Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прес-конференція Штабу захисту української землі.

Я тебя не пойму, если честно...
Ну поменяй на хрущёвку тогда.

Мужик! Ну, ты вкурсе!..
   
виключно відповідно до закону.
Ты не поверишь, у нас даже Земельный кодекс есть.
   
общественной собственности...
Ты коммуняка недобитый?
   
Що в кого відіб'є Коломойський і чого він ще не відбив, що йому зараз заважає?
Как вообще у уважающего себя гражданина может возникнуть такой вопрос: как на мне ещё наживутся, а я буду лишь ротом плямкать?!
   
Ты коммуняка недобитый?
Я ещё и в Донецке, если не обратил внимание...
   
Ты не поверишь, у нас даже Земельный кодекс есть.
Есть, не спорю: есть развёрнутый план перевода общественного богатства в личный карман.
   
Как вообще у уважающего себя гражданина может возникнуть такой вопрос: как на мне ещё наживутся, а я буду лишь ротом плямкать?!
А вам хтось забороняє наживатися? Їдьте в село, беріть в користування народну землю й наживайтеся на здоров'я.
   
Я ещё и в Донецке, если не обратил внимание...
Так шо тебя тогда украинская земля интересует?
А у кацапов продажа давным давно разрешена.
   
А вам хтось забороняє наживатися? Їдьте в село, беріть в користування народну землю й наживайтеся на здоров'я.
Прекрасно: воровать не грех, потому что кто-то ведь ворует! Всё нормально?
   
Так шо тебя тогда украинская земля интересует?
А у кацапов продажа давным давно разрешена.
Я гражданин Украины.
   
А вам хтось забороняє наживатися? Їдьте в село, беріть в користування народну землю й наживайтеся на здоров'я.
Я, кстати, бы взял, но НЕТ ЗАКОНА, придут следущие "законотворцы" и  поминай как звали...
   
Я гражданин Украины.
В Донецке?
   
В Донецке?
Это невозможно?
   
Звичайно, селяни повинні мати право продати свої паї.
Державі.
Хоч і отримали їх безкоштовно. Але то компенсація за десятиліття рабства в колгоспах.

Але не можна землю рівняти до квартир, чи інших предметів, яких можна набудувати і наробити скільки завгодно.

Землі ж нової не зробиш.
Тож вона не повинна бути в приватній власності.
Бо тоді це вже не суспільна, не народна власність.

Давати в користування бажаючим - так.
Але  не для спекуляцій.
Тобто при умові, що живеш і працюєш на цій землі.
Така умова є в багатьох країнах.
Вам хотілося б підказати, що комунізьм і комуністична ідеологія заборонені.
   
Это невозможно?
Звісно можливо,після перевірки на причетність до сепаратизьму і отримання ворожого громадянства.
   
Прекрасно: воровать не грех, потому что кто-то ведь ворует! Всё нормально?
Обробляти землю це красти?  8-:  І хто в кого і що краде?
   
Это невозможно?
Это невозможно по определению.
   
Вам хотілося б підказати, що комунізьм і комуністична ідеологія заборонені.
А ты можешь пояснить, что это?! Вот это подпадает:
Стаття 23. Кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей, та має обов'язки перед суспільством, в якому забезпечується вільний і всебічний розвиток її особистості.

Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Рівність прав жінки і чоловіка забезпечується: наданням жінкам рівних з чоловіками можливостей у громадсько-політичній і культурній діяльності, у здобутті освіти і професійній підготовці, у праці та винагороді за неї; спеціальними заходами щодо охорони праці і здоров'я жінок, встановленням пенсійних пільг; створенням умов, які дають жінкам можливість поєднувати працю з материнством; правовим захистом, матеріальною і моральною підтримкою материнства і дитинства, включаючи надання оплачуваних відпусток та інших пільг вагітним жінкам і матерям.

Это результат тлетворной борьбы подлых коммунистов!
   
Я, кстати, бы взял, но НЕТ ЗАКОНА, придут следущие "законотворцы" и  поминай как звали...
Та ты в кацапстане бери, шо ты до нас прёшься со своими сепарскими советами!
   
Это невозможно по определению.
Ладно, с определениями борись сам, это не тема данного раздела...
   
А ты можешь пояснить, что это?! Вот это подпадает:
Стаття 23. Кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей, та має обов'язки перед суспільством, в якому забезпечується вільний і всебічний розвиток її особистості.

Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Рівність прав жінки і чоловіка забезпечується: наданням жінкам рівних з чоловіками можливостей у громадсько-політичній і культурній діяльності, у здобутті освіти і професійній підготовці, у праці та винагороді за неї; спеціальними заходами щодо охорони праці і здоров'я жінок, встановленням пенсійних пільг; створенням умов, які дають жінкам можливість поєднувати працю з материнством; правовим захистом, матеріальною і моральною підтримкою материнства і дитинства, включаючи надання оплачуваних відпусток та інших пільг вагітним жінкам і матерям.

Это результат тлетворной борьбы подлых коммунистов!
В якійсь Конституції є протилежне?
   
Та ты в кацапстане бери, шо ты до нас прёшься со своими сепарскими советами!
Я с советами? Я лишь озвучил свою точку зрения. Имею право?
   
В якійсь Конституції є протилежне?
Во всех конституциях (если они были) было прямо противоположное, пока французские, английские и немецкие коммунисты всерьёз не начали борьбу! Ну это давно было, 200 лет назад...
   
Имею право?
У Хуйла спроси.
   
Що за поток сознанія? Лише приватний власник здатен ефективно розпоряджатися власністю, це є фактом в що в Україні що в будь якій іншій країні світу.




Ну розкажіть нам про ефективних приватних власників промисловості, приватизованої в 90-ті та 2000-ні.

   
Re: Прес-конференція Штабу захисту української землі.
Via

Показати зображення...
Ну розкажіть нам про ефективних приватних власників промисловості, приватизованої в 90-ті та 2000-ні.
+100500.  І я послухаю.
   
Показати зображення...
Ну розкажіть нам про ефективних приватних власників промисловості, приватизованої в 90-ті та 2000-ні.
Пинчук же!
   
Показати зображення...
Ну розкажіть нам про ефективних приватних власників промисловості, приватизованої в 90-ті та 2000-ні.
Эффективных для кого?
   
Пинчук же!

І все?
   
І все?
Веревский, Косюк.
   
Шабаш коммунистов какой то :facepalm:
   
Веревский, Косюк.

наш олігархічний крупняк може найняти західного спеца, який налагодить йому бізнес. Це ззовні може виглядати красиво. Але той бізнес неконкурентний без державних преференцій. Олігарх на відміну від справжнього підприємця не покладається на економію та оптимізацію. Олігарх економічно помре на чесному вільному ринку. Підприємство олігарха розквітає за рахунок державних халявних грошей, а потім поступово стає все менш та менш ефективним.
   
найняти західного спеца, який налагодить йому бізнес.
нет.

нет специалистов для работы в Украине.

Ибо коррупция тотальная.
   
нет.

нет специалистов для работы в Украине.

Ибо коррупция тотальная.

західного, не нашого. Ну конкретно, наприклад, голландець, якій пару місяців жив в нашому готелі, організував будівництво ефективної мережі підприємств. Після його від'їзду все працювало чітко як годинник.

Найнятий західний спець, державні гроші. Це типове підприємство олігарха.
   
Показати зображення...
Ну розкажіть нам про ефективних приватних власників промисловості, приватизованої в 90-ті та 2000-ні.

А вы можете привести пример эфективного гос предприятия Украины за ее почти 30-летнюю историю?

Останнє редагування: 13 січня 2020 17:38:15 від SlavRedko
   
А вы можете привести пример элективного гос предприятия Украины за ее почти 30-летнюю историю?

укртелеком до ахметова
   
Во всех конституциях (если они были) было прямо противоположное, пока французские, английские и немецкие коммунисты всерьёз не начали борьбу! Ну это давно было, 200 лет назад...
Вам би НІК " Слава КПРС".
   
укртелеком до ахметова

А в чем была его эффективность?
Не хочу ковыряться в его экономических показателях до приватизации.
Ещё примеры есть?
   
Показати зображення...
Ну розкажіть нам про ефективних приватних власників промисловості, приватизованої в 90-ті та 2000-ні.
Наприклад Арселор Міттал, Моторсіч. Що вам розповідати, відкриваєте список найбільших платників податків, вони там. А ось державних підприємств там не дуже.
   
..... Косюк.

Хто, бля?!!! Це той, якому практично одноосібно виділяють всю дотацію с\г, яка виділена на цілу галузь?!!!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія