Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трумп :facepalm1:

Re: Трумп  :facepalm1:

Примусили таки знайти оригінал інтерв`ю. Ну що, соросята не були б поросята аби не брехали. "Забули" один важливий момент де Трамп сказав що зараз, після 24-го Лютого, домовлятися з кацапами вже пізно.

Впертим хоч сцяй на голову :facepalm1:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Як тобі сказати. По Криму нам і досі заборонено стріляти. Очевидно через позицію Байдена чий Крим. Хоча з часом все змінюється. Крим вже явно у грі а не поза межами.  В міру того як хуйло скаженіє.
точно заборонено?  :-)o
   
Re: Трумп  :facepalm1:

а до 24-го відмовитись від частини України на користь хуйлят  то було номально?  :-)o

Ага  :D
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Як тобі сказати. По Криму нам і досі заборонено стріляти. Очевидно через позицію Байдена чий Крим. Хоча з часом все змінюється. Крим вже явно у грі а не поза межами.  В міру того як хуйло скаженіє.

Треба було віддати крим і відмовитись аід нато  і хуйло б подобрішав

Останнє редагування: 2 серпня 2022 08:19:59 від Bogkuz
   
Re: Трумп  :facepalm1:

то була офіційна легенда....  потім тіпа розбіглись....

отматросіл і бросіл многодєтную техасску мать ?

Подлєц !
   
Re: Трумп  :facepalm1:

що були якісь інші родичі.
В моравію певно дорожче було відправити тіло пані зельнічковоі
А тут ще певно  прогалини в законі і профіт

Трумп з дойчів
Івана моравчанка
Щось фошиздське в тій історіі проглядається.

Єдине що врівноважить історію -  рішення маланки як словенки запхати рудого в мінусовий рівень його тауера.
Зекономити теж на проперті тексах
Маланка молодша тому буде шанс спостерігати.
Хоча ніби вона від нього вже йшла..
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Я смотрю трамписты в Америке такая же секта как у нас Юльки

Трампісти це набагато гірше.
Трампісти - це як оті кацапські баби з "армії хуйла", там повна відсутність будь-якого критичного мислення і абсолютна віра в будь-які дії Трампа.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

почитавши висери цього старого підараса-підхуйлятника трумпа, знов згадав стару притчу, що те, що спочатку видається несправедливістю та карою божою, через деякий час може виявиться допомогою божою.

що я маю на увазі - президентські вибори 19 року в україні.
спочатку я був на 100% впевнений, що україна програла та відкатилася взад, обравши зе.
дивлячись на шоу бадоєва на день незалежності "всі в білому, всі за мир", я офігєвав - той білий колір, мир, "заглянуть в глаза хуйла" - це ж шлях в минуле, бек ін юсср, це все на руку саме хуйлу!
на сьогоднішній день я приходжу до висновку, що якби тоді в 2019 обрали порошенка, то дивлячись на хитку позицію трампа перед виборами в штатах, хуйло почав би повномасштабне вторгнення влітку 2019, поки трумп сидів у білому домі. і поки пройшли б вибори в штатах, поки інавгурація, поки перші 100 днів, україна вистріляла б всі боєприпаси і ми з автоматами та гранатометами бігали б по руїнах наших міст, як сирійські чи чеченські партизани. а америка в 2019 та аж до зими 2020 навпаки клацала б ібалом трампа, що ми маємо зупинити спротив та здати "геніальному другу владіміру хуйлу" все що він хоче.
потім шарахнув ковід навесні 2020 - і все, всім було б не до нас і ми б програли...

а так хуйло сподівався, що він все порішає з коломойським та його лялькою зе па-мірнаму, що йому і так все здадуть що він хоче. тому він теж дивився на "всі в білому" і радісно потирав свої коряві ручки. потім просер трампа та невдалий штурм вашингтону, потім ковід, час спливав, а адміністрація байдена набрала обертів, і в фіналі коли хуйло полізло, то ми отримали потужну підтримку від байдена замість порад здатися від трумпа.

отако...

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Вся гілка класичний приклад ІПСО. Реального а не притягнутого за вуха.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Треба було віддати крим і відмовитись аід нато  і хуйло б подобрішав

https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/tramp-zayaviv-shcho-ukrajina-mala-vidmovitisya-vid-krimu-ta-nato-ostanni-novini-50260376.html
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Вся гілка класичний приклад ІПСО. Реального а не притягнутого за вуха.

Клєвєта на трампа
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Клєвєта на трампа

Як на мене чиста фігня, але сидить же хтось десь і придумує як доколупатися до місця похорону. І наживку публіка ковтає з охотою. Значить цей "хтось" фахівець своєї справи.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Як на мене чиста фігня, але сидить же хтось десь і придумує як доколупатися до місця похорону. І наживку публіка ковтає з охотою. Значить цей "хтось" фахівець своєї справи.

Піхуй на місце похорону. Я про цитату про оон і крим.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

На прикладі аутсайдера можна бачити класичний приклад трампіста.

Трамп відкрито і неодноразово заявляє, що Україну треба віддати хуйлу, не треба надавати допомогу Україні, а аутсайдер радісно плеще в долоні і заявляє, що Трамп молодець і допомагає Україні.
Тут або аутсайдер повний ідіот, або прямо працює на кацапів.

Ще варто пригадати іншого видатного трампіста на ФУПі - амірана, той тоже дуже за Трампа рвав дупу, а ще підтримував кацапську окупацію Криму.

Трамп і трампісти - це вороги України  і всього цивілізованого світу, це довбойоби на підсосі у хуйла.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

16 трампістів в Конгресі США голосували проти приєднання Фінляндії та Швеції до НАТО.
Тепер один сенатор трампіст Джош Хавлі також збирається голосувати проти.
Джош Хавлі то взагалі упоротий фашик, який підтримував напад на Капітолій 6-го січня, але коли ідіоти-трампісти почали реальний штурм він тікав обісравши штани.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Татусь ти таки майстер персонального срачу. :) Твій Байден взагалі вважав що Київ кацапи візьмуть за три дні. Вважав і все. Доки украінці його не виправили.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Трампістам сци очі, а їм божа роса.  :facepalm1:

Трамп прямо заявляє "не треба давати допомогу Україні", " я б примусив Україну визнати Крим кацапським і відмовитися від НАТО", а трампісти продовжують дрочити на Трампа і заявляти, що вони патріоти України.  :suicide2:


Трампісти - це або ідіоти, або кацапи.
   
Re: Трумп  :facepalm1:




Трампісти - це або ідіоти, або кацапи.
Тatus, а як Десантіса можете охарактеризувати, що він собою являє?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Тatus, а як Десантіса можете охарактеризувати, що він собою являє?

ДеСантіс трохи мутний в цьому плані. Він нічого не казав про війну в Україні і це дуже підозріло.
Він підтримував Трампа та брехню про вкрадені вибори і це великий мінус і, як кажуть америанці, "red flag".
Також ДеСантіс використовує тактику Трампа і хуйла, коли піднімає, якісь гострі але вторинні питання, наприклад "do not say gay", щоб протягнути під шумок інші питання.

Я нічого не можу сказати про його економічну платформу, але його методи, такі самі як у Трампа і хуйла, викликають занепокоєння.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Тatus, а як Десантіса можете охарактеризувати, що він собою являє?

Губернатор штату Флоріда. Нічого особливо позитивного про нього не чути. Просто робить свою роботу. Бізнесу і розвитку штату не заважає. В гучні шкандалі не втрапив, як попередник. В наш час це вже великий позитив.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

ДеСантіс трохи мутний в цьому плані. Він нічого не казав про війну в Україні і це дуже підозріло.
Він підтримував Трампа та брехню про вкрадені вибори і це великий мінус і, як кажуть америанці, "red flag".
Також ДеСантіс використовує тактику Трампа і хуйла, коли піднімає, якісь гострі але вторинні питання, наприклад "do not say gay", щоб протягнути під шумок інші питання.

Я нічого не можу сказати про його економічну платформу, але його методи, такі самі як у Трампа і хуйла, викликають занепокоєння.

Він засуджував Росію, і це легко знайти

https://www.politico.com/newsletters/florida-playbook/2022/03/01/desantis-take-a-position-on-russia-00012658
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Він засуджував Росію, і це легко знайти

https://www.politico.com/newsletters/florida-playbook/2022/03/01/desantis-take-a-position-on-russia-00012658

В цій же статті вказано, що його відповідь викликає більше запитань, ніж реально дає відповідей.
Цитувати
Florida Gov. Ron DeSantis — a potential contender for the 2024 presidential race — finally weighed in on Monday about the Russian invasion of Ukraine. DeSantis' remarks came after he had come under persistent criticism for not saying anything about the topic even when he appeared last week at the Conservative Political Action Conference. The Republican governor has routinely sounded off on China, Israel, Cuba and, more recently, Canada and Australia.
Framing — DeSantis came down squarely in what POLITICO Nightly has called the “Blame Putin and Biden” camp. He labeled Putin an “authoritarian gas station attendant with some legacy nuclear weapons” and praised the Ukrainian resistance but he decried some of President Joe Biden's decisions as weak. DeSantis, echoing former President Donald Trump’s CPAC remarks, also noted that Russia’s aggression occurred under a Democratic administration.


Тобто ДеСантіс відмовчувався про Україну до останнього, поки його мовчання не почало загрожувати його карʼєрі. І при цьому постійно критикував Китай, Ізраєль, Кубу, Канаду та Австралію, але мовчав про кацапстан.
І відповідь дав в трампівському стилі, більше звинувачуючи Байдена ніж хуйла.
Це дуже поганий знак.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Татусь буде люто критикувати любого респа за кацапофілію. Штабний він, хоча швидше корисний...
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Татусь буде люто критикувати любого респа за кацапофілію. Штабний він, хоча швидше корисний...

За кацапофілію, я буду критикувати будь-кого. :punish:
Кацапи - це вороги і всі хто підтримують ворогів, також вороги.

На відміну від тебе, ти смокчеш у кацапськоїх підстилки Трампа, який постійно виступає проти України.
Штабний тут ти, або просто корисний ідіот.  :fuck:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

За кацапофілію, я буду критикувати будь-кого. :punish:

На відміну від тебе, ти смокчеш у кацапськоїх підстилки Трампа, який постійно виступає проти України.
Штабний тут ти, або просто корисний ідіот.  :fuck:

Татусь у вас кацапофілів повно на суто багатопартійній основі. Акуєнна трампістка Тулсі Габбард з Ґаваїв
   
Re: Трумп  :facepalm1:

В цій же статті вказано, що його відповідь викликає більше запитань, ніж реально дає відповідей.
Тобто ДеСантіс відмовчувався про Україну до останнього, поки його мовчання не почало загрожувати його карʼєрі. І при цьому постійно критикував Китай, Ізраєль, Кубу, Канаду та Австралію, але мовчав про кацапстан.
І відповідь дав в трампівському стилі, більше звинувачуючи Байдена ніж хуйла.
Це дуже поганий знак.

Мабуть, як завжди хоче всім сподобатися, тому мало висловлюється щодо тем, які неоднозначно сприймають республіканські виборці

У будь-якому випадку ця відповідь адекватніша за відповіді Трампа
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Мабуть, як завжди хоче всім сподобатися, тому мало висловлюється щодо тем, які неоднозначно сприймають республіканські виборці

У будь-якому випадку ця відповідь адекватніша за відповіді Трампа

Так його відповіді адекватніші, але те що він хоче сподобатися саме виборцям трампістам і те що він використовує тактику Трампа і хуйла, таки викликає занепокоєння.
Я не довіряю політикам, які роблять гучні заяви лише щоб досягнути власної вигоди і при цьому провертають під це діло зовсім інші справи.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Татусь у вас кацапофілів повно на суто багатопартійній основі. Акуєнна трампістка Тулсі Габбард з Ґаваїв

Тулсі Габбарт таки ваша трампістка.

Цитувати
Gabbard has taken conservative positions on culture war issues, including abortion and transgender rights. Gabbard endorsed Florida's controversial Parental Rights in Education Act and in 2022 was a featured speaker at the Conservative Political Action Conference (CPAC).

In 2022, she blamed the 2022 Russian invasion of Ukraine on the Biden administration's foreign policy and argued against economic sanctions on Russia. Gabbard stated that the United States is trying to turn Ukraine into another Afghanistan.

In March 2022, she said media freedom in Russia is "not so different" to that of the United States. A number of academic sources described her claim as false, saying that in Russia the government represses independent media and free speech, which includes imprisoning critics of the invasion of Ukraine.

In 2022, the Security Service of Ukraine placed Gabbard on a list of public figures whom it alleges promote Russian propaganda.
 

Чисто трампівсько-кацапська риторика і пропаганда.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Як на мене чиста фігня, але сидить же хтось десь і придумує як доколупатися до місця похорону. І наживку публіка ковтає з охотою. Значить цей "хтось" фахівець своєї справи.

Несподівано. А що саме вигадує? Ніхто не ховав свою дружину на полі для гольфу? Або якщо й поховав, то сплачує податки за цвинтар як і до того, як він перестав бути полем для гольфу?

До речі, а як бути з цитатою рудої підстилки про те, що якби вона була президентом, то задовольнила б хотілкам хуйла по Криму? Це теж вигадали?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Татусь буде люто критикувати любого респа за кацапофілію. Штабний він, хоча швидше корисний...
він зомбак… взагалі не розумію нащо він тут щось пише :lol: його пости мають мати «…». Все кінець.  І так зрозуміло що напише, нічого нового :lol:  ще варіант змінити нік на “ tramp-пітарас»;і взагалі нічого більше не писати до кінця життя  :lol:

Останнє редагування: 2 серпня 2022 20:15:19 від andy lev
   
Re: Трумп  :facepalm1:

він зомбак… взагалі не розумію нащо він тут щось пише :lol: його пости мають мати «…». Все кінець.  І так зрозуміло що напише, нічого нового :lol:  ще варіант змінити нік на “ tramp-пітарас»;і взагалі нічого більше не писати до кінця життя  :lol:
Два кацапа злилися в екстазі.   :fuck:

Ти також мрієш, щоб Трамп був при владі і змусив Україну визнати Крим кацапським і відмовитися від НАТО?  :punish:

Цитувати
«Він (хуйло — ред.) не зміг би цього зробити (напасти на Україну - ред.), якби був я. Він би цього не зробив. Щонайменше вони (Україна – ред.) мають укласти угоду. Вони могли б відмовитись від Криму. Могли б щось зробити з НАТО: "Добре, ми не приєднуватимемося до НАТО", і мали б країну, тому що, я вважаю, хуйло хотів укласти угоду», - сказав він.

Трампісти - це зомбаки, типу скажених кацапських бабок із "армії хуйла". :bueee:

Останнє редагування: 2 серпня 2022 20:40:10 від Tatus
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кацапські пропагандони, трампісти та зрадолюби (часто це один і той самий дописувач) тут постійно розганяли кацапський наратив "а чому хуйло не нанадало при Трампу?"
От вам сам Трамп і відповів, бо рудий ідіот викручував руки Україні, щоб Україна здалася хуйлу без бою, визнала Крим кацапським і відмовилась від НАТО.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Несподівано. А що саме вигадує? Ніхто не ховав свою дружину на полі для гольфу? Або якщо й поховав, то сплачує податки за цвинтар як і до того, як він перестав бути полем для гольфу?

До речі, а як бути з цитатою рудої підстилки про те, що якби вона була президентом, то задовольнила б хотілкам хуйла по Криму? Це теж вигадали?

Та які там в сраку податки. Ясно ж що ховали подалі від зомбі зразка Татуся з балончиками фарби. Що б була хоч якась безпека. Так і тут доіпалися.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Та які там в сраку податки. Ясно ж що ховали подалі від зомбі зразка Татуся з балончиками фарби. Що б була хоч якась безпека. Так і тут доіпалися.

Ніх не зрозумів. Спробую ще раз: 1) Xовав Трумп свою дружину на полі від гольфу чи ні?
2) Платить він податки за поле як і до похорону чи ні?
3) Як бути з цитатою про те, що треба було задовольнити хуйла по Криму?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кузя, ну от реально. Він продукт американської культури. Під цю пору контркультури. Я на ній не до кінця розуміюсь, ти тим більше. Його винесло на гору не дурно і це кацапоцентричний ідіотизм зводити все до хуйла.

Америка и культура - несовместимые понятия.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Вся гілка класичний приклад ІПСО. Реального а не притягнутого за вуха.

Ты от американского гражданства отказался, хэрой АТО?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

ПРИВЕТ ГАНДОНЫ!

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Я в ваших американських справах не розумісь, але сцуко, пряму цитату тичуть, а в відповідь то ІПСО  :facepalm: 
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Мій кращий приятель - Віктор Орбан (Орбана запросили на зьїзд республіканців в Техасі)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія