Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто б не переміг на виборах президента треба готуватися до війни цього літа-осінню.

Хуйлу конче необхідно закривати питання лугандону, федералізації України і постачання води в крим, така програма мінімум.
Найбільш сприятливий період літо - рання осінь.
Тільки но пройшли вибори президента, почалася передвиборча компанія у верховну раду.
В країні роздрай і шатання, найкращий час щоб напасти.
Яку військову накачку доведеться робити, хуйло вирішить в залежності від того, хто у нас стане президентом.
Такщо по весні, після виборів як потепліє, чекаємо косяками кацапські гумкомвої в лугандон.
Ракети середньої дальності, чебурнет, репетиція відключення свіфту, локальна платіжна система, таємні тьорки з григоровичем все це етапи підготовки до майбутнього нападу.
 
   
Найбажаніший варіант для хуйла якщо Тімашонка стане президентом, взагалі який з баби може бути головнокомандувач, жоден танк не віїде, жодне ружжо не стрельне.
Хуйло трошки побряцає зброєю і всіх поставлених завдань добьється.
Петро для виду трохи повоює, укладе пару тисяч солдат і зіллється.
А ось с Зеленським, тут вже не все так просто, якщо за ним стоїть Коломойський.
   
Найбажаніший варіант для хуйла якщо Тімашонка стане президентом, взагалі який з баби може бути головнокомандувач, жоден танк не віїде, жодне ружжо не стрельне.
Хуйло трошки побряцає зброєю і всіх поставлених завдань добьється.
Петро для виду трохи повоює, укладе пару тисяч солдат і зіллється.
А ось с Зеленським, тут вже не все так просто, якщо за ним стоїть Коломойський.
Все с ним просто. Будет молить на коленях. (С)
   
https://www.youtube.com/watch?v=XDELQgNPjfY
Да чувак, ми будемо рятуватися і виживати, втрачати майно здоров'я і життя, а порохоботська шобла буде мародерити, і навіть федералізація їм у цьому не завадить.
   
Все с ним просто. Будет молить на коленях. (С)
Судячи з того як потужно працюють гівномети, сапоги гарні, треба брати.
   
Да тут и до выборов может начаться если что
   
Такшо як бачимо, Порошенко зовсім не гарант, що війни не буде.
Навпаки, завдяки його старанням ми маємо таку ситуацію.
Якщо хтось думає чорт з ним з тією федераліхацією, аби не воювати.
Розстрою, хуйло почне шатати і шатати, і відкусювати область за областю і крові прольється немірянно.
Але свинячий фермі на те насрати, головне встигнути якомога більше баксів наскирдувати до того, як кацапи увійдуть в Київ.
   
Аналитик, ты как-то по бытовому смотришь на проблему. Война будет , но года через 2.
   
Аналитик, ты как-то по бытовому смотришь на проблему. Война будет , но года через 2.
Та ні, кращого часу ніж розпочати війну цього року, не буде.
   
Судячи з того як потужно працюють гівномети, сапоги гарні, треба брати.
Тут кругом вкиди і знову хуйло нападе - купа техніки біля кордонів, а ще хуйло каже що будь-хто крім пороха... тут уже навіть тупий почне здогадуватися що хуйло з порошенко заодно. Казати можна що завгодно, але це тупе шапіто з воєнним станом, а так хотілося вибори парламентські провести спочатку, а президентськи - восени. Агонія шоковлади доставляє. Єдина надія у них на фальсифікацію та массовий підкуп, та навіть якщо вони гетьмана на табуретку усадять 2й раз і бидло це схаває, все одно у парламенті бпп набере 15, а все решта коломойський 20%, синяки 10%. Бабця 15%. Шляшко-друг ахметова-порощшенка 5%. Гриць 5% Народний фронт цуцинюка, якщо піде 0.5% візьме, тож сподіваюся,що прем'єра гросі та мінства мвд авакова уже не побачимо дуже скоро.
   
Найбажаніший варіант для хуйла якщо Тімашонка стане президентом, взагалі який з баби може бути головнокомандувач, жоден танк не віїде, жодне ружжо не стрельне.
Хуйло трошки побряцає зброєю і всіх поставлених завдань добьється.
Петро для виду трохи повоює, укладе пару тисяч солдат і зіллється.
А ось с Зеленським, тут вже не все так просто, якщо за ним стоїть Коломойський.
Чувак Бені, як і всім іншим олігархам Україна пох.,їм головне бабло...
Хуйло дасть добро щоб заробляли і надалі в Україні і буде клоун із ним домовлятися, про що сам і говорив...
Тому не пиши таку уйню, бо гидко читати...
Між іншим клоун для хуйла це один із найкращих варіантів, щоб покласти Україну раком...
У нас немає кандидатів, які б думали про Україну, у нас є кандидати, які думають про своє бабло і кандидат, який думає про бабло бені, нажаль...
   
Такшо як бачимо, Порошенко зовсім не гарант, що війни не буде.
Навпаки, завдяки його старанням ми маємо таку ситуацію.
Якщо хтось думає чорт з ним з тією федераліхацією, аби не воювати.
Розстрою, хуйло почне шатати і шатати, і відкусювати область за областю і крові прольється немірянно.
Але свинячий фермі на те насрати, головне встигнути якомога більше баксів наскирдувати до того, як кацапи увійдуть в Київ.

що ви пропонуєте?
особисто ви як готуєтеся?
   
До війни варто постійно готуватися і ніколи не будеш готовий на 100%
   
що ви пропонуєте?
особисто ви як готуєтеся?
а що тут готуватися, що від мене залежить.
варінтів кілька, зйобуватися, чекати і пропетляти, воювати.
взагалі війна це як стиїійне лихо, хєрово те, що ми незмогли її відвернути. :(
   
очень опасное время между первым и вторым туром, в случае не попадания пороха во второй тур. лично я б в этот момент бы и напал, бо порох будет паковать чемоданы на мальдивы, муженко то же. крысы поменьше будут перебегать к победителю...управл ение многими органами будет нарушено.
   
Та ні, кращого часу ніж розпочати війну цього року, не буде.
Ты по деццки расссуждаешь, как будто на рыбалку собираешься. Одни факт - как обезопасить поставки газа в Европу?
И таких фактов десяток.
   
Чувак Бені, як і всім іншим олігархам Україна пох.,їм головне бабло...
Хуйло дасть добро щоб заробляли і надалі в Україні і буде клоун із ним домовлятися, про що сам і говорив...
Тому не пиши таку уйню, бо гидко читати...
Між іншим клоун для хуйла це один із найкращих варіантів, щоб покласти Україну раком...
У нас немає кандидатів, які б думали про Україну, у нас є кандидати, які думають про своє бабло і кандидат, який думає про бабло бені, нажаль...
Скажемо так, Тімашонкі. Порошенку Україна так само похєр, вони тут тільки годуються і вирішують виключно особисті питання по збагаченню і грабунку.
   
Мощ-щно

Не только мощно, но и сочно.

п.с. Ни ху я не будет ни летом, ни осенью.
   
Не только мощно, но и сочно.

п.с. Ни ху я не будет ни летом, ни осенью.
Це дуже добре що ти такий оптиміст, якби я жив у закарпатті, я б також був спокійніший.
   
очень опасное время между первым и вторым туром, в случае не попадания пороха во второй тур. лично я б в этот момент бы и напал, бо порох будет паковать чемоданы на мальдивы, муженко то же. крысы поменьше будут перебегать к победителю...управл ение многими органами будет нарушено.
Полтора месяца после выборов он как минимум будет иметь власть президента.
   
не до війни, а її гарячої фази! :punish:
   
очень опасное время между первым и вторым туром, в случае не попадания пороха во второй тур. лично я б в этот момент бы и напал, бо порох будет паковать чемоданы на мальдивы, муженко то же. крысы поменьше будут перебегать к победителю...управл ение многими органами будет нарушено.
А хто буде капітуляцію підписувати? Президента виберуть і можна починати.
   
Найбажаніший варіант для хуйла якщо Тімашонка стане президентом, взагалі який з баби може бути головнокомандувач, жоден танк не віїде, жодне ружжо не стрельне.
Хуйло трошки побряцає зброєю і всіх поставлених завдань добьється.
Петро для виду трохи повоює, укладе пару тисяч солдат і зіллється.
А ось с Зеленським, тут вже не все так просто, якщо за ним стоїть Коломойський.


i нaxyя отi загарники з таким народонасiленiем?  :facepalm1:
   
Да чувак, ми будемо рятуватися і виживати, втрачати майно здоров'я і життя, а порохоботська шобла буде мародерити, і навіть федералізація їм у цьому не завадить.
підгорає,  хуйловцю,  так ? :K
   
очень опасное время между первым и вторым туром, в случае не попадания пороха во второй тур. лично я б в этот момент бы и напал, бо порох будет паковать чемоданы на мальдивы, муженко то же. крысы поменьше будут перебегать к победителю...управл ение многими органами будет нарушено.
:facepalm1:
   
підгорає,  хуйловцю,  так ? :K
Дивись щоб у тебе не підгоріло, від тебе до майбутнього фронту не так далеко.
   
А ось с Зеленським, тут вже не все так просто, якщо за ним стоїть Коломойський.
патріотичні олігархи  так :lol:
   
патріотичні олігархи  так :lol:
як там мовиться, ворог мого ворога мені друг, ну на крайняк тимчасовий союзник.
я до коломойського особливих сантиментів не маю.
просто у коломойського реально на хуйло зуб, так само як і у хуйло.
а ось з порошенком історія мутна, я навіть не впевнений чи не є він його агентом.
   

Війни завжди розпочинаються "внезапно".  :pofig:
   
Невже хтось таки вважає, що то завдяки петру зупинено окупацію кацапами ?
   

Війни завжди розпочинаються "внезапно".  :pofig:

 :facepalm1:  1.09.1939

 [M]
   
попробуют авиацией нас прощупать и искандерами
не получится - опят откатятся и будет то шо сейчас - замороженый конфликт

нам надо за год-два сделать перевес по оружию,Гром,Вильха,Нептун,катера,самолёты,ПВО и взять Донецк и Луганск

потом заняться крымом - уничтожить аэродромы и перетопить флот,вертолётный и морской десант,мост не трогать - пусть бегут по нему на материк

   
Хуйлу конче необхідно закривати питання лугандону, федералізації України і постачання води в крим, така програма мінімум.


А до чого тут хуйло?
Це ж програма зрадолюбів!
   
З якого дива хуйло починати повномасштабну війну проти України, якщо до влади прийде Тимошенко чи Зеленський? Вони і без всякої війни принесуть Україну хуйло на блюдці з голубою смужкою.

Поки не буде остаточних результатів виборів, ніякої великої війни не буде. В хуйло, і не безпідставно, є надія, що до влади прийде хтось із його маріонеток - Тимошенко або Зеленський. Які здадуть Україну хуйло без всяких військових дій. Приблизно як Лукашенко.

Єдиний хто абсолютно не влаштовує хуйло це Порошенко.

Тому з великою ймовірністю велика війна почнеться лише після остаточного оголошення результатів виборів і лише у випадку, якщо переможе Порошенко.

Це абсолютно очевидно.

Є ще варіант, що хуйло чекатиме до парламентських виборів, коли вся українська вата сумарно візьме конституційну більшість в раді і робитиме все що накаже хуйло. Аж до змін в конституції і розвороту України назад до хуйло. Але я не думаю що хуйло чекатиме так довго.

Тому якщо ПРОГРАЄ Порошенко, про велику війну можна забути.

А після другого туру, якщо ПЕРЕМОЖЕ Порошенко, війна практично гарантована.

Що з тієї війни в кінцевому результаті вийде, хто переможе - це інше питання. Але ймовірність цієї війни близька до 100%.

Отаке...




Останнє редагування: 19 лютого 2019 19:34:09 від Маковій
   
попробуют авиацией нас прощупать и искандерами
не получится - опят откатятся и будет то шо сейчас - замороженый конфликт

нам надо за год-два сделать перевес по оружию,Гром,Вильха,Нептун,катера,самолёты,ПВО и взять Донецк и Луганск
Зеленский сделает!!  :D 
   
Сколько можно пугать войной. Надоело.  хуйло без войны может задавить Украину, если захочет.  Он может перекрыть газ, не дать твелы для атомных станций, прекратить поставку в Украину горючего и обязать Лукашенко сделать тоже самое. И пи...ец  наступит постепенно, но наверняка. 
   
чтоб вы знали, рашки еще со времени отхода гиркина определились где остановятся. Краматорск относительно проукраинский. Северодонецк относительно проукраинский. Потому оттуда ушли. И очертили зону "своих". Своих теперь у них нет, но зона осталась. Если не лезть на зону, то и они угомонятся.
   
Найбажаніший варіант для хуйла якщо Тімашонка стане президентом, взагалі який з баби може бути головнокомандувач, жоден танк не віїде, жодне ружжо не стрельне.
Хуйло трошки побряцає зброєю і всіх поставлених завдань добьється.
Петро для виду трохи повоює, укладе пару тисяч солдат і зіллється.
А ось с Зеленським, тут вже не все так просто, якщо за ним стоїть Коломойський.

Колись каламойскій боронив своє, а зараз він хоче помсти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія