Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Re: Гарні новини з Конгресу

так а шо заперечувати??
спісаніє студєнчєскіх долгов - яка ж це ДИКТАТУРА????
так можна будь яку маячню назвати диктатурою...

Но вот видите. Я не хочу вам хамить. Но вы не в курсе дела. Абсолютно. Надеюсь вы просто жертва пропаганды.

Но мне не тяжело. Я объясню.

Списывать кому-то такие долги не есть прерогатива исполнительной власти. Второе , продолжать списывать эти долги в надежде на голоса этих должников после прямого решения Верховного Суда страны запрещающего это делать, это в чистом виде диктаторский акт.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Но вот видите. Я не хочу вам хамить. Но вы не в курсе дела. Абсолютно. Надеюсь вы просто жертва пропаганды.

Но мне не тяжело. Я объясню.

Списывать кому-то такие долги не есть прерогатива исполнительной власти. Второе , продолжать списывать эти долги в надежде на голоса этих должников после прямого решения Верховного Суда страны запрещающего это делать, это в чистом виде диктаторский акт.

борги перед КИМ (чи ЧИМ)?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Но вот видите. Я не хочу вам хамить. Но вы не в курсе дела. Абсолютно. Надеюсь вы просто жертва пропаганды.

Но мне не тяжело. Я объясню.

Списывать кому-то такие долги не есть прерогатива исполнительной власти. Второе , продолжать списывать эти долги в надежде на голоса этих должников после прямого решения Верховного Суда страны запрещающего это делать, это в чистом виде диктаторский акт.

Така проблема у сенiльного - Украiнi надати допомогу не може через протидiю злих респiв

Борги вiчним студентам на десятки мiльярдiв може профiнансувати волюнтаристським рiшенням незважаючи на протидiю злих респiв, на заборону Верховного Суду i тд тп

Прiорiтети социкiв в цьому ми бачимо дуже добре.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

борги перед КИМ (чи ЧИМ)?
Ти правда тупий чи прикидуешся?

Борги перед банками.

Профiнансував за рахунок платникiв податкiв
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ні, в мене все крутиться навколо зростаючої толерантності до тиранії у людей
тиранії медичної? чи комуністичної? якої саме.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ти правда тупий чи прикидуешся?

Борги перед банками.

Профiнансував за рахунок платникiв податкiв

я не американець бляdь
звідки мені знати?

тобто банкам ПОГАСИЛИ борги?
банки НЕ ПОСТРАЖДАЛИ?

я грішним ділом пдумав що борги перед ПРИВАТНИМИ структурами просто СКАСУВАЛИ....
тоді це дійсно був би непорядок...
   
Re: Гарні новини з Конгресу

тиранії медичної? чи комуністичної? якої саме.

чого?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

не визнавав результати виборів
не скажу за ВСЮ історію сша але за останні 50 років (що при моїй свідомості) такого ніколи не було

Опять вы ошибаетесь. Не признавать выборы. Особенно такие выборы. Это право каждого избирающегося.

И снова вы не правы. В 2016 году два десятка демократов не признавали и до сих пор не признают победу Трампа. Кандидат на губернатора Джоржии от демократической партии уже 8 лет не признает свой проиграш.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

борги перед КИМ (чи ЧИМ)?

Долги студентов за учебу.
Since the Supreme Court struck down President Joe Biden’s original plan to cancel up to $400 billion in student debt, his administration has tried to rework its relief package to make it legally viable. To do so, it has sought to narrow the aid by focusing on certain groups, including those with balances greater than what they originally borrowed and students from schools of questionable quality.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

я не американець бляdь
звідки мені знати?

тобто банкам ПОГАСИЛИ борги?
банки НЕ ПОСТРАЖДАЛИ?

я грішним ділом пдумав що борги перед ПРИВАТНИМИ структурами просто СКАСУВАЛИ....
тоді це дійсно був би непорядок...

Там не только частные банки. Там государственные финансовые организации.  Но проблема не в этом. Проблема в том что погашают за счёт бюджета. То есть за счёт всех остальных кто платит налоги. Не говоря уже о инфляции, расовой и социальной дискриминации.

Я даже не говорю о моральной стороне вопроса. Какого хера житель села в Теннеси, должен платить за левого, трансжендерного с синими волосами субьекта,  который в перерывах на антифа, БЛМ и пропалестино погромы, берет классы gender studies в воок университетах за $60 000 в год?


Останнє редагування: 16 лютого 2024 20:31:42 від Valentyn
   
Re: Гарні новини з Конгресу

тиранії медичної? чи комуністичної? якої саме.

Зрозуміло. Повний денайял. Продовжуй шукати відповідь на своє питання.  8-)

пс. Так, загроза тиранії може бути з будьякої сторони.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

чого?

шо чого
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Не напрягайтесь, вам цє не цікаво. Расслабтесь. Трамп диктатор.

А нашо далеко ходити. Він он зараз з усих сил тужиться намагається допомгти другу диктатору владіміру  8-)  знищити молоду демократію в Україні
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Зрозуміло. Повний денайял. Продовжуй шукати відповідь на своє питання.  8-)

пс. Так, загроза тиранії може бути з будьякої сторони.
бачиш у тебе крім трампа нічого більше не існує. забери в тебе трампа і сенс існування пропаде.
ти навіть розмовляти не можеш ні про що інше - будь яка розмова зводиться до нього.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Вы интересный человек. Вы утверждаете что Трамп диктатор. Ок. Возможно. Я прошу привести примеры. Что бы вам не было скучно,  я привожу примеры, по моему мнению диктаторских действий господ Обайденов.

Я не призываю спорить по этим примерами. Кстати тут спорить сложно. Я призываю напомнить нам всем что такого диктаторского сделал Трамп?
валя я не зацікавлений в common logic fallacies в твоєму виконанні. Я ничего не утверждаю як ти кажеш. Но факт на ліцо, між конгресом і думою вже проглядаються паралелі, не диктатор без посади фактично взяв на ручний контроль рішення Конгресу. Що ж то далі буде? Зніме конгресменів з контролю, не буде вимагати щоб його в дупу цілували коли в президенти знов пролізе і зробить з США вже повне посміховище?

Якщо ти на мене свої потокі виливаєш, то і в мене є теорія змови, союз сотани, джонсон, трамп, добра частина респів, хуйло, кім, Китайоз, орбан... у них на єбалах щось є таке диявольске, є якась невловима спільність від якої відзеркалюється пекельний вогонь. Анука доведи що це не так?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А нашо далеко ходити. Він он зараз з усих сил тужиться намагається допомгти другу диктатору владіміру  8-)  знищити молоду демократію в Україні

Как?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

бачиш у тебе крім трампа нічого більше не існує. забери в тебе трампа і сенс існування пропаде.
ти навіть розмовляти не можеш ні про що інше - будь яка розмова зводиться до нього.

Ти вже мабуть п'ятнацятий раз копіпастиш цю ідіотську фразу....

Так трампа не існує, загрози від нього ніякої, то то не він блокує допомогу, don't look up.  8-)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Как?

Шаленими потугами та шантажем намагається блокувати виділення коштів на військову допомогу Україні.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я ничего не утверждаю як ти кажеш.

Вот тут я виноват. Это не ты. Это некий господин Tуras Приношу свои извинения за мой предыдущий пост.

Но вот за этот твой допис " Но факт на ліцо, між конгресом і думою вже проглядаються паралелі, не диктатор без посади фактично взяв на ручний контроль рішення Конгресу"  свои обвинения возобновляю.

Ты утверждаешь, как это obviously мы видим, что Трамп диктатор. Хорошо давай посмотрим толкование слова "диктатор"  Например Википудия:"A dictator is a political leader who possesses absolute power."
Владеет ли Трамп абсолютной властью? Нет. Характеризуют ли действия Обайдена как реализация абсолютной власти или как минимум её проявления? Да.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ти вже мабуть п'ятнацятий раз копіпастиш цю ідіотську фразу....

Так трампа не існує, загрози від нього ніякої, то то не він блокує допомогу, don't look up.  8-)
усе шо я намагавсі сказати 20 постів назад що за трампом стоять люди, і намагавсі знайти їх мотивацію. ось і все. у вас демсів чомусь при цьому переклинює і все зводиться до диктатури.

а диктатура ж на чомусь базується. якщо подивитися як диктатори приходили до влади вони завжди стояли на підтримці більшості.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

усе шо я намагавсі сказати 20 постів назад що за трампом стоять люди, і намагавсі знайти їх мотивацію. ось і все. у вас демсів чомусь при цьому переклинює і все зводиться до диктатури.

а диктатура ж на чомусь базується. якщо подивитися як диктатори приходили до влади вони завжди стояли на підтримці більшості.

пояснення в тобі, але ти блокуєш його. Тому будеш шукати вічно
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Вот тут я виноват. Это не ты. Это некий господин Turas Приношу свои извинения за мой предыдущий пост.

Но вот за этот твой допис " Но факт на ліцо, між конгресом і думою вже проглядаються паралелі, не диктатор без посади фактично взяв на ручний контроль рішення Конгресу"  свои обвинения возобновляю.

Ты утверждаешь, как это obviously мы видим, что Трамп диктатор. Хорошо давай посмотрим толкование слова "диктатор"  Например Википудия:"A dictator is a political leader who possesses absolute power."

Владеет ли Трамп абсолютной властью? Нет. Характеризуют ли действия Обайдена как реализация абсолютной власти или как минимум её проявления? Да.
не заболтуй валя, не диктатор це я тебе повторив, не диктатор без портфеля вже має такий ступінь контролю на федеральному і штатовському рівні яка і не снилась набагато більш достойним президентам. Цілування дупи трампа це вже без перебільшення необхідний елемент посв'яти в республіканці, як колись лінєйка і барабан для піонєрів. Такого сорому в історії США ще не було, але вже є, і до дна далеко. Я не можу вгадати де буде дно.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

не визнавав результати виборів
не скажу за ВСЮ історію сша але за останні 50 років (що при моїй свідомості) такого ніколи не було


це не тільки не визнання результатів виборів, цей намір узурпувати владу слід розглядати як спробу підірвати Конституцію.
США – це країна закону.
Можна не сумніватися, що у разі повернення Трампа буде багато випробувань щодо здатності Конституції та правової системи США протистояти тиску з боку президента та підконтрольних структур та витримувати стрес. Це вже було апробовано після виборів з чісленними судовими справами.
Про будь-яку людину судять з її оточення. Точно також про правителя складають судження з того, яких людей він до себе наближає, на кого дорівнює, що намагається наслідувати
Достатньо подивитися до яких політиків благоволить Трамп. Наприклад, хуйло якого Трамп всіляко підносить не вимагає особливих доказів у тому, що він є закоренілим диктатором. Або той самий Віктор Орбан, який систематично веде Угорщину до ізоляції в ЄС, і якого відкрито в очі європейські плитики називають диктатором. Навіть сам Трамп називає його диктатором. У свою чергу, Трамп, також як Орбан, проводить політику ізоляціонизму  США від ЄС, НАТО, та решти світу.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Шаленими потугами та шантажем намагається блокувати виділення коштів на військову допомогу Україні.

Согласен. Политические игры с выделением помощи это мерзость и паскудство. В Украине погибают люди. Каждый день.

Администрация и демократы в конгрессе не идут на сделку по границе. Покажите всей стране и миру, что вы выше политических дрязг, что для вас жизни людей и судьба Украины важнее чем ваш будующий електорат. Дайте республиканцам все что они хотят, в разумных пределах. Если после этого они отказажутся поддержать помощь, то тогда каждый вменяемый человек с любой политической платформой и без неё, с чистой совестью может сказать что кровь невинных людей в Украине на руках этих республиканцев.

Или на крайний случай пусть Администрация подаст на возобновление ленд-лиза. Аннигилирует главный аргумент против, в палате представителей. Это будет лакмусовой бумажкой для обеих сторон. Кстати также и для Украины.

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Согласен. Политические игры с выделением помощи это мерзость и паскудство. В Украине погибают люди. Каждый день.

Администрация и демократы в конгрессе не идут на сделку по границе.

Ти ухи наївся? Чи проспав десь останні кілька тижнів?
 Домовленність була досягнута, але Трумп в останній момент заборонив її, сказавши що будьякі вирішення проблем на кордоні шкодитимуть його кампанії
   
Re: Гарні новини з Конгресу

диктатор без портфеля

Поздравляю. Ты внёс новое политическое определение в обиход. "Диктатор без портфеля". Браво. Уже написал в Википудию. Пусть внесут. В Webster словарь тоже. Не переживай я указал автором тебя. Жди, скоро они тебе напишут за комментариями.

Не знаю как это определение касается того что мы сейчас обсуждаем.  Но в любом случае это прорыв, новое слово в политологии.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

пояснення в тобі, але ти блокуєш його. Тому будеш шукати вічно
а може в тобі?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

це не тільки не визнання результатів виборів, цей намір узурпувати владу слід розглядати як спробу підірвати Конституцію.
США – це країна закону.
Можна не сумніватися, що у разі повернення Трампа буде багато випробувань щодо здатності Конституції та правової системи США протистояти тиску з боку президента та підконтрольних структур та витримувати стрес. Це вже було апробовано після виборів з чісленними судовими справами.
Про будь-яку людину судять з її оточення. Точно також про правителя складають судження з того, яких людей він до себе наближає, на кого дорівнює, що намагається наслідувати
Достатньо подивитися до яких політиків благоволить Трамп. Наприклад, хуйло якого Трамп всіляко підносить не вимагає особливих доказів у тому, що він є закоренілим диктатором. Або той самий Віктор Орбан, який систематично веде Угорщину до ізоляції в ЄС, і якого відкрито в очі європейські плитики називають диктатором. Навіть сам Трамп називає його диктатором. У свою чергу, Трамп, також як Орбан, проводить політику ізоляціонизму  США від ЄС, НАТО, та решти світу.
не сміши, розхвалена Конституція і особливо судова система, і навіть розхвалений поділ влади коли припекло сіли в смердючу калюжу немочі і там  сидять і похрюкують. Але американцям здається що все ще працює, але в 50% американців і трамп за фюрера, а в 30% Земля пласка. Вся ця судова клоунада довжиною 4 роки навкруги заколоту це повний без слів писець. А добра частина заколотників сидять зараз в Конгресі як в шоколаді, блокують допомогу і до них взагалі претензій ніколи не було. Система і інституції не можуть бути кращі за людей які ними заправляють.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ти ухи наївся? Чи проспав десь останні кілька тижнів?
 Домовленність була досягнута,

Я последнее время ухи не кушал. Из жидкого. Борщ патриотично употребляю. С салом. Собственного приготовления.

Ну если серьёзно, то а какой домовленности ты говоришь? Между демократами и RINO в сенате?! То для левого манюпаса пропаганда. А не реальная попытка найти компромис. Не говоря уже о том что в нижней палате ещё до того как эта "домовленность" стала достоянием публики сказали что не светит.

И что-то мне говорит, что демократы могут потом, если свежий акт без границы пройдёт палату,  с республиканцами сделать то что называется "как котят"

Останнє редагування: 16 лютого 2024 21:10:35 від Valentyn
   
Re: Гарні новини з Конгресу

не сміши, розхвалена Конституція і особливо судова система, і навіть розхвалений поділ влади коли припекло сіли в смердючу калюжу немочі і там  сидять і похрюкують. Але американцям здається що все ще працює, але в 50% американців і трамп за фюрера, а в 30% Земля пласка. Вся ця судова клоунада довжиною 4 роки навкруги заколоту це повний без слів писець. А добра частина заколотників сидять зараз в Конгресі як в шоколаді, блокують допомогу і до них взагалі претензій ніколи не було. Система і інституції не можуть бути кращі за людей які ними заправляють.

значить залишилося за малим, це все формалізувати
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Поздравляю. Ты внёс новое политическое определение в обиход. "Диктатор без портфеля". Браво. Уже написал в Википудию. Пусть внесут. В Webster словарь тоже. Не переживай я указал автором тебя. Жди, скоро они тебе напишут за комментариями.

Не знаю как это определение касается того что мы сейчас обсуждаем.  Но в любом случае это прорыв, новое слово в политологии.
валя ти дешевий форумний троль з розпечаткою 16 common logical fallacies перед носом. Виляєш хвостом, викручуєшся, що завгодно щоб по суті не відповідати, а суть така що трамп без портфеля, диктатор без потфеля, фюрер в підгузниках, старий шахрай, ...., як його не називай має без паралелей ступінь впливу на всіх рівнях американської політики, а республіканська партія вже фактично є культом чучхе-трампа.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Геть засранці з гілки гарних новин
оголошується перерва на дватижні
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Геть засранці з гілки гарних новин
оголошується перерва на дватижні

Будемо насолоджуватись очікуванням гарних новин
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Геть засранці з гілки гарних новин
оголошується перерва на дватижні

Форбс, колись провідне видання в США а зараз про трампівська помийка яку придбали китайці, відкрив страшний секретний план який був очевидний кожному крім демократів, що вся ця бодяга навкруги кордонів то був лише білий дим щоб прикрити ненадання допомоги Україні, а дурні демократи не тільки повелися на обман але що щесь там прописали в оборонному бюджеті що надає кошти для контролю іміграції, і таким чином легітимізували безприцедентне в історії пов'язування питань національної безпеки з будь чим. Або лохи, або грають одною командою.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

валя ти дешевий форумний троль з розпечаткою 16 common logical fallacies перед носом. Виляєш хвостом, викручуєшся, що завгодно щоб по суті не відповідати, а суть така що трамп без портфеля, диктатор без потфеля, фюрер в підгузниках, старий шахрай, ...., як його не називай має без паралелей ступінь впливу на всіх рівнях американської політики, а республіканська партія вже фактично є культом чучхе-трампа.

Я не буду тебе хамить в ответ. Хотя хочется. И есть достаточно оснований. Постарайся тоже в дальнейшем воздержатся. Хамство скрывает то возможно рациональное зерно нашей дискуссии.

Ради обьективности,  нужно сказать что Трамп действительно имеет определённое влияние на членов республиканской партии. Почему? Потому что он имеет влияние на избирателей этой партии.  Почему он имеет такое влияние? Потому что он поп звезда или пророк или мыслитель мирового масштаба? Нет. Далеко нет.

Он говорит о том что простого избирателя сейчас волнует. А волнует этого просто избирателя проебы, преступные и антиамериканские акты нынешней администрации. Результаты которых этот избиратель видит каждый день на улице, в магазине, в больнице, на работе и в быту.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я последнее время ухи не кушал. Из жидкого. Борщ патриотично употребляю. С салом. Собственного приготовления.

Ну если серьёзно, то а какой домовленности ты говоришь? Между демократами и RINO в сенате?! То для левого манюпаса пропаганда. А не реальная попытка найти компромис. Не говоря уже о том что в нижней палате ещё до того как эта "домовленность" стала достоянием публики сказали что не светит.

И что-то мне говорит, что демократы могут потом, если свежий акт без границы пройдёт палату,  с республиканцами сделать то что называется "как котят"

от диви, ти вже сам без п'яти хвилин в диктатурі ментально. Оці посилання на RINO це в реалі заперечення будь яких сумнівів та альтернативних ідей. Тобто диктатура.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

от диви, ти вже сам без п'яти хвилин в диктатурі ментально. Оці посилання на RINO це в реалі заперечення будь яких сумнівів та альтернативних ідей. Тобто диктатура.

Почему диктатура?! Я разве против их права "домовляться"

Я просто констатирую факт того что эта договоренность, не соответствует чаяниям вменяемой части населения страны. Политические игры.
И конечно же ты можешь мои критические дописы назвать проявлением диктатуры. Feel free. Я также могу назвать твои как "маячня"

В  этом и прелесть свободной дискуссии.

Я думаю нужно сворачиваться. Вот уже автор темы волнуется. Не будем его расстраивать. Бо гарних новин действительно немає.


Останнє редагування: 16 лютого 2024 21:44:22 від Valentyn
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Почему диктатура?!

Бо ти вже навіть всередині партії ділиш на своїх та чужих , використанням оцього ярлику РІНО
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я не буду тебе хамить в ответ. Хотя хочется. И есть достаточно оснований. Постарайся тоже в дальнейшем воздержатся. Хамство скрывает то возможно рациональное зерно нашей дискуссии.

Ради обьективности,  нужно сказать что Трамп действительно имеет определённое влияние на членов республиканской партии. Почему? Потому что он имеет влияние на избирателей этой партии.  Почему он имеет такое влияние? Потому что он поп звезда или пророк или мыслитель мирового масштаба? Нет. Далеко нет.

Он говорит о том что простого избирателя сейчас волнует. А волнует этого просто избирателя проебы, преступные и антиамериканские акты нынешней администрации. Результаты которых этот избиратель видит каждый день на улице, в магазине, в больнице, на работе и в быту.
валя не кизди, волнєнія і знанія простого ізбіратєля контролюються правою шизою що контролює пропаганду яка формує їх уяву про світ, ідеальне і батхьорти. В їх уявах це Трамп жостскій лідєр що пропонує прості слогани і заклінанія які піпл розуміє, і які резонують з звірячою природою безволосих макак - найти нижчого і обісрать, поставить в стійло, найти врага і унічтожить, ну і звичайно срать, срать, бурить скважини і срать. А республіканці бачать в трампі їх квиток до влади і все що з владою. В США созрєлі всі передумови для фашизації а далі вперед до хуйлостану.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Бо ти вже навіть всередині партії ділиш на своїх та чужих , використанням оцього ярлику РІНО
схоже на охоту на відьом
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія