Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тупой пуццинизм, беззаконие,брехня и узурпация взасти Бубочки

 Законов уже не осталось, ЗЕлень кладет на все. Бардак,коррупция и массовые разворовывания, узурпация и капитулянтство.

А тут тупорылая ЗЕлень :" ПорошенкООООО на нары!!!"

 Почему? Потому что сами ничтожные шариковы и вата.
   
Законов уже не осталось, ЗЕлень кладет на все. Бардак,коррупция и массовые разворовывания, узурпация и капитулянтство.

А тут тупорылая ЗЕлень :" ПорошенкООООО на нары!!!"

 Почему? Потому что сами ничтожные шариковы и вата.
"Не в бровь а в глаз"(с). Другое дело при Петре и Ко было: честнейший же люди, богобоязненные, совестливые. Рука устанет описывать все их добродетели.
   
"Не в бровь а в глаз"(с). Другое дело при Петре и Ко было: честнейший же люди, богобоязненные, совестливые. Рука устанет описывать все их добродетели.
===================================
 Либо ты идиот,либо лицемер. Скорее и то и это.
   
===================================
 Либо ты идиот,либо лицемер. Скорее и то и это.
Партагеноссе Вольфганг, что не так? Чем я тебя расстроил?
   
===================================
 Либо ты идиот,либо лицемер. Скорее и то и это.
зеркало:

"Законов уже не осталось, ЗЕлень кладет на все. Бардак,коррупция и массовые разворовывания, узурпация и капитулянтство."
   
Партагеноссе Вольфганг, что не так? Чем я тебя расстроил?
================================
Хватит тупить! Иди на Хвейсбук и пиши эту фигню для бабок краснопузых или для отставников Х...йла их Харькова. Тут все же дураков по-меньше. Ты вообще чего ждёшь от политиков? Ты инфантил? Тебе 13 лет? Политика-искусство возможного. Поэтому часто приходится идти на компромиссы. Но Бубочка конченный даже без войны на носу гробит страну,а  начнётся, то киздец будет полный. Порох в разы надежнее. Страну вытаскивать надо.
   
Все нормально Зе виконує обіцянку яку давав на Олімпійському казав він що у п'ятого будуть повно справ зі слідчими сказав зробив людина слова
   
Все нормально Зе виконує обіцянку яку давав на Олімпійському казав він що у п'ятого будуть повно справ зі слідчими сказав зробив людина слова
---------------------------------------------------
Та він собі вже на пожиттєве заробив, прихильники певної політсили довбанутий. Там тільки перевищень повноважень з сотню буде. Усіляких Вагнергейтів та арештов розвідників та генералів,та зрад я вже навіть не беру. Але навіть я б його відпустив, якщо б зараз відвалив у відставку, бо ситуація більше ніж критична.
   
================================
Хватит тупить! Иди на Хвейсбук и пиши эту фигню для бабок краснопузых или для отставников Х...йла их Харькова. Тут все же дураков по-меньше. Ты вообще чего ждёшь от политиков? Ты инфантил? Тебе 13 лет? Политика-искусство возможного. Поэтому часто приходится идти на компромиссы. Но Бубочка конченный даже без войны на носу гробит страну,а  начнётся, то киздец будет полный. Порох в разы надежнее. Страну вытаскивать надо.
Вольт, ты вроде далеко не юноша, должен понимать. Такое чувство, что в розовых очках и при Петрухе видел единорогов и милых пони.
 Порх гробил страну, просто на свой манер. Зе на свой.
 Если по уму, то их надо подвесить на соседних столбах. Но! Петю на 30 минут раньше ( имею право на маленькие слабости). :gigi:
 Ты точно не подсел ни на что на старости лет?
   
Вольт, ты вроде далеко не юноша, должен понимать. Такое чувство, что в розовых очках и при Петрухе видел единорогов и милых пони.
 Порх гробил страну, просто на свой манер. Зе на свой.
 Если по уму, то их надо подвесить на соседних столбах. Но! Петю на 30 минут раньше ( имею право на маленькие слабости). :gigi:
 Ты точно не подсел ни на что на старости лет?
==================================
Нет у меня "розовіх очков". Я тут Пороха долбил  всю каденцию, ЗЕботва до сих пор цитирует, как будто я кому-то там обещал "вечный любофф" или "вечный верносТ". Я избиратель. У меня ПРИВЕЛЕГИЯ: я могу разочароваться или вообще изменить  отношение к политику в зависимости  ОТ МОЕЙ СОБСТВЕННОЙ ВЫГОДЫ И  БЛАГОПОЛУЧИЯ (пардон за болд), тем более,что моя эгоистическая выгода совпадает с безопасностью и хоть какой-то грамотностью и розумностью в управлении страной. Если хочешь,я вообще против поста Преза. Все тут 20 с лихуем лет. Но то,что пришло вместо Пороха,делает Петра почти ангелом вА ПЛАТИ, все познаётся в стравнении,особенно политики. Тут о Черчиле говорили...Та Черчиль в своё время натворил столького, что некоторые считали его чудовищем. Но по результату...

 Хватит инфантилить Голобородьком! Что у тебя Порох украл? Выбрал же ЗЕлень,ведь точно! Только не говори,что ты  Белое пальто...впрочем быть Белым пальтом еще хуже. От белых пАльт как раз все беды. B-)
   
А тут тупорылая ЗЕлень :" ПорошенкООООО на нары!!!"
Олигархат пытается гальванизировать проект "Порох".
   
Аксакале, а чому, коли знамали депутатське недоторканність люди мовчали і підмалували?  чому "громадянське суспільство" мудрих людей то схвалило?
   
Все нормально Зе виконує обіцянку яку давав на Олімпійському казав він що у п'ятого будуть повно справ зі слідчими сказав зробив людина слова
Він ще давав обіцянку піти як порушить закон.
   
==================================
Нет у меня "розовіх очков". Я тут Пороха долбил  всю каденцию, ЗЕботва до сих пор цитирует, как будто я кому-то там обещал "вечный любофф" или "вечный верносТ". Я избиратель. У меня ПРИВЕЛЕГИЯ: я могу разочароваться или вообще изменить  отношение к политику в зависимости  ОТ МОЕЙ СОБСТВЕННОЙ ВЫГОДЫ И  БЛАГОПОЛУЧИЯ (пардон за болд), тем более,что моя эгоистическая выгода совпадает с безопасностью и хоть какой-то грамотностью и розумностью в управлении страной. Если хочешь,я вообще против поста Преза. Все тут 20 с лихуем лет. Но то,что пришло вместо Пороха,делает Петра почти ангелом вА ПЛАТИ, все познаётся в стравнении,особенно политики. Тут о Черчиле говорили...Та Черчиль в своё время натворил столького, что некоторые считали его чудовищем. Но по результату...

 Хватит инфантилить Голобородьком! Что у тебя Порох украл? Выбрал же ЗЕлень,ведь точно! Только не говори,что ты  Белое пальто...впрочем быть Белым пальтом еще хуже. От белых пАльт как раз все беды. B-)
Вольт, прости. Ни разу ни за кого никогда не голосовал. B-)
 Жена даже в ОВК от Батькивщины была, не скрываю.
 Но ладно, то такое. Повторюсь: на мой взгляд Пэдра гораздо больший редиска. Но я согласен на их совместную люстрацию в виде повешения или кампучийского галстука. Но Петю первым. B-)
   
Аксакале, а чому, коли знамали депутатське недоторканність люди мовчали і підмалували?  чому "громадянське суспільство" мудрих людей то схвалило?
===================================
Не люблять у нас депутатів. Ось понабирала ЗЕлень "чесних паЛікмахерів", так вони отримують в конвертах і їм на все насрати. Ага! І ці погані! А ЩЕ ПОРОШЕНКООООО НЕ ПОСАДИЛИ! Ось посадять та заживемо! (tu)  B-)  :facepalm:
   
===================================
Не люблять у нас депутатів. Ось понабирала ЗЕлень "чесних паЛікмахерів", так вони отримують в конвертах і їм на все насрати. Ага! І ці погані! А ЩЕ ПОРОШЕНКООООО НЕ ПОСАДИЛИ! Ось посадять та заживемо! (tu)  B-)  :facepalm:

і Пан аксакал таки ще думає про непомильність народу? ну так не буває... натовп логічно не думає. і на виборах логічний вибір не робить.  тим більше на майдані, тим більше під час такого тиску на мозок. я вже говорив що ситуація в україні то не компетенція соціолохів... то вже кримінологи і психіатри повинні працювати, бо безслідно те, що діється не минає для психіки пересічного посполитого
   
Andrew1 - ну а за что Пецю? Ну вот просто?  B-)  Я понимаю, за что Бубочку- все просрал, продал и зрадив. А Пороха за что? Еще и "повесить" ? Я б даже нарика не вешал. Нужно учитівать,что его еще и дурят,им манипулируют,оно тупорылое, у него "туман в голове"...смягчающее все же обстоятельство. Я даже Бубочку не сужу за то,что он них..я не зделал: трудное дело реформы,а он еще ими и не занимался. Мозгов же нет.

А ты...мне не понятны твои такие "фрикции" агрессивныЯ. :D
   
Andrew1 - ну а за что Пецю? Ну вот просто?  B-)  Я понимаю, за что Бубочку- все просрал, продал и зрадив. А Пороха за что? Еще и "повесить" ? Я б даже нарика не вешал. Нужно учитівать,что его еще и дурят,им манипулируют,оно тупорылое, у него "туман в голове"...смягчающее все же обстоятельство. Я даже Бубочку не сужу за то,что он них..я не зделал: трудное дело реформы,а он еще ими и не занимался. Мозгов же нет.

А ты...мне не понятны твои такие "фрикции" агрессивныЯ. :D
Вольтер, ты за революцию ? За революцию. А революция стерва ещё та. И пожирает своих детей. Так что Св. Петр тоже обречён в таком случае.
 Попробовал тебе пояснить так.
   
і Пан аксакал таки ще думає про непомильність народу? ну так не буває... натовп логічно не думає. і на виборах логічний вибір не робить.  тим більше на майдані, тим більше під час такого тиску на мозок. я вже говорив що ситуація в україні то не компетенція соціолохів... то вже кримінологи і психіатри повинні працювати, бо безслідно те, що діється не минає для психіки пересічного посполитого
=====================================
Чо не думаю? Хіба нам було невідомо,що навіть при сагайдачних-дорошенках українці як мінімум були 70% холопським лайном? Лише Запоріжці були казаками.а ті рабами. А після комуняк з їх селекцією по знищенню вільного духу так взагалі,та ще кацапів навезли. А хіба Майдан 2014-го не був більше ніж наполовину з тих,хто хотів відняти та поділити? Дивиться правді у вічі.  Та й ще холопи там були з активних. Тому Бубочка в свій час пійшов на "УРА". Довбні кіна надивилися. Україну тре рятувати. Це наші вічні гойдалки,карма.
   
=====================================
Чо не думаю? Хіба нам було невідомо,що навіть при сагайдачних-дорошенках українці як мінімум були 70% холопським лайном? Лише Запоріжці були казаками.а ті рабами. А після комуняк з їх селекцією по знищенню вільного духу так взагалі,та ще кацапів навезли. А хіба Майдан 2014-го не був більше ніж наполовину з тих,хто хотів відняти та поділити? Дивиться правді у вічі.  Та й ще холопи там були з активних. Тому Бубочка в свій час пійшов на "УРА". Довбні кіна надивилися. Україну тре рятувати. Це наші вічні гойдалки,карма.

я не про дух говорю...  бо оті, які з духом так само мали і мають трудноці в розстановці пріорітетів і в прийнятті рішень.  та і взагалі з логічним мисленням.  а гойдалки тому, що з самого початку ВСЯ концепція грунтувалась на егалітаризмі і пропаганді.
   
Вольтер, ты за революцию ? За революцию. А революция стерва ещё та. И пожирает своих детей. Так что Св. Петр тоже обречён в таком случае.
 Попробовал тебе пояснить так.
=================================
 Певною мірою ти правий. Архаїчне у Українців уявлення про владу. "Добрий цар,або гетьман"- порядок наведе... Забере та поділить, головне у сусіди не буде більше чим у мене...хоча...а що у сусіда  вікна завішалі ганчирками у квітуйочках,у падли,а в мене газетами з Сталіним. Повісити гада б... :D
   
Вольтер, ты за революцию ? За революцию. А революция стерва ещё та. И пожирает своих детей. Так что Св. Петр тоже обречён в таком случае.
 Попробовал тебе пояснить так.
    Andrew1
Дата реєстрації:
    24 вересня 2014 12:27:50
Повідомлень:
    21 072 (~8 в день)

Вік:
    не зазначений
    Zero Sum
Дата реєстрації:
    26 вересня 2014 20:56:17
Повідомлень:
    14 075 (~5 в день)

Підпис під аватаром:
    Цинічна Бандера

    Lecturer
Дата реєстрації:
    11 листопада 2014 21:29:54
Повідомлень:
    5 233 (~2 в день)

Вік:
    не зазначений

Шайка ботов образовалась когда опарыш собрался в президенты!  Это дополнение к ФСБшному сценарию фильма про сракобородько с НЛП-программированием.

Останнє редагування: 18 січня 2022 10:23:49 від a49
   
=================================
 Певною мірою ти правий. Архаїчне у Українців уявлення про владу. "Добрий цар,або гетьман"- порядок наведе... Забере та поділить, головне у сусіди не буде більше чим у мене...хоча...а що у сусіда  вікна завішалі ганчирками у квітуйочках,у падли,а в мене газетами з Сталіним. Повісити гада б... :D
Не передергивай. Я не призываю отнять и поделить. Тем более у соседа. Более того я гуманен, у Пэти тоже можно отнять не все. И ещё более гуманен- перед процедурой исполнения приговора разрешаю вколоть ему хорошего миорелаксанта.
 Видишь, я не меньший пацифист чем ты.
   
А 49
Ім'я користувача: a49Дата реєстрації: 23 квітня 2005 20:10:00Повідомлень: 11 454 (~2 в день)Вік:не зазначений.
Матёрый ботяра.
 Ещё и Пэтю опарышем называет. Скотина такая.
   
Тому єдиним виходом я бачу ліквідацію Президентської посади та Президентської вертикалі влади. Можна залишити Преза тільки для декорації та розпуску Парламента,хоча краще СЕНАТ з обраних губерів з областей. СЕНАТ закони не приймає,але затверджує. Сенат не керує країною в цілому,але може розпустити Раду,якщо не можуть домовитися. Керує Уряд та Прем'єр,якого 226 голосів і нах. Звісно,що будуть гоцалки урядові,як було в свій час в  італіях,іспаніях та португаліях... Але потім налагодиться. Корупція знизиться,бо кожна падла буде заглядати в чужий карман- а чи не вкрав він більше ніж я? І доноса відразу. І ніхто нікого не захистить,бо пЛокулори  та ДБРи з НАБУ буть не чіїсь,а а усіх, бо не втримаються. Сторону чиюсь повністтю приняти буде важко. Вилетять як пробки. Президентська вертикаль завжди буде корупційним дахом.

І тоді,потихеньку все налагодиться. Прем'єра вистачить як в більшості цивілізованих соборних країн.

Останнє редагування: 18 січня 2022 10:30:39 від Wolter
   
Страну вытаскивать надо.

Все буде добре ... B-)
   
Тому єдиним виходом я бачу ліквідацію Президентської посади та Президентської вертикалі влади. Можна залишити Преза тільки для декорації та розпуску Парламента,хоча краще СЕНАТ з обраних губерів з областей. СЕНАТ закони не приймає,але затверджує. Сенат не керує країною в цілому,але може розпустити Раду,якщо не можуть домовитися. Керує Уряд та Пре'єр,якого 226 голосів і нах. Звісно,що будуть гоцалки урядові,як було в свій час в  італіях,іспаніях та португаліях... Але потім налагодиться. Корупція знизиться,бо кожна падла буде заглядати в чужий карман- а чи не вкрав він більше ніж я? І доноса відразу. І ніхто нікого не захитить,бо пЛокулори  та ДБРи з НАБУ буть не чіїсь,а а усіх, бо не втримаються. Сторону чиюсь повністтю приняти буде важко. Вилетять як пробки.

І тоді,потихеньку все налагодиться. Прем'єра вистачить як в більшості цивілізованих соборних країн.

я це говорив...  навіть десь 10 років назад
   
Тому єдиним виходом я бачу ліквідацію Президентської посади та Президентської вертикалі влади. Можна залишити Преза тільки для декорації та розпуску Парламента,хоча краще СЕНАТ з обраних губерів з областей. СЕНАТ закони не приймає,але затверджує. Сенат не керує країною в цілому,але може розпустити Раду,якщо не можуть домовитися. Керує Уряд та Пре'єр,якого 226 голосів і нах. Звісно,що будуть гоцалки урядові,як було в свій час в  італіях,іспаніях та португаліях... Але потім налагодиться. Корупція знизиться,бо кожна падла буде заглядати в чужий карман- а чи не вкрав він більше ніж я? І доноса відразу. І ніхто нікого не захитить,бо пЛокулори  та ДБРи з НАБУ буть не чіїсь,а а усіх, бо не втримаються. Сторону чиюсь повністтю приняти буде важко. Вилетять як пробки.

І тоді,потихеньку все налагодиться. Прем'єра вистачить як в більшості цивілізованих соборних країн.
Для премьера тоже ввести смертную казнь.
 Вообще - глюдя на кадровую ситуацию в верхах поневоле начинаешь одобрять действия Иосифа Виссарионовича по отношению к своим высокопоставленным кадрам. :buba:
   
Andrew1- тобі усе по приколу. Але ситуйовина зараз зовсім не прикольна.
   
Andrew1- тобі усе по приколу. Але ситуйовина зараз зовсім не прикольна.
ну да, ну да. Не у всех державницкое мышление. Понимаю.
   
А ЩЕ ПОРОШЕНКООООО НЕ ПОСАДИЛИ! Ось посадять та заживемо! (tu)  B-)  :facepalm:
Представь себ.что действительно так и будет!
 Потому что это будет висеть перед глазами каждого очередного Президента! Прецедент посадки! И он загремит на нары. если будет за что! Меня больше заботит судьба Украины, украинцев и моя тоже. а не судьба Порошенко или Зеленского! Они выбрали для себя риски президентства вместе со сладостью власти!
Кроме того, нашей власти не следует забывать о судьбе Чаушеску!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія