Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вчора я сказав "остаточне прощавай" активному будбізнесу [ua]

приймаю вітання [ua]


   
мамчуррр!!!!
   
Коли вже аеліт скаже остаточне прощавай фупу?
Бо обіцяє-обіцяє, але ніт :(
От радість би була  :super:
   
Коли вже аеліт скаже остаточне прощавай фупу?
Бо обіцяє-обіцяє, але ніт :(
От радість би була  :super:

ти дійсно вважаєш що ти і купа тобі подібних упоротих стали б щасливішими якби я перестав радувати вас на фупі своїми каментами? :)
   
Коли вже аеліт скаже остаточне прощавай фупу?
Бо обіцяє-обіцяє, але ніт :(
От радість би була  :super:

мамчур-ібанько вже йшло з фупу мінімум 8 разів
і кожного разу поверталося  :pooh_lol:
   
ти дійсно вважаєш що ти і купа тобі подібних упоротих стали б щасливішими якби я перестав радувати вас на фупі своїми каментами? :)

100%

Навіть ти Аеліте можеш зробити щось добре для людства.
   
100%

Навіть ти Аеліте можеш зробити щось добре для людства.

де ти а де людство :gigi:  та й людство само не є благом - щоб навіть гіпотетично робити щось йому на добро :)
   
де ти а де людство :gigi:  та й людство само не є благом - щоб навіть гіпотетично робити щось йому на добро :)

Де ти, а де активний  :weep: будбізнес   :facepalm:
Чи це в тебе кодове слово для свого цілодобового безтолкового срання на форумі?)
   
Чому? Буд бізнес цього року цілком незлий. Багато робочих не поїхали за кордон. Є з кого вибрати. Матеріали недорогі, клієнтів є досить.
   
бетонні роботи здоров'я не додають
   
Поросячый "бойкот" в иллюстрациях. :lol:
   
молодець Аєліт! боти сатаніють )))) так їм курвам! пан має яйця та натхнення ставити раком пропагандонів
   
молодець Аєліт! боти сатаніють )))) так їм курвам! пан має яйця та натхнення ставити раком пропагандонів

   
))) симптоматично. новінський-сукаправославна - при пороху поставляв на будівництво керченського мосту високоякісний щебінь з кар.єрів київської і житомирської областей)))) керченський міст побудовани й з українського щебня :gigi: .
зи. всі щебеневі кар.єри в україні - під контролем прокурорських і сбушних :)

це корупціонерія україна (tu)  [ua]  бантустан "північний сомаліленд" :gigi:
   
ти дійсно вважаєш що ти і купа тобі подібних упоротих стали б щасливішими якби я перестав радувати вас на фупі своїми каментами? :)
Ти просто дурень, дурень з апломбом, аля та я би міг ....!!!

Твоє кредо, Хлопці, берімо, тай несіть
Чмошник, пардон, мамчур ...
   
1 фраза - "амєріка за нас "
2 фраза  - "савейский флаг - ви что стрелять будете в савейский флаг"
 - САУНДТРЕК -  и в каждам прапеллере ды ШИТ -судить буду строго мне сверху видно все ты так и знай

тру кіно про наших "захисників" (tu)

   
https://youtu.be/hXhCAYh6rY4
Ты уже бренд. Свыни на один ник стойку делают. :laugh:
   
Коли вже аеліт скаже остаточне прощавай фупу?
Бо обіцяє-обіцяє, але ніт :(
От радість би була  :super:
(tu)  [A]
   
Бедная жена Ажлита (если еще не сбежала)  :-)o
Слушать это занудство и нытье целыми днями это ж рак мозга гарантирован
   
Ты уже бренд. Свыни на один ник стойку делают. :laugh:

і сруться вже називати мене тру ніком - як волан де морта :gigi: .

HE-WHO-MUST-NOT-BE-NAMED

   
О гематоген уже тут как тут ватки на нытье Аэлита слетаются как зеленые мухи на г ...
   
По ссилкам не ходжу, особливо з відео, але будівельний бізнес в частині індивідуального будівництва не припинявся НІКОЛИ!  Навіть в "буремні 90-ті" людям треба було якось покращувати своє життя-буття. Ми почали будувати хату, маючи 20$  в активі, здали в 1998,  три роки "пахоти", ні суботи,  ні неділі, але є де жити родині, і складати всякий мотлох в гаражі :)

Так само дрібне комерційне будівництво. Всі варті чогось майстри сjобнули   в Польщу, вибір тільки з "студентів", над якими треба стояти, аби чого не втяли. Толковий майстер тут заробляє як в Європі, і на 2 місяці все розписано в нього.



Останнє редагування: 26 вересня 2020 22:03:41 від Harddriver
   
мамчур-ібанько вже йшло з фупу мінімум 8 разів
і кожного разу поверталося  :pooh_lol:
І кожного разу була гілка палкого прощання  :weep:
Якби це було років 100 тому то мав би встелитись від сорому
Хоча, він здається кацап,. Їм можна, вони сраму не имут  :laugh:
   
мамчуррр!!!!
він, нігадяй :super:
   
О гематоген уже тут как тут ватки на нытье Аэлита слетаются как зеленые мухи на г ...

упоротый ускоизыкий патриот неньки - а у тебя есть обьяснение как так вышло что при всем импотентском и посему истерическом бесновании во время постройки крымского моста - все украинские гран карьеры работали на поставки щебня для бетона крымского моста - да так что в на внутреннем рынке был мегадефицит щебня поскольку русские давали больше цену  - и равного по качеству украинскому щебню в эвроепфской части россии просто нет. или ты потому и упоротый что никакими вопросами не задаешся - тебе что насрали в голову пастыри корупционного патриотизьма то ты и ретранслируешь - мня что мыслишь :gigi:
   
По ссилкам не ходжу, особливо з відео, але будівельний бізнес в частині індивідуального будівництва не припинявся НІКОЛИ!  Навіть в "буремні 90-ті" людям треба було якось покращувати своє життя-буття. Ми почали будувати хату, маючи 20$  в активі, здали в 1998,  три роки ні суботи,  ні неділі, але є де жити родині, і складати всякий мотлох в гаражі :)

Так само дрібне комерційне будівництво. Всі варті чогось майстри сjобнули   в Польщу, вибір тільки з "студентів", над якими треба стояти, аби чого не втяли. Толковий майстер тут заробляє як в Європі, і на 2 місяці все розписано в нього.

так я и нэ прыпыняю. я из строителя стал орендодателем опалубки и бетононасоса.
от завжды набрешете сами соби а потим ту брехню як собака по селу розносыте  :gigi:

цэевропейци одным словом
   
Aelit, ти в мене в ігнорі, не знаю вже за що, звиняй  B-)
   
Aelit, ти в мене в ігнорі, не знаю вже за що, звиняй  B-)
:weep:
   
кстати. зло в популярных фентези сранях - саурон и воландеморт - неубедительны так как лишины мотивов. не нарисованы ни роулинг ни толкином цели зла . посему неубедительно . но  - поскольку это создавалось для детей - то и ладно такое упрощение - но. на этот олигофренизм повелись и сотни миллионов взросляка.  что печально
   
Aelit, зроби добру справу, підкажи. Сьогодні ввечері на фасадній стіні видавило бетонне пузо на сантиметри три. Як, чим і коли прибрати?
   
браття - зауважте як прихильники петра швиденько зріклись від блія мамчура - в 2014 році обрали його нардепом від блоку головнокомандувача петра порошенка - а вже 2020 зробили його славетне прізвище - ганебним імєнєм наріцатєльним - що уособлює всю недолугість імітаційність карикатурність етс офіцера корупціонерії

ганьба вам. як так можна зрікатись свого героя  :(  я засмучений
   
ти дійсно вважаєш що ти і купа тобі подібних упоротих стали б щасливішими якби я перестав радувати вас на фупі своїми каментами? :)

звісно.
постійно ниєш про погане минуле.
суцільний негатив.
дуже бридкий дописувач.
   
Мужики... не смотрите на эту тряпку жовтно-блакитную.. советский флаг .. Вы его видите?? Вы будете стрелять в советский флаг?? (с) Мамчур
   
Aelit, зроби добру справу, підкажи. Сьогодні ввечері на фасадній стіні видавило бетонне пузо на сантиметри три. Як, чим і коли прибрати?

важко щось сказати з такого опису. але навряд чи у тебе фасад голий бетон. то ж найімовірніше під словом бетон ти маєш на увазі декоративну штукатурку по якомусь утеплювачу - мінваті чи пінопласту. якщо це так то відбулось відслоєння шару штукатурки від утеплювача - і потрібно будедемонтувати той шар і дивитись на причини - усувати їх і акуратну відновлювати штукатурку і колір під фасад.
якщо ж дійсно у тебе видавило як ти кажеш саме бетонне пузо - тобто відбулась деформація несучих залізобетонних конструкцій - то це руйнування будинку . але це навряд чи. швидше за все у тебе відслоїлась штукатурка від утеплювача - або якщо його нема - від матеріалу стін .
без фотки більше нічого сказати
   
звісно.
постійно ниєш про погане минуле.
суцільний негатив.
дуже бридкий дописувач.

друже бандерівцю. я все роблю в радість - в тому числі і розважаюсь на фупі. під час спілкування з вами - фупчики - з моло обличчя не сходить радісна посмішка . а ви кажете про якесь ниття)))

причуды восприятия  :)
   
ти дійсно вважаєш що ти і купа тобі подібних упоротих стали б щасливішими якби я перестав радувати вас на фупі своїми каментами? :)
Ну так :)
Просто таких важко ідентифікувати - чи то чоловік, чи то кокєтка ьальзаківського віку, чи то просто ще пубертат сльзявий, якесь смикане-дьоргане істеричне хамло. Якби дитина 12-14 років, ну то в них буває..але ж позиціонує себе дорослим чоловіком  :facepalm1:
Бридота і химера. Ще корова така ж за відчуттями, незрозумілої статі і віку
   
важко щось сказати з такого опису. але навряд чи у тебе фасад голий бетон. то ж найімовірніше під словом бетон ти маєш на увазі декоративну штукатурку по якомусь утеплювачу - мінваті чи пінопласту. якщо це так то відбулось відслоєння шару штукатурки від утеплювача - і потрібно будедемонтувати той шар і дивитись на причини - усувати їх і акуратну відновлювати штукатурку і колір під фасад.
якщо ж дійсно у тебе видавило як ти кажеш саме бетонне пузо - тобто відбулась деформація несучих залізобетонних конструкцій - то це руйнування будинку . але це навряд чи. швидше за все у тебе відслоїлась штукатурка від утеплювача - або якщо його нема - від матеріалу стін .
без фотки більше нічого сказати

голий бетон. Заливали в опалубку бетон м350. Опалубка була з дошки всього 15*2 см. Внутрішня ціла, а у зовнішньої три дошки вигнуло посеред стіни. Утворивсяч горб 45 см по висоті та на кілька сантиметрів виступає. Арматура не рухалася.

Якщо через 12 годин розібрати опалубку, то чи витримає стіна?
   
Мужики... не смотрите на эту тряпку жовтно-блакитную.. советский флаг .. Вы его видите?? Вы будете стрелять в советский флаг?? (с) Мамчур
некритично.
під стресом ще й не таке можна наморозити.
   
Забаньте вже цю кацапську істеричку аеліта  :facepalm1:
   
Ну так :)
Просто таких важко ідентифікувати - чи то чоловік, чи то кокєтка ьальзаківського віку, чи то просто ще пубертат сльзявий, якесь смикане-дьоргане істеричне хамло. Якби дитина 12-14 років, ну то в них буває..але ж позиціонує себе дорослим чоловіком  :facepalm1:
Бридота і химера. Ще корова така ж за відчуттями, незрозумілої статі і віку

ну звыдки ти взяв що я себе позиціоную якось на фупі. та ще й дорослим не побоюсь цього слова українцем чоловічої статі))))
знов ти щось собі набрехав сам повіри в і розносиш цю брехню по всьому фупу :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія