Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Доктор СМЕРТЬ!

Re: Доктор СМЕРТЬ!

Белорусы согласны сделать за счет неипользованных денег за предыдущего, я так понял.

А, ну да, точно. Деньги уже перевели. Но, видно, Супрун решила сэкономить.
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

А, ну да, точно. Деньги уже перевели. Но, видно, Супрун решила сэкономить.
------------------------------------------
Она и на вакцинах "экономит" и на противозмеинной сыворотке,которой не нашлось во всей Украине для 4-летнего ребенка. Девочка умерла. Зато как чистить правильно зубы она пишет нам каждый день.

Останнє редагування: 23 серпня 2018 00:46:04 від Wolter
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

а шо, в офшорах деньги закончились?
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

А, ну да, точно. Деньги уже перевели. Но, видно, Супрун решила сэкономить.

Наскільки я розумію, то на таке лікування є черга. Ви можете заприсягтися, що ця жінка перша на черзі і перед нею немає інших, наприклад якоїсь хворої дитини. У вас же є повна інформація по цій темі, бо інакше залишається констатувати, що ви банально дурень. Ну то що, у вас вся інформація по темі чи ви дурень? Зважаючи на те, що ви навіть не одразу розібралися в ситуації і думали, що білоруси безкоштовно згодні лікувати, я більш схиляюся до другого варіанту. Слово за вами.

   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

І дійсно, а що то за гроші там у білорусів, хто їх перерахував і з якою метою? А якщо то були гроші благодійників, зібраних для лікування дитини, про яку йшла мова, то хіба вони погодились використати їх на іншу жінку? А якщо то державні кошти, ти хіба ця жінка має пріоритет перед іншими людьми, що потребують лікування за кордоном? Вона перша на черзі? Я так розумію, що визначаючи місце у черзі на лікуванні оцінюють багато параметрів, в тому числі стан хвороби та ймовірність успіху операції. З чого критики Супрун вирішили, що ця жінка перша на черзі? Людей, котрі потребують лікування за кордоном значно більше ніж грошей і надавши перевагу цій жінці потрібно відібрати шанс у іншої людини, по іншому ніяк. Вам пече і хочете врятувати цю жінку, при цьому не зашкодити іншим людям - закривайте браузер і збирайте гроші, квартиру продавайте чи що ви там ще маєте. От то буде позиція, бо верещати про "доктора смерть" і не мати при цьому достатньої інформації по ситуації то виставляти себе бовдуром. А білоруси що, звісно вони готові лікувати, бо то для них бізнес і для них начхати кого лікувати за ті гроші, що їм заплатили.
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

1. оплату операцій за кордоном коштами бюджету треба скасувати.  взагалі

2. Дрища посадити на дибу

3. побудувати сучасну дитячу і дорослу лікарні для терапії онкології

Побудувати можна - де лікарів візьмеш, що будуть лікувати, а не обдирати останнє перед смертю?
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

Raha-цікаво дивитися як можна все виправдати. Може ще виправдаєш дефіцит вакцин,які привели до багатьох смертей від діфтерії,корі та правця? А може відповіси,чому в України не було жодної сиворотки проти зміїної отрути, від чого померла дитина? А може скажеш,чому люди купують навіть за кордоном щеплення від сказу? Ну про лікарні,швидки,та вже й зараз страшні ціни та корупцію я помовчу.
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

Raha-цікаво дивитися як можна все виправдати.

А ти не дивися, а спробуй відповісти на поставлені питання. Ну наприклад - ця жінка перша на черзі, чи щоб саме на неї ці гроші використати треба когось посунути по черзі, відібравши у нього  шанс на життя? Якщо не має відповіді на це питання, то хто ти є - адекватна людина, чи смердючий покидьок? І не намагайся забовтати мене сторонніми питаннями, бо я говорю зараз про цілком конкретну ситуацію з топіку.
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

А ти не дивися, а спробуй відповісти на поставлені питання. Ну наприклад - ця жінка перша на черзі, чи щоб саме на неї ці гроші використати треба когось посунути по черзі, відібравши у нього  шанс на життя? Якщо не має відповіді на це питання, то хто ти є - адекватна людина, чи смердючий покидьок? І не намагайся забовтати мене сторонніми питаннями, бо я говорю зараз про цілком конкретну ситуацію з топіку.
--------------------------------------------
О! Зразу ж пішла лайка! Комусь більше потрібно? Гаразд! А йому це надали? Йди нах,пінгвініха супрунівська.Ще ж хамло!
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

О! Зразу ж пішла лайка! Комусь більше потрібно? Гаразд! А йому це надали? Йди нах,пінгвініха супрунівська.Ще ж хамло!

Тобто так ти показав, що ти адекватна людина і зовсім не смердючий покидьок. Зрозуміло.
Сила твоєї аргументації просто вражає!

Взагалі схоже більшість у цій темі ніяк не може зрозуміти, що в таких справах рішення дати шанс на життя одному завжди означає рішення не давати цей шанс іншому чи взагалі відібрати шанс у іншого. Безапеляційно стаючи на бік цієї нещасної жінки, що потрапила у вкрай тяжку життєву ситуацію, це все одно що безапеляційно виступати проти надання шансу на життя іншій людині. З якого переляку без інформації ви приймаєте такі рішення? Жінка з дітьми то зрозуміло - вона бореться за свій шанс і використовує для цього те що може використовувати, то її право. А ви-то чого? Ви ось так от просто можете сказати - віддайте гроші саме цій жінці, а інша людина, може дитина, чи теж якась жінка, нехай помирає без лікування? Чи ви просто забули, що справа не в тому дати чи не дати гроші, а в тому кому саме їх дати, бо грошей менше ніж тих, хто потребує лікування.

Останнє редагування: 23 серпня 2018 09:41:06 від Raha
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

Ну, як би для кісткового мозку презумпція згоди нідочого. Його з трупів не беруть. Так що мимо.
Очень даже до чого. Таки у нас психоз "разберут на органы" привел уже как к 20 летнему перерыву в трансплантации всего. Закон не позволяет забирать органы у свежих трупов, а родственники не дают разрешение по причине общей дебильности населения.
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

Raha- чому ви,прихильники певної політсили та пінгвіни завжди хамло?! З вами починяють вести культурний діалог,а ви...то,мабуть.така порода. B-)  Звісно,я відповім,але я все ж ВІДПОВІМ,а не починаю. По суті: твої аргументи,якщо коротко: МАБУТЬ НАЧАЛЬСТВУ ВИДНІШЕ! Бо воно НАЧАЛЬСТВО! А вдруг там 30 дітей попереду помирає?  Ну,якщо так, то тоді б їй відмовили офіційно. Але ж не відмовляють,бо підстави є... тільки саботують і це не вперше.
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

А якщо то були гроші благодійників, зібраних для лікування дитини, про яку йшла мова, то хіба вони погодились використати їх на іншу жінку? А якщо то державні кошти, ти хіба ця жінка має пріоритет перед іншими людьми, що потребують лікування за кордоном? Вона перша на черзі?

...почему Вы решили задавать эти вопросы людям , никакого отношения не имеющим к этой проблеме?..
Задумайтесь , кто реально может и должен ответить на эти вопросы недоумевающим людям и , главное, как можно скорее решить проблему...
...я , как и Вы, тоже хотела бы услышать адекватные , профессиональные ответы на вопросы и увидеть адекватные , профессиональные оперативные действия всех тех чиновников Минздрава , кто должен денно-нощно ни спать, ни есть , а спасать любым законным способом своих граждан...

...в данном случае (да и во всех других) такое молчаливо бездеятельное поведение служащих Минздрава выглядит как обычный  саботаж...
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

------------------------------------------
Она и на вакцинах "экономит" и на противозмеинной сыворотке,которой не нашлось во всей Украине для 4-летнего ребенка. Девочка умерла. Зато как чистить правильно зубы она пишет нам каждый день.
Змеиная сыворотка не нужна в Украине - нет настолько токсичных змей. Сама сыворотка - гарантированная смерть, ее вводят только тогда, когда смерть от укуса гарантирована, а таких змей в Украине нет.
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

По суті: твої аргументи,якщо коротко: МАБУТЬ НАЧАЛЬСТВУ ВИДНІШЕ! Бо воно НАЧАЛЬСТВО! А вдруг там 30 дітей попереду помирає?  Ну,якщо так, то тоді б їй відмовили офіційно. Але ж не відмовляють,бо підстави є... тільки саботують і це не вперше.

Про начальство я нічого не писав, отже цю рабську психологію залиш для себе. І по темі - я не настільки дурний, щоб приймати рішення не маючи інформації по темі і я знаю, що у дрючка є два кінці. А от у тебе інформації по темі немає, але хто не правий у цій ситуації ти "точно знаєш", екстрасенс довбаний!
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

Було, що для того, щоб в Украхні робилася пересадка кісткового мозку, необхідно приєднатися до міжнародного банку донопів (чи картотеки?). Для цього не вистачає всього навсього одного підпису - Супрун.

Єдине, що може то про неродинну трансплантацію.

А в Білорусії то все безкоштовне для білорусів. Іноземцям - за гроші.ц
Чтобы присоединиться к банку органов (т.е. брать оттуда подходящий), нужно и самим в него отдавать неподходящие. А у нас законодательно запрещено вывозить из страны ВСЕ биоматериалы, включая анализы. Только идиоты будут обвинять Супрун в этом, не понимая, что запрет на экспорт органов автоматом не даёт нам присоединяется к любым банкам.
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

...почему Вы решили задавать эти вопросы людям , никакого отношения не имеющим к этой проблеме?..

А тут все більш ніж просто - я поставив ці питання не просто людям, а тим хто виніс рішення, що Супрун не права. Адекватна людина могла винести таке рішення не маючи усієї інформації по справі? - не могла! От я і поставив запитання людям, щоб вони не тільки на емоціях верещали, але і мозок спробували увімкнути.

Цитувати
Задумайтесь , кто реально может и должен ответить на эти вопросы недоумевающим людям и , главное, как можно скорее решить проблему...
...я , как и Вы, тоже хотела бы услышать адекватные , профессиональные ответы на вопросы и увидеть адекватные , профессиональные оперативные действия всех тех чиновников Минздрава , кто должен денно-нощно ни спать, ни есть , а спасать любым законным способом своих граждан...

Оскільки в країні грошей на закордонне лікування значно менше ніж охочих, то логічно зробити щось на кшталт публічної черги на таке лікування. Тоді багато питань будуть зняті автоматично. Лише питання як це зробити, з юридичної точки зору. Напевне треба отримувати згоду на публікацію такої інформації і зробити цю згоду обов'язковою умовою для постановки в чергу на закордонне лікування. Прозорості не вистачає зараз, тому і виникають такі ситуації.

Цитувати
...в данном случае (да и во всех других) такое молчаливо бездеятельное поведение служащих Минздрава выглядит как обычный  саботаж...

Ага, виглядає.
Що вони насправді роблять при цьому невідомо, може на лікування вже їде інша людина по черзі.
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

Raha-якщо б шла по черзі,то їй би відмовили б на підставі приоритету. А відмовляти не можуть.але й не підписують. Мабуть гроші вимагають. Доречі я тільки переніс інфу. І кажу,що це лише малий епізод з того жаху,що витворяє ця потвора,ку ти захищаєш.
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

Супрун же сказала: она работает по принципу: "а что бы сделал Бандера?" Бандера был национал-социалистом. Интегральный украинский национализм и всё такое. По факту нацистом. Тут дело всего в одной подписи и женщине сделают операцию в Белоруссии. Но Супрун на это пойти не может, потому, что это унизит Nацию. Я других причин не вижу в затягивании дела, если белорусы согласны это сделать за свой счёт.



що за кацапосраке рило влізло?
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

А еще много последствий от дебилизации населения про самую лучшую в мире нашу медицину и суперпрофессионалов в ней.
Если бы люди поняли ту задницу, в которой они сидят в смысле медицины, все бы бросили всякую херню типа еврофутбола, евровидений, стопицотых церквей и перекладки в пятый раз брусчатки по паркам и строили бы дороги и больницы.
Что интересно, на стройке больниц красть тоде можно, и наверно немало, но блин строят всякие фиговины же.
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

Скажу вам по секрету-каждый человек когда нибудь умрет. И человек отказывающий в лечении лучше чем подонок берущий деньги зная что лечение не поможет.
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

Скажу вам по секрету-каждый человек когда нибудь умрет. И человек отказывающий в лечении лучше чем подонок берущий деньги зная что лечение не поможет.
---------------------------------------------------
 Точно! Сразу видно сторонника Супрун. Там так и сказали: нафига лечиться.когда мы все смертны? B-)  :facepalm:  Точно... одни расходы. У нас счас все так... Нафига лечиться,если все помрём? Нафига учиться, все равно не понадобиЦЦа-Гросе ж невежество тырить не мешает? Базарной школы достаточно. Нафига иметь флот,если сцять его применить хоть для какой-то условной защиты наших судов?  и так далее. Лучше эти денежки раздерибанить.
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

А еще много последствий от дебилизации населения про самую лучшую в мире нашу медицину и суперпрофессионалов в ней.
Если бы люди поняли ту задницу, в которой они сидят в смысле медицины, все бы бросили всякую херню типа еврофутбола, евровидений, стопицотых церквей и перекладки в пятый раз брусчатки по паркам и строили бы дороги и больницы.
Что интересно, на стройке больниц красть тоде можно, и наверно немало, но блин строят всякие фиговины же.
=============================
Билли, вот тут я целиком тебя поддерживаю. Но увы, политика Гроси и Супрун как раз в сокращении финансирования медицины,сокращения больниц,скорых... начался массовый перекид бабла через НСЗУ в частные клиники  нужных людей за откаты. Ты же это видишь.... B-)
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

Raha-якщо б шла по черзі,то їй би відмовили б на підставі приоритету. А відмовляти не можуть.але й не підписують. Мабуть гроші вимагають. Доречі я тільки переніс інфу. І кажу,що це лише малий епізод з того жаху,що витворяє ця потвора,ку ти захищаєш.

Подивись назву теми і скажі, то ти так просто переніс інфу чи таки визначив хто в даній ситуації не правий?
Питання риторичне - не маючи достатньої інформації по темі, вочевидь користуючись своїми екстрасенсорними здібностями, ти вирішив хто правий, а хто винний.
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

Подивись назву теми і скажі, то ти так просто переніс інфу чи таки визначив хто в даній ситуації не правий?
Питання риторичне - не маючи достатньої інформації по темі, вочевидь користуючись своїми екстрасенсорними здібностями, ти вирішив хто правий, а хто винний.
==================================
Ну ,якщо ти визнаєш тут тільки суд, в чому,чи не порушує своїх повноважень Супруніха,то тоді її взагалі посОдють... навіть в Мічиган не втече. И 7 мільонів баксів заберуть,що вона нацярувала. B-)
   
Re: Доктор СМЕРТЬ!

Философский и практичный подход:

Каждый безнадежно больной - может быть невероятно полезным стране.
- с помощью его - можно отмывать деньги как на "тамифлю"
- с помощью его - можно постоянно строить "больницы будущего"
- их можно уничтожить, поправив и облегчив статистику перенаселения планеты
- их можно уничтожить, облегчив затратную часть


Ног суть главной полезности больных в том, что они могут оказаться более справедливыми
 и способными на самые необходимые поступки
 (пренебрегая фактор инстинкта самосохранения, и переведя в инстинкт сохранения общества, того, которое останется после меня)
 для очищения общества, не от них самих, а от раковой опухоли социума "в ином контексте".

Для этого нам явно есть намек из к/ф "Трасса 60": суд Боб Коди :




А далее, чтобы расширить тему до философской части, и за одно детективной:
- есть один супер-известный композитор, но больной сифилисом от матери, а его музыку все играют.
- есть Стивен Хоккинг. Трудно оценить его реальный вклад в науку. Там больше пиара известности или фактического вклада? Но работа оказалась серьезной, догадываюсь не одна. Сквозь трудности жизни, даже после открытий, он оказался полезным обществу.

Но есть странные и невнятные события в Украине.
- есть информация, что люди сходят с ума, врываются к местным административным советам, стреляют. В одном примере ранен охранник и убит сам нападающий.
Но не ясен ответ с психологической стороны!!! и требует расследования с точки зрения психологии. Почему этот "сумасшедший" вначале убивает жену (семейные неурядицы) а потом вдруг бежит в администрацию и там устраивает обстрелы?
Может ли быть так, что жену убивают после событий в администрации? чтобы скрыть свидетельство его жены, и устранить настоящие горькие причины поступка мужчины (не убивавшего в таком случае свою жену)....
Какая связь между неприязни (проблемы) с госадминистрацией (местного района), и семейных неурядиц? Кроме наркотического опьянения (предположить), на которое можно всё списать, - есть много других условий....

- также не понятна ситуация с настоящими героями Украины на передовой, вернувшихся в тыл (домой), которые имеют стальные реакции (там) и многое пережили (трагедии потом), вдруг покончат с собой (от душевной трагедии?)
 в тот момент когда более важно реагировать любой ценой (даже ценой жизни) против событий предательства Украины (внутри армии).



Любая жизнь может оказаться полезной, или оказаться бесполезной.
Поэтому, глобально, вопрос сохранения жизни - не только "прошения у государства лекарств", но и широкого спектра взаимоотношений.

P.S. Я сторонник волчьих правил. Поэтому бессилие против болезни, и не совпадение времени, - должно убить меня.
А я НЕ должен психовать и винить в отсутствии поддержки моего здоровья другими (обижаться или мстить).
Но я могу как и все (здоровые и больные) - пытаться лечить, очищать и улучшать общество (гармонизировать ценности с возможностями).
Вот такая правда, волчьих правил, если бы я был/есть больным.

Останнє редагування: 23 серпня 2018 13:03:41 від Бондар Роман /Tracker/
   
Re: Доктор СМЕРТЬ! Нове

Вольтер, не хорошо получилось. Простой вопрос от Raha, знакомы ли вы с обстоятельствами дела несчастной женщины и начинаются съезды. И "...мотороллер не мой, я просто разместил объяву..." и "ах, тебе нужен суд?...", хоть сами вы уже клеймите штампами без всякого суда уже в заголовке. Уверен, наше здравоохранение дышит на ладан, как и почти все зависящие от бюджета сферы, однако эта ветка использована вами исключительно как ведерко с говном. Вы его вылили, судьба той женщины вам пофиг. Так же как и мне, и, если не кривить душой, остальным почитавшим ветку. Чем становиться будет осенее, тем ведер с фекалиями будет все больше со всех сторон и во все стороны. Наши реалии.

Останнє редагування: 23 серпня 2018 13:14:02 від beggy
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія