Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вимагаю довготривалого бану для Мирослави за постійну брехню про мене

Пишу конкретно про себе.
Мирослава регулярно мене оббріхує, створюючи мені відповідний імідж. Якщо це у неї таке "партійне" завдання, то варто застановитися, чи така політсила має право голосу на форумі. Якщо - це проблема Мирославиної психіки, то цей форум не для психічнохворих.
Ось випадок за сьогодні.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1115991.0

Не знаю щодо інших дописувачів - думаю, що я не єдина, кого вона обгаджує і інші теж про це напишуть.
   
Так і не зрозуміло, в чому ж полягало "оббріхування".
Уточни, вдуСителько, конкретною цитатою.
То я тобі потім накидаю твоїх цитат на підтвердження.
Зокрема і щодо того, як ти на цьому форумі неодноразово намагалася поділити Українців на сорти в залежності від місця їхнього народження і проживання.
   
Додаткове питання до ЛАРТИ і адептів.
Ви дійсно вважаєте "ОБГАДЖУВАННЯМ"(с) ремарку щодо того, що Захід в особі його лідерів дуже поважає Петро і у разі його судового переслідування в Україні відвернеться від неї в плані підтримки і допомоги.
Ви справді вбачаєте ганебним подібне твердження?
   
Оказывается у ТС имидж был, который не соответствует имиджу, составленному на ее постах, из лозунгов пацючьего анала  .
   
У Мирослави новий приступ брехні:

"як нащадок переміщених з Костроми наполягаєш на своєму праві на коцапізми?"

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1116640.40

Брехню підхоплює бригада з Турівської і розносить по форуму.
Патологічна брехливість - не для спілкування на форумі.

Останнє редагування: 20 січня 2022 21:52:32 від ЛАРТА
   
Мирослава тепер дружить з україно ненавсиником Олді і є з ним на одному боці проти України, як і нік свєтла...

Чому дивуватись.

Це сумно як вона буди патріоткою, так опустилась... :(

Але за те що вона дружить з негідником і підтримує його українжерські дописи, її не можна банити, Як і Люстру.
   
У Мирослави новий приступ брехні:

"як нащадок переміщених з Костроми наполягаєш на своєму праві на коцапізми?"

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1116640.40

Брехню підхоплює бригада з Турівської і розносить по форуму.
Патологічна брехливість - не для спілкування на форумі.
Ти неодноразово на цих сторінках проголошувала, що я - неукраїнка.
Вчора ти проголосила що і Світлана теж неукраїнка.
Не треба винити українців. Власне українці обізнані і мають клепку в голові, а різні Світлани до українців не належать.
На яких підставах тобою зроблено (і регулярно робляться) подібні заяви?
Вимагаю чіткої і конкретної відповіді.
   
На яких підставах тобою зроблено (і регулярно робляться) подібні заяви?
Вимагаю чіткої і конкретної відповіді.
Отут якраз інший дописувач про вас написав:

Єй-Богу кацапська затичка бо бреше як посполита кацапка.


   
Тобто по суті тобі відповісти нічого?
Звісно, я не опущуся до аргументації у вигляді цитат про тебе від інших юзерів (наприклад, про те яка ти смішна курка), це не мої методи.
Мій метод - це відповідати опонентові його ж монетою.
А от твоїх очевидно курячих мізків не вистачає, аби це зрозуміти - відтак щоразу і верещиш "а мене за що?".
Слідкуй за помелом, от і не буде так неприємно.
   
Отут якраз інший дописувач про вас написав:

Єй-Богу кацапська затичка бо бреше як посполита кацапка.

Мирослава уже в связці з Україножером Олді і підтримує його тези і Юлько-любкою Свєтолою. :facepalm1:

Дійсно, вона легко підається маніпуляції з їх боку, і чорне для неї стає біле.
   
про те яка ти смішна курка)
Зато какой пафос .
А той ігнор якось на них впливає? Чи то тільки для заспокоєння власних нервів і економії часу?
Мені здається, що їх треба гуртом знищити як явище на українському ресурсі.
В Адмінфорумі відкриті вже проти двох відповідні гілки.
   
Зато какой пафос .
Ага.
Комуністка до моску кісток, як кажуть її брати на північному сході.
Знищити, викорінити все, що розходиться з її уявленнями, переконання у власному праві на Абсолютну Істину.
Можливо, я помиляюся, але свого часу навіть відверті синячидли не страждали на таку люту неприховану ненависть до іншомислення.
А те, що у даному конкретному випадку має місце саме іншомислення, а не якісь розходження в політуподобаннях, це - поза сумнівами.
Типова комуністка, тупа, люта і затята.
   
Типова комуністка, тупа, люта і затята.
Тільки не комуністка, а бандерівка. Люта і затята. Запам'ятайте собі.
А ви українкою апріорі не можете бути. Українка не вимовить "армовір" і не напише. Українка знає свою мову, відчуває її, і не воює з нею.
Я, як галичанка, як націоналістка, маю добрий нюх, хто тут є українцем, а хто ні.
Але це не означає, що я не поважаю інших націй, особливо тих представників, які моїй державі і моєму народу не шкодять. Так що можете мене разом з подружкою Світланою у ненависті до інших націй не звинувачувати, в т. ч. в антисемітизмі.
В антихуцпі - так.
Можу ще раз повторити, що всюди і завжди я висловлювала Гройсману, єврею та 100%-му іудею повагу і подяку за роки його праці в українському уряді.

Це, до речі,  останнє моє звернення до вас. Я все пояснила.



Останнє редагування: 21 січня 2022 13:06:38 від ЛАРТА
   
Тільки не комуністка, а бандерівка. Люта і затята. Запам'ятайте собі.
Це останнє моє звернення до вас.
Не ганьби святого для України імені Провідника.
Ти палко толеруєш вживання слова "бандера" у гнусних негативних контекстах, і після цього урочисто проголошуєш себе "бандерівкою"?
Підтримуєш заяви про якісь "злочини" Українців проти євреїв.
Тут як кажуть або труси або хрест.
Комуністка ти, ЛАРТА. І останній твій пост про потребу витіснити, вигнати з форуму тих, хто не відповідає твоїм уявленням - зайве тому підтвердження.
   
Я, як галичанка, як націоналістка, маю добрий нюх, хто тут є українцем, а хто ні.
Але це не означає, що я не поважаю інших націй, особливо тих представників, які моїй державі і моєму народу не шкодять. Так що можете мене разом з подружкою Світланою у ненависті до інших націй не звинувачувати, в т. ч. в антисемітизмі.
Ну то я тобі скажу, що я, як дніпрянка, як націоналістка відколи себе пам"ятаю, теж маю добрий нюх, і відразу відчуваю, хто прикриваючись можливо правильними гаслами насправді шкодить Україні. Хто шкодить справі подальшого об"єднання Українського народу, так історично склалося, що століттями роз"єднаного за багатьма чинниками.
Ти - серед цих шкідників, ти працюєш не на Україну, ти робиш те, чого прагне Масква.
Ніхто ні в якому антисемітизмі тебе не звинувачував, тобі щось намарилося.
Ти працюєш не в напрямку побудови Української України, підтримуючи владні потуги відвертого україножера, який протягом всього свого перебування у політикумі відверто працював НЕ на Україну.
І - повторюю! - толеруєш ужиток слова "бандера" у негативному гнусному підтексті.
Якби всі, або переважна частина українських націоналістів дотримувалася твоїх принципів, а точніше - безпринципності, то гріш ціна була б такому націоналізмові.
   
Пишу конкретно про себе.
Мирослава регулярно мене оббріхує, створюючи мені відповідний імідж. Якщо це у неї таке "партійне" завдання, то варто застановитися, чи така політсила має право голосу на форумі. Якщо - це проблема Мирославиної психіки, то цей форум не для психічнохворих.
Ось випадок за сьогодні.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1115991.0

Не знаю щодо інших дописувачів - думаю, що я не єдина, кого вона обгаджує і інші теж про це напишуть.


 :lol:  :lol:

Міня за чьто серія друга  :facepalm1:
Скільки лайна як ллється від тебе, ще пошукати
Так, ти не матюкаєшся, ти просто постійно тулиш свою фашистську ідеологію
Достойна в ніколи
   
Тільки не комуністка, а бандерівка. Люта і затята. Запам'ятайте собі.
А ви українкою апріорі не можете бути. Українка не вимовить "армовір" і не напише. Українка знає свою мову, відчуває її, і не воює з нею.
Я, як галичанка, як націоналістка, маю добрий нюх, хто тут є українцем, а хто ні.
Але це не означає, що я не поважаю інших націй, особливо тих представників, які моїй державі і моєму народу не шкодять. Так що можете мене разом з подружкою Світланою у ненависті до інших націй не звинувачувати, в т. ч. в антисемітизмі.
В антихуцпі - так.
Можу ще раз повторити, що всюди і завжди я висловлювала Гройсману, єврею та 100%-му іудею повагу і подяку за роки його праці в українському уряді.

Це, до речі,  останнє моє звернення до вас. Я все пояснила.

Пичкуниха, ти можеш ліпити образ в інтернеті який завгодно, але ж рогата натура лізе ) через такі от дрібниці як пичкати  B-) або захист благої вєсті кнуря ))
   
Оказывается у ТС имидж был, который не соответствует имиджу, составленному на ее постах, из лозунгов пацючьего анала  .
Коли багато брешеш, дуже легко спалитися ))
   
Мироська? тобі не соромно з цією україножеркою і україножером олді бути в одній компанії, нормальні люди від них тримюать подалі.
   
Пані Ларто, прошу пані не перейматися висерами найтупішої ТП ФУПу! Адже всі притомним дописувачам відомо, що вони г… варті.

Нехай робить свої сальто мортале. Колись собі в’язи скрутить.  :acute:
   
ЛАРТО, пишайся, робиш успіхи і - не побоюся цього слова - набуваєш потужної підтримки.
Наразі тебе підтримала одна з двох найбрудніших україножерських худобин ФУПа - сам Гервасій.
Це неабиякий успіх.
   
Адже всі притомним дописувачам відомо, що вони г… варті.
Гервасій про притомних дописувачів  :weep:
   
Миросрака розносить брехню і про інших дописувачів. Ось, наприклад, їй щось на голову впало і вона вирішила мене називати Чоботом. Я до Дмитра Чобота, якого вона має на увазі, не маю жодного відношення.
Брехлива миросрака є  на то брехливою миросракою, щоб розносити брехню про дописувачів ФУПу.

Останнє редагування: 23 січня 2022 00:51:07 від Slawv
   
Чобіт заістерив, скинув маску розважливої благочинності  :lol: Це добре.
   
Чобіт заістерив
він не чобіт, він валянок :D
   

Миросрака, ти разом зі старим маразматиком DiDUS та гебефреніком Ельфом вибачилася перед єврейкою жулею МОШЕнко-капітельман та євреєм Зеленським за злочини своїх предків перед євреями?!

Останнє редагування: 23 січня 2022 11:59:32 від Slawv
   

Миросрака, ти разом зі старим маразматиком DiDUS та гебефреніком Ельфом вибачилася перед єврейкою жулею МОШЕнко-капітельман та євреєм Зеленським за злочини своїх предків перед євреями?!
Що, Порошок знов вимагає вибачатись?
   
Що, Порошок знов вимагає вибачатись?
:laugh: У тій Чоботячій голові-чавунку порушені навіть такі найпримітивніші причинно-наслідкові зв"язки  :gigi:
   
І ще один показовий момент з приводу цього зальотного Чобота
Зверніть увагу - воно ваяє якісь беззмістовні тупі посили, ПО ДЕКІЛЬКА РАЗІВ править їх, що відображено у підніжжях практично всіх витворів Чоботячого моску
Що воно там править щоразу протягом декількох хвилин після продукування кожного свого вис*ру? І навіщо?
Бо на виході, в остаточному затвердженому моском Чобота варіанті - все одно найтупіша тупня  :weep:  :lol:
   
Люстрація і Мироська, Свєтал скоро з Олдбоєм і Муравйовим зільються в уському екстазі.  [KA]
   
Миросрака розносить брехню і про інших дописувачів. Ось, наприклад, їй щось на голову впало і вона вирішила мене називати Чоботом. Я до Дмитра Чобота, якого вона має на увазі, не маю жодного відношення.
Брехлива миросрака є  на то брехливою миросракою, щоб розносити брехню про дописувачів ФУПу.
Звісно, що вона оббріхує і  інших форумчан. Якщо у людини патологія, то вона не вибіркова. Та й тримають її на кацапській подачці, бо може то робити неадекватно і без усіляких докорів сумління.
   
Звісно, що вона оббріхує і  інших форумчан. Якщо у людини патологія, то вона не вибіркова. Та й тримають її на кацапській подачці, бо може то робити неадекватно і без усіляких докорів сумління.
утібозезмій  :gigi:
ЛАРТО, як вважаєш, чи не варто поставити руба питання, як ти на цьому форумі повсякчас намагаєшся протиставити Західних українців Центрально-Східним шляхом поділення Українського народу на сорти?
А за якісь "коцабські подачки" (ймовірно у вигляді кацікри) відповісти часом не хочеш?
   
Миросрака,  я скільки хочу, стільки правлю.

Ти вибачилася перед євреями за злочини своїх предків перед євреями?!
   
TimmiApostolMS, зваж, ти радо підключився до нехай примітивних, вкрай недолугих, але таки спроб цькування мого ніка.
Ти саме цього прагнеш?
Якщо так, то триколор тобі у ... . Удачі не бажатиму.
   
СвиноЧоботе, тобі з твоїм розумовим та інтелектуальним рівнем місце хіба що у пивному ларку або в занюханому генделику. Там знайдеш рівних собі "співрозмовників". :gigi:
   
Що, Порошок знов вимагає вибачатись?

Він десь один раз на передачі Шустера в 2010 році сказав, що треба вибачитись перед євреями, а миросрака це сотні разів повторює на форумі в різних темах наче це велика трагедія, що Порох десь колись таке сказав на якійсь передачі. І разом з тим вона підтримує єврейку жулю МОШЕнко-капітельман та єврея Зеленського. Оце в неї така логічна послідовність: постійно вити, що Порох там раз сказав, що треба вибачитись перед євреями і голосувати за євреїв-політиків.
   


Миросрако, тобі з твоїм рівнем тільки місце параші чистити. І то не всякі параші, а тільки ті, які знаходяться в різних наймаргінальніших ригалівках.
   
TimmiApostolMS, зваж, ти радо підключився до нехай примітивних, вкрай недолугих, але таки спроб цькування мого ніка.
Ти саме цього прагнеш?
Якщо так, то триколор тобі у ... . Удачі не бажатиму.
Цькування твого ніка?

Ти помиляєшся...  Намагаюсь донести що ти поряд з друзями Олдбоєм і Свєтлою уже перейшла межі здорового глузду... Вони з тебе потішаються, що як легко тебе розвели і впрягли в антиукраїнську роботу...

Намагаюсь попередити, бо інакше ти не чуєш...

А дуже не хочеться щоб ти з цими негідниками стала теж антиукраїнкою.
   
Мирослава, намагаюсь тебе врятувати від антиукраїнської діяльності на яку тебе штовхають Свєтла, Олді і інші подібні дописувачі.
   
Намагаюсь донести що ти поряд з друзями Олдбоєм і Свєтлою уже перейшла межі здорового глузду... Вони з тебе потішаються, що як легко тебе розвели і впрягли в антиукраїнську роботу...
Прошу надати приклади переходу мною меж здорового глузду і проявів антиукраїнської діяльності.

ПС Не подобаються тобі ОлдБой чи Світлана - це твоя особиста справа, твої власні сприйняття. Спробуй зважити на те, що до тих кому ти захоплено підспівуєш, у багатьох теж є купа обгрунтованих претензій. Так що йдеться не про якісь суб"єктивні враження, а виключно про ОБ"ЄКТИВНІ ФАКТИ.
Тож чекаю прикладів переходу мною меж здорового глузду і проявів антиукраїнської діяльності з мого боку..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія