Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ТАШОТАКОЄ!? :X

ТАШОТАКОЄ!?  :X

upstream       25.07.2019    Ніколи
 8-:
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X
rst

4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії.

забаненный - фашист. Администрации  - респект.
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

Апстрім-   трохи чудаковатий електрік з каліфорніі але дотепний. Взагалі не кофліктний, спокійний, врівноваженний,  що він там мог написати , яка тема?
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

Апстрім-   трохи чудаковатий електрік з каліфорніі але дотепний. Взагалі не кофліктний, спокійний, врівноваженний,  що він там мог написати , яка тема?
ну грантоїд же виказав свою компетентну  опінію
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

upstream       25.07.2019    Ніколи
 8-:

ось гілка.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1051022.0

почитай повідомлення від 24 липня upstream 2019 23:43:17 і далі.

   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

ось гілка.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1051022.0

почитай повідомлення від 24 липня upstream 2019 23:43:17 і далі.

И шо там такого?
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

ось гілка.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1051022.0

почитай повідомлення від 24 липня upstream 2019 23:43:17 і далі.
прочитав. але фашизму там не побачив.
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

прочитав. але фашизму там не побачив.
+1
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

Есть такое понятие, шо типа над евреями могут смеяться только евреи, армянами - армяне ну и т.д.
Вот  Изя и пошутил, а апстрим улетел в бан довичній, небось Изя и нажал, а може єто біл gianni, точняк он.
Какие стали раніміе товарищи евреи. :facepalm:  Нет там на НІКОЛИ.
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

Взагалі не кофліктний, спокійний, врівноваженний,
ну-ну...
він, за моїми спостереженнями, іноді не має червоних ліній.
не відчуває, де вже починається крихкий лід.

тобто -не завжди притомний і чутливий.

в спілкуванні малоприємний загалом.

п.с. але не впевненна, що бан в ніколи* є доцільним.

   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

"Не хочу бути цинічним, але..."
ІМХО травички підстелив, НІКОЛИ це занадто.
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

прочитав. але фашизму там не побачив.

А це що? ;o


Re: Жиды ванные не принимают - экономия!
upstream [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
24 липня 2019 23:43:17
IP/Host: ---.hsd1.ca.comcast.net
Не хочу бути цинічним, але жертв Голокосту могло б бути набагато менше, якби жиди частіше милися... Німці їх тупо по запаху вичисляли.

Давай може ще про "газові камери" пожартуєш?
Цей дебіл - еміг в США? Отже, you can take the stupid ragul out of the village, but you will never take the village out of stupid ragul. :facepalm1:


Останнє редагування: 26 липня 2019 15:46:36 від Michigan
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

Ну так давайте позносим всі пам'ятники Богдану Хмельницькому, бо він фашист XVII сторіччя. Є якась межа?
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

А це що? ;o


Re: Жиды ванные не принимают - экономия!
upstream [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
24 липня 2019 23:43:17
IP/Host: ---.hsd1.ca.comcast.net
Не хочу бути цинічним, але жертв Голокосту могло б бути набагато менше, якби жиди частіше милися... Німці їх тупо по запаху вичисляли.
Давай може ще про "газові камери" пожартуєш?
Цей дебіл - еміг в США? Отже, you can take the stupid ragul out of the village, but you will never take the village out of stupid ragul. :facepalm1:
Людина поширює міфи часів СССР, що у Євреїв було кошерне , риба і цибуля... Бред звичайно.

Находили Євреїв на Західній Україні, по церковним книгам. Першим що зробили німці це вилучили церковні книги. Кого не було в церковній книзі той Єврей. Люди доречі просто не зрозуміли для чого книги взяли, думали що для керування, це всерівно що зараз паспортний стіл.
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

Есть такое понятие, шо типа над евреями могут смеяться только евреи, армянами - армяне ну и т.д.
Вот  Изя и пошутил, а апстрим улетел в бан довичній, небось Изя и нажал, а може єто біл gianni, точняк он.
Какие стали раніміе товарищи евреи. :facepalm:  Нет там на НІКОЛИ.
а чо ж тоді шуша робить стійку при одній згадці про ромське походження Петі?
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

а чо ж тоді шуша робить стійку при одній згадці про ромське походження Петі?

Ну ти ж робиш стойку, коли тобі кажуть, що і у Юлі дід був - Капітельман. Не хочеш вірити.  Хоча - що в цьому такого? Чогось тебе плющити починає. В тебе взагалі манєчка на національністі.

А Пєтя - той у тебе ким тільки не був. І Вальцманом теж - пам'ятаєш? Але як тільки курс змінився і на обрії з'явився Зеленський, ти Пєтю швидко перехрестила в роми. Для зручності.  :gigi:

А  то якось невдобно получилося. Тикати у пику одному його національність, хоча така ж сама і у іншого. А ось коли в тебе Пєтя став ромом, то все стало по місцях. Можна тепер ту ж саму шарманку заводити про його калірованих дітей  і робити невинні оченята: "а я - шо? Я - нічєво...Це я про ромів..."

І скажи мені, не ти, часом, на Бяку настукала?  B-)

Бо шось ситуація така ж сама. Ти  там у гілці  перша почала писати про калірованих дітей, а в бан чогось улетіла Бяка.
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

Ну ти ж робиш стойку, коли тобі кажуть, що і у Юлі дід був - Капітельман. Не хочеш вірити.
і зразу брехня. Може далі не читати?... :S
Я уявлення не маю, хто був дід Юлії Тимошенко, цілком можливо що навіть Капітельман.
і що? Що є ганебного у тому щоб бути євреєм, циганом, узбеком, росіянином чи українцем? хіба національність обирають?
Чи коли краде українець - то набагато прийнятніше ніж коли краде циган, просто через те, що для ромів це дуже часто - спосіб життя?
Але як тільки курс змінився і на обрії з'явився Зеленський, ти Пєтю швидко перехрестила в роми.
і це люта брехня
я вже сказала тобі сьогодні, хто саме мені напевно ще пару років тому (можу у приваті подивитися дату, якщо це суттєво) переконливо довів ромське походження Петі
а ти знову повторюєш зручну для тебе побрехеньку
що так, шуша? Криза у всьому?
Тикати у пику одному його національність, хоча така ж сама і у іншого. А ось коли в тебе Пєтя став ромом, то все стало по місцях. Можна тепер ту ж саму шарманку заводити про його калірованих дітей  і робити невинні оченята: "а я - шо? Я - нічєво...Це я про ромів..."
а це що за фантазії? таку маячню навіть коментувати ліньки..якісь оченята...якесь тикання національностями.. :facepalm:
І скажи мені, не ти, часом, на Бяку настукала?
ні, не я
я взагалі тут скаргу надсилала здається всього раз - коли один виродок взявся бажати лютої смерті від раку не тільки юзерам-опонентам, а й їхнім дітям теж
не пригадуєш такого випадку, нє? а він був не один, тварина ще не раз потім вдавалася до подібного...А шуші ми там прогнозовано не чули, бо виродок же запетраст..
І так, каліровані діти - це всього лише діти з яскраво вираженою зовнішністю, притаманною їхньому народу, а не...як там обзивала твоя Бяка дітей Зеленського?...
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

Мирослава, мені взагалі все одно, хто  якої національністі. Так що привату не треба. Просто не цікаво, повір. Це перше.

По-друге. І фупчеки не дадуть мені збрехати, ти носишся з тією калірованістю дітей вже давно, і чогось тільки стосовно дітей Пороха -  я не раз писала тобі про це.  Але ти завзято продовжуєш. Не бачила щось, щоб ти ще про когось з інших дітей так відгукнулася. Звісно, може, зараз почнеш для блезіру. :D
 
Повторюю, не подобається тобі політик - будь ласка, пісоч його під три чорти, але не чіпай його дітей.

І по-третє. Я не пам'ятаю гілки, про яку ти кажеш. Взагалі, твої пред'яви, чому я не відписалася там чи тут  - досить дивні. Я часто буваю на ФУПі, практично кожен день, але ж не моніторю всі гілки.

З моєю Бякою  - добре, що не ти.
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

Тобі всоте повторити, що те, що я врахувала дуже характерну (я це називаю калірованістю) зовнішність дітей Порошенка для визначення його походження - ЦЕ ДИТЯЧИЙ ЛЕПЕТ у порівнянні з тим що ліпить твоя Бяка на дітей ненависних їй політиків?
Всоте повторити, що за великим рахунком походження Порошенка є другорядним у спробах пояснити витоки такої його патологічної клептоманії, але - є!?
Всоте повторити, щоб ти припинила навіть спроби будь-кого зверхньо повчати своїм УДАВАНИМ моральним принципам, якщо не хочеш щоразу чути щось не дуже приємне на свою адресу?
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

Повторюю, не подобається тобі політик - будь ласка, пісоч його під три чорти, але не чіпай його дітей.
всоте повторити, що акцентування щодо характерної зовнішності дітей (у цьому є хоч натяк на те, що та зовнішність погана?)  аж ніяк не є ознакою "чіплянь" чиїхось дітей?
та хоч тисячу разів..Ти ніколи не зрозумієш того, що розуміти тобі є невигідним. Така ваша характерна особливість..
А надто якщо врахувати те, скільки разів ти "проходжалася" по доньці Тимошенко, і далеко не завжди по-доброму.
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

Взагалі, твої пред'яви, чому я не відписалася там чи тут  - досить дивні.
але ще дивніше те, що тебе ніколи не переймали цебра бруду на дітей ненависних тобі політиків, які виливали і виливають твої ідейні побратими
Сьогодні - це дуже характерний приклад.
Коли тебе ткнули носом у вже відверте лайно Бяки, що ти відповіла?
"Ми з Бякою завжди порозуміємося, а от тобі я пропуску не дам" ?
Вважаєш, таке може проканати? Ну то я тобі всоте кажу : не проканає.
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

але ще дивніше те, що тебе ніколи не переймали цебра бруду на дітей ненависних тобі політиків, які виливали і виливають твої ідейні побратими
Сьогодні - це дуже характерний приклад.
Коли тебе ткнули носом у вже відверте лайно Бяки, що ти відповіла?
"Ми з Бякою завжди порозуміємося, а от тобі я пропуску не дам" ?
Вважаєш, таке може проканати? Ну то я тобі всоте кажу : не проканає.

Знову ж брешеш.  :gigi: Чого ж не цитуєш повністю? Бо смисл буде не таким, як ти собі нафантазувала? Я написала тобі так:

"Мирослава, мені зовсім не потрібне твоє тлумачення  того, що я сама й написала. І з Бякою ми самі порозуміємося , без тебе, еге ж?
Краще тлумач свої вислови. Бо крім тебе їх мало хто розуміє, як бачиш."


І так:

"Так, Мирося, буду чиплятися, коли ти знов перетнеш межи здорового глузду і знову будеш шарпати дітей тих людей, що тобі не подобаються.  :D
Ото бігаєш по гілках  з одноманітними перманентними істериками про мародера та свінарчуків - і бігай собі на здоров'я. 
Тобі Порох не подобається, мені - Зеленський. Ну, то таке.  Маємо право.

 Але дітей не чіпляй ні у якому вигляді. Це зась. Табу. Ніззя. Фу-фу-фу."



Більше не бреши! :lol:

Останнє редагування: 27 липня 2019 03:20:06 від шуша
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

Есть такое понятие, шо типа над евреями могут смеяться только евреи, армянами - армяне ну и т.д.
Вот  Изя и пошутил, а апстрим улетел в бан довичній, небось Изя и нажал, а може єто біл gianni, точняк он.
Какие стали раніміе товарищи евреи. :facepalm:  Нет там на НІКОЛИ.

я нажал. до речи первый раз потянулся к кнопке за время на форуме. тебе объяснить почему?
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

Знову ж брешеш.   Чого ж не цитуєш повністю? Бо смисл буде не таким, як ти собі нафантазувала? Я написала тобі так:

"Мирослава, мені зовсім не потрібне твоє тлумачення  того, що я сама й написала. І з Бякою ми самі порозуміємося , без тебе, еге ж?
Краще тлумач свої вислови. Бо крім тебе їх мало хто розуміє, як бачиш."

А тепер - увага! Просте питання.
Ти посилено декларуєш свою різку нетерпимість до "шарпання" дітей політиків.
(тут залишаємо за дужками той беззаперечний факт, що з мого боку ніякого "шарпання" тих дітей і близько не спостерігалося, а надто у негативному контексті щодо самих дітей)
Бяка брудно обзиває малолітніх дітей Зеленського.
Який стосунок до цього моменту має твоя здатність до порозуміння чи непорозуміння з Бякою, взагалі будь-які ваші ОСОБИСТІ стосунки з нею?  До чого тут це?
"Зась","табу" про дітей політиків з одного боку - і ваші порозуміння з Бякою з іншого.
Якщо ти не вбачаєш абсурду, очевидної недоречності у цій своїй сентенції, то тоді це ...перепрошую, але вже банальна глупість.
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

я нажал. до речи первый раз потянулся к кнопке за время на форуме. тебе объяснить почему?
---------------
я с удовольствием выслушаю, б/п.
но сначала хотел бы уточнить, вы относитесь к этой уважаемой нации?
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

---------------
я с удовольствием выслушаю, б/п.
но сначала хотел бы уточнить, вы относитесь к этой уважаемой нации?

отношусь к этой уважаемой нации. и б.п объясняю. За глумление над мертвыми и над жертвами Холокоста надо давить как гнид. Так понятно?
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

gianni , ви були в Будапешті?
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

gianni , ви були в Будапешті?

очень давно
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

очень давно
вразило оте металеве взуття на Набережній Дунаю...Ми не знали, що то значить..Лише згодом прочитали в інтернеті..
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

вразило оте металеве взуття на Набережній Дунаю...Ми не знали, що то значить..Лише згодом прочитали в інтернеті..


если честно, я не помню. скорей всего не видел... :(
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

нашел в интернете. памятник установили в 2005 году. я был раньше...
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

та й пам"ятником назвати важко...у загальному розумінні...але потужно
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

Дивлюсь Прихильниція Баби Жулі знову кидається на нормальних дописувачів.  :facepalm1:
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

Памятник Голокосту том велике лицемірство, тому що в разі чого вони готові і зараз те все повторити для звеличення Угорської нації, з любою нацією.
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

Тимко, а хоч в окулярах дивишся?  :)
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

Перестань кидатись на  нормальних людей :bueee:
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

Перестань кидатись на  нормальних людей :bueee:
навіщо ти після своїх "нормальних людей" поставив ригаючого смайла?
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

В темі, яка, увага, називалася "Жиды ванные не принимают - экономия!" людина по темі, не офтоп, написала фразу, яка починалася словами: "Не хочу бути цинічним, але..." і її відправляють в довічний бан. Тут ніхто не сперечається, що він винен. Але за ЦЕ давати НІКОЛИ - це ЗАШКВАР!!!
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

навіщо ти після своїх "нормальних людей" поставив ригаючого смайла?
Тільки він тебе стосується, що ти спробувала перекрутити, а не вийде знову спробуєш кидатись на людей.
   
Re: ТАШОТАКОЄ!?  :X

навіщо ти після своїх "нормальних людей" поставив ригаючого смайла?

 :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія