Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дехто суддя Плахтій, що засудив у 1987 році до страти воїна УПА, отримує...

О, прийшов брехун Олді, до 2000 року люди боялись правду казати, моя баба до останнього скривала що діда вбили уські солдати, а заставили говорити що нещасний випадок.

Олді реально брехло. Люди до кінця 90 боялись що СССР може вернутись, тому всі ці свідчення все рівно що під тортурами.


Яке воно юлькашнуте і брехливе. БОГ йому суддя .
   
Що значить нема нічого, люди дали свідчення.
Їх заставили?
Це 80-і роки а не 30-і.
На якій підставі суддя мав відкинути покази свідків?

Почитай які там свідчення на кшталт: "Мені казала мати, яка  колись чула  щось подібне  від якогось їпанька" - це типа прямі свідчення )))

До речі, пенсіон той суддя отримує формально справедливо, бо працював до 2006 року, то вже український, а не радянський стаж.
А доця вже в оновленій вищій раді правосуддя з цього року. "Яких вам ще реформ не вистача?" (с)
http://www.automaidan.org.ua/17032021.html
   
До речі прийшла в голову думка

Якщо припустити що всі в СРСР процеси були справедливі

То товариша сталіна потрібно було шльопнути як скажену собаку ще в 35-му

За "патерю бдітєльнасті"

Це ж треба - допустити до керівництва країною десятка чотири шпигунів всіх можливих розвідок світу"
   
Те що ти кажеш неправда...

Дивно що ти повторюєш РФ пропаганду, Вішали якраз керівництво, мало того все намагались підкріпити бумагами і доказами і свідками, адвокати там працювали за німців якісно. Тому повісили саме керівництво, ну тих хто конкретно діяв за межами наказів яких взагалі мало. в нюрберзі тільки керівництво повісили.

Нюрнбург я використовую як загальну назву для процесів, що тривали над нацистами та зокрема есесівцями.
І засудили їх докуїща і трошки. І до страт і до різних термінів ув'язнення. І нікого не гребло що "ми виконували накази".
   
Пулькате тонкошиє падло заїхало в Україну і сере мразота
 
   
Рішенням Національної комісії з реабілітації від 29 квітня 2021 року був реабілітований
"кляті жидонацисти"  :D
   
Навіть викрадали (євреї) всяких Ейхманів і кінчали у себе в Ізраілі.
   
Треба б щоб хтось з'їздив до того пенса, написав статтю, як йому зараз живеться, за якою адресою живе.
   
Треба б щоб хтось з'їздив до того пенса, написав статтю, як йому зараз живеться, за якою адресою живе.
Та вже понаписувано дофуя.
Пенс вже давно "відбілився", бо працював суддею до 2006 року.
А щодо тих подій давно пройшли терміни й пенс відмажеться, мовляв "якісь докази були по справі, в матеріалах були "зізнання" обвинуваченого, тому не їпіть мізки, часи тоді були такі"
   
Та вже понаписувано дофуя.
Пенс вже давно "відбілився", бо працював суддею до 2006 року.
А щодо тих подій давно пройшли терміни й пенс відмажеться, мовляв "якісь докази були по справі, в матеріалах були "зізнання" обвинуваченого, тому не їпіть мізки, часи тоді були такі"

теж саме каже мудачук про справу Стуса
   
Та вже понаписувано дофуя.
Пенс вже давно "відбілився", бо працював суддею до 2006 року.
А щодо тих подій давно пройшли терміни й пенс відмажеться, мовляв "якісь докази були по справі, в матеріалах були "зізнання" обвинуваченого, тому не їпіть мізки, часи тоді були такі"
Не можна судити хоча б чморити, кожен день нагадувати яке він падло. Ну і заразом тих народних засідателів та всіх причетних до справи.
   
Почитай які там свідчення на кшталт: "Мені казала мати, яка  колись чула  щось подібне  від якогось їпанька" - це типа прямі свідчення )))

До речі, пенсіон той суддя отримує формально справедливо, бо працював до 2006 року, то вже український, а не радянський стаж.
А доця вже в оновленій вищій раді правосуддя з цього року. "Яких вам ще реформ не вистача?" (с)
http://www.automaidan.org.ua/17032021.html


це покази про сам факт убивства. убивство було підтверджене іншими доказами. тому її слова зі слів когось тут вирішальної ролі не грають.
у конкретно тих показах важливо що вона упізнала Гончарука.
   
хоча б чморити, кожен день нагадувати яке він падло.
Хто це буде робити, тим паче коли його доця вже в неїпаццо реформованій ВРП?
І це ще просто справу розсекретили й тоді побачили їпанутість справи, чувака реабілітувати й  спалили суддю.
А  скільки ще є таких зклепаних з фуя справ, до яких ще ні в кого руки не дійшли ознайомитись?
   
тут сбсн реабілітація на тій підставі, що Гончарук аж цілий ОУНівець, а той кого він убив простий якийсь рядовий селюк якого не жалко.
баби іще нарожають.
хіба ж можна було стратити ОУНівця за те що всього-навсього убив якогось нікчемного селюка?
   
Хто це буде робити, тим паче коли його доця вже в неїпаццо реформованій ВРП?
І це ще просто справу розсекретили й тоді побачили їпанутість справи, чувака реабілітувати й  спалили суддю.
А  скільки ще є таких зклепаних з фуя справ, до яких ще ні в кого руки не дійшли ознайомитись?
Так написати де живе той дід, може й знайдуться бажаючі
   
у конкретно тих показах важливо що вона упізнала Гончарука.

Ти взагалі ніфуя нестиковки не бачиш? Ну ти ж типа дохтур а не узбецький пастух ішаків, йопт. :facepalm1:
У заяві вона написала:

Цитувати
"27 квітня 1986 р. я була в православній церкві села Осівці. Там були і жителі сусіднього села Грудки. Коли я була в церкві, то мій односельчанин Хлистик Микола Герасимович сказав мені, що на богослужінні є і Гончарук, який приїхав у село на роковини смерті своєї сестри".
І далі:"Я впізнала того, хто вбив батька".
На подальше запитання слідчого звідки саме вона взяла, що Гончарук убив її батька, відповіла:
"Мені про це сказала мати, яка нині покійна. А їй це стало відомо із чуток від сусідів".
   
Ти взагалі ніфуя нестиковки не бачиш? Ну ти ж типа дохтур а не узбецький пастух ішаків, йопт.
У заяві вона написала:



ну і що тобі не ясно, телепень?

вона упізнала Гончарука бо знає його.  Що це саме Гончарук убив її батька вона не бачила, про це їй сказали інші люди.

тобі пояснюється, що сам факт убивства встановлено іншими показами, а в її показах, важливо що вона підтвердила, що це саме той Гончарук із їхнього села.

допер, єбанько?
   
Нюрнбург я використовую як загальну назву для процесів, що тривали над нацистами та зокрема есесівцями.
І засудили їх докуїща і трошки. І до страт і до різних термінів ув'язнення. І нікого не гребло що "ми виконували накази".
А пошукай що ні.

Ізраїль в позасудових рішеннях робив, але не це не суд.
   
Що це саме Гончарук убив її батька вона не бачила, про це їй сказали інші люди.
Покійна мати сказала, ну офуєть, яка надійна інфа )))
Я так само можу накатати заяву до СБУ  щодо Ісакова Рустама, якого я впізнав на фото в інеті, адже інші люди, які вже померли, сказали що він сєпаратист, кацапський агент й педофіл. Я вважаю шо тим людям можна довіряти на 100500%. :K
   
ну і що тобі не ясно, телепень?

вона упізнала Гончарука бо знає його.  Що це саме Гончарук убив її батька вона не бачила, про це їй сказали інші люди.

тобі пояснюється, що сам факт убивства встановлено іншими показами, а в її показах, важливо що вона підтвердила, що це саме той Гончарук із їхнього села.

допер, єбанько?
Інші докази це взяли за яйця таких самих як Гончарук  щоб дали покази що  він когось вбивав. Його вже судили в 46 році, своє відмотав, по другому кругу судити це бєспрєдєл.
   
Його вже судили в 46 році, своє відмотав, по другому кругу судити це бєспрєдєл.
І самий прикол в тому що у 1946 році, коли фуярили наджорстко й усі ймовірні прямі свідки були живі, то не накопали а у кінці 80-х раптом  знайшлося купа "матеріалу" на справу )))
Був випадок, коли у 80-х зловили й розстріляли чувіху, яка упорото працювала на поліцаїв й стріляла в людей, так вона ж дуже хитросрака, ще  в кінці війни змінила документи й аж поки раптово  її чітко не впізнали ті люди, які бачили як вона мутила розстріли, вона була неїпаццо взірцем "радянського громадянина".
Там епічна справа була, геть незрівнянна з цим ліпаком на Гончарука.
   
Покійна мати сказала, ну офуєть, яка надійна інфа )))
Я так само можу накатати заяву до СБУ  щодо Ісакова Рустама, якого я впізнав на фото в інеті, адже інші люди, які вже померли, сказали що він сєпаратист, кацапський агент й педофіл. Я вважаю шо тим людям можна довіряти на 100500%. :K


можеш звичайно
не вистачає тільки факту і прямих показів. у справі Гончарука все це є, не кажучи про зізнання
   
можеш звичайно
не вистачає тільки факту і прямих показів. у справі Гончарука все це є, не кажучи про зізнання
====================================
Що,сука, OldBoy, ти коммуняка недовішаний? Я так і знав,що ти падло! B-)

 

 
   
А щоб було з тим суддею, як би він відмовився виносити вирок?
Напевно втратив би посаду. І що?
   
не вистачає тільки факту і прямих показів. у справі Гончарука все це є, не кажучи про зізнання
Ну так основний трабл в "зізнаннях", але якшо ти гадаєш, що  й з тебе не вдасться вибити "зізнання", то  ти наївний інфантил.
Для того щоб ти "зізнався", тебе навіть пизздити не потрібно буде, бо ти ж маєш родину, як й той Гончарук.
   
Ну так основний трабл в "зізнаннях", але якшо ти гадаєш, що  й з тебе не вдасться вибити "зізнання", то  ти наївний інфантил.
Для того щоб ти "зізнався", тебе навіть пизздити не потрібно буде, бо ти ж маєш родину, яй к той Гончарук.


ну то біжи до вінницької тюрми і спробуй очком замок перекусити

бо всі хто там сидять могли бути оббріхані свідками теоретично
   
До судді у будь-якому випадку претензій бути не може.
Доказів було достатньо.
Про якісь процесуальні порушення інформації немає.
Ну так і до суддів які засудили Стуса теж претензій нема. І до його адвоката теж - які претензії? Всьо чін-чіном, всьо по "закону".
І у 30-40 роках потужно знищувалися вороги народу, теж все правильно. Як не знищити ворога народу?...
   
ну то біжи до вінницької тюрми і спробуй очком замок перекусити
Та нафуй не треба .
У вінницькій в'язниці сидить доволі спеціфічний контингент, тим паче шо сидять на довічному, мають можливість писати 100500 апеляцій/ касацій.
У чуваків, які мутили конкретне мочилово, зараз більше шансів, аніж в того Гончарука.

Останнє редагування: 15 травня 2021 19:29:17 від птах Сорока
   
За убивства цивільного населення. За показами свідків.

Не всяка прилізша вош є генералом.
   
Навіть викрадали (євреї) всяких Ейхманів і кінчали у себе в Ізраілі.

Цен поза судові заходи, все рівно що суд лінча.

Я не засуджую, але по факту це так.
   
Ну так і до суддів які засудили Стуса теж претензій нема. І до його адвоката теж - які претензії? Всьо чін-чіном, всьо по "закону".
І у 30-40 роках потужно знищувалися вороги народу, теж все правильно. Як не знищити ворога народу?...
Та й охоронець в концтаборі нікого не вбивав, тільки кран відкривав по команді.
   
Та нафуй не треба .
У вінницькій в'язниці сидить доволі спеціфічний контингент, тим паче шо сидять на довічному, мають можливість писати 100500 апеляцій/ касацій.
У чуваків, які мутили конкретне мочилово, зараз більше шансів, аніж в того Гончарука.
Ти сприймаєш серйозно дописи ціїю укрїножерської істоти?

Він спить і бачить як живе в РФ і може плюватись на тих хто його приютив і дав хліба.  :(

Воно завжди таке було.
   
Ну так і до суддів які засудили Стуса теж претензій нема. І до його адвоката теж - які претензії? Всьо чін-чіном, всьо по "закону".
І у 30-40 роках потужно знищувалися вороги народу, теж все правильно. Як не знищити ворога народу?...


чесно сказать, не вивчав справу Стуса.
такого закону як "ворог народу" не було насправді.
І до суддів навіть у 30-і навряд можуть бути претензії, там основні порушення відбувались на досудовому етапі, коли зізнання і свідчення просто вибивались шляхом тортур. 
у 80-і це уже було поодинокими ексцесами і траплялось не частіше ніж зараз у вільній демократичній Україні.

поставимо під сумнів усі вироки часів незалежності?
   
І самий прикол в тому що у 1946 році, коли фуярили наджорстко й усі ймовірні прямі свідки були живі, то не накопали а у кінці 80-х раптом  знайшлося купа "матеріалу" на справу )))
Був випадок, коли у 80-х зловили й розстріляли чувіху, яка упорото працювала на поліцаїв й стріляла в людей, так вона ж дуже хитросрака, ще  в кінці війни змінила документи й аж поки раптово  її чітко не впізнали ті люди, які бачили як вона мутила розстріли, вона була неїпаццо взірцем "радянського громадянина".
Там епічна справа була, геть незрівнянна з цим ліпаком на Гончарука.
Так там були свідки розстрілів, які власне й випадково десь її зустріли й упізнали. А тут мені мама сказала що їй сусід сказав що десь чув що це був Гончарук.
   
Ти сприймаєш серйозно дописи ціїю укрїножерської істоти?
Він спить і бачить як живе в РФ і може плюватись на тих хто його приютив і дав хліба.

Як того узбецького чурку можна сприймати серйозно?
Просто стібуся з їпанатія, але звісно шо не "огульно", а тому шо є за шо ))
   
А щоб було з тим суддею, як би він відмовився виносити вирок?



Ну, а зараз він міг би, спокутуючи ті гріхи, віддавати пенсію тим, кого він засудив до страт, нє?

Але ж то падло з того ж иіста, що і Олдбой

   
Так там були свідки розстрілів, які власне й випадково десь її зустріли й упізнали.
Там не просто впізнали, але й фотки з німецьких архівів понаходили.
Реально справу професійно розкрутили й завершили.
Баба була жорстко упорота, але пізніше майстерно пішла по кар'єрі в радянському соціальному ліфті.
А  про Гончарука зліпили ліпака, якісь дилетанти, причому шо нафуй воно нікому не було треба й ні на що не впливало.
   
Там не просто впізнали, але й фотки з німецьких архівів понаходили.
Реально справу професійно розкрутили й завершили.
Баба була жорстко упорота, але пізніше майстерно пішла по кар'єрі в радянському соціальному ліфті.
А  про Гончарука зліпили ліпака, якісь дилетанти, причому шо нафуй воно нікому не було треба й ні на що не впливало.
Та тупо хтось заради зірки на погони відправив  діда на розстріл.
   
Як того узбецького чурку можна сприймати серйозно?
Просто стібуся з їпанатія, але звісно шо не "огульно", а тому шо є за шо ))
Мого прадіда вбили 47 році. Уже так звані "визволителі". Баба і її сестра про це мовчали навіть в 98 році боялись що Уські вернуться і що можуть почати вбивати.

Тому всі ці казки Олді виглядають фільм адвокат дявола. Він шукає виправдання по формальному признаку. Мало того збрехав що є свідки, він зробив маніпуляцію, що були свідки. хоча через 10 руки. Потім збрехав що люди не боялись говорити, люди боялись говорити будь що до 2000 років. Партія сказала винний значить винний. :(

Україножер воно.

Останнє редагування: 15 травня 2021 19:48:35 від TimmiApostolMS
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія