Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А Педалий прямо щас стройку века урочисто открывает 8-)

Мостик таки достроил, с превышением сметы почти в два раза  (tu)
   
це той шо проект спиздили?
   
це той шо проект спиздили?
Ага. И денег у зверушек забрали абы только чудови краевыды видать было. Хули того зоопарка...
   
Я там рядом проходил в среду. Работы ещё на неделю было.

----------------------------------------------------------------------

Вартість "мосту Кличка" зросла ще на 73 мільйони гривень

СУБОТА, 25 ТРАВНЯ 2019, 17:10
 
Комунальне підприємство КМДА "Інженерний центр" 23 травня оголосило про намір укласти з ТОВ "Спецбуд-Авто" договір на проведення додаткових робіт по будівництву мостового пішохідно-велосипедного переходу між парками "Хрещатий" та "Володимирська гірка" вартістю 73,81 мільйона гривень.

Про це повідомляється у системі "Прозорро", пишуть "Наші гроші".

Для цієї закупівлі була застосована переговорна процедура, оскільки додаткові роботи технічно пов’язані з первинним договором підряду вартістю 255,57 млн грн, укладеним цими ж сторонами 7 грудня 2018 року.

Невдовзі після початку будівництва мостового переходу КП "Інженерний центр" замовив коригування проектної документації. 2 травня було отримано позитивний експертний звіт по ній. Скоригована проектна документація передбачає додаткові роботи з будівництва мосту між парками "Хрещатий" та "Володимирська гірка".

Це, зокрема, зміна та встановлення елементів конструкції мосту, влаштування зовнішніх інженерних мереж та освітлення, влаштування фонтану у парку "Володимирська гірка", збільшення обсягів благоустрою та озеленення території та додаткові обсяги перекладки існуючої мережі дощової каналізації.

Замовлені додаткові роботи повинні бути виконані до 30 серпня цього року. Джерело фінансування – кошти міського бюджету.

Нагадаємо, кошторисна вартість будівництва мостового пішохідно-велосипедного переходу між парками "Хрещатий" та "Володимирська гірка" загалом зросла до 419,96 млн грн.
   
корупціонерія (tu)  [ua]
   
   
Я там був у четвер. Там ще роботи і роботи було.
   
х.з. ніколи не бачив -щоби десь вклалися в кошторис
   
https://twitter.com/view/status/1132338677340889088


Круті пацани. Особливо знаючі , скільки в нас з того всього крадуть.
   
Молодець. Доречі коли вибори мера?
   
Авдокушин Паша завтра заллє те, що сьогодні назнімав. Там цікаво буде.
   
Ага. И денег у зверушек забрали абы только чудови краевыды видать было. Хули того зоопарка...
   
Виталик достроил,а вы только срете на форуме.это ваш удел.
   
Гордон хвалить Кличка.
   
https://youtu.be/lFd9aaIP3V4
И шо? Финансирование ремонта зоопарка урезали на 116 лямов и их перекинули на мостик имени двух ушибленных дебилов
   
Фото не мои







   
Виталик достроил,а вы только срете на форуме.это ваш удел.

в києві таке величезне бабло крутиться  -що будь-якого мера завжди будуть намагатися посунути,хто б він не був
   
От сноби. Кльовий ж проект. А бабло то таке, тут гріх не приписати. Трішечки :laugh:
   
Так, це не на роялі о'рганом грати
   
за тиждень на склі буде графіті, а на лісапедной  дорожке бабки будуть кріпом торгувати та яйцями. :-)o
   
йомайо .. он же мог рухнуть  ;o
   
за тиждень на склі буде графіті, а на лісапедной  дорожке бабки будуть кріпом торгувати та яйцями. :-)o

а що буде в фонтані?  :D
   
я все понимаю, но только не 500 лямов грн  :facepalm:
   
я все понимаю, но только не 500 лямов грн  :facepalm:
це 19 мільйонів доларів,  при тому, що мости через Дніпро в аварійному стані. Дороги навіть по центру побиті. Супер! Більше скляних мостиків,  місто потребує скляних мостиків
   
Гордон хвалить Кличка.
Гордон и Кобзона хвалит.
Но Кличко - намного лучше ;)
   
я все понимаю, но только не 500 лямов грн

Ну, таке. І то хліб  :gigi:
   
Re: А Педалий прямо щас стройку века урочисто открывает 8-)
smx

когда это кляча горячую воду включит
ленточки бл* он перезает
   
когда это кляча горячую воду включит
ленточки бл* он перезает
при таком зе презе уже никогда...
   
я все понимаю, но только не 500 лямов грн  :facepalm:
Так... Подібний проект враховуючи геодезію київських схилів коштує 18-20 млн євро... А тут аж 500 млн. грн. От сволочі мародери.

Останнє редагування: 26 травня 2019 07:45:52 від Agni
   
когда это кляча горячую воду включит
ленточки бл* он перезает
Включили 9 місяців назад, Нє? Ну не паліться вже так...
   
Так... Подібний проект враховуючи геодезію київських схилів коштує 18-20 млн євро... А тут аж 500 млн. грн. От сволочі мародери.

))
   
 :weep:  :weep:  :weep: он лопнул (с)
   
вопрос ко всем: скажите мне, нахера на мосту маленькие камешки рассыпаны?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія