Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Запитання чоловікам: до якого віку ви збираєтеся щоденні 100гр випивати?

Ну просто цікаво стало в плані присутності виховної роботи на ую тему мамою з батьком  :facepalm:

   
Наші чоловіки не уявляють життя без цього,  так чи ні?
   
 Я вообще не пью)))), даже не знаю в чем смысл алкоголя. Но к пьющим отношусь ровно
   
у тебя батя выпивает 100 грамм каждый день?
   
у тебя батя выпивает 100 грамм каждый день?

Угу,  ні дня не пропускає  :)  вже за 70...
А ваші батьки( чоловічої статі) хіба ні?  :shuffle:
   
Угу,  ні дня не пропускає  :)  вже за 70...
А ваші батьки( чоловічої статі) хіба ні?  :shuffle:
ні. а що він вживає горілку чи вино?
   
Угу,  ні дня не пропускає  :)  вже за 70...
А ваші батьки( чоловічої статі) хіба ні?  :shuffle:

У мене і дід ( батько батька) спокійний такий,  неконфліктний, роботящий, але  свої 100 гр до вечері заажди вимагав...  8-)
   
Угу,  ні дня не пропускає  :)  вже за 70...
А ваші батьки( чоловічої статі) хіба ні?  :shuffle:
После 70 уже поздно менять ритм. Елизавета английская тоже каждый день позволяет себе рюмашку. :D
   
ні. а що він вживає горілку чи вино?

Тільки горілку....  вино тільки по святам,  коли гості
   
Тільки горілку....  вино тільки по святам,  коли гості

100 грамм водяры в день. уские гены что ли. мне кажеться это у всех уских на уровне ДНК.
   
https://www.youtube.com/watch?v=VEaEBLsQt-0
Смысла не вижу )))). Тем более насмотрелся скольких водка погубила(((( достойные люди были
   
Угу,  ні дня не пропускає  :)  вже за 70...
А ваші батьки( чоловічої статі) хіба ні?  :shuffle:

За 70...а якби не пив?
   
100 грамм водяры в день. уские гены что ли. мне кажеться это у всех уских на уровне ДНК.


Ні, це я  трохи щось загнула чи ні ? ...   скільки там в чарці?   От одну випиває при мамі, за вечерею...  підозра є, що ще одну вже пізніше..   :facepalm1:
В роду всі українці... 8-)
   
червоне вино за вечерею п'ю щоденно грамів по 100-150, або пиво - 200-250грм. припиняти не збираюся ніколи

по горілці - коли у мого діда зна'шли "отакий рубець на серці", лікар порекомендував приймати по 100 грм горілки. на питання, скільки ще діду залишилось, сказав - може 3 години, а може, рік. Дід зі своїми 10 грм прожив ще 3 роки. І якби не померда моя бабуся - його дружина, може і іще б жив і жив...
   
я не пью лет 10. батя столько же. с нами чтото не так? ))
   
Смысла не вижу )))). Тем более насмотрелся скольких водка погубила(((( достойные люди были

я все міцне 5 років тому припинив вживати, зараз лише вино інколи ,не більше келиха
пиво ніколи не подобалося
   
Печально если муж пьяница..лечить надо  это уже болезнь.
   
незрозіло...а чому мають усі інші це робити? розбирайтесь у себе
хоча може так легше...вірити шо усі теж  :laugh:
   
для початку людину треба примусити здати аналіз крові в норм. лабораторії  -там видно буде
   
я не пью лет 10. батя столько же. с нами чтото не так? ))

написав би шо по 200 п"єте..їй би легше було :laugh:
   
Печально если муж пьяница..лечить надо  это уже болезнь.

Він не п'яниця,   але після 100 гр починає не те язиком ляпати( мама)  :-)o  , щоб їй хотілось чути....   отак все життя в боротьбі   :facepalm:
   
червоне вино за вечерею п'ю щоденно грамів по 100-150, або пиво - 200-250грм. припиняти не збираюся ніколи

по горілці - коли у мого діда зна'шли "отакий рубець на серці", лікар порекомендував приймати по 100 грм горілки. на питання, скільки ще діду залишилось, сказав - може 3 години, а може, рік. Дід зі своїми 10 грм прожив ще 3 роки. І якби не померда моя бабуся - його дружина, може і іще б жив і жив...

Нужно алкотестер ставить на форуме некоторые  такое пишут на голову не натянешь.. а я думаю почему народ  выкомаривает иной раз. .
 
   
для початку людину треба примусити здати аналіз крові в норм. лабораторії  -там видно буде

Ну оце займаємося зараз.... тому і тема визріла, бо  пару тижнів тому йому погано стало в місті, заточився,  втратив свідомість на короткий час....   мало не  впав, люди вчасно підтримали 
   
Ну оце займаємося зараз.... тому і тема визріла, бо  пару тижнів тому йому погано стало в місті, заточився,  втратив свідомість на короткий час...

слід зауважити, що обстеження\лікування в  державних лікарнях  -- даремна втрата часу й грошей,як правило
   
Він не п'яниця,   але після 100 гр починає не те язиком ляпати( мама)  :-)o  , щоб їй хотілось чути....   отак все життя в боротьбі   :facepalm:

Это уже стадия  у каждого свои нормы и слабый организм .Пусть закусывает хорошо может не будет развозить. Я не пью ничего  практически летом пиво и то не все подряд   и то в жару или в кафе где то. 
   
незрозіло...а чому мають усі інші це робити? розбирайтесь у себе
хоча може так легше...вірити шо усі теж  :laugh:

Всі друзі мого тата ( не роботяги),  родичі, тощо  приймають ввечері....  батько каже, що тільки  чахлики  в Україні не п'ють ...    вірила  :)
   
Міцний алкоголь то отрута.
 Справа в тому що зараз в 50 наступає не старість а зрілість. А старість наступає після 75. Якщо не бухати і вести більш меньше здоровий спосіб життя. Тобто нормальна людина до 75 взагалі старості відчувати не повинна.
   
слід зауважити, що обстеження\лікування в  державних лікарнях  -- даремна втрата часу й грошей,як правило

В нас родичі - лікарі, маю надію, що зроблять як потрібно
   
Вже два роки, як не п'ю зовсім. Хоча і не мав проблем з алкоголем.
   
В нас родичі - лікарі

це добре,але більше значення мають кваліфікація та наявність сучасного обладнання
   
не пю взагалі. але і не бачу нічого поганого в тому що хтось випиває тих 100 грам
аби не більше і не буянив
   
нормальні мужики вживають щоденно чекушечку, а не якісь сто грам.
   
Вже два роки, як не п'ю зовсім. Хоча і не мав проблем з алкоголем.

Нема компанії  підходчщої в Португалії?  :D
У нас проблема в тому(  ну зі слів мами), що якщо він тільки одне чарку вип'є, то все ок,  він це нормально переносе,  і вона з цим змирилася....
Але батьку потрібне спілкування з друзями,  раз в тиждень збираються,  про політику спілкуються, в шахи грають,  обідають разом,   ну і..    додому приходить не п'яний, але з червоним обличчям...  мама звісно переживає..     але спілкування  з друзями не заборониш...  а без 100 гр вони, схоже не можуть  :facepalm:
   
Нужно алкотестер ставить на форуме некоторые  такое пишут на голову не натянешь.. а я думаю почему народ  выкомаривает иной раз. .

вважаєте, що 150 грм червоного напівсухого вина можуть вплинути на тверезість суджень???
   
Нема компанії  підходчщої в Португалії?  :D
У нас проблема в тому(  ну зі слів мами), що якщо він тільки одне чарку вип'є, то все ок,  він це нормально переносе,  і вона з цим змирилася....
Але батьку потрібне спілкування з друзями,  раз в тиждень збираються,  про політику спілкуються, в шахи грають,  обідають разом,   ну і..    додому приходить не п'яний, але з червоним обличчям...  мама звісно переживає..     але спілкування  з друзями не заборониш...  а без 100 гр вони, схоже не можуть  :facepalm:
Та компанії вистачає. Але алкоголь це не та причина по якій ми зустрічаємось. Самі більші друзі для мене, це моя сім'я і ні наяких сто грам я їх не проміняю. 
   
вважаєте, що 150 грм червоного напівсухого вина можуть вплинути на тверезість суджень???


 Легко могут повлиять   потом нужно еще  столько добавить ,  знаю таких на пробку наступают и такое чудят .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія