Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

В лютому-березні навіть не райцентри, всі більш менш села на відстані 10-15 км від трас були забиті вщент

Я про Хмельниччину. І це тільки Київ-Суми-Чернігів-Харків

Донбас та Херсон почали з'являтися з квітня

ну що ж значить я не зовсім правий. у лютому березні у нас бої йшли. звісно ніякий переселенець в здоровому глузді до не би й не приїхав. так що вірю що у вас по селах забито все було. але все ж не розумію чому треба щукати квартиру у Львові як приклад, за 14500 якщо у нас можна зняти за 2000.  можливо це і не понти але тоді  не знаю що це.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

муж с середины апреля в ВСУ, за все эти месяцы ко мне никто не пришел из сельрады спросить может чем помочь. Хотя прекрасно знают, что нас с мамой двое, две так сказать бабы

не жалуюсь и я справлюсь, просто факты
Західна Україна мабуть?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

ну що ж значить я не зовсім правий. у лютому березні у нас бої йшли. звісно ніякий переселенець в здоровому глузді до не би й не приїхав. так що вірю що у вас по селах забито все було. але все ж не розумію чому треба щукати квартиру у Львові як приклад, за 14500 якщо у нас можна зняти за 2000.  можливо це і не понти але тоді  не знаю що це.

Де це "у вас"?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

муж с середины апреля в ВСУ, за все эти месяцы ко мне никто не пришел из сельрады спросить может чем помочь. Хотя прекрасно знают, что нас с мамой двое, две так сказать бабы

не жалуюсь и я справлюсь, просто факты

 Можливо ви доволі респектабельно виглядаєте і люди думають: "Вони мають за що купити..." Кожному теж час дорогий. Але якщо проблеми із грішми то сільрада могла б допомогти.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Можливо ви доволі респектабельно виглядаєте і люди думають: "Вони мають за що купити..." Кожному теж час дорогий. Але якщо проблеми із грішми то сільрада могла б допомогти.


Та всім пох насправді))
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

ну що ж значить я не зовсім правий. у лютому березні у нас бої йшли. звісно ніякий переселенець в здоровому глузді до не би й не приїхав. так що вірю що у вас по селах забито все було. але все ж не розумію чому треба щукати квартиру у Львові як приклад, за 14500 якщо у нас можна зняти за 2000.  можливо це і не понти але тоді  не знаю що це.
Потому что Киев/Чернигов не поедет на Восток в сотню км от линии фронта эвакуироваться от кацапов.
Сколько км до Прилук? А мимо них шли колонны.
   
Можливо ви доволі респектабельно виглядаєте і люди думають: "Вони мають за що купити..." Кожному теж час дорогий. Але якщо проблеми із грішми то сільрада могла б допомогти.
да траву возле забора которую некому покосить трудно заметить - кто спорит)

речь не о деньгах, тупо покосить траву во дворе и возле дома, косарка на бензине есть и бензин к ней с маслом, я просто не умею ей пользоваться
   
Західна Україна мабуть?
да ЗУ
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

да траву возле забора которую некому покосить трудно заметить - кто спорит)

речь не о деньгах, тупо покосить траву во дворе и возле дома, косарка на бензине есть и бензин к ней с маслом, я просто не умею ей пользоваться

 Молли П, чесно, мені вас шкода. Я коли бачу жінку, що виконує мужську роботу, то відразу хочеться підійти і допомогти. Тільки моя дружина щоразу мене осмикує. )
 
 
 
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

  Молли П, є такий варіант. Не знаю як зараз, але раніше (в колгоспний час) із косовицями були проблеми (не було достатньо землі для косіння сіна). Траплялось - літні чи немічні люди не тримали худоби, то їм не потрібна була трава. тому вони віддавали свою ділянку, чи садок, щоб хтось ту траву скосив, висушив сіно і забрав. За це той хто косив пізніше ще й платив гроші або давав молока...Можливо і у вашому випадку можна зробити щось аналогічне? Спробуйте запитати можливо хтось би косив у вас регулярно траву для сіна...?
 
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Можливо ви доволі респектабельно виглядаєте і люди думають: "Вони мають за що купити..." Кожному теж час дорогий. Але якщо проблеми із грішми то сільрада могла б допомогти.

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Де це "у вас"?
Прилуки
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

да ЗУ

навіть не сумнівався. :)
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

да траву возле забора которую некому покосить трудно заметить - кто спорит)

речь не о деньгах, тупо покосить траву во дворе и возле дома, косарка на бензине есть и бензин к ней с маслом, я просто не умею ей пользоваться

Моллі шукайте якогось місцевого постійного клієнта магазину -наливайки-пивнушки і пропонуйте напряму гроші або спитайте сусідів

Люди без роботи, старшокласники не відмовляться від пари сотень на пиво а косити вони вміють змалку
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

[ Invalid Facebook URL ]
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

.

Останнє редагування: 10 серпня 2022 15:53:18 від Fisher
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

  Молли П, є такий варіант. Не знаю як зараз, але раніше (в колгоспний час) із косовицями були проблеми (не було достатньо землі для косіння сіна). Траплялось - літні чи немічні люди не тримали худоби, то їм не потрібна була трава. тому вони віддавали свою ділянку, чи садок, щоб хтось ту траву скосив, висушив сіно і забрав. За це той хто косив пізніше ще й платив гроші або давав молока...Можливо і у вашому випадку можна зробити щось аналогічне? Спробуйте запитати можливо хтось би косив у вас регулярно траву для сіна...?
да какое там сено, то такая газонная трава. а покосить люцерну осенью буду конечно кого-то искать, пока серпом там кролям сама кошу. Всем спасибо, все норм. То мысли вслух
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Світлана Філіппенко втікала з Бахмуту з однією валізою речей та рюкзаком. Жінка сподівалася, що скоро зможе повернутися додому. Проте, зараз вона розуміє, що це станеться ще не скоро.

Жінка разом з іншими переселенцями живе у сільській школі на Кіровоградщині. Всього їх там близько 100 осіб
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

В лютому-березні навіть не райцентри, всі більш менш села на відстані 10-15 км від трас були забиті вщент

Я про Хмельниччину. І це тільки Київ-Суми-Чернігів-Харків

Донбас та Херсон почали з'являтися з квітня
Та вірю. Але чого тільки на 10-15 км від трас? Далі життя теж існує.
Якраз на Хмельниччині знайомі пересиджували, нормальне село під шепетівкою, але не на трасі - три сім'ї біженців здається.
   
чого вони чекають? чому сидять??.. :X
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

чого вони чекають? чому сидять??.. :X
https://t.me/Slavyansk_info/4531

На Дніпропетровщині сьогодні теж загинуло більше 10 людей, чого вони сидять?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Не знаю, хто там де відійшов, як доповідає наш Генштаб, але в районі Кнауфа в Соледарі кацапи точно є або були (відео викладають). Це на краю, де траса на Бахмут.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

У Солонина зрада полным ходом.
Говорит, что не понимает, что происходит.
Мол темпы продвижения русни сейчас на Донецком направлении выше, чем на предыдущем этапе по луганскому направлению.
Но тогда продвигались в основном лесами, а сейчас по укреп району.

Но!
Соледар то за нами. Судя по карте. А он по состоянию на 07.08 говорит, что за орками.
Да и про Пески говорит, что заняты.
Короче не удалась зрада.
Вот только это за все время войны такая первая у него упадническая запись..
Самому странно стало.

Останнє редагування: 10 серпня 2022 21:03:13 від Камрад
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

У Солонина зрада полным ходом.
Говорит, что не понимает, что происходит.
Мол темпы продвижения русни сейчас на Донецком направлении выше, чем на предыдущем этапе по луганскому направлению.
Но тогда продвигались в основном лесами, а сейчас по укреп району.
https://www.youtube.com/watch?v=rA-X5epVQO8
Но!
Соледар то за нами. Судя по карте. А он по состоянию на 07.08 говорит, что за орками.

Солонін не володіє детальною інформацією, 07.08 там їх точно не було. І взагалі для розуміння: тепер задіяна професійна штурмова піхоха з найманців Вагнера, доки вони природним чином не зменшиться, дещо вони зможуть захопити.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

я в шоці від наших воїнів Авдіївки та Пісків…
це просто неймовірний героїзм.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Солонін не володіє детальною інформацією, 07.08 там їх точно не було. І взагалі для розуміння: тепер задіяна професійна штурмова піхоха з найманців Вагнера, доки вони природним чином не зменшиться, дещо вони зможуть захопити.
Ну он делает упор на то, что опасен прорыв укрепрайона - дальше оперативный простор.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

я в шоці від наших воїнів Авдіївки та Пісків…
це просто неймовірний героїзм.
+100500
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

 (tu)
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ну он делает упор на то, что опасен прорыв укрепрайона - дальше оперативный простор.

Він досі категоріями Другої світової міркує: хіба був укрепрайон у районі Яковлівки чи Соледара, де вони б'ються в стіну вже майже 2 місяці?
   
На Дніпропетровщині сьогодні теж загинуло більше 10 людей, чого вони сидять?

там теж оголосили обов"язкову евакуацію?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

шо швецом, шо салоніним  - заіпали....
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

там теж оголосили обов"язкову евакуацію?

ти чітко усвідомлюєш шо питаєшся про жителів центральної частини донецької області ?
якщо усвідомлюєш - твоє питання незрозуміле.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

шо швецом, шо салоніним  - заіпали....

ага.
+ стопіццотмільонів.
саіпали вже.
   
ти чітко усвідомлюєш шо питаєшся про жителів центральної частини донецької області ?
якщо усвідомлюєш - твоє питання незрозуміле.

БАХМУТ??...
ти давно взагалі дивився на мапу бойових дій?

Останнє редагування: 10 серпня 2022 22:37:27 від африканский_йож
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   

Цю тему переглядають:

Chorn і 9 гостей
 
Повна версія