад 150 країн. Як і в дослідженні із США, показники "модерни" були вищими, пишуть вони в препринті.

Катар почав робити щеплення людям одним із перших разом з Ізраїлем і США. З кінця грудня 2020-го до кінця липня понад 900 000 осіб отримали як мінімум дозу Pfizer, практично стільки ж встигли отримати дві. Середня дата першої дози – середина квітня, другої – початок травня, середній інтервал між ними – 21 день.

За той самий період майже 500 000 осіб отримали дозу Moderna, а 410 000 – також і другу. За середніми датами першої та другої доз – майже повна аналогія з "пфайзером" (трохи зрушено вперед). Інтервал між дозами у меншої частини щеплених "модерною" був >30 днів. Раніше дослідження показали (раз і два), що більший інтервал дає більший захист.

Серед дводозних із Pfizer було тільки 4 випадки важкого ковіду та 1 випадок – критичного від дельти. У щеплених Moderna показники – 3 і 0 відповідно. Смертей від дельти не було.

Автори вирахували, що ефективність Pfizer проти будь-якої дельта-інфекції, з симптомами або без, через ≥14 днів після однієї дози – 64%.

При цьому вони отримали дивний результат проти дельти через ≥14 днів після другої дози: ефективність була всього 53,5%.

"Несподівано низька ефективність проти дельти серед повністю вакцинованих може відбивати деяке ослаблення захисту Pfizer з плином часу", – пишуть автори.

Вони також вказали, що на показники могла вплинути мізерна вибірка важких/фатальних випадків, а також те, що щеплені занадто розслаблялися і, можливо, частіше/більше піддавалися впливу вірусу при спілкуванні.

Тим часом ефективність Moderna проти дельти через ≥14 днів після дози була 79%, і 85% – після другої.

На кінець дослідження 21 липня було 54 випадки "проривної" дельта-інфекції серед однодозних із Pfizer (3 важких), і 249 – серед дводозних (4 важких). Для Moderna ці показники – 27 (3) і 26 (0) відповідно. Велика кількість тих, хто заразився після другої дози, говорить також про те, що дельта між точками дослідження встигла майже повністю витіснити всі інші штами в Катарі.
   
Re: короновірус в Україні

Міністерство охорони здоров'я рекомендує скоротити інтервал між першою і другою дозою вакцини CoronaVac виробництва Sinovac Biotech до мінімального терміну, зазначеного в офіційній інструкції - 14 днів, в зв'язку з поширенням штаму "дельта" і поступовим зростанням захворюваності в Україні.

Згідно з повідомленням на сайті відомства, експерти Міністерства охорони здоров'я прийняли таке рішення, проаналізувавши рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та останні дослідження ефективності вакцини CoronaVac при різних інтервалах між дозами.

Згідно з дослідженнями, після вакцинації двома дозами з інтервалом в 14 днів ефективність вакцини CoronaVac проти розвитку симптоматичної форми захворювання коливалася від 51% до 84%, ефективність проти госпіталізації досягала 100%.
   
Re: короновірус в Україні

Порівняння ефективності вакцин від Pfizer і Moderna проти дельта-штаму: дослідження з Катару

Медики Катару оцінили ефективність антикоронавірусних вакцин Comirnaty (Pfizer-BioNTech) і Spikevax (Moderna) у своїй країні, де незвично молоде і різноманітне населення: лише 9% жителів – старше 50 років, а 89% – емігранти з понад 150 країн. Як і в дослідженні із США, показники "модерни" були вищими, пишуть вони в препринті.

Катар почав робити щеплення людям одним із перших разом з Ізраїлем і США. З кінця грудня 2020-го до кінця липня понад 900 000 осіб отримали як мінімум дозу Pfizer, практично стільки ж встигли отримати дві. Середня дата першої дози – середина квітня, другої – початок травня, середній інтервал між ними – 21 день.

За той самий період майже 500 000 осіб отримали дозу Moderna, а 410 000 – також і другу. За середніми датами першої та другої доз – майже повна аналогія з "пфайзером" (трохи зрушено вперед). Інтервал між дозами у меншої частини щеплених "модерною" був >30 днів. Раніше дослідження показали (раз і два), що більший інтервал дає більший захист.

Серед дводозних із Pfizer було тільки 4 випадки важкого ковіду та 1 випадок – критичного від дельти. У щеплених Moderna показники – 3 і 0 відповідно. Смертей від дельти не було.

Автори вирахували, що ефективність Pfizer проти будь-якої дельта-інфекції, з симптомами або без, через ≥14 днів після однієї дози – 64%.

При цьому вони отримали дивний результат проти дельти через ≥14 днів після другої дози: ефективність була всього 53,5%.

"Несподівано низька ефективність проти дельти серед повністю вакцинованих може відбивати деяке ослаблення захисту Pfizer з плином часу", – пишуть автори.

Вони також вказали, що на показники могла вплинути мізерна вибірка важких/фатальних випадків, а також те, що щеплені занадто розслаблялися і, можливо, частіше/більше піддавалися впливу вірусу при спілкуванні.

Тим часом ефективність Moderna проти дельти через ≥14 днів після дози була 79%, і 85% – після другої.

На кінець дослідження 21 липня було 54 випадки "проривної" дельта-інфекції серед однодозних із Pfizer (3 важких), і 249 – серед дводозних (4 важких). Для Moderna ці показники – 27 (3) і 26 (0) відповідно. Велика кількість тих, хто заразився після другої дози, говорить також про те, що дельта між точками дослідження встигла майже повністю витіснити всі інші штами в Катарі.

Пфайзер дає імунітет тільки до шипів альфи, у Дельти шипи змінилися і все... імунітету немає...    :-)o
   
Re: короновірус в Україні

Пфайзер дає імунітет тільки до шипів альфи

Не лише, абсолютна більшість вакцин націлені на протеїни спайку.
   
Re: короновірус в Україні

Пфайзер дає імунітет тільки до шипів альфи, у Дельти шипи змінилися і все... імунітету немає...    :-)o
Сам придумав?
   
Re: короновірус в Україні

Міністерство охорони здоров'я рекомендує скоротити інтервал між першою і другою дозою вакцини CoronaVac виробництва Sinovac Biotech до мінімального терміну, зазначеного в офіційній інструкції - 14 днів, в зв'язку з поширенням штаму "дельта" і поступовим зростанням захворюваності в Україні.

Згідно з повідомленням на сайті відомства, експерти Міністерства охорони здоров'я прийняли таке рішення, проаналізувавши рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та останні дослідження ефективності вакцини CoronaVac при різних інтервалах між дозами.

Згідно з дослідженнями, після вакцинації двома дозами з інтервалом в 14 днів ефективність вакцини CoronaVac проти розвитку симптоматичної форми захворювання коливалася від 51% до 84%, ефективність проти госпіталізації досягала 100%.
ось шо турагенція написала


сертифікат вакцинації — але не раніше ніж через 14 днів з дати завершення повної схеми вакцинації (якщо передбачено введення кількох доз, то датою є введення останньої дози вакцини). Документ має містити повне ім’я особи згідно з паспортом громадянина України для виїзду за кордон (латиницею), дату народження, дати вакцинації, торгове найменування та номер партії вакцини проти Covid-19, назву виробника/власника реєстраційного посвідчення, країну, в якій була видана вакцина, та назву компетентного органу, який її видав;
   
Re: короновірус в Україні

Пфайзер дає імунітет тільки до шипів альфи, у Дельти шипи змінилися і все... імунітету немає...
А от бромгексин чи що ти там п'єш для профілактики  (tu)
   
Re: короновірус в Україні

Потроху розганяємось - динаміка не така різка як минулих хвиль однак є кілька особливостей - раніше йшли в тренді Польші (+10_14 днів), зараз ні - в Польщі менше разів в кілька. Німеція також потроху ап. Є одна особливість - на кількість випадків і у нас і в Польщі (і в Німеції також) кількість летальних випадків менше
   
Re: короновірус в Україні

Словаччина і Румунія також позитивна динаміка

Останнє редагування: 12 серпня 2021 18:29:29 від t.rex
   
Re: короновірус в Україні

Потроху розганяємось - динаміка не така різка як минулих хвиль однак є кілька особливостей - раніше йшли в тренді Польші (+10_14 днів), зараз ні - в Польщі менше разів в кілька. Німеція також потроху ап. Є одна особливість - на кількість випадків і у нас і в Польщі (і в Німеції також) кількість летальних випадків менше
В нас якраз 2 тижні після отої хресної ходи у Києві.
   
Re: короновірус в Україні

ну так можна сказать:
не хочу соблюдать ПДД
не хочу платить налоги
не хочу сморкаться в платок
не хочу принимать душ перед бассейном
и ещё 1000 не хочу
https://youtu.be/QpgDnGXAffg

не хочу носити жовті зірки...
   
Re: короновірус в Україні

Словаччина і Румунія також позитивна динаміка

Спочатку всієї цієї історії писав , що вакцини проти  минулого  штаму безсилі проти сьогоднішнього. А тим більше майбутнього 
Всі що стверджують інше або ідіоти, або шарлатани. 
   
Re: короновірус в Україні

Спочатку всієї цієї історії писав , що вакцини проти  минулого  штаму безсилі проти сьогоднішнього. А тим більше майбутнього 
Всі що стверджують інше або ідіоти, або шарлатани. 

народ хоче дива, політики - простих рішень, а фарма - заробити. Це вже по Гегелю - єднання і боротьба протилежностей.

Ось результат  :(

As of week 2021-31, 746 566 deaths have been reported in the EU/EEA: Italy (128 220), France (112 250), Germany (91 784), Spain (82 125), Poland (75 285), Romania (34 319), Czechia (30 363), Hungary (30 037), Belgium (25 275), Bulgaria (18 255), Netherlands (17 869), Portugal (17 485), Sweden (14 658), Greece (13 075), Slovakia (12 541), Austria (10 548), Croatia (8 273), Ireland (5 044), Slovenia (4 762), Lithuania (4 433), Latvia (2 559), Denmark (2 552), Estonia (1 277), Finland (991), Luxembourg (824), Norway (804), Cyprus (441), Malta (428), Liechtenstein (59) and Iceland (30).
   
Re: короновірус в Україні

народ хоче дива, політики - простих рішень, а фарма - заробити. Це вже по Гегелю - єднання і боротьба протилежностей.

Ось результат  :(

As of week 2021-31, 746 566 deaths have been reported in the EU/EEA: Italy (128 220), France (112 250), Germany (91 784), Spain (82 125), Poland (75 285), Romania (34 319), Czechia (30 363), Hungary (30 037), Belgium (25 275), Bulgaria (18 255), Netherlands (17 869), Portugal (17 485), Sweden (14 658), Greece (13 075), Slovakia (12 541), Austria (10 548), Croatia (8 273), Ireland (5 044), Slovenia (4 762), Lithuania (4 433), Latvia (2 559), Denmark (2 552), Estonia (1 277), Finland (991), Luxembourg (824), Norway (804), Cyprus (441), Malta (428), Liechtenstein (59) and Iceland (30).

Это с начала пандемии... Однако...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія