Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Что там у Привата?

Что там у Привата?

 (P)  У нас вчора з ранку ні термінали приватовські а в магазинах тільки їх термінали, банкомати теж не робили, гроші з приватовської карточки вроді тільки в других банкоматах зняти можна було.

Мабуть щось технічне роблять.
   
Re: Приват учора працював?

Глючив вчора сильно . Бабло мож було тільки чнрез касирів знять , банкомати не давали
   
Re: Приват учора працював?

Глючив вчора сильно . Бабло мож було тільки чнрез касирів знять , банкомати не давали
Кажуть що їм БОРГ списали в тіхаря НБУ. Може зменшують процентні ставки???? Який оптиміст)))))
   
Re: Приват учора працював?

вчера в вишневом работали банкоматы, деньги снял.
   
Re: Приват учора працював?

вчера в вишневом работали банкоматы, деньги снял.

У них на регіони розбито, тому може не всюди були глюки. У нас ні термінали ні банкомати не працювали у всьому місту. Термінали у нас тільки приват у місті.
   
Re: Приват учора працював?

В Николаеве вчера не работали, но терминалы в магазинах платежи проводили. И 4 и 5 числа не работал перевыпуск карт.
   
Re: Приват учора працював?

КиЇв. Працював
   
Re: Приват учора працював?

В Николаеве вчера не работали, но терминалы в магазинах платежи проводили. И 4 и 5 числа не работал перевыпуск карт.

Піпец, а я надіявся, що перераховують відсоткову ставку в бік зниження)))))
   
Re: Приват учора працював?

4 числа был после 16.00 в отделении. сбой по всей системе ) все что с карточками связано у них с 15.00 примерно не работало. говорили что 19.00 исправят.
   
Re: Приват учора працював?

Сейчас платежи с карт не проходят. На горячей линии говорят проводятся регламентные работы.
   
Re: Приват учора працював?

в 10 утра покупал билеты - все работало как обычно
   
Re: Приват учора працював?

Сейчас платежи с карт не проходят. На горячей линии говорят проводятся регламентные работы.

Це тіпа ми ніфіга не знаєм але спеціалісти працюють)))))
   
Re: Приват учора працював?

Вчера и сегодня платежи все прошли. И как физ лица , и как ЧП.  Даже в китайский инет магазин. Но нужно было 20 тыс грн наличных денег , их снять пришлось в кассе привата . Банкоматы Привата  не работали. Очередь в кассу была 2 человека , когда я подошел. Ажиотажа по снятию налички не наблюдал. Харьков.
   
Re: Приват учора працював?

Приват якісь оновленя по безпеці робили, тому банкомати та термінали не працювали
   
Re: Приват учора працював?

Вчера и сегодня платежи все прошли. И как физ лица , и как ЧП.  Даже в китайский инет магазин. Но нужно было 20 тыс грн наличных денег , их снять пришлось в кассе привата . Банкоматы Привата  не работали. Очередь в кассу была 2 человека , когда я подошел. Ажиотажа по снятию налички не наблюдал. Харьков.

В нас теж не було ажіотажу, просто не зручно що терміналом не можна скористатись. А сегарети взагалі відмовляють в оплаті через термінал навіть коли працює. Хіба що в АТБ дають зняти.
   
Re: Приват учора працював?
PAL

Приват якісь оновленя по безпеці робили, тому банкомати та термінали не працювали

та там нове ПЗ викатували, хтось напортачив знатно. "Оновлення по безпеці" - то відмазка. Не повна брехня, звичайно, але й не повна правда :)
   
Re: Приват учора працював?

(P)  У нас вчора з ранку ні термінали приватовські а в магазинах тільки їх термінали, банкомати теж не робили, гроші з приватовської карточки вроді тільки в других банкоматах зняти можна було.

Мабуть щось технічне роблять.
Просто Беня показал что может быть)))
   
Re: Приват учора працював?

Просто Беня показал что может быть)))

Для чого? Борг йому списали уже ... Там активи Кримські йому статистику попортили і НБУ йому в якості компенсації списав борг, всетаки системо утворюючий банк. Така інфа мілька за списування боргів, не знаю на скільки правда.
   
Re: Приват учора працював?

(P)  У нас вчора з ранку ні термінали приватовські а в магазинах тільки їх термінали, банкомати теж не робили, гроші з приватовської карточки вроді тільки в других банкоматах зняти можна було.

Мабуть щось технічне роблять.

У мене навпаки- бабло зняв без проблем, а термінали в магазинах не працюють. В Екомаркеті працювали- напевно, там не приватівські термінали
   
Re: Приват учора працював?

В Львові вчора булитрабли з приватовськими картами.
   
Re: Приват учора працював?

   
Re: Приват учора працював?

https://www.facebook.com/dubilet/posts/10154122940728552?pnref=story


Піпець , а я надіявся що перешивають і знижуть процентну ставку для підприємців, щоб ті не пробували обдурити всіх і не продвати сигарети без термінаілв. Капець. Нігадяї.
   
фзв: что с приватом?

законы Мерфи - когда очень нужно, нихера не работает   8-:
кто в курсе, когда нормализуется?
надеюсь их ИТ-отдел запасся вазелином :X
   
Re: фзв: что с приватом?

мене навіть без паролю пускає - за стабільну і передбачувану роботу.

Тільки шо:
Шановний Клієнт! Ви увійшли без SMS-паролю на підставі позитивного результату перевірки Вашого пристрою та історії аккаунта.
   
Re: фзв: что с приватом?

толку, з того що пускає, якщо платежі нормально не ходять
   
Re: фзв: что с приватом?
lot

законы Мерфи - когда очень нужно, нихера не работает   8-:
кто в курсе, когда нормализуется?
надеюсь их ИТ-отдел запасся вазелином :X
вчера пришел в Приват нужно было деньгу отправить. Пришел и все вырубилось.. Минут через 15 заработали терминали. Только отправил, пришло подтверждение - через 5 минут вырубилось опять
   
Re: фзв: что с приватом?

да, мне тоже нужно... а не работает
   
Re: фзв: что с приватом?

Цитувати
Панич Катерина
Вибачте, наші спеціалісти роблять все можливе для нормалізації роботи.На жаль, терміни усунення труднощі на поточний момент відсутні.
а 2 дні назад Дубілет хвалився, що збій усунено і більше це в найближчі 5 років не повториться
   
Re: фзв: что с приватом?

Вчера работал Приват24 и корпоративный и для физлиц.
   
Re: фзв: что с приватом?

вчера пришел в Приват нужно было деньгу отправить. Пришел и все вырубилось.. Минут через 15 заработали терминали. Только отправил, пришло подтверждение - через 5 минут вырубилось опять
+=====================================================================================================+
Італійський страйк! Головна ідея: "як платять - так і працюємо!".
   
Re: фзв: что с приватом?

толку, з того що пускає, якщо платежі нормально не ходять

чого це "не ходять"?
В мене все ок.

Є ж онлайн чат - питайтеся.
Шо на фуп плакатися?

   
Re: фзв: что с приватом?

питаюсь, може хтось від інсайдерів щось чув.
в чаті нічого не знають конкретно.
   
Re: фзв: что с приватом?

Все ОК у нас.
   
Re: фзв: что с приватом?

меняют по всей сети банкоматов программу ( операционку).  Проблемы при этом технические могли быть, даже должны были быть  :)  Сейчас борьба с этими техническими проблемами возникшими при смене операционки. Ну и так как сеть банкоматов все равно интегрирована в общую приватбанковскую систему, то и в ней есть с чем разбираться. Справятся я думаю..... с технической точки зрения мне кажется задача была сложная, вот и получили проблемы.
   
Re: фзв: что с приватом?

На банкоматах в них стояла Windows XP.
   
Re: фзв: что с приватом?

мене навіть без паролю пускає - за стабільну і передбачувану роботу.

Тільки шо:
Шановний Клієнт! Ви увійшли без SMS-паролю на підставі позитивного результату перевірки Вашого пристрою та історії аккаунта.

+1
   
Re: фзв: что с приватом?

Все відправив сьогодня, і через темінал і через приват24. Чи дійшло поки не знаю
   
Re: фзв: что с приватом?

На банкоматах в них стояла Windows XP.
на банкоматах, телефонах і тп.п у всьому світі переважно стоїть навіть не те що Windows XP а Windows NT 4
доволі нормальна система, ІМХО. не без глюків, звісно. BSOD часом появляється  :gigi:
   
Re: фзв: что с приватом?

в чаті прямим текстом кажуть поки що утриматись від операцій переказів на карти в п24, касах і терміналах.
   
Re: фзв: что с приватом?

запрацювало нормально
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія