Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Глобальний рейтинг українських міст за якістю життя

 ТСом таки винайдений глобус України
   
Мені Чернігів дуже подобаеться. Компактний,  з річкою, стара частина міста гарна, я його знаю, мене там хер знайдеш, там три моі друзяки, там смачно годують та затишно. Люди привітні. Едине, то кацапомовне місто. Та час плине, все змінюеться.
Не був, але кажуть, шо зараз Чернігів добре розвивається в плані міського простору
   
Не був, але кажуть, шо зараз Чернігів добре розвивається в плані міського простору
хазяін міста має кілька асфальтних заводів. Дуже непогано дорогі до ладу привели. І не зупиняються.
   
А хто складав рейтинг?

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні спільно з Соціологічною групою “Рейтинг” провів сьоме всеукраїнське муніципальне опитування у 24 містах, щоб оцінити задоволеність жителів міст якістю послуг, ставлення до органів влади та вплив пандемії коронавірусу.   

https://iri.us14.list-manage.com/track/click?u=975e0dced1cc9d97cc6ecbbdd&id=9960884711&e=a9da732c71
   
А мені похєр.
Менше тут кієвлянє лазитимуть.
   
Львів не останній ?
Це добре :)
   
До речі, я цього року по багатьом містам була з верхньої частини - громадський транспорт включно з маршрутками у Луцьку, Хмельницькому, Вінниці, ще десь сильно здивував - ходить часто, за графіком, зранку до ночі.Єдине оці електронні квитки - жесть жестяна, як і в Києві

а шо не так з електронними квитками?

в франківську електронні квитки в комунальному транспорті дуже зручні і багатоваріантні:
спеціальна картка для мешканців  (найдешевший проїзд 6 грн) є пільгова версія для безкоштовного проїзду пенсіонерів і школярів,
ще можлива оплата через QR код/ смс/ додаток / просто карткою через термінал з NFC (8 грн), якщо готівкою -  10 грн
   
Львів не останній ?
Це добре :)
Льві на другому місці.
Після Радехова. :)
   
а шо не так з електронними квитками?
Та чувіха взагалі не сприймає ніяку електроншину, ані квитки, ані дію.

В Вінниці пенси спочатку дуже возбухали проти того квитка, навіть якись протести мутили.
Але добре шо влада поклала фуя, тим не менш дає їм пільговий квиток з безкоштовними поїздками.
   
Льві на другому місці.
Після Радехова. :)
угу, Радехів - невловимий Джо :)
   
угу, Радехів - невловимий Джо :)
Радехів- прекрасне місто!
   
Радехів- прекрасне місто!
а хто ж заперечує?
ЗІ. Бібрка чи Угнів - не гірші

Останнє редагування: 17 вересня 2021 12:26:13 від Ламер
   
а хто ж заперечує?
Єдине що, метра нема, ну, то таке...
   
З зажопьев Н. Сіверський чудов.
   
   
   
Марік теж прікольний, та був там в не кращі часи. Дуже Нікополь подобаеться, та трохі промисловість його засрала. Плавні тамтешні класні.
   
Марік теж прікольний, та був там в не кращі часи. Дуже Нікополь подобаеться, та трохі промисловість його засрала. Плавні тамтешні класні.

Плавні вже смерять так, що й не підійти.
   
Плавні вже смерять так, що й не підійти.
ну, я там в червні був, ще до війни.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія