Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тимошенко не впевнена у власній перемозі на президентських виборах. :love:

Тимошенко обставляє себе запобіжниками у разі власного програшу на президенських виборах 2019 року.
Так вона намагається уникнути відповідальності перед антикорупційним судом.

«Батьківщина» виступає за створення незалежного від влади Антикорупційного суду.
«Батьківщина» виступає за незалежний від президента Антикорупційний суд.

Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко,  відповідаючи на запитання журналістів на брифінгу в парламенті.

Вона також повідомила, що «Батьківщина» внесла поправки до закону про Антикорупційний суд, які не дають жодної можливості президенту вплинути на формування Антикорупційного суду.

«Ми вважаємо, що найбільшим корупціонером України є президент, уряд і їх оточення, а також частина силових структур. Вони мають відповідати за те, що вони роблять з країною через Антикорупційний суд. Якщо ж Антикорупційний суд знову буде їхнім інструментом, тоді  він державі не потрібен», – наголосила політик.
   
Окрім цього Тимошенко свідомо саботує голосування по антикорупційному суду.

Тимошенко саботує створення Антикорупційного Суду

За ініціативи нашого більшого друга, Президента Литви Далі Грібаускайте на 6-8 червня у Вільнюсі зустрінуться понад 300 політичних, ділових, міжнародних і громадських організацій з більш ніж 90 країн світу. Литва проводить міжнародну зустріч жінок-політичних лідерів. Вообщем-то, захід хороше, потрібне, консолідуюче.

На цю зустріч запрошені й українські жінки-політичні лідери, серед яких і наша Юля.

Замість того, щоб поїхати на цю зустріч у середу 6-го червня або в п’ятницю 8-го червня, Юлія Володимирівна відредагувала графік своєї участі в форумі у Вільнюсі і вирішила відвідати Литву саме в четвер 7-го червня.

Саме в четвер, коли український парламент буде голосувати за закон про Антикорупційне Суді. Закон, закон, який вніс Президент Порошенко. Закон, який завершить формування в Україні антикорупційної інфраструктури.

Тимошенко абсолютно свідомо планує саботувати голосування за цю надзвичайно важливу законодавчу ініціативу, і на те у неї є причини:

1. Фінансово-політична залежність від спонсорів-олігархів.

Створення АСУ ніяк не збігається з інтересами соратників Тимошенко – Онищенко (за зняття недоторканності з якого вона також не голосувала), який є потенційним «клієнтом» нового Суду, і Коломойський, справа якого також після створення АСУ буде одним з перших розглядатися в цьому суді.

2. Спроба спровокувати Гройсмана і урядова криза в Україні, в разі зриву голосування за АСУ.

Відставка прем’єра тягне за собою відставку Кабміну, урядову кризу і дострокові вибори (з цього питання буде окремий пост).

Незважаючи на численну критику з боку громадськості на адресу ЮВТ щодо її неефективною парламентської діяльності і саботаж ряду найважливіших Законів, в тому числі і за визнання Росії країною агресором, вона продовжує агресивний саботаж в інтересах олігархів-спонсорів своєї виборчої кампанії.

Думаю, нам варто серйозно задуматися над питанням про політичну відповідальність Тимошенко, оцінку якої має дати виборець.
   
Цей суд запрацює десь за рік- так кажуть експерти.Очевидно,що першим клієнтом буде кондітер,якщо не збіжить у Ліпецьк.Юлька ним почне боротьбу з корупцією,ще й кредити отримає від Заходу для заохочення.Тому так впирається кондітер- знає по кому колоколи звинять.
   
а 90% ФУПа уже обосрались :D
   
Окрім цього Тимошенко свідомо саботує голосування по антикорупційному суду.
Єбать капать....  :lol: А как же кааліція в ній практично 333 штика, нє? Власть сільна як ніколи?  :facepalm1:
   
феноменальний висновок   :facepalm:
   
а 90% ФУПа уже обосрались :D

Рассказ бывалого охотника
"Решил както я зимой сходить на охоту, на медведя. Песик у меня тогда был Шарик. Шарик был маленький пес и решил я его на охоту не брать. А то еще чего доброго медведь задерет. Привязал я его к будке и пошел в лес.
Нашел я берлогу, выломал здоровенную палку, зарядил ружье и направил его в сторону берлоги. Затем начал я в берлоге палкой "шуровать". "Шурую" значит "шурую" и вдруг... чувствую на своем левом плече прикосновение звериных лап..... Поворачиваю голову, чувствую, что Шарик, вижу, что Шарик, но срать не перестаю...
   
Кацапы пишут:

https://el-murid.livejournal.com/3826941.html?thread=299102717#t299102717

Единственная надежда кремлевских, если через год президентские выборы в Украине выиграет Тимошенко, Бойко или кто то другой из Оппоблока. С этими товарищами проще договориться.
   
Тимошенко не впевнена у власній перемозі на президентських виборах.

   
Очевидно,що першим клієнтом буде

Недосаженная воровка и шлюха Путлера.
   
всьо хуйня
давай про коаліцію  :facepalm1:
   
Рассказ бывалого охотника
"Решил както я зимой сходить на охоту, на медведя. Песик у меня тогда был Шарик. Шарик был маленький пес и решил я его на охоту не брать. А то еще чего доброго медведь задерет. Привязал я его к будке и пошел в лес.
Нашел я берлогу, выломал здоровенную палку, зарядил ружье и направил его в сторону берлоги. Затем начал я в берлоге палкой "шуровать". "Шурую" значит "шурую" и вдруг... чувствую на своем левом плече прикосновение звериных лап..... Поворачиваю голову, чувствую, что Шарик, вижу, что Шарик, но срать не перестаю...
якось Ви гнусно про Юлю написали  :X
   
Недосаженная воровка и шлюха Путлера.
і Ви якось гнусно про Юлю написали  :X
   
Слава Богу, у нас никто не может быть уверенным в своей победе на президентских выборах.
   
всьо хуйня
давай про коаліцію  :facepalm1:
і Ви якось гнусно про Юлю написали  :X
   
всьо хуйня
давай про коаліцію  :facepalm1:

...і хто піде до неї в каоліцію ?
   
Слава Богу, у нас никто не может быть уверенным в своей победе на президентских выборах.
і Ви!  :X
   
...і хто піде до неї в каоліцію ?
і Ви!  :X
   
і Ви!  :X

 :K
   
какой лютый бред... она завтра утром летит и вечером назад... завтра Дали не будет...
вам если чьо не ясно вы у меня спрашивайте - первоисточник :)
   
Так, з приводу СТ заперечень немає. Дуже добре.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія