Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новая опасная технология пропаганды зе-ботов в соцсетях

Заметил такую фишку.
Всех кто пишет комменты против каких то действий, решений зеленского начали записывать в порохоботы. Просто потому что против зе. Это при том, что комментатор может вообще против пети, а например за Гриценко, Юлю или Вакарчука и т.д.

Типа "не обращайте внимание на этих порохоботов." или "порохобот иди нахер"

Причем человек может просто спокойно и аргументированно написать свою позицию. На то что зеленский нарушает законы.
Но его сразу посылают нахер "зеленский знает что делает. а вы порохоботы только мешаете."

Нарушает закон? "а вот ваш петя мародер не нарушал? Зеленскага выбрал народ. Пусть делает что считает нужным."

ТАК!

Я завжди говорив, що критикую владу.

Тільки я  проти Зе - порохобот  :D

Та Порошенко вже не Президент !

я критикую зе і тіпа каманду  :)

порохобот  :)

і смішно і грішно  :(

Шалом, правослані 95-квартал !
Прийдеться спілкуватись вашими методами !
Ваші медоди - брехня, яку видаєте за правду

Пояснюю: чесність, відкритість, НІ кулуарним договорнякам ...
Інавгурація ...
21: Раду розганяю, Закони : імпічмент, недоторканність, новий виборчий кодекс(відкриті списки)...
22: запрошення Голови ВР і голів фракцій на зустріч,
      Що відбулося - закриті кулуарні договорняки

ЯКІ не відбулися, Бо ...
Закону немає в 12.00 , щось дали головам фракцій в 14.00
Є Регламент , є процедура ...

Навіть на розгляд не прийняли  :)
це не фейсбук чи інстаграм
Як би вкл в повістку дня: на 2 неділі в Комітет для розгляду ...
Є Регламент, є Процедура розгляду законопроектів
А я хочу завтра і те,що я хочу  :D

ВР - це не 95 квартал, де можна імпровізацію на сцені , про піяніно  мовчу :D

Я Президент, я хоцю ... тьху  :(
   
Та ну, є ще варіанти

4 Всі щасливі
5 Всі сміються
6 Всім - шампанського!

Особисто я все-таки за 4-й

тобто "1. Перемога" - ніким не розглядається ?
   
Я Президент, я хоцю ... тьху

Да и он прав ,  это Шапито воров и лгунов кто должен разогнать .
   
тобто "1. Перемога" - ніким не розглядається ?

Кого перемагати ? Донбасс ? мало что ли погибло людей .? Валить экономику .Ради чего ?
   
Да, есть такое. В ФБ повсеместное явление.
Ну порохобот и порохобот. Не вижу проблемы.
По сути сказанного они возразить-то не могут :)
   
Два три года назад у местных прихильники певної політсили я был зрадофилом  и агентом кремля
Теперь у Зе я прихильники певної політсили и также агент кремя
   
тобто "1. Перемога" - ніким не розглядається ?

Яка перемога ?
   
То что Зеботы взяли на вооружение ту же тактику что и прихильники певної політсили
говорит только о том что между ними нет никакой разницы
от слова вообще
   
Да и очень обидно что в Зеботах оказались ники к которым раньше относился с симпатией
   
Кого перемагати ? Донбасс ? мало что ли погибло людей .? Валить экономику .Ради чего ?

перемагати загарбника

заради відновлення кордону держави
заради відновлення статусу держави

"Якщо країна, обираючи між війною та ганьбою, обирає ганьбу, отримує і війну, і ганьбу" (с) Черчилль
   
перемагати загарбника

заради відновлення кордону держави
заради відновлення статусу держави

"Якщо країна, обираючи між війною та ганьбою, обирає ганьбу, отримує і війну, і ганьбу" (с) Черчилль

Не умничай .Уже есть пять лет  войны . результат =0 . Крым просран Донбасс под вопросом . Давай дальше продолжать .
   
 Дебіли усе волають "ви всє врагі!" :facepalm:
   
Не умничай .Уже есть пять лет  войны . результат =0 . Крым просран Донбасс под вопросом . Давай дальше продолжать .

не тупи
скажи це саме в Ізраілі про Голанські висоти
   
не тупи
скажи це саме в Ізраілі про Голанські висоти

Прочти кому Израиль обязан своим основанием в нашем веке и кто его существование обеспечивает .
   
так само як порохоботи записували у агентів кремля усіх хто проти Петра  :facepalm:
   
не тупи
скажи це саме в Ізраілі про Голанські висоти


голандські висоти це окупована Ізраілем територія
військово сильна держава забрала у слабких відсталих сусідів територію і срать хотіла на думку міжнародної спільноти

у даному випадку Ізраіль це Росія, якщо проводити  аналогії
   
ну всі хто проти петра записували в рос агентів і підхуйлятників ... :-)
Так это так и есть ,некоторые даже гордятся. Да и сам ты это признаешь.
   
Прочти кому Израиль обязан своим основанием в нашем веке и кто его существование обеспечивает .

не відводь від теми - замість євреїв ніхто не воює. вони самі відстоюють те, що мають. і нікому не бідкаються
   
А как по мнению порохоботов должна закончиться война ? Варианта три
1. Победа .
2. Капитуляция .
3 Мирное соглашение .

Я думаю что мирным соглашением и нужно закончить все это .
Мирна угода може бути як за результатами перемоги, так і за результатами капітуляції. Ви який варіант вибираєте?
   
Драсті.
А мене з якого дива у прихильники певної політсили записали?
я всього лише не толерую україножерство і свинарчуківство слава богу вже колишнього президента
Потому что всех кто против Зеленского причисляете к порохоботам...
   
Мирна угода може бути як за результатами перемоги, так і за результатами капітуляції. Ви який варіант вибираєте?

хороше питання
гадаю він дасть відповідь щось на зразок "это должно быть компромисное решение, где две стороны конфликта пойдут на уступки противной стороне"
   
тільки не зрозуміло, на які поступки має йти Україна у цих перемовинах з ... ким ? лднр, московією ?
   
...И тишина...
   
Мирна угода може бути як за результатами перемоги, так і за результатами капітуляції. Ви який варіант вибираєте?

Да ну , мы что за Крым воюем ? Нет . Или собираемся капитулировать в Гражданской войне ?Или может русские претендуют на  Донбасс ?
   
Да ну , мы что за Крым воюем ? Нет . Или собираемся капитулировать в Гражданской войне ?Или может русские претендуют на  Донбасс ?
Тобто ви пропонуєте мирну угоду за результатами перемоги?
   
Да ну , мы что за Крым воюем ? Нет . Или собираемся капитулировать в Гражданской войне ?Или может русские претендуют на  Донбасс ?

уточнення - в якій війні ?

московії Донбас не потрібен.
їй потрібна вся Україна

загалом - зрозуміло.
вибачайте за турбування питаннями
   
Заметил такую фишку.
Всех кто пишет комменты против каких то действий, решений зеленского начали записывать в порохоботы. Просто потому что против зе. Это при том, что комментатор может вообще против пети, а например за Гриценко, Юлю или Вакарчука и т.д.

Типа "не обращайте внимание на этих порохоботов." или "порохобот иди нахер"

Причем человек может просто спокойно и аргументированно написать свою позицию. На то что зеленский нарушает законы.
Но его сразу посылают нахер "зеленский знает что делает. а вы порохоботы только мешаете."

Нарушает закон? "а вот ваш петя мародер не нарушал? Зеленскага выбрал народ. Пусть делает что считает нужным."
І чим це небезпечно?
Навпаки...
   
нє, а чому я порохоботів не можу назвати порохоботами?
Наприклад, якщо вони при Петрові топили за нього, то шо, при Зе Петро порохоботу вже пофіг?
Вважаю що ні, не можуть порохоботи бути такими покитьками- після поразки відвернутись від свого кумира.
І це: рукописи не горять, на фупі по минулим дописам видко хто порохоботив тут  :laugh:
   
уточнення - в якій війні ?

московії Донбас не потрібен.
їй потрібна вся Україна

загалом - зрозуміло.
вибачайте за турбування питаннями

Украина нужна Европе как дешевая рабсила . Украина нужна России , как территории и дешевая рабсила . Вопрос в том кто нужен Украине ?
   
Украина нужна Европе как дешевая рабсила . Украина нужна России , как территории и дешевая рабсила . Вопрос в том кто нужен Украине ?

Польща, Прибалтика потрібна була (перед прийняттям) Європі - для чого ?
Польща, Прибалтика потрібна була московії - для чого ?

І до того ж - Україна потрібна московії для "імперіалістичності" (ну є така "клямка" у їх вождів та плебсу, тут нічого не зробиш) і як буфер між країнами НАТО та її кордонами
   
Заметил такую фишку.
Всех кто пишет комменты против каких то действий, решений зеленского начали записывать в порохоботы. Просто потому что против зе. Это при том, что комментатор может вообще против пети, а например за Гриценко, Юлю или Вакарчука и т.д.

Типа "не обращайте внимание на этих порохоботов." или "порохобот иди нахер"

Причем человек может просто спокойно и аргументированно написать свою позицию. На то что зеленский нарушает законы.
Но его сразу посылают нахер "зеленский знает что делает. а вы порохоботы только мешаете."

Нарушает закон? "а вот ваш петя мародер не нарушал? Зеленскага выбрал народ. Пусть делает что считает нужным."

на фупі те саме   :laugh:
   
нє, а чому я порохоботів не можу назвати порохоботами?
Наприклад, якщо вони при Петрові топили за нього, то шо, при Зе Петро порохоботу вже пофіг?
Вважаю що ні, не можуть порохоботи бути такими покитьками- після поразки відвернутись від свого кумира.
І це: рукописи не горять, на фупі по минулим дописам видко хто порохоботив тут  :laugh:

цікаво, як Ви на ФУП заходили, коли тут Слав був...
певне ніяк :)
   
нє, а чому я порохоботів не можу назвати порохоботами?
бо вони вже геращенкоботи  :laugh:
   
Юльки зараз Зе підтримують.
Юльки підтримують Україну.
І зараз, і завжди.
   
Потому что всех кто против Зеленского причисляете к порохоботам...
По-перше я нікого нікуди не зараховувала
а по-друге, ви вже схоже зручно забули як деякий час тому тут всіх, хто не толерував свинарчуківство, називали хуйловцями і кремлядями?
   
Новая опасная технология пропаганды

"Опасная тєхнологія" - це узяти у руку ножиці і спробувати перевірити напругу у розєткє , а соціальні мережі , за своєю значущістю або вагою , не варті , а ні такого словосполучення , а ні взагалі надмірної уваги . ))
   
Юльки підтримують Україну.
І зараз, і завжди.
Не корчіть з себе українку. Звичайні кацапські штучки - косити під українців і тримати ніж за пазухою. Проти України та українців звісно.
Вам така роль дісталася з ніком, правда? Раз Мирослава, то треба і  "Мирославою" прикидатися.
Але ж українці добре розпізнають своїх і чужих.
Мирослава - ви не наша.  :)
   
Re: Новая опасная технология пропаганды зе-ботов в соцсетях

Так вам і треба порохоботи вонючі. Скільки ми вас терпіли, оці ваші агент кремля.
   
Два три года назад у местных прихильники певної політсили я был зрадофилом  и агентом кремля
Теперь у Зе я порохобот и также агент кремя
https://www.youtube.com/watch?v=ltK9vuAkoF8
+1
Я так само.  (P)
Була зрадофілом і юльком, тепер порохобот.)
   
По-перше я нікого нікуди не зараховувала
а по-друге, ви вже схоже зручно забули як деякий час тому тут всіх, хто не толерував свинарчуківство, називали хуйловцями і кремлядями?
Неправда.)
Мене ви обізвали порохоботкою.
Хоча я ніколи не була нею. І до 31.03.19 завжди критикувала Порошенка.
Тому мене тут і називали зрадофілкою чи навіть (мамадорогая) юльком.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія