Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

AVAST все

AVAST все

Конец скандально известной Avast. Ее покупают конкуренты за $8 млрд

Разработчика антивируса Avast приберет к рукам компания NortonLifeLock, создатель антивирусного ПО Norton. Сумма сделки составит в пределах $8,6 млрд. После выполнения всех условий Avast перестанет существовать в качестве отдельной компании и будет объединена с NortonLifeLock.  

думаю, с AVG тоже можно будет попрощаться. хотя, это был тот же Аваст. но в перелицованной оболочке.
   
Re: AVAST все

З безкоштовного ставлю Panda Antivirus Free.
   
Re: AVAST все

З безкоштовного ставлю Panda Antivirus Free.

Як там з рекламою?
   
Re: AVAST все

нахрен нужен этот avast. и вообще любой антивир?

в W10 уже последние 2а года встроеный defender прекрасно работает.
Достаточно мощный и не тормознутый.
   
Re: AVAST все

нахрен нужен этот avast. и вообще любой антивир?

в W10 уже последние 2а года встроеный defender прекрасно работает.
Достаточно мощный и не тормознутый.

 :facepalm1:  :weep:  :lol:

лопух - находка для шпиона  B-)
   
Re: AVAST все

нахрен нужен этот avast. и вообще любой антивир?

в W10 уже последние 2а года встроеный defender прекрасно работает.
Достаточно мощный и не тормознутый.

ти не повіриш скільки не розумних ставлять на свої 10-ки антивіруси

я ледве знайому вмовив не ставити, пояснивши що роками сиджу на 10-ці без ативірусів і все норм  :weep:
   
Re: AVAST все

а один знайомий чистить комп від вірусів кожен день

я розумію були б в нього на компі секретні данні якісь

але він проста людина. навіщо?

мені пофігу ці всі програми шпигуни. мені приховувати нема чого від влади
   
Re: AVAST все

а один знайомий чистить комп від вірусів кожен день

я розумію були б в нього на компі секретні данні якісь

але він проста людина. навіщо?

мені пофігу ці всі програми шпигуни. мені приховувати нема чого від влади

интересно, сколько майнеров тебе впихнули? хотя, может просто до тебя еще не добрались  :gigi:

антивирус на ЛЮБОЙ ВИНДЕ - это основа гигиены.
на Пингвине ставить его совсем не нужно. если совсем левые репозитарии не юзать.
   
Re: AVAST все

Не треба лазити по помийним ямам та встановлювати говнософт і не буде а ні вірусів, а ні майнерів, а ні чого.

Останній раз антивірус був ще в нульових.
   
Re: AVAST все

В мене антивірус ESET, $70 на три роки на два компютера
Ніякої реклами від слова зовсім
Дефендера Віндоуз-10 не хватає
За Ютуб також плачу дуже мало - може $10 на рік - ніякої реклами
На всякі помойки лізу через TOR/Brave
   
Re: AVAST все

За Ютуб також плачу
Ууууууууу......
   
Re: AVAST все
N88

Якщо вінда і софт ліцензійні - то може дефендер і справиться.
Але ж народ з торентів ставить, а там майнер це невідємний плагін.
   
Re: AVAST все

Ну АVAST та ничего. Как антивирус. Но порою тормозит. Особенно видео. Есть еще одно слабое место: следящие программы норовят пролезть под видом обновлений, он то "ловит", но приходится ловить и стирать "маячки".
   
Re: AVAST все

Якщо вінда і софт ліцензійні - то може дефендер і справиться.
Але ж народ з торентів ставить, а там майнер це невідємний плагін.
Що таке "торенти"? Народ ставить всі програми з жорсткого диску, може, хтось архаїчно з локальної мережі, не з "торентів".
   
Re: AVAST все

AIDStest, последний какой был в этой жизни
   
Re: AVAST все

Що таке "торенти"? Народ ставить всі програми з жорсткого диску, може, хтось архаїчно з локальної мережі, не з "торентів".

а де деньги берешь?? - в тумбочке  :facepalm1:
   
Re: AVAST все

:facepalm1:  :weep:  :lol:

лопух - находка для шпиона  B-)

погугли немного тесты антивирусов.
встроеный дефендер показывает почти топовые результаты.

Лет 5 назад он был дерьмовый. Но сейчас его очень хорошо подтянули и он хорошо работает.
   
Re: AVAST все

а де деньги берешь?? - в тумбочке  :facepalm1:
Ну вкажи ще якісь способи інсталяції софту на компі пересічного.
   
Re: AVAST все

Ну вкажи ще якісь способи інсталяції софту на компі пересічного.

А на диску як вони з'являються?
Самі виростають?
   
Re: AVAST все

Дефендера Віндоуз-10 не хватає
В чому це проявляється?
   
Re: AVAST все

А на диску як вони з'являються?
Різними шляхами. Є фраза "народ з торентів ставить, а там майнер це невідємний плагін. "

Тобто, "народ" встановлює, саме встановлю з якихось "торентів", а там, на цих "торентах", з яких, нагадую, "встановлюють" програми, "майнер невід'ємний плагін".

От я і питаю, що таке "торенти", як з них встановлюють програми.
   
Re: AVAST все

В чому це проявляється?
Ні в чому, встанови Avast, переконайся, що в тебе на компі чи ноуті жодної небезпечної програми, окрім активаторів та кряків, і забудь про антивірусники назавжди.
   
Re: AVAST все

Якщо вінда і софт ліцензійні - то може дефендер і справиться.
Але ж народ з торентів ставить, а там майнер це невідємний плагін.
А шо это такое ?
   
Re: AVAST все

Ну и как эта покупка-продажа отразится на рядовом пользователе? Станет лучше/хуже? Все таки этот Аваст работает давно у большинства рядовых пользователей и пока проблем не возникало
   
Re: AVAST все

Різними шляхами. Є фраза "народ з торентів ставить, а там майнер це невідємний плагін. "

Тобто, "народ" встановлює, саме встановлю з якихось "торентів", а там, на цих "торентах", з яких, нагадую, "встановлюють" програми, "майнер невід'ємний плагін".

От я і питаю, що таке "торенти", як з них встановлюють програми.

Тобто скачують програму в інтернеті невідомо звідки.
Там висока ймовірність отримати віруси/майнери в скачаному файлі.
А закачують файли за допомогою торенту.

   
Re: AVAST все
N88

Ой все!(с)
   
Re: AVAST все

Тобто скачують програму в інтернеті невідомо звідки.
От таким і потрібен антивірус, згодний. Але зазвичай такі люди не можуть його встановити.

За 15 років користування файлообміном за допомогою BitTorrent жодної шкідливої програми.
   
Re: AVAST все

От таким і потрібен антивірус, згодний. Але зазвичай такі люди не можуть його встановити.

За 15 років користування файлообміном за допомогою BitTorrent жодної шкідливої програми.

То ти прикидався, а я думав, ти із тих, хто ніколи не чув про BitTorrent, або інші торент-програми.

Проблема не в BitTorrent, бо це лише інструмент, проблема в тому де беруть посилання на ті файли.
А так, як народ не хоче купувати легальні програми, а шукає або зломані, або кряки до них, то ймовірність скачати віруса/майнера дуже висока.
   
Re: AVAST все

Ні в чому, встанови Avast, переконайся, що в тебе на компі чи ноуті жодної небезпечної програми, окрім активаторів та кряків, і забудь про антивірусники назавжди.
Таяєбу такі експерименти. Живу без авастів, з одним дефендером, вже років 12, і нічо. Мо' щось роблю не так...
ЗІ. Крадений лише ФШ, мені соромно, але я ніщєброд. :(
   
Re: AVAST все

проблема в тому де беруть посилання на ті файли.
Тобто, проблема в ламерах.

Я качаю зламаний софт з RuTracker, NNM-Club та Ru.Board і це зараз 1-2 рази на рік, бо весь софт або ліцензійний, або безкоштовний. На цих сайтах роздача чи посилання на прогу з вірусом, майнером, сніфером, кейлоґґером тощо не проживе і пару годин, тому це цілком безпечні сайти.

Ті, хто качають софт за мусорними видачами пошукових систем, мають страждати :laugh:
   
Re: AVAST все

За 15 років користування файлообміном за допомогою BitTorrent жодної шкідливої програми.
А трекери трекерам рознь. Кажуть, є справжні помийниці, і нарід умудряється їх знаходити.
   
Re: AVAST все

А трекери трекерам рознь. Кажуть, є справжні помийниці, і нарід умудряється їх знаходити.
Правовласники якраз вимагають банити найкращі торент-трекери та агрегатори з доброю модерацією, тому в пошуку буде саме лайно з чималим ризиком отримати шкідливу програму.
   
Re: AVAST все

З безкоштовного ставлю Panda Antivirus Free.

не знаю що таке віруси і антивіруси.
Linux Mint на робочі і домашні машинці крайніх 6 років
   
Re: AVAST все

не знаю що таке віруси і антивіруси.
Linux Mint на робочі і домашні машинці крайніх 6 років

 :suicide2:

"крайні" роки  :fool:
Тебе що скажені кацапи покусали?

Роки не можуть бути "крайніми", роки можуть бути лише "останніми".  :punish:

То у кацапів з їхньою тюремно-лагерною культурою використовують " крайній" замість останній.  :bueee:
А всілякі ідіоти тагнуться за кацапами і переймають "найкраще". :fool:
   
Re: AVAST все

Правовласники якраз вимагають банити найкращі торент-трекери та агрегатори з доброю модерацією, тому в пошуку буде саме лайно з чималим ризиком отримати шкідливу програму.

Правовласники хочуть забанити всі місця нелегального розповсюдження їхніх програм, але це нереально, тому в першу чергу і банять великі сайти-трекери.

А кряки і ломані програми завжди були джерелом розповсюдження вірусів.
   
Re: AVAST все
N88

не знаю що таке віруси і антивіруси.
Linux Mint на робочі і домашні машинці крайніх 6 років

Доречі, діамантові сидять вже?
   
Re: AVAST все

А кряки і ломані програми завжди були джерелом розповсюдження вірусів.
Три згадані ресурси гарантовано позбавлені від віряків (перевірені роздачі на торентах, лінки на софт у шапках тем на руборд)
   
Re: AVAST все

Конец скандально известной Avast. Ее покупают конкуренты за $8 млрд
Разработчика антивируса Avast приберет к рукам компания NortonLifeLock, создатель антивирусного ПО Norton. Сумма сделки составит в пределах $8,6 млрд. После выполнения всех условий Avast перестанет существовать в качестве отдельной компании и будет объединена с NortonLifeLock.  

думаю, с AVG тоже можно будет попрощаться. хотя, это был тот же Аваст. но в перелицованной оболочке.
Пора уже инициировать уголовное преследвание этих всех антивирусных контор.
80% всех вирей в мире дело рук сотрудников этих лаб.
Плюс шпионский саппорт под прикрытием.
Народ нехилую себе кормуху придумал.
И сейчас кто первым спрыгнет с темы будет больше в шоколаде, чем те кто останется
на рынке.
   
Re: AVAST все

Три згадані ресурси гарантовано позбавлені від віряків (перевірені роздачі на торентах, лінки на софт у шапках тем на руборд)

Я не знаю як зараз, а колись на RuTracker треба було тримати коефіціент віддачі високий. Правда це було років 10 тому, я вже давно нічого не качаю з трекеів.

Торентом качаю лише нові дистрибутиви Лінукс Мінт. Все інше береться з репозиторіїв, а для фільмів є  Нетфлікс, Амазон Прайм, Хулу і Дісней+.
Я навіть вийняв терабайтний диск з компʼютера, бо він був гарячий.
Залишив 500Гб ССД для постійного користування (він вільний на 80% і 500ГБ харддрайв для бекапів.
   
Re: AVAST все

нахрен нужен этот avast. и вообще любой антивир?

в W10 уже последние 2а года встроеный defender прекрасно работает.
Достаточно мощный и не тормознутый.

+1 забыл что такое антивирус. есть встроеный, который не разу не подвел.
увидел ветку про аваст...  долго думал о чем она вообще.  напроч забыл такие название как аваст, нортон или еще какие нибудь, они нафиг не нужны на винде сейчас.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія