Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Видобуток вугілля в Україні продовжує падати

Видобуток вугілля в Україні продовжує падати

Вугледобувні підприємства України в січні-листопаді 2018 року скоротили видобуток рядового вугілля на 4,6% (на 1,491 млн тонн) у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року - до 30,687 млн ​​тонн.

Про це "Інтерфакс-Україна" повідомили в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості.

Згідно з даними міністерства, видобуток коксівного вугілля скоротився за звітний період на 14,2% - до 5,321 млн тонн, енергетичного - на 2,3%, до 25,151 млн т.

У листопаді-2018 року видобуток рядового вугілля знизився на 9,7% (на 301,9 тис. тонн) у порівнянні з аналогічним місяцем 2017 року - до 2,785 млн тонн.

Вугледобувні підприємства, що входять в сферу управління Міненерговугілля, за 11 місяців скоротили видобуток вугілля на 14,45% - до 3,786 млн в тому числі видобуток коксівного вугілля на 41,7% (на 357,6 тис. тонн) - до 499,8 тис. тонн, енергетичного - на 7,9%, до 3 млн 287 тис. тонн.

Як повідомлялося, Україна в 2017 році скоротила видобуток рядового вугілля на 14,6%  порівняно з 2016 роком - до 34 млн 916,2 тис. тонн.

ДТЕК 15 березня 2017 року заявив про втрату контролю над усіма своїми підприємствами на НКТ, зокрема, над "Свердловантрацит", "Ровенькиантрацит" і "Комсомолець Донбасу". У 2011-2013 рр. ці три вугільних об'єднання добували близько 17-19 млн тонн вугілля щорічно.


https://www.epravda.com.ua/news/2018/12/9/643413/
   
так шо теперь лугандонский уголь завозят под вывеской вротердамского?
прикольная схема
   
так шо теперь лугандонский уголь завозят под вывеской вротердамского?
прикольная схема

Факты есть? Я могу утверждать, что ни одного вагона/корабля с углем из ОРДЛО в Украину с весны 2017 не заехало.

Хотя РФ, Турция, Грузия и некоторые страны ЕС его покупают. Пусть и по фальшивым документам, но понимая, где его реально добыли
   
Факты есть? Я могу утверждать, что ни одного вагона/корабля с углем из ОРДЛО в Украину с весны 2017 не заехало.

Хотя РФ, Турция, Грузия и некоторые страны ЕС его покупают. Пусть и по фальшивым документам, но понимая, где его реально добыли

алежка, авсе хотів тебе спитати - ти все життя голосував за регіоналів і за підера віктора інуковича - звав ускій мір на на далбас - а коли ускій мір прийшов - чого ти здрис до в київ? ти береш відповідальність на себе що й твоя вина в  тому що кацапи на донбасі і в криму? як вірного виброрця інуковича ?
   
Факты есть? Я могу утверждать, что ни одного вагона/корабля с углем из ОРДЛО в Украину с весны 2017 не заехало.

Хотя РФ, Турция, Грузия и некоторые страны ЕС его покупают. Пусть и по фальшивым документам, но понимая, где его реально добыли

ну это было бы вообще палево   :laugh:
по документам уголь конечно с вротердама
   
алежка, авсе хотів тебе спитати - ти все життя голосував за регіоналів і за підера віктора інуковича - звав ускій мір на на далбас - а коли ускій мір прийшов - чого ти здрис до в київ? ти береш відповідальність на себе що й твоя вина в  тому що кацапи на донбасі і в криму? як вірного виброрця інуковича ?

Аелит, я тебя тоже давно хотел спросить, тебе стыдно, что ты голосовал и будешь голосовать за Тимошенко?

А лично я последний свой голос за Овоща и ПРУ отдал во втором туре выборов 2010.  Жалею об этом сейчас? Да. 

Ну и я давно не скрываю, что не хочу жить "в русском мире", а  хочу, чтобы Украина была европейской страной.  Ты разве по другому думаешь?
   
ну это было бы вообще палево   :laugh:
по документам уголь конечно с вротердама

Никто с Роттердама уголь   в Украину не покупает. Он идет напрямую с ЮАР, Австралии и США. В Роттердаме берется котировка.  Поэтому я тут и писал, что нет ничего плохого в "Роттердаме", но есть вопросы по "+".  По хорошему должен быть "Роттердам flat"
   
я противсіх з 2005 року. а ти до того всього ще й брехун. що не дивно
   
я противсіх з 2005 року. а ти до того всього ще й брехун. що не дивно

Может и ошибся. Просто в последние годы ты с юльками в одну дудку поешь.

А кто в результате твоего "противсех" должен сесть на табуретку в Украине?  Например в 2019 году
   
Никто с Роттердама уголь   в Украину не покупает. Он идет напрямую с ЮАР, Австралии и США. В Роттердаме берется котировка.  Поэтому я тут и писал, что нет ничего плохого в "Роттердаме", но есть вопросы по "+".  По хорошему должен быть "Роттердам flat"

а из россии уголь покупают?
   
- хоч я і критикую пороха за брехню імітацію мародерство і колаборанство - з чого ти і зробив висновок що язайульку))) але для України найкраще було б яки залишився порох - але погіршення триватиме незважаючи хто стане презом - просто за пороха вони будуть найменш стрімкі . але для зміни трендів на покращенні не має жодних передумов. причина не у владі - а у населенні - влада є похідна від населення.

   
а из россии уголь покупают?

да, и очень много. Но в основном для металлургии
   
Re: Видобуток вугілля в Україні продовжує падати

- хоч я і критикую пороха за брехню імітацію мародерство і колаборанство - з чого ти і зробив висновок що язайульку))) але для України найкраще було б яки залишився порох - але погіршення триватиме незважаючи хто стане презом - просто за пороха вони будуть найменш стрімкі . але для зміни трендів на покращенні не має жодних передумов. причина не у владі - а у населенні - влада є похідна від населення.
Теж остаточно дишов висновку, шо нарит-гивно. Только внешнее управление или реальная инициатива сверху,  а не имитация
   
- хоч я і критикую пороха за брехню імітацію мародерство і колаборанство - з чого ти і зробив висновок що язайульку))) але для України найкраще було б яки залишився порох - але погіршення триватиме незважаючи хто стане презом - просто за пороха вони будуть найменш стрімкі . але для зміни трендів на покращенні не має жодних передумов. причина не у владі - а у населенні - влада є похідна від населення.

С выделенным согласен.

А вот, то что в Украине ухудшение не согласен. Сейчас идет становление Украины как государства. И есть болезнь ломки
   
Теж остаточно дишов висновку, шо нарит-гивно. Только внешнее управление или реальная инициатива сверху,  а не имитация
мізерні шански як для першого так і для другого. тим більше перше суперечить Конституції.
   
Re: Видобуток вугілля в Україні продовжує падати
den

Вугілля від державних шахт дорожче цін роттердам на 500-1500 грн
Уряд дотує добичу
 Вважаю що ті шахти треба продати і хай собі добувають як хочуть
Інакше мільярди гривень х бюджету іде в нікуди

   
С выделенным согласен.

А вот, то что в Украине ухудшение не согласен. Сейчас идет становление Украины как государства. И есть болезнь ломки
:gigi:

вічний допапуансий подушний номінальний ввп, демографічні і територіальні втрати - непрацюючі закони і Конституція, імітація всіх держ і  соц інституцій - відсутність конкурентноздатних виробництв і перспектив їх появи  - це для тебе становлення України як держави?

да вам батєнька  пряма дорога на прямий канал працювати)))
   
Вугілля від державних шахт дорожче цін роттердам на 500-1500 грн
Уряд дотує добичу
 Вважаю що ті шахти треба продати і хай собі добувають як хочуть
Інакше мільярди гривень х бюджету іде в нікуди

не в нікуди а нужним людям .
   
:gigi:

вічний допапуансий подушний номінальний ввп, демографічні і територіальні втрати - непрацюючі закони і Конституція, імітація всіх держ і  соц інституцій - відсутність конкурентноздатних виробництв і перспектив їх появи  - це для тебе становлення України як держави?

да вам батєнька  пряма дорога на прямий канал працювати)))

Через такое проходила Ирландия, Финляндия, Польша, Италия и т.д.   Нельзя раз и все заменить. Согласен с тем, что вся беда прежде всего в том, что население Украины еще не до конца сформировалось  как граждане.  Это и наше голосование, и отношение к законам, и уплата налогов.

По себе сужу, что за 10 лет я сильно изменился. И тут дело не только в возрасте. Просто я стал понимать как мои действия сейчас скажутся на моем будущем.
   
Может и ошибся. Просто в последние годы ты с юльками в одну дудку поешь.

А кто в результате твоего "противсех" должен сесть на табуретку в Украине?  Например в 2019 году

Если кто-то против всякой панамсой сволочи, которая лижется с твоим шефом, на котором клейма уже негде ставить и который уже лет 15-20 как минимум должен пожизненый мотать, то это вовсе не значит, что топит за за юльку. Которая, кстати, тоже не упускает момента пресмыкаться перед преступником.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія