Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А за що забанений g_smit?

А за що забанений g_smit?

Та ще й майже на цілий місяць?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1013605.msg21521639#msg21521639

Ходила за посиланням. Якщо я правильно посилаюсь на допис...
Людина нікого не образила, нікому не погрожувала, не лаялась. Людина сказала свою думку. До речі, з якою я згодна. Бо доки народ не скажить своє "слово", наші ЗМІ будуть вести себе просто ганебно. Додам - більшість ЗМІ. І я впевнена, що частина журналістів сама це розуміє і має незадоволення з цього.

Прошу модераторів, чиїм перстом було забанено дописувача, пояснити свої дії, бо правила ФУПу стають настільки гумкові, що вже не знаєш чи будеш забанений сам?
Може на слово ЗМІ накладено табу? Так оголосить це у правилах.
А взагалі, ФУП починає нагадувати середину-кінець 2013 року. :(
   
Re: А за що забанений g_smit?

Та ще й майже на цілий місяць?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1013605.msg21521639#msg21521639

Ходила за посиланням. Якщо я правильно посилаюсь на допис...
Людина нікого не образила, нікому не погрожувала, не лаялась. Людина сказала свою думку. До речі, з якою я згодна. Бо доки народ не скажить своє "слово", наші ЗМІ будуть вести себе просто ганебно. Додам - більшість ЗМІ. І я впевнена, що частина журналістів сама це розуміє і має незадоволення з цього.

Прошу модераторів, чиїм перстом було забанено дописувача, пояснити свої дії, бо правила ФУПу стають настільки гумкові, що вже не знаєш чи будеш забанений сам?
Може на слово ЗМІ накладено табу? Так оголосить це у правилах.
А взагалі, ФУП починає нагадувати середину-кінець 2013 року. :(
Тут вимоги такі, винний конкретний журналіст і мають бути конкретні притензії до конкретних газет, а не узагальнення....

В принципі так само просить будь яка влада))) Винний конкретний прокурор, а не вся система, конкретні факти.

СМІ 4 влада, все таки.
   
Re: А за що забанений g_smit?

СМІ 4 влада, все таки.

І вона не може бути у більшості продажною? В чому її індульгенція?
Чесних об*єктивних журналісітів ми запам*ятаємо, а от більшість, яка потакає контенту та запиту хазяїв своїх ЗМІ, народ має право засудити.
   
Re: А за що забанений g_smit?

І вона не може бути у більшості продажною? В чому її індульгенція?
Чесних об*єктивних журналісітів ми запам*ятаємо, а от більшість, яка потакає контенту та запиту хазяїв своїх ЗМІ, народ має право засудити.
Знов таки, конкретні імені безприципних людей?
   
Re: А за що забанений g_smit?

Знов таки, конкретні імені безприципних людей?

Та це цілі колективи певних ТВ каналів, починаючи від Інтера і закінчуючи 112-м.
   
Re: А за що забанений g_smit?

Та це цілі колективи певних ТВ каналів, починаючи від Інтера і закінчуючи 112-м.
О, уже більш конкретно...  :victory:
   
Re: А за що забанений g_smit?

   
Re: А за що забанений g_smit?

взагалі можна сказати бан нізащо
   
Re: А за що забанений g_smit?

Хай холодильник немного разморозит.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія