Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Смертельне побиття поліціянтів у чернігівському супермаркеті

Не знаю звідки ви берете цю чуш
из жизненного опыта
З таких нічого хорошого в понятті людяність не буває. Таких вчить тільки палка і тюрма.
ну, тюрьму надо заслужить
а палку приветствую
как говорила моя бабушка про таких детей - душить и прислушиваться. Дышит? Снова душить :)
   
Ну й охорона чи хто в них там в якості реальної охорони
Власне, поліція. Тривожна кнопка для поліції.
   
У нас поліцію сприймають як найбільшу за чисельністю ОПГ, тому всі згадування американських поліцейських взагалі розмірковування про життя на Марсі, посилають на атмосферу Землі.
як для ОПГ то постраждалі ще більш дурні, замість того щоб "устроить мудаку празник торжества закона" вони його віпустили за підкріпленням  :facepalm1:
   
из жизненного опыта
Так досвід каже що винятки дуже рідки і скоріше за все ти просто не все побачив чому людина не попала в погане коло.
   
как говорила моя бабушка про таких детей - душить и прислушиваться. Дышит? Снова душить

Хароші в тебе корні. НКВДістські.
   
Хароші в тебе корні. НКВДістські.
ти дурень, дурному зло в радість, от більшість підлітків мають розуму щоб робити дурниці.

Як казав Шльома Давидович, хто жаліє палку на сина, той не любить сина.
   
А все ж таки охуєнно жити при "цифровому гестапо".

Відео з трьох камер спостереження, з мобілок підозрюваних, як ТБ може конкурувати з таким?
   
Класика жанру, бухі мусора повірили в себе й  вирішили провчити бухого малолєтку, але шось пішло не так. :K
Малолєтки  сядуть максимум років на 5, а той, якому 18 - на 8 років.
Погано в цій історії дві речі, не те, що п***а,  а те що, добивали вже непритомні тушки.
Ну й охорона маркету ніфуя не натиснула червону кнопку, щоб викликати дсошників, чи хто в них там в якості реальної охорони на випадок якщо якийсь нарик почне грабувати.

А в цілому, їпала жабагадюку ))
И последнее.
Ни одно Падло даже не позвонило в полицию...
Сколько они там птздтлись, явно не минуту, а наверняка достаточно долго вовтузились и тягали того прибитого., Снимали на телефоны , селфи делали  и патруль так и не приехал.
   
А тепер reality check.

Скільки таких ситуацій трапляєцця в Україні, коли по п'яні та рагулізму забивають одне одного? Багато. І шо? Крику в ЗМД нема.

А коли один з рагулів виявицця мусарком, то - гєвалт, хєроя вбили.
   
Таке враження, що ти захищаєш власну дитину.
вы ошибаетесь, славатебехосподи

 
   
интересно , а видосики они зачем снимали ? на телеграме выложить? в тик токе?
   
Хароші в тебе корні. НКВДістські.
Крестьянкой бабушка была
Или ты думаешь, что по селам разговоры душещипательные с подростками вели?
Пороли,  еще как
   
Правоохоронець, якого у ніч на 2 жовтня до смерті побила компанія молодиків отримав щонайменше сім ударів ногами в голову
Поліцейського з Чернігова Артура Єрохіна вбивали четверо молодиків. Один із них – Дмитро Тунік – своєї провини не визнає й стверджує, що був просто свідком. Про це повідомляє «Суспільне».
«Ілля наніс найбільше ударів. Бив у голову 7 разів, це те, що я бачив. Ми ніяк не хотіли смерті, взагалі», – сказав один із підозрюваних Дмитро Тунік.
Він зазначив це під час виступу на засідання Деснянського районного суду міста Чернігів, на якому йому обирали запобіжний захід.
Тунік своєї провини не визнає й намагається звинуватити у вбивстві правоохоронця трьох своїх товаришів – Олександра, Ярослава та Іллю. І це навіть попри те, що Ілля – його троюрідний брат.
«Я був такий же свідок, як і інші люди, що були поруч. Тоді їх виходить так само треба судити за те, що вони не надавали допомогу», – сказав Тунік.
Підозрюваний додав, що з місяця події не втік, а пішов із впевненістю, що Єрохін та його напарник, якого теж побили під час конфлікту, живі.

   
Сергій Тунік - батько одного з юнаків, затриманих за напад на копа / фото: Суспільне
Батько одного з підозрюваних у жорстокому вбивстві патрульного в Чернігові заявив, що до скоєння злочину на місці за викликом побували колеги жертви, проте швидко поїхали.
"Патрульних викликали. Коли вони приїхали, один з цих двох поліцейських (учасників бійки, – ред.), почав кидатися і на них. Поліція застосувала газовий балончик. І поїхали. Чому вони всіх не забрали? Врятували б життя людей. А так, проігнорували", - каже він.
Чоловік переконує, що свідком інциденту був таксист. Він також розповів, що, за його даними, відбувалося того злощасного вечора.
Читайте також Притягли до каси, впустили й били: у мережі показали, як у Чернігові в супермаркеті знущалися з копа (відео)
"Вони, три дівчинки, Ярослав та Діма були в центрі міста, відпочивали. Одній дівчинці стало погано і вони поїхали в АТБ, щоб купити їй води. Потім Діма пішов в туалет за магазин, а Ярослав за водою. І Діма вже коли повертався, то до нього бігла дівчинка зі словами, що б’ють Ярослава. Коли підійшов, то побачив на його щоці гематому та тече кров ззаду. Тобто, його або вдарили, або штовхнули, він впав головою об сходинки. На камерах це повинно бути зафіксовано", – розповідає Тунік. І додає: на крики прибігли знайомі його сина, які продовжили конфлікт. Його причину він не знає.

Коментар поліції
Керівник патрульної поліції Чернігівської області Андрій Думич підтвердив, що на місце викликали копів кілька разів, екіпажі туди приїжджали. Щодо застосування балончика чи ймовірної бездіяльності Думич говорити не став - проводиться слідство.
"Я зараз нічого не коментую і наш підрозділ нічого не коментує, тому що слідство проводить Головне управління Національної поліції. Екіпажі викликали, екіпажі на місце приїжджали. Стосовно застосування газового балончика ніякої інформації у мене немає. Ми теж все це перевіряємо. Але ні підтвердити, ні спростувати поки що нічого не можу", – розповів очільник обласних патрульних.

Останнє редагування: 4 жовтня 2021 17:40:56 від smx
   
Вроді на крайньому правому відео з гори видно, що поліцейський перший доїбався до малолєтки і почав його 3.14здити. Нє?
   
И последнее.
Ни одно Падло даже не позвонило в полицию...
Сколько они там птздтлись, явно не минуту, а наверняка достаточно долго вовтузились и тягали того прибитого., Снимали на телефоны , селфи делали  и патруль так и не приехал.
Прикол в тому, що могли й подзвонити.
Але копам пофуй на те, що одні бухарі гамселять інших бухарів.
Могли їхати ну дууууже повільно, чекаючи поки бухарі розберуться й розбіжаться.
Копи ж не могли знати, що інші бухарі - то свої, а так би прилетіли швиденько.

Одній дівчинці стало погано і вони поїхали в АТБ, щоб купити їй води.
Бугога!!!
   
Лучший вариант: ст 121 ч 2 (ТТП, повлекшее смерть)-там от 7 лет.
А им вообще шьют ст 115 (убийство)- там от 10 лет.

Вообще уже об этом много говорилось- насилие в Украине зашкаливает. Вспомните убийство военного возле супермаркета в запорожье (тоже драка была).

Малолетки (да и взрослые) не понимают,что любая драка это потенциаольное убийство или ТТП и срок. А мусора игнорируют хулиганство и драки.

Надеюсь, пидopов малолетних посадят. Я бы еще сотрудников супермаркета привлек за соучастие. Они же видят что человека избили и выволокли на улицу и бросили,ни ментов ни скорой никто не вызвал. Это какой-то особый вариант садизма если честно, в какой стране Европы такое возможно?

А то,что кто там все начал-это до лампочки.

Останнє редагування: 4 жовтня 2021 17:42:54 від Conquistador
   
Какое пожизненное?! Они малолетки- больше 10лет в принципе нельзя давать. А если еще сирота, инвалид...то и того не будет. А вот 18-летний получит по полной

в дореформенное время каждого из убийц мента перевели бы на инвалидность. как сейчас - не знаю. законных методов перевоспитания этого говна я не вижу. а про незаконные писать не буду
   
интересно , а видосики они зачем снимали ? на телеграме выложить? в тик токе?
Для приватної колекції, передивлятись свою звитягу
   
Лучший вариант: ст 121 ч 2 (ТТП, повлекшее смерть)-там от 7 лет.
А им вообще шьют ст 115 (убийство)- там от 10 лет.

Вообще уже об этом много говорилось- насилие в Украине зашкаливает. Вспомните убийство военного возле супермаркета в запорожье (тоже драка была).

Малолетки (да и взрослые) не понимают,что любая драка это потенциаольное убийство или ТТП и срок. А мусора игнорируют хулиганство и драки.

Надеюсь, пидopов малолетних посадят. Я бы еще сотрудников супермаркета привлек за соучастие. Они же видят что человека избили и выволокли на улицу и бросили,ни ментов ни скорой никто не вызвал. Это какой-то особый вариант садизма если честно, в какой стране Европы такое возможно?

А то,что кто там все начал-это до лампочки.

Там добавится еще по предварительному сговору
   
Ото не треба вийожуватися проти малоліток.
Їх завжди буде більше.

тут фигня в ином. толпой они запросто могут убить - планки у них нет совсем.
а если их начинать убивать - потом в СМИ будут новости "маньяк перебил кучу невинных детишек"..
хотя, отбиться от них можно. просто нужно бить насмерть. каждого. но это пожизненное.
   
Вроді на крайньому правому відео з гори видно, що поліцейський перший доїбався до малолєтки і почав його 3.14здити. Нє?

Ну и что? Наоборот, это даже хуже т.к. есть мотив для ст 115 (умышленное убийство).
   
теперь ты понимаешь почему американские полицейские всегда стреляют на 100% поражение цели ?

причем, не один раз. а до полной неспособности преступника оказывать сопротивление. рукой дернул в копов - получи еще пулю..
   
для ст 115 (умышленное убийство).
Навмисне вбивство заїпуться доводити.
Тяжкі тілесні за попередньої змови. 5-8 років.
   
Надеюсь, пидopов малолетних посадят. Я бы еще сотрудников супермаркета привлек за соучастие. Они же видят что человека избили и выволокли на улицу и бросили,ни ментов ни скорой никто не вызвал. Это какой-то особый вариант садизма если честно, в какой стране Европы такое возможно?
А працівників супермаркету за що?
Там подібні розборки через день відбуваються, це стопудово.
І що їм всіх бухарів ганяти? Все відбулося за межами магазину.
Інша справа, що треба заборонити продавати бухло вночі, щоб було меньше подібних інцидентів.
   
Ну шо Монастырский нихрена не справляется. На выход чучело
   
Вроді на крайньому правому відео з гори видно, що поліцейський перший доїбався до малолєтки і почав його 3.14здити. Нє?

Та ні, поліцаї тут святі
   
в дореформенное время каждого из убийц мента перевели бы на инвалидность. как сейчас - не знаю. законных методов перевоспитания этого говна я не вижу. а про незаконные писать не буду

тут фигня в ином. толпой они запросто могут убить - планки у них нет совсем.
а если их начинать убивать - потом в СМИ будут новости "маньяк перебил кучу невинных детишек"..
хотя, отбиться от них можно. просто нужно бить насмерть. каждого. но это пожизненное.

причем, не один раз. а до полной неспособности преступника оказывать сопротивление. рукой дернул в копов - получи еще пулю..

"А ґлаза такіє добриє-добриє, кров'ю налітиє."

Зєньки відкрий - поки що факти свідчать що саме мусар доїбався.
   
Навмисне вбивство заїпуться доводити.
Тяжкі тілесні за попередньої змови. 5-8 років.

От 7 до 10 лет  лет же (121 ч 2)
   
3 жовтня слідчі повідомили про підозру у скоєнні умисного вбивства чотирьом жителям Чернігова, які безпосередньо завдавали тілесні ушкодження правоохоронцям.
Окрім того, ще один місцевий житель підозрюється у пограбуванні одного з поліцейських.
   
виявилось поліцейські від підлітків відрізнялись тільки корочкою і трохи старшим віком

розборки бухого бидла
   
Зараз побачимо українську Феміду. Вже ш'ють навмисне. Ну-ну.
   
А працівників супермаркету за що?
Там подібні розборки через день відбуваються, це стопудово.
І що їм всіх бухарів ганяти? Все відбулося за межами магазину.
Інша справа, що треба заборонити продавати бухло вночі, щоб було меньше подібних інцидентів.

Если лежит окровавленный человек прямо перед ними то любой адекватный человек обязан вызвать ментов и скорую.

Я понимаю,что их притянуть по украинскому законодательству невозможно -просто поразительный садизм.
   
Навмисне вбивство заїпуться доводити.
Тяжкі тілесні за попередньої змови. 5-8 років.

Человек умер на месте. Они пинали труп и снимали видео.
   
Навмисне вбивство заїпуться доводити.
Тяжкі тілесні за попередньої змови. 5-8 років.
Сороко, підозрюю, що ти колишній минтяра. Певно, ти те кодло непогано знаєш, бо пишеш зі знаттям справи!
   
виявилось поліцейські від підлітків відрізнялись тільки корочкою і трохи старшим віком

розборки бухого бидла

Може поліцаї бухі були. Але хто про це скаже
   
Человек умер на месте. Они пинали труп и снимали видео.
Ну й шо? Це ніяк не свідчить про те, що вони мали намір його вбити.
Якщо звісно вони на відосі про це не розпатякали.

Може поліцаї бухі були.
Ні, вони точно йшли до супера за мінералкою, так само як ті дєвочкі ))
   
Прикол в тому, що могли й подзвонити.
Але копам пофуй на те, що одні бухарі гамселять інших бухарів.
Могли їхати ну дууууже повільно, чекаючи поки бухарі розберуться й розбіжаться.
Копи ж не могли знати, що інші бухарі - то свої, а так би прилетіли швиденько.

Бугога!!!
Кажуть що Луценко колись показав генералам фільм саме про такі випадки, за що від МВД керівництва отримав хайп... Але він був правий що саме таке стається коли поліція не робить нормально свою роботу.
   
Человек умер на месте. Они пинали труп и снимали видео.

+1

а) есть мотив убийства (полицейский сам напал якобы хотя мы не знаем поднаготной)
б) есть факт сговора
в) есть факт добивания в голову
г) бросили умирать, не вызвали скорую

Тут 115 нечего доказывать, все уже доказано.
   
Кажуть що Луценко колись показав генералам фільм саме про такі випадки, за що від МВД керівництва отримав хайп...


Ти полоумний хоч знаєш що таке хайп?  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія