Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Степан Андрійович Бандера

Re: Степан Андрійович Бандера

Хе-хе, а ви казали,
що кацапи не знають української?
То приїдь до мене на Чернігівщіну і я покажу тобі який я "кацап".
   
Re: Степан Андрійович Бандера

Вітаю Україну з Днем Народження провідника, ім"я якого стало символом боротьби Українців за незалежність від Масковії.
Здобудемо Українську Державу, або згинемо у боротьбі за неї!
   
Re: Степан Андрійович Бандера

То приїдь до мене на Чернігівщіну і я покажу тобі який я "кацап".

Не хочу, там у вас все по-кацапськи.
І думки також.
Кацапи вас по Сибірах та по тюрмах чморили,
 а винен Бандера.
Східнячки...
   
Re: Степан Андрійович Бандера

Примерные пионеры за крысами в чуланах не охотятся.Родители от них не отказываются.А приемные на воспитание криминальным авторитетам не отдают.

Это минстец. Хуйло обычный кадровый работник КГБ, оказавшийся не у дел. Работал таксистом, потом чемоданы Собчаку носил, потом... может, какие-то тайны узнал у Собчака или что... но от Володи хуйло как-то непонятно стал сначала ВВП, потом Хуйлом. Может, Володи хуйло нет в живых уже очень давно. Когда-нибудь все всплывет.
   
Re: Степан Андрійович Бандера

То приїдь до мене на Чернігівщіну і я покажу тобі який я "кацап".
А шо? Портєта  путлера немаєш? Скажених націоналістів ненавидиш, значицця потрєт путлера має буть на канонічєськом  іконостасі.
   
Re: Степан Андрійович Бандера

Кому потрібні ці скаженні націоналісти? Ви ще СС Галичину згадайте...

націоналізм він або є, або його немає, а скаженим його роблять вороги [KA]
   
Re: Степан Андрійович Бандера

А у підсумку,то у Києві сьогодні була найбільш чисельна хода. Ось так то дружочкі.
   
Re: Степан Андрійович Бандера

націоналізм він або є, або його немає, а скаженим його роблять вороги [KA]

Треба розмежувати націоналізм та патріотизм стосовно цілісності України. Бо перші - фашисти.
   
Re: Степан Андрійович Бандера

Треба розмежувати націоналізм та патріотизм стосовно цілісності України. Бо перші - фашисти.

менше дивись кацапського ТБ і ...все буде добре (с)  [ua]
   
Re: Степан Андрійович Бандера

Треба розмежувати націоналізм та патріотизм стосовно цілісності України. Бо перші - фашисти.

Мало вас кацапи мочили, мало...
   
Re: Степан Андрійович Бандера

Не хочу, там у вас все по-кацапськи.
І думки також.
Кацапи вас по Сибірах та по тюрмах чморили,
 а винен Бандера.
Східнячки...
Ну ось тобі, вже регіон з найстарішими містами України вже виявляється "кацапами". Я, на відміну від вас, не буду поділяти населення на східняків та західняків. Скажу тільки одне, що оці любителі націоналістів та СС-вськіх нацистів не згадують, як вони разом з німцями винищували цілі міста мирних мешканців. Наприклад, як у нас ось в Корюківці.
   
Re: Степан Андрійович Бандера

менше дивись кацапського ТБ і ...все буде добре (с)  [ua]
(tu)
   
Re: Степан Андрійович Бандера
Via

А у підсумку,то у Києві сьогодні була найбільш чисельна хода. Ось так то дружочкі.

То вже майже десятиліття ходимо, перший марш Бандери був у 2008-му, здається.
Ми наполегливі :)
   
Re: Степан Андрійович Бандера

менше дивись кацапського ТБ і ...все буде добре (с)  [ua]

З лютого 2014 нічого кацапського не вживаю, ні інформації, ні товарів. Звіри вони...
   
Re: Степан Андрійович Бандера

чому так мало кацапів в цій гілці?
сплять бухі?
Чё надо?  :gigi:
Ну хотят люди фаершоу-ну и ладно,
если культурно себя ведут.
   
Re: Степан Андрійович Бандера

Треба розмежувати націоналізм та патріотизм стосовно цілісності України. Бо перші - фашисти.
+1 Добре сказано. Тому що націоналіст він в будь-якій країні націоналіст. Подивіться в Хуйлостані на націоналістів, це ж скажені собаки. Я вже промовчу про згадування Тягнибоком "жидів", це суцільна ганьба. І мати справу с такими ... , це не мати розуму в своїй голові.
   
Re: Степан Андрійович Бандера

Ну ось тобі, вже регіон з найстарішими містами України вже виявляється "кацапами". Я, на відміну від вас, не буду поділяти населення на східняків та західняків. Скажу тільки одне, що оці любителі націоналістів та СС-вськіх нацистів не згадують, як вони разом з німцями винищували цілі міста мирних мешканців. Наприклад, як у нас ось в Корюківці.

По-о-о-оїхало...
Москалику, ти ж якось крийся.
Ну хоч трохи!
   
Re: Степан Андрійович Бандера

+1 Добре сказано. Тому що націоналіст він в будь-якій країні націоналіст. Подивіться в Хуйлостані на націоналістів, це ж скажені собаки. Я вже промовчу про згадування Тягнибоком "жидів", це суцільна ганьба. І мати справу с такими ... , це не мати розуму в своїй голові.

Скажу так. Після вживання Тягнибоком того слова для мене помаранчеві мразюки перестали існувати. Хоча до того я був і біля пам`ятнику Шевченку у 2001 році під час акції "Україна без Кучми", з Луценко водку пиячив навіть  :) . Але вживання слова "жидва" для мене несприятне, бо Бабин Яр був у нас, і вели цих людей на люту смерть предки цих дописувачів, що прославляють Бандеру.
   
Re: Степан Андрійович Бандера

когда украинец говорит "нацинализм это плохо", он вскрывает свою ватную сущность. раньше таких было много, сейчас остались единицы.

только ольгинец будет смешивать в одну кучу национализм и фашизм. особенно, когда это касается Украины.

когда это касается хуйлостана, для ольгинца это хорошо, ведь сам хуйло сказал : мы с медведевм националисты
   
Re: Степан Андрійович Бандера

когда украинец говорит "нацинализм это плохо", он вскрывает свою ватную сущность. раньше таких было много, сейчас остались единицы.

только ольгинец будет смешивать в одну кучу национализм и фашизм. особенно, когда это касается Украины.

когда это касается хуйлостана, для ольгинца это хорошо, ведь сам хуйло сказал : мы с медведевм националисты
вы вроде в курсе. что национализм и фашизм две большие разницы?
Есть национализм, и есть нацизм.
национализм-игра подростков и футбольных фанатов, нацизм-идеология пожилых националистов с нестоящим х.. и пивным животом,
а фашизм-это корпоративный бизнес на основе вышеназванных дурошлёпов.
   
Re: Степан Андрійович Бандера

Усіх українців зі святом!

Батьку Степане, твоя Ідея жива і з року в рік лише шириться.
За останні два роки відбулись нереальні метаморфози, особливо в Києві.
Те, що раніше навіть не мріялось.
УССД стає щодалі реальнішою перспективою. Український опір живе і шириться. Слава Україні!
   
Re: Степан Андрійович Бандера

То вже майже десятиліття ходимо, перший марш Бандери був у 2008-му, здається.
Ми наполегливі :)
(tu)  :-B Так.Пом*ятаю. З Новим роком тебе Вія.
   
Re: Степан Андрійович Бандера
Via

(tu)  :-B Так.Пом*ятаю. З Новим роком тебе Вія.

Навзаєм, і тобі щастя у новому році! А УССД ми здобудемо неодмінно!
   
Re: Степан Андрійович Бандера

а почему лузер?  карсночерные флаги сейчас на домбасе
Це у нього вавка з совкового дитинства.трудно виводиться,що заклали в голову тоді,хоча має перед очима результат=хто лузер а хто таки дочекався хоч у внуках своїх мрій.І де тепер совок,що вбив Бандеру і де та незалежна Україна,за яку він боровся......таки результат сам за себе гшоворить хто лузер,чи не так Фаттер? Чи признати тяжко аж до зубовного скрежету.Нічого перетопчешся. B-)
   
Re: Степан Андрійович Бандера

Треба розмежувати націоналізм та патріотизм стосовно цілісності України. Бо перші - фашисти.
Європейські держави створені націоналістами і є нацуіональними.не розповсюджуй совкову БРЕХНЮ про націоналізм.Це не негативне явище і НОРМАЛЬНЕ для нації.Так це вороги інтернаціоналістам,але до чого тут фашизм?Бо був друзякою коммі?
   
Re: Степан Андрійович Бандера

Європейські держави створені націоналістами і є нацуіональними.не розповсюджуй совкову БРЕХНЮ про націоналізм.Це не негативне явище і НОРМАЛЬНЕ для нації.Так це вороги інтернаціоналістам,але до чого тут фашизм?Бо був друзякою коммі?

Гарібальді був патріотом, але не націоналістом. Бо Італія складається не тільки з італійців, як і Україна.
   
Re: Степан Андрійович Бандера

степан - кращий антикацапський троляка (tu)
   
Re: Степан Андрійович Бандера

Гарібальді був патріотом, але не націоналістом. Бо Італія складається не тільки з італійців, як і Україна.

україна складається з українців і завезеної товарняками вати
   
Re: Степан Андрійович Бандера

Почитайте лишень одну його пізню статтю...

Для тех, кто пока не вполне понимает украинский - вот эту...

http://www.ulicapravdy.ru/non-fikshn/11072.php

сразу поймете, почему его убило КГБ, и что ОН сделал для Украины. Уже после войны. Это настоящий герой нашего народа.
   
Re: Степан Андрійович Бандера

бандера стал всемирно известным террористом еще до того как камуняки пришли на галычину, хотя бы потрудились выучить биографию вождя галыцкого терроризма.

этот факт должен быть как-то отражен в материала МВТ, наверное, или нет?
а там говорится только об "украинском освободительном движении, названном по имени его лидера" – то есть, вот  "лидер освободительного движения" зафиксировано,
а что "всемирно известный террорист" - такого нет.
   
Re: Степан Андрійович Бандера

україна складається з українців і завезеної товарняками вати

Україна складається з патріотів,  серед яких є Джемилев та Ілля Богданов. Національність ніяк не стосується  до патріотизму. Але бидлу це ніколи не зрозуміти.
   
Re: Степан Андрійович Бандера

джемільов і богданов борятьят за україну отже українці

зрозуміло ?


Re: Степан Андрійович Бандера Нове
pavelv [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 01:14
Ukraine
Aelit, cьогодні в 00:52
Розгорнути попередні цитати...
україна складається з українців і завезеної товарняками вати

Україна складається з патріотів,  серед яких є Джемилев та Ілля Богданов. Національність ніяк не стосується  до патріотизму. Але бидлу це ніколи не зрозуміти.

кацапський небидл

от як ого проти українства корчить суку

джемільо бореться за кримьких татар а богданв проти пуіністів

але у кацапського бота іша мета

   
Re: Степан Андрійович Бандера

джемільов і богданов борятьят за україну отже українці

зрозуміло ?


Re: Степан Андрійович Бандера Нове
pavelv [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 01:14
Ukraine
Aelit, cьогодні в 00:52
Розгорнути попередні цитати...
україна складається з українців і завезеної товарняками вати

Україна складається з патріотів,  серед яких є Джемилев та Ілля Богданов. Національність ніяк не стосується  до патріотизму. Але бидлу це ніколи не зрозуміти.

кацапський небидл

от як ого проти українства корчить суку

джемільо бореться за кримьких татар а богданв проти пуіністів

але у кацапського бота іша мета

Кацапських ботів треба нищити, на жаль. Это не россияне, узкомигцы,  То, что сюда лезут эти твари, нужно принять как должное, но считать их как бы ниже граждан Украины! У них нет свободы, которая есть у нас.
   
Re: Степан Андрійович Бандера

то йди і вбий себе об стіну
як тебе коробить від одного лиш словосполучення уканська нація
   
Re: Степан Андрійович Бандера

то йди і вбий себе об стіну
як тебе коробить від одного лиш словосполучення уканська нація

Немає такого поняття - нація. Я не українець, але від наших прапорів та гімну завжди маю сльози на очах. Для мене є два українці, які зробили Україну державою, це Бубка та Подкопаєва!
Бубку усі знають, але США відкрили України саме завдяки того подвигу Подкопаєвій! Чому тоді в 1996 році в 2 години ночі стільки людей вийшли святкувати цю перемогу над Міллер. Ніхто в це не вірив, але вона змогла Україну підняти на інший рівень.
   
Re: Степан Андрійович Бандера

Немає такого поняття - нація. Я не українець, але від наших прапорів та гімну завжди маю сльози на очах. Для мене є два українці, які зробили Україну державою, це Бубка та Подкопаєва!
Бубку усі знають, але США відкрили України саме завдяки того подвигу Подкопаєвій! Чому тоді в 1996 році в 2 години ночі стільки людей вийшли святкувати цю перемогу над Міллер. Ніхто в це не вірив, але вона змогла Україну підняти на інший рівень.

Для вас - да, но причем тут спорт вообще. Современный спорт - это банальный шоу-бизенс на наркотиках. Противно смотреть. "Достижений" там быть не может в принципе.

 (td)
   
Re: Степан Андрійович Бандера

Для вас - да, но причем тут спорт вообще. Современный спорт - это банальный шоу-бизенс на наркотиках. Противно смотреть. "Достижений" там быть не может в принципе.

 (td)

Это да. Но США открыла Украину именно из-за подвига Подкопаевой (девочки из Донецка). Там просто такая ситуация, что хозяева соревнований по многоборью в спортивной гимнастике НИКОГДА не отдают этот титул чужим. Тогда отдали, тогда я впервые ощутил себя именно украинцем, а не гражданином СССР, где я родился и жил десяток лет.  Именно тогда я ощутил себя не частью великой державы, а именно УКРАИНЦЕМ. И все это благодаря повигу Подкопаевой. Сейчас такое в гимнастике невозможно.  Верняев максимум будет в тройке.
   
Re: Степан Андрійович Бандера

Организатор убийства министра внутренних дел, страны в которой жил  - не террорист?)))
   
Re: Степан Андрійович Бандера

лох цей ваш степан андрійович

просто нікчема і лох
   
Re: Степан Андрійович Бандера

 :gigi:  о как нацюков галыцких пучит когда правда о редиска неудачнике бандере всплывает.  :lol: дебилы, бля, террориста ульянова сменили на террориста бандеру.  :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія