Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Автомобільна суперечка.

Re: Автомобільна суперечка.
mar

До речі, таке питання всім. Чому в европі водії вантажівок час від часу блимають лівим поворотом один два рази і відразу правим один два рази? Що і кому вони сигналять?


В цю мить вони їдуть по правій смузі.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Питання не таке академічне, бо маємо
16.14
Якщо головна дорога на перехресті змінює напрямок, водії транспортних засобів, які рухаються по ній, повинні керуватися між собою правилами проїзду перехресть рівнозначних доріг.

Цим правилом повинні керуватися між собою і водії, які рухаються по другорядних дорогах.

читаючи ФУП, і довбойоба вольтера, страшно їздити

Отож бо й воно - а дибілам западло поворот включити хочаб для інформативності
   
Re: Автомобільна суперечка.

Чому в европі водії вантажівок час від часу блимають лівим поворотом один два рази і відразу правим один два рази? Що і кому вони сигналять?

Они лучше тебя видят что впереди и показывают что можно или нельзя обганять. Мы в Балтии так с Тарту в Ригу с товарищем ехали, так дальнобои мигали левым если есть встречный и правым - обганяй.
   
Re: Автомобільна суперечка.

До речі, таке питання всім. Чому в европі водії вантажівок час від часу блимають лівим поворотом один два рази і відразу правим один два рази? Що і кому вони сигналять?
не знаю як у вигаданих португаліях.
а у нас при спробі обігнати фуру блимають лівим, щоб показати, що не слід цього робити. назустріч їде авто. правим - можна обганяти. перешкод нема.
   
Re: Автомобільна суперечка.
mar

Они лучше тебя видят что впереди и показывают что можно или нельзя обганять. Мы в Балтии так с Тарту в Ригу с товарищем ехали, так дальнобои мигали левым если есть встречный и правым - обганяй.


Ні,не той випадок, я мав на увазі на автобані, перепрошую.
   
Re: Автомобільна суперечка.
mar

не знаю як у вигаданих португаліях.
а у нас при спробі обігнати фуру блимають лівим, щоб показати, що не слід цього робити. назустріч їде авто. правим - можна обганяти. перешкод нема.


 :laugh:


   
Re: Автомобільна суперечка.

Подивись вище, курсант автошколи. Може позайобувати вирішив, так я таких, як ти в дитинстві з рогатки відстрілював,Зайобувалка в тебе ще не виросла.
намагання образити опонента - це прояв слабкості.
що ти про мене знаєш, невігласе? )))
ти забув - це ж мій колега продав тобі посвідчення водія ;) )))
   
Re: Автомобільна суперечка.
mar

Ні,не той випадок, я мав на увазі на автобані, перепрошую.


Особливо вночі.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Ні,не той випадок, я мав на увазі на автобані, перепрошую.

Розказуй - тут не знаю.
   
Re: Автомобільна суперечка.

(tu)
це треш)))
лайк поставий той, хто не вмикає поворотник ))))
   
Re: Автомобільна суперечка.
mar

намагання образити опонента - це прояв слабкості.
що ти про мене знаєш, невігласе? )))
ти забув - це ж мій колега продав тобі посвідчення водія ;) )))


Подивись на свої дописи,невігласе, Коли на мене солдатські чоботи шили,на тебе ще куй дрочили,так шо охолонь.
   
Re: Автомобільна суперечка.

головна дорога не ЗОБОВЯЗАНИЙ показувати поворот.

це бажано аби іншим легше було орієнтуватись.

але це не є порушення за яке штрафують.
   
Re: Автомобільна суперечка.
LSD

Подивився в гуглі, це пісець, 90 відсотків не включають поворотник. А по ПДР потрібно включати. За звичай включають ті, хто недавно отримав права. Цікаво..
Постійно проїжджаю таке перехрестя, тільки окремі до вб ойоби не включають повороти, як ті, що заїжджають з головної так і ті, що їдуть по головній.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Подивись на свої дописи,невігласе, Коли на мене солдатські чоботи шили,на тебе ще куй дрочили,так шо охолонь.
ще раз. ти мене знаєш?
я той, кому ти полірував хромові чоботи  :lol:
а сам ти ходив в кирзачах і своєю зубною щіткою чистив підлогу.
ну що сказати. тупе як корова  :D
   
Re: Автомобільна суперечка.

mar - прошу, охолонь, сам iнколи матюкнутись хочу, але наш вiк - то самоповага
нехай шаблями махають - будемо спиратися на факти.
   
Re: Автомобільна суперечка.

головна дорога не ЗОБОВЯЗАНИЙ показувати поворот.

це бажано аби іншим легше було орієнтуватись.

але це не є порушення за яке штрафують.
ще один

знайди там про не зобов'язаний, або наведи пункт правил про не зобов'язаний.

9.2.
Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку:

а)перед початком руху і зупинкою;
б)перед перестроюванням, поворотом або розворотом.
   
Re: Автомобільна суперечка.
mar

Розказуй - тут не знаю.


Коли одна фура випереджає іншу, той кого обігнали, блимає, що хвіст обганяючої пройшов і можна заїхати на праву смугу.Той ,хто обігнав блимає лівим правим поворотником в знак подяки. Легкові або бусіки чомусь дякують аварійкою, але це збиває водія фури, бо побачивши аварійку нога смикається на тормоз, везуть багототонні вантажі, треба буби дуже уважним . Бувають такі ДТП з попутним зіткненням...
   
Re: Автомобільна суперечка.
mar

ще раз. ти мене знаєш?
я той, кому ти полірував хромові чоботи  :lol:
а сам ти ходив в кирзачах і своєю зубною щіткою чистив підлогу.
ну що сказати. тупе як корова  :D


А ти мене? Ти тільки в неті такий сміливий? Я на тебе , сморчок сраний , клав болт,
   
Re: Автомобільна суперечка.

Коли одна фура випереджає іншу, той кого обігнали, блимає, що хвіст обганяючої пройшов і можна заїхати на праву смугу.Той ,хто обігнав блимає лівим правим поворотником в знак подяки. Легкові або бусіки чомусь дякують аварійкою, але це збиває водія фури, бо побачивши аварійку нога смикається на тормоз, везуть багототонні вантажі, треба буби дуже уважним . Бувають такі ДТП з попутним зіткненням...

Дякую, не знав про таке. Вiк живи - вiк вчись.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Я кажу: не треба, бо не я повертаю, а головна дорога. Якщо їдучи по дорозі, кожний поворот дороги супроводжувати сигналом?
А ще є багато дебілів, які ПЕРЕД в'їздом на перехрестя з круговим рухом вмикають лівий поворот, а не правий. Краще б взагалі нічого в цій ситуації не вмикав, ніж показувати, що ти невіглас. Самі в цій ситуації - це несмертельно, а в ситуації з ТС треба права відбирати



Останнє редагування: 28 травня 2020 20:54:46 від bernie
   
Re: Автомобільна суперечка.

А ще є багато дебілів, які ПЕРЕД в'їздом на перехрестя з круговим рухом вмикають лівий поворот, а не правий.
якщо ти вмикаєш правий поворот, а збираєшся виїхати з перехрестя наліво, то довбень саме ти
   
Re: Автомобільна суперечка.

А ти мене? Ти тільки в неті такий сміливий? Я на тебе , сморчок сраний , клав болт,
по твоїм дописам знаю. ти нуль без палички з курячими яйцями  :lol:
   
Re: Автомобільна суперечка.

Там на картинці розмітка відсутня. При правильній розмітці дороги, поворот включати не потрібно.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Там на картинці розмітка відсутня. При правильній розмітці дороги, поворот включати не потрібно.
ще один ...
згідно якого пункту ПДР не потрібно?

я знаю, що згідно
9.2.
Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку:

а)перед початком руху і зупинкою;
б)перед перестроюванням, поворотом або розворотом.


ви взагалі читаєте гілку перед тим як пукнути тут?


   
Re: Автомобільна суперечка.

а)перед початком руху і зупинкою;
б)перед перестроюванням, поворотом або розворотом.
Ти не повертаєш, а продовжуєш рухатись по головній дорозі. Має бути відповідна розмітка на дорозі і знаки на примикаючих дорогах.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Они лучше тебя видят что впереди и показывают что можно или нельзя обганять. Мы в Балтии так с Тарту в Ригу с товарищем ехали, так дальнобои мигали левым если есть встречный и правым - обганяй.
Мудило, это и в Украине и в Раше и в Казхстане есть и б***ь даже в Манголи.
А ты тупорый в Рыгу ездил.
   
Re: Автомобільна суперечка.

ви взагалі читаєте гілку перед тим як пукнути тут?
Не читаю, тому, що я знаю на 100 відсотків.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Люблю ФУП ! Зробити срач з таких очевидних речей можуть тільки профі.

* По темі. Повертаєш ?  Увімкни поворот і не вийопуйся.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Потрібно включати правий поворот, якщо рухаєшся прямо, тому, що з'їзжаєш з головної.
   
Re: Автомобільна суперечка.
OS

Потрібно включати правий поворот, якщо рухаєшся прямо, тому, що з'їзжаєш з головної.
Добре що ти в Португалії, не приїжджай.
   
Re: Автомобільна суперечка.
mar

Потрібно включати правий поворот, якщо рухаєшся прямо, тому, що з'їзжаєш з головної.


Це їм не потрібно.
   
Re: Автомобільна суперечка.



От правильна розмітка для того перехрестя.
   
Re: Автомобільна суперечка.
mar

по твоїм дописам знаю. ти нуль без палички з курячими яйцями  :lol:


Ти чого розпетушився? Хто тобі дозволив кукарєкати?
   
Re: Автомобільна суперечка.

Потрібно включати правий поворот, якщо рухаєшся прямо, тому, що з'їзжаєш з головної.

А якщо є дорога направо, то включивши поворот Ви введете в оману інших учасників руху, ніби повертаєте направо
   
Re: Автомобільна суперечка.

А якщо є дорога направо, то включивши поворот Ви введете в оману інших учасників руху, ніби повертаєте направо
Ті хто з права мають вас пропустити, тому, що ви на головній.
   
Re: Автомобільна суперечка.
OS

Показати зображення...
От правильна розмітка для того перехрестя.
а бричка намальована неправильно  :weep:
   
Re: Автомобільна суперечка.

Ти не повертаєш, а продовжуєш рухатись по головній дорозі. Має бути відповідна розмітка на дорозі і знаки на примикаючих дорогах.
і цей купив права. :facepalm:
а потім запитують про страшну статистику ДТП
   
Re: Автомобільна суперечка.

а бричка намальована неправильно  :weep:
Розмітка правильна. А що то за картинка і для чого, не знаю. Більш менш відображає розмітку яка має бути на таких перехрестях.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Не читаю, тому, що я знаю на 100 відсотків.
спробуй почитати не тільки гілку, а й ПДР
   
Re: Автомобільна суперечка.

і цей купив права. :facepalm:
а потім запитують про страшну статистику ДТП
Купив права і маю багато років практики. В місяць наїзжаю до 12 тис. км.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія