Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Всі курорти забиті москалями

Re: Всі курорти забиті москалями

 Виготовляють в Україні прекрасні і актуальні котли на ТП:
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Мишка. Статистика є на профільних сайтах. Е бажання турпрофі в Україні. Трудом у Росії.
дякую. відкрила турпрофі, але статистику знайти не можу.
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Населення Росії близько 120 млн. Там також кудись зникло 20 відсотків населення. Але то секрет))
https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F
146  ;)
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Олександр росіян  десь 120 млн в Україні зараз не більше 35 млн
Це максимум
Реально багато за кордоном. Може і 30 залишилось
   
Re: Всі курорти забиті москалями

 "Вуйко" Володимир із Франківщини, показує приклад для всієї України як потрібно використовувати для опалення "безкоштовне" паливо (котел виготовлений ним власноручно):
 

   
Re: Всі курорти забиті москалями

Офіційна статистика Олександр ))
Самі кацапи кіпешують що близько 20 млн. Вже давно покинули Росію. В ту ж Німеччину. І тд. Але залишили собі рос. Паспорти
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Олександр росіян  десь 120 млн в Україні зараз не більше 35 млн
Це максимум
Реально багато за кордоном. Може і 30 залишилось
Оцінка на 2018 рік, 146 млн. Чим обгрунтовані Ваші дані?
   
Re: Всі курорти забиті москалями

По данным мэра Айя-Напы, количество бронирований номеров в кипрских отелях из России снизилось в этом году на 50 процентов, поскольку рубль просел по отношению к евро на 20%, — и «мы стали дорогим пунктом назначения». Карусос полагает, что пришла пора провести работу над ошибками, потому что Кипр «слишком уязвим» и зависим от «любых возможных потрясений» в России — финансовых или связанных с международными отношениями.
Источник: https://evropakipr.com/novosti/mer-ayya-napy-my-dolzhny-vlyubit-turistov-v-kipr
   
Re: Всі курорти забиті москалями

 Красуня Юля демонструє всьому світу як потрібно гарно шити  :) :
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Мишка шукайте. Вони там друкували. Я бачив.
Ще інфо дна сайті міністерству туризму є
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Зорже
Навідь з тим зо москалів там менше в Аня напі стало. Їх все одно багато. Одні москалі на пляжі ніссі біч. Тільки недавно був там.
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Олександр. Я вам відповів чим. Читайте стрічку )
   
Re: Всі курорти забиті москалями

 Дозбируємо черговий рекордний врожай для України  :) :
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Але кацапи перелякані коли взнають що українці. І видно що поважають ))
Це гуд

Так!
Я отримую насолоду, коли познайомлюсь з росіянами у Туреччині, спілкуємось а потім кажу що з України - луже приємна пауза з'являється
   
Re: Всі курорти забиті москалями

союзник зафлудив тему не гірше болукана.

Кому всралися тут твої "воротнік і кармани із мєха"?
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Так!
Я отримую насолоду, коли познайомлюсь з росіянами у Туреччині, спілкуємось а потім кажу що з України - луже приємна пауза з'являється

А я в перші ж хвилини перебування в отелі за допомогою одягу ДЕМОНСТРУЮ, що я до виблядків не маю жодного відношення.
   
Re: Всі курорти забиті москалями

По данным мэра Айя-Напы, количество бронирований номеров в кипрских отелях из России снизилось в этом году на 50 процентов, поскольку рубль просел по отношению к евро на 20%, — и «мы стали дорогим пунктом назначения». Карусос полагает, что пришла пора провести работу над ошибками, потому что Кипр «слишком уязвим» и зависим от «любых возможных потрясений» в России — финансовых или связанных с международными отношениями.
Источник: https://evropakipr.com/novosti/mer-ayya-napy-my-dolzhny-vlyubit-turistov-v-kipr
в айа напі завжди тьма кацапів була
вони її з анапою плутають
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Олександр. Я вам відповів чим. Читайте стрічку )
http://www.statdata.ru/russia
Я Вам посилання даю на офіційні джерела, а Ви, читайте стрічку.  :)
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Окрім Египту і то покі.
Якщо у них криза і вони вже розпадаються чього їх так багато всюди?
Вчора мене один в бані питав по чим у нас газ? ))
Та пля, криза...
Я впервые увидел этот сюр - ОЧЕРЕДЬ в магазин Версаче!!! в Риме. Живая очередь на улице как в Макдональдс в начале 90-х в Москве. Просто чтобы зайти в магазин. И в ней - одни москали стоят.
После этого в "большой пиз..ц" верится как то меньше.
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Українці між відпочинком на курорті та подорожжю по Европі одноголосно обрали Европу.
Просто прийми це як данність.
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Та пля, криза...
Я впервые увидел этот сюр - ОЧЕРЕДЬ в магазин Версаче!!! в Риме. Живая очередь на улице как в Макдональдс в начале 90-х в Москве. Просто чтобы зайти в магазин. И в ней - одни москали стоят.
После этого в "большой пиз..ц" верится как то меньше.
Був в Римі,  там китайців в 100 раз більше ніж москалів.
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Окрім Египту і то покі.

почему крим? Чяртеры не летают?
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Українці: купив новий (б/у), продуктивний комбайн (цитата із обговорення: "Вітаю з обновою, хай робить і неломається. Цей рік бачу багато людей комбайни міняють)) в тому числі і ми")
Мой зять собирается покупать 10-ти летний трактор. Джон Дир. Все бы хорошо, но до этого он хотел купить НОВЫЙ трактор произведенный в Харькове на ХТЗ. Его отговорили. Говорят ты с этим 10-летним в разы меньше будешь трахаться, чем с нулевым украинским. Вот это - реально грустно.
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Був в Римі,  там китайців в 100 раз більше ніж москалів.
Китайцев я там почти не наблюдал. Японцев/корейцев - этих много, а китайцев... хз где вы их там увидели.
Я не говорю, что их МНОГО вообще, их много по сравнению с украинцами.
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Китайцев я там почти не наблюдал. Японцев/корейцев - этих много, а китайцев... хз где вы их там увидели.
Я не говорю, что их МНОГО вообще, их много по сравнению с украинцами.
Незнаю куди Ви дивились. Вони там повсюду.
https://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php/Tourism_statistics_-_EU_and_China#Tourism_from_China_to_the_EU_has_tripled_in_ten_years

Останнє редагування: 1 листопада 2018 16:09:17 від Oleksandr
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Ну так кацапія біля 200 млн. Та і багато відпочиваючих німецькі кацапи. Я би все таки подивився статистику на кількість в процентному відношенні. Наприклад скільки відсотків українців і скільки кацапів може собі дозволити відпочинок закордоном.
200 млн чого саме?
Населення пРФ близько 143 млн
   
Re: Всі курорти забиті москалями

200 млн чого саме?
Населення пРФ близько 143 млн
Ну я аже визнав, але не 143 а 146.

Останнє редагування: 1 листопада 2018 16:09:36 від Oleksandr
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Розпадатись вони ще будуть довго і більше


Та і справи в України досить непогані. Тим хто ниє треба по світу поїздити. З людьми поговорити
Україна твердий середняк. З деякими речами я у розвинених країнах.

О, Ізя щось оптимістичне написав)
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Та пля, криза...
Я впервые увидел этот сюр - ОЧЕРЕДЬ в магазин Версаче!!! в Риме. Живая очередь на улице как в Макдональдс в начале 90-х в Москве. Просто чтобы зайти в магазин. И в ней - одни москали стоят.
После этого в "большой пиз..ц" верится как то меньше.
Ну те, що у черзі у Версаче багато росіян з пРФ, це якраз зрозуміло.
Давно помітив, що у пРФ якийсь пунктик на дорогих шмотках та причандалах під маркою. Понти дорожче грошей.
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Ну яж аже визнав, але не 143 а 146.
Ну 143 це по останньому перепису, а 146 це з таджиками та іншими трудовими мігрантами орієнтовно. Саме населення у пРФ (громадяни) скорочується з швидкістю 700 чоловік на добу.
При чому саме етнічних росіян, бо у всяких чечнях та інгушетіях якраз приріст населення

Останнє редагування: 1 листопада 2018 16:15:21 від MartinFierro
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Якщо судити по нападах акул, з 6ти випадків п'ять покусаних кацапи. Таки їх там багато, або акули тех нелюблять кацапів.

От же дурні створіння, усіляку гидоту до рота тягнуть  :bueee:
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Олександр. Українці значно менше кацапів відпочивають. І обирають більш економ відпочинок
Це я вам точно кажу.
А німецьки кацапи то ще гірше росіян. Декілька разів спілкувався. То капець.

О, цікаво... розкажіть про свої враження в спілкуванні з ними.. 
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Був в Римі,  там китайців в 100 раз більше ніж москалів.
то японці :laugh:
   
Re: Всі курорти забиті москалями

О, цікаво... розкажіть про свої враження в спілкуванні з ними.. 
+1?
   
Re: Всі курорти забиті москалями

то японці :laugh:
Ні китайці, їх там валом. Подивіться статистику, я дав посилання. В Португалії їх теж валом, причому навіть не в сезон.
https://www.dn.pt/dinheiro/interior/novo-voo-direto-ajudou-a-trazer-mais-74-mil-chineses-a-portugal-9133124.html
40℅ відпочиваючих в Португалії китайці.

Останнє редагування: 1 листопада 2018 16:22:51 від Oleksandr
   
Re: Всі курорти забиті москалями
den

2017 рік
населення РФ 143 (146 з АРК)
відвідини Туреччини 4.5 млн
населення України 44 (40 без ОРДЛО та АРК)
відвідини Туреччини 1.1 млн

різниця по населенню і відвідини Туреччини майже співпадають

про яку розкіш і величезний тур потік мова якщо в москалів ті самі цифри що і в "зубожілої" України?

п.с. не забуваймо що в 90% москалів нема курортів "вихідного дня" як в нас Одеса Азов і т.д. для як мін половини країни
+ безвіз
   
Re: Всі курорти забиті москалями

+1?

200%...     можу і послать,  щоб тобі зовсім автентично здалося
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Ні китайці, їх там валом. Подивіться статистику, я дав посилання. В Португалії їх теж валом, причому навіть не в сезон.
японці фотографують все що бачать і скуповлюють теж все що бачать в брендових магазинах. китайців саме як туристів, а не по справам, навчанні, небагато раніше було(може зараз по іншому).

по вашому посиланню, за 10 років поток туристів з китаю виріс на 3505, з японії на 100%. а в абсолютних цифрах?
   
Re: Всі курорти забиті москалями

200%...     можу і послать,  щоб тобі зовсім автентично здалося
Не зрозумів, чим Вас образив? Мені просто теж цікаво.
   
Re: Всі курорти забиті москалями

Не зрозумів, чим Вас образив? Мені просто теж цікаво.

А що то +1 із знаком питання? Можна тільки подумати, що Ви  мене запитуєте, чи я також німецька кацапка?  :rotate:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія