Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 02:04
если бы Ахметка отстоял Донбасс, а Беня сдал Днепр например, то я бы писал что Ахметка "лучший" из худших олигархов
точно так же если бы Петро отобрал СКМ, то я бы писал что Ахметка уже не совсем олигарх
От зараз ти намагаєшся робити той самий вкид, про який я писала раніше, що Бєня - хороший олігарх, і взагалі, він вже і не олігарх, бо, бач, в нього забрали Приват. Ну який тепер з Бєні олігарх? Так, сльози тільки...

Ти намагаєшся це робити, щоб вивести Бєню з-під "приціла" боротьби з олігархами?

Поки що дуже грубо получається.
И зачем это переливание из пустого в порожнее, достаточно посмотреть топ по активам, что бы понять кто главный олигарх в стране.

Тоді давайте казати правду людям - Зеля вирішив нагнути головного олігарха в країні.

І парочку тих, від кого Зелю косорилить - того ж Порошенко. І трошечки налякати Медведчука, який вже практично оговтався від переляку, бо, виголосивши "А", Зеля вирішив вже не оголошувати "Б". І так сойдьот.

Але хорошим і правільним олігархам, тим більше тим, які постраждали від клятого Пороха, типу Бєні Коломойського, можна спати спокійно. Або отримати "путьовку" в санаторій в охфісє Президента, щоб поправити  підірване в боях з іншими олігархами здоров'ячко. Або можна, на крайняк, взяти грошима. Скільки там повинні відслюнявити бєдному Бєнє?

хіба ні?

Тільки не треба тоді пафосно оголошувати "деолігархізацію" для всіх українських олігархів.  B-)

Я вишче писала - якщо для всіх - нехай буде для всіх.

А так у Зелі знову починаються мантри Ющенка в стилі "не чипляйте моїх олігархів хлопців".
2
cьогодні в 01:50
ти не тільки не   послєдоватєль но й не граф.    жіноча лінія     ноль без палички.
Та ні, графського роду, якщо уточнити мій поточний статус. І це накладає деякі забобони. Наприклад, я ніколи в житті не зайду в секонд хенд, ніколи ні перед ким не зможу принижуватись, вимагаючи щось для себе  (згадайте Іполіта Матвіюча). І ще є деякі відмінності від звичок існування пересічного, але то більше в голові...
А если вдруг припрёт скинуть Элтона, а туалета рядом нет. В кущах сможешь сделать грязное дело ?

Колись читала мемуари принцеси Діани.

Вона там розповідала, що представникам королівської фамілії, особливо жінкам, треба мати залізні сечові міхури - бо по етикету, якщо вони приймають участь у якихось "мєропріятіях", де присутній натовп та кореспонденти з папарацці, вони не можуть відвідувати туалети у місцях загального користування.

Щоб ні один папарацці не мав змоги засняти, як дзюряє принцеса чи сама королева, або,  - жах! - відкладає там лічінку. І тоді люди довідаються, що принцеси не какають розами...

Тож доводиться терпіти до останнього, поки не приїдуть додому.
3
cьогодні в 01:40
проблема в тому, що рос дворянство передавалося по чоловічій лінії...
Це так. Моя бабуся була Козловська, тієї графської фамілії, яка стала шляхетною десь в 1850+- році. Моє ж прізвище від чоботаря  (володаря майстерні все ж таки) з невеликого українського містечка Курськ, яке зараз окуповане свинособаками. Тобто, я граф, але не можу бути "послєдоватєлєм" цієї родової гілки.

Трошки не так.

Якщо графська лінія просліджується у Вашій сім'ї тільки по жіночій лініїї, і Ваша бабуся взяла шлюб з "недворянином", то нащадки Вашої бабусі ніякого дворянства, на жаль, не можуть успадкувати.

Бо:

"Потомственное дворянство передавалось по наследству и в результате брака по мужской линии. Каждый дворянин сообщал своё дворянское достоинство жене и детям. Женщина же дворянка, выходя замуж за представителя другого сословия, не могла передать права дворянства мужу и детям, но сама оставалась дворянкой. "
4
cьогодні в 00:51
Когда то имел разговор с Председателем дворянского Собрания Московии Голицыным, простой дядька такой, без выябонов, в рваном свитере и джинсах весчно ходил...Так он сказал, что главное в дворянстве сейчас - это ДОКАЗАННАЯ потомственность, у него, например, около 800 ЗАДОКУМЕНТИРОВАННЫХ родственных колен или как их там, со времён Петра,типа... :king: .Остальные типы дворянства не так влиятельны и ценятся, что ли? А если ты купил грамотку, заполнил её, повесил на стену - то ты ещё не дворянин

Цікаво, у кого зараз купляють ці грамотки, якщо давати "дворянство" може тільки ДІЮЧІ МОНАРХИ. Яких, як відомо, розстріляли після революції 1917 року. А вся їх рідня, яка залишилася живою, не має ніяких реальних "полномочій", щоб дарувати іншим дворянство.

Тому пяслі 1917 року з тими купленими сертифікатами про набуння дворянства можна тільки милуватися на стіні або сходити з ними в туалет. Ніде таке "дворянство" не визнають, окрім купки таких же "куплених" дворян.
5
4 грудня 2021 17:15:25
Вважаю кращими двох президентів. Кучму - за те, що не здригнувся, коли рашка перший раз спробувала Україну на слабо та намагалася насипати той перехід до коси.

І Порошенко, хоча до нього є дуже багато питань за Іловайськ, на жаль...

Інші, взагалі виявилися ніякими.

Ющенко з Ататолієм Гриценко практично розвалили армію, і продавали звідти все, що змогли. Це мене завжди дивувало - приїздити до Москви зі своїм перекладачем з російської на українську, обрати прозахідний шлях для України  і при цьому практично розвалити власну армію?

Про овоча взагалі не йде мова. Тоді у нас і головнокомандувач здриснув у Росію.

Зеленський чотири рази бігав від повєсток. При ньому стали поганіше годувати в армії та згорнуто багато програм. Йому армія взагалі, як та кістка в горлі, муляє та заважає "розмовляти" з хуйлом.
6
4 грудня 2021 16:49:43
Кинбурнська коса

7
4 грудня 2021 16:17:53
В период расцвета, и следуя Жалованной грамоте дворянству Екатерины II 1785-го года, дворянство подразделялось на:

    Древнее (столбовое) дворянство — потомки древних княжеских и боярских родов и дворянских нетитулованных родов, которые приобрели дворянство до 1685 года (старинные роды, представители которых вносились в VI часть родословных книг по губерниям).

    Титулованное дворянство — князья, графы, бароны (роды вносились в V часть родословных книг).

    Иностранное дворянство — роды вносились в IV часть родословных книг.

    Потомственное дворянство по собственным заслугам — дворянство, передававшееся законным наследникам (роды вносились в I, II и III части родословных книг):

        роды дворянства, приобретённого особым патентом, полученным от монарха после 1685 года — в I часть

        роды дворянства, приобретённого после 1721 года на воинской службе — во II часть

        роды дворянства, приобретённого на гражданской службе после 1722 года или по ордену — в III часть

    Личное дворянство — дворянство, полученное за личные заслуги (в том числе до 1845 года при наличии чина XIV класса Табели о рангах на гражданской, а после 1845 года при достижении IX класса на гражданской и XIV класса на воинской службе), но не передающееся по наследству и поэтому не заносящееся в родословные книги. Было создано Петром I с целью ослабить замкнутость дворянского сословия и дать к нему доступ людям низших классов.Потомственное дворянство

Потомственное (передаваемое по наследству) дворянство приобреталось четырьмя путями:

    чинами на действительной службе;

    в результате пожалования за «служебные отличия» российскими орденами;

    потомками особо отличившихся личных дворян и именитых граждан

    пожалованием по особому усмотрению самодержавной власти

Личное дворянство приобреталось:

    пожалованием, когда какое-либо лицо возводилось во дворянство лично не по порядку службы, а по особому высочайшему усмотрению;

    чинами по службе — для получения личного дворянства до 1845 года необходимо было наличие чина XIV класса Табели о рангах на гражданской службе, а согласно Манифесту 11 июня 1845 года «О порядке приобретения дворянства службою» необходимо было дослужиться на гражданской службе — до чина 9-го класса (титулярный советник), военной — первого обер-офицерского чина (XIV класс). Кроме того, лица, получившие чин IV класса или полковника не на действительной службе, а при выходе в отставку, также признавались личными, а не потомственными дворянами;

    пожалованием ордена — при пожаловании ордена Святой Анны II, III или IV степени в любое время после 22 июля 1845 года, Святого Станислава II или III степени в любое время после 28 июня 1855 года, Святого Владимира IV степени в любое время после 28 мая 1900 года. Лица купеческого звания, пожалованные российскими орденами между 30 октября 1826 года и 10 апреля 1832 года, а орденом Святого Станислава с 17 ноября 1831 года по 10 апреля 1832 года, также признавались личными дворянами. В дальнейшем для лиц купеческого звания путь получения личного дворянства через пожалование орденами был закрыт, и за ними признавалось только личное или потомственное почётное гражданство.

Личное дворянство передавалось браком от мужа к жене (если она была не дворянского происхождения), но не сообщалось детям и потомству. Правами личного дворянства пользовались вдовы не принадлежавших к потомственному дворянству священнослужителей православного и армяно-грегорианского исповедания.

Долгое время позволительно было ходатайствовать о пожаловании потомственного дворянства в том случае, если отец и дед ходатая имели личное дворянство, выслужив его в обер-офицерских чинах. Право приобретения потомственного дворянства потомками личных дворян и именитых граждан сохранялось до начала XX века.
8
4 грудня 2021 15:23:01
Ни для кого не секрет, что примерно до начала нулевых годов США и их союзники предполагали, что после избавления от красной чумы россия выберет хоть какое-то подобие цивилизованного и демократического пути. Первое время ведущие державы даже подкармливали эту территорию, удивляясь ужасающему опустошению страны победившего пролетариата и страшной убогости быта забитого населения, которое радовалось туалетной бумаге, с трудом раздобытой в километровых очередях.

Ну так пише людина під псевдонімом.

Ви ж теж тут прото Келаврик, а не під справжнім ПІБ...І я теж, до речі.
===========================


Anti-colorados (Анти-колорадос) – украинский блогер.


Анти-колорадос – кто это

Популярный украинский блогер, основатель ресурса “Линия обороны”. Автор более чем двух тысяч статей. Начал публиковать свои материалы в июне 2015 года. Один из самых популярных блогеров в украинском сегменте интернета. Имя, фото и прочие личные данные Анти-колорадос держатся в тайне от общественности.

Блог

Анти-колорадос известен в сети благодаря своему блогу. Его статьи беспощадно критикуют российскую армию и правительство РФ. Он разбирает военные операции России не только в Украине, но и по всему миру, включая Сирию. Рассказывает о военных преступлениях и действиях наемников РФ, в том числе печально известной ЧВК “Вагнер”. Высказывает свои прогнозы относительно таких громких дел, как отравление в Британии экс-шпиона России Сергея Скрипаля и его дочери сотрудниками ГРУ.

Он детально освещает внутренние социальные и внешние геополитические проблемы, и промахи Кремля – от успешного влияния санкций на экономику России, одиозного импортозамещения и уничтожения “санкционных продуктов” до попыток Кремля вмешаться в революцию в Венесуэле и конфликта между Российской Федерацией и Японией вокруг спорных Курильских островов.

В своем блоге Анти-колорадос затрагивает и внутреннюю украинскую тематику: поступки, заявления и действия президента Украины, предвыборную агитационную кампанию и кандидатов в президенты Украины. Блогер регулярно сообщает свежие новости о ситуации на Донбассе и в аннексированном Крыму, рассказывает об успехах украинской армии в боях против террористов и российских регулярных войск.
Активность в сети

Кроме авторского блога на OBOZREVATEL и собственного сайта “Линия обороны”, у Анти-колорадос есть своя страница Facebook, на которую подписано больше десяти тысяч человек. Также блогер ведет аккаунт в Twitter и собственный канал на YouTube. Также Анти-колорадоса можно найти на популярном блогерском ресурсе Wordpress.com, где он ведет свой блог под названием “Жизнь за поребриком”.

9
4 грудня 2021 15:05:35
То тепер, як помсту Пороху, Бєня вирішив рейдернути всю країну і поставив на царствіє свого маріонетку - кловуна? :facepalm:

Пи. Си. Сподіваюсь, що Ви не будете заперечувати тісний зв'язок Бєні та кловуна та величезний вклад Бєні та його канала Г+Г  у те, що кловун став президентом України?
как месть, Беня решил любой ценой свергнуть Пороха.
а на счет "марионеткой" он не такой тупой как вы и прекрасно понимал, что любой человек на должности Президента не будет ничьей  марионеткой, тем более хромого на обе ноги Бени - без привата и кучей судов по всему миру.
Именно по тому Зе и не хочет быть марионеткой не только Бени но и Ахметки. А Ахметка туп и этого не понимает
без підтримки Бені блазень посиплеться на другий день, він це добре знає, та саме тому він з Бенею завжди буде одним цілим,
тому не треба придумувати, що він хоче позбутися Бені,
не хоче та не може

окрім того, якщо без підтримки олігархів, то чим Коля Катлєта буде годувати всіх зелених депутатів щомісяця, доплачуючи їм у ковертах "премії"  у додаток до офіційних зарплат?

Бо ж треба, щоб зелені депутати правильно голосували за антикорупційні закони, Бгг :lol:
10
4 грудня 2021 13:04:23
если бы Ахметка отстоял Донбасс, а Беня сдал Днепр например, то я бы писал что Ахметка "лучший" из худших олигархов
точно так же если бы Петро отобрал СКМ, то я бы писал что Ахметка уже не совсем олигарх


От зараз ти намагаєшся робити той самий вкид, про який я писала раніше, що Бєня - хороший олігарх, і взагалі, він вже і не олігарх, бо, бач, в нього забрали Приват. Ну який тепер з Бєні олігарх? Так, сльози тільки...

Ти намагаєшся це робити, щоб вивести Бєню з-під "приціла" боротьби з олігархами?

Поки що дуже грубо получається.
11
4 грудня 2021 13:01:01
угу, ну и где тот "адвокат" Бени сейчас?
Ще розкажи про те, що серед зелених депутатів немає групи Коломойського.
там и группа Ахметки есть и скорее всего еще больше,
почему ты не пишешь что Зе под Ахметкой?

Звичайно, є і група Ахмєтова.

Але ж ти сам пишеш, що президент у нас, Бгг, не є маріонеткою олігархів?
12
4 грудня 2021 12:57:13
Гы,Беня полпривата вывел в Америку.Шо ты тут паришь по ушам?
Що в мєтодічке дали, те й парить.

Усі олігархи - погані, один Бєня у бєлому пальті стоїть такий красивий. (Майже С)
я пишу факты
а факты в том, что Донбасс - та родина что ахметка так гордился под орками и разграблена до 0
а Днепр, Харьков и Одесса целые и невредимые
Так же и то что Приват у Бени отобрали. А СКМ и Ахметки и Карла Маркса Петра еще нет.
Несправедливо, однако

Справедливо - це коли до всіх олігархів відносяться однаково, якщо кловун вирішив оголосити їм війну.

А несправедливо - ділити при цьому олігархів на хороших та поганих, дивлячись на те, скільки і коли вони , фігурально кажучи, занесли бабла у офіс Президента.
13
4 грудня 2021 12:54:54
а на счет "марионеткой" он не такой тупой как вы и прекрасно понимал, что любой человек на должности Президента не будет ничьей  марионеткой
Угу. Саме тому кловуна оточували люди Бєні, охорона Бєні, адвокати Бєні і так далі.
угу, ну и где тот "адвокат" Бени сейчас?

Ще розкажи про те, що серед зелених депутатів немає групи Коломойського.
14
4 грудня 2021 12:53:00
ты совсем тупой?


Ти давай закінчуй вішати на всіх ярлик "тупой".

Ти ба, який "гострий" знайшовся!

Тебе у цій гілці ніхто не ображав, то ж веди себе культурно, якщо не бажаєш охолонути в бані пару-трійку днів за образи.
15
4 грудня 2021 12:51:02
а на счет "марионеткой" он не такой тупой как вы и прекрасно понимал, что любой человек на должности Президента не будет ничьей  марионеткой

Угу. Саме тому кловуна оточували люди Бєні, охорона Бєні, адвокати Бєні і так далі.
16
4 грудня 2021 12:48:04
Я тоже думал по началу что рейдернул.Но после судов в Америке понял что Порох спас банк и наши вложения в нем.
если у тебя рейданут твой дом, ты что будешь делать?
правильно, спасать все что можно и выносить все из дому, всеми правдами и неправдами

Приват работает с 94 года, пережил дефолт 98-99, кризис 2009, и войну 2014. И только Петра-рейдера не пережил. Совпадение?! Не думаю.
И 2ое, что значит "спасать"? ты что левак? приват была частная лавочка и если обанкротится, то это проблемы не гос-ва. Фонд гарантирования вкладов вернет там до 200к и ок
Гы,Беня полпривата вывел в Америку.Шо ты тут паришь по ушам?

Що в мєтодічке дали, те й парить.

Усі олігархи - погані, один Бєня у бєлому пальті стоїть такий красивий. (Майже С)
17
4 грудня 2021 12:39:24
угу есть компания у ахметова, владельца которой выкрал Рудьковский по заказу Ахметки
а ты мне тут про космические корабли :facepalm:

ахмтекоботы еще тупее ахметки
и чего я не удивлен :gigi:

другй валет - цитирует меня что Беня проигрывает суд в США
и потом пишет типа я не в курсе что он под судом в сша  :lol:  :weep:
Я тоже думал по началу что рейдернул.Но после судов в Америке понял что Порох спас банк и наши вложения в нем.
если у тебя рейданут твой дом, ты что будешь делать?
правильно, спасать все что можно и выносить все из дому, всеми правдами и неправдами

Приват работает с 94 года, пережил дефолт 98-99, кризис 2009, и войну 2014. И только Петра-рейдера не пережил. Совпадение?! Не думаю.
И 2ое, что значит "спасать"? ты что левак? приват была частная лавочка и если обанкротится, то это проблемы не гос-ва. Фонд гарантирования вкладов вернет там до 200к и ок

То тепер, як помсту Пороху, Бєня вирішив рейдернути всю країну і поставив на царствіє свого маріонетку - кловуна? :facepalm:

Пи. Си. Сподіваюсь, що Ви не будете заперечувати тісний зв'язок Бєні та кловуна та величезний вклад Бєні та його канала Г+Г  у те, що кловун став президентом України?
18
4 грудня 2021 12:11:14
Брошены все силы на борьбу с Ахметовым

 (tu) (tu)

А коли будуть "Брошены все силы на борьбу" з Бєнєю?  Чи то  - хароший олігарх? Тому що його канал Г+Г кловуна вилизує?
19
4 грудня 2021 11:55:04
Там хуйло у ворот выплясывает
а в это время Зе участвует в олигархических разборках

Не на часі зараз для кловуна отетовотвсьо з хуйлом.

Головне - Бутусова побороти і правильного спонсора для себе, любімого, серед олігархів вибрати.

Ну і потім - йолкі скоро Новий рік, треба кловуну ж десь відпочити так, щоб манюпас знову тапками не закидав.

А там 25 січня і День Народження себе, любімого...Знову ж - де відмічати? В Київі - ніззя, Гуту - засвітили.

Ото проблема.

А ви - хуйло, хуйло... Почекає хуйло, не на часі, і так проблем багато...
20
4 грудня 2021 11:53:04
Шо тут?

Зеохфіс кловуна обережно зняв свого керманича з пальця Ахмєтова і за старою звичкою знову насадив  бубочку на палець Бєні?

Кловун що та проститутка - то до одного олігарха підлещиться, то до іншого - хто більше заплатить. Офігітєльна в нього "боротьба" з олігархами виходить. :pooh_lol:

Нещодавно манюпасу обережно розповідали, який кльовий Ахмєтов, і навіть Лєночка Зеленська прихільно сприймала його спонсорство і зовсім не гребувала цим. :facepalm1:
21
3 грудня 2021 18:02:56
За словами Арестовича, резервісти вже зараз виявляють велику активність та готовність воювати. Загалом підготовлений резерв України налічує 150 – 200 тисяч, ще 500 – 600 тисяч осіб пройшли зону ООС на Донбасі, тобто знають, що таке війна.

А Арестович теж піде разом з резервістами?

Чи так і буде вєщать про розумне, добре і вічне, та про те, що, бач, резервисти виявляють велику активніс ть?

У самого Арестовича як там з активністю? B-)
22
3 грудня 2021 17:43:59
Леросу место в дурке.
Чого це?

Гарний гумор у стилі 95 Кварталу!
Нехай кидає депутатство, іде на сцену і там "гуморить". Верховна Рада - не місце для розваг! :)

 Ви краще отетовотвсьо нашему президенту порадьте - він теж за 95 Кварталом сумує :cray:

Нехай кидає президентство, іде на сцену і там "гуморить". Верховна Рада - не місце для розваг! :)
23
3 грудня 2021 17:41:45
Он як.
Тоді зрозуміло.
Вія безробітна, а ВК має гроші, виставляє напоказ на форумі фото з баблішком,  і Вія, не в тім'я бита, здогадалась, хто може пробашляти ура-патріотичні кричалки..
Ви відповідаєте за свої слова, щоб кидати такі пред'яви обом фупчекам?
Пред'яви обом?
Тут хіба тільки до Вії, причому не пред'яви, а доконані факти : безробітна, підлещується до ВК, постійно бігає по акціях потрібних і непотрібних.

А чого Ви раптом почали совати довгого носа та копирсатися у приватному житті інших фупчеків?  Може, трохи охолонути не заважає?

Чи, за совдепівською звичкою, ще й сльозницю на Вію в партком напишете - так і так, Вія ніде не працює, прийміть мєри, дарагая партія! :facepalm1:

Тоді, наскільки я пам'ятаю, навіть срок можна було отримати за тунєядство?

24
3 грудня 2021 17:29:13
приниження то якби Зе теж став на чотири лапи і в такому ж дусі став відповідати
Щось подібне він і робив на недавній прес-конференції.

Точно, на конференції бубочка відгавкувався на всі боки у стилі "сам дурак" і жалівся, як кляті журналюги заважають йому зависати в ресторанах.

А наступним ранком пострибав перевіряти, на скільки після цієї чумової пресухи піднявся його особистий рейтінг :facepalm:
25
3 грудня 2021 17:26:14
Леросу место в дурке.
Чого це?

Гарний гумор у стилі 95 Кварталу! Лєночка Зеленська, як автор кварталівців, нервово курить на баслконі.

Кловун має зацінити, хіба ні?
Отож на вас це весь цирк і розрахований...

Весь цей цирк в Раді вже два роки розрахований саме на вас, якщо що.

І ви все те сприймаєте з гарячими  одобрямсами та іншими  виявами палкої прихільності.
26
3 грудня 2021 17:23:17
Леросу место в дурке.
Чого це?

Гарний гумор у стилі 95 Кварталу! Лєночка Зеленська, як автор кварталівців, нервово курить на баслконі.

Кловун має зацінити, хіба ні?
Рассмеши комика  (tu)

Угу, "штоб намочіл колготкі" :lol:
27
3 грудня 2021 17:16:52
Леросу место в дурке.

Чого це?

Гарний гумор у стилі 95 Кварталу! Лєночка Зеленська, як автор кварталівців, нервово курить на баслконі.

Кловун має зацінити, хіба ні?
28
2 грудня 2021 23:46:33
Дякуємо адмінам, виправили! (tu)
29
2 грудня 2021 21:48:23
Вія за Вимушеного.
 Дивина. B-)
яка  дивина? Спонсор
Он як.
Тоді зрозуміло.
Вія безробітна, а ВК має гроші, виставляє напоказ на форумі фото з баблішком,  і Вія, не в тім'я бита, здогадалась, хто може пробашляти ура-патріотичні кричалки..

Ви відповідаєте за свої слова, щоб кидати такі пред'яви обом фупчекам?
30
2 грудня 2021 21:46:05
Приєднуюсь до питання.

Маю надію, що вічний бан - помилка і Миклован буде в бані тільки два дні.
31
2 грудня 2021 19:19:07
нє
то вони тіпа новорічні , як в минулому році
і тепер баз подвійного сертифікату хрін пройдеш
 ;)

Ну так Зеля і минулого року так само "очкував".
32
2 грудня 2021 19:12:05
Бгг.

Нагадало, як перед ЦВК на Лесі Українки за часів Януковича влаштували базар, щоб люди не мали змоги мітингувати під будівлею ЦВК.


Кожен вечір продавці залишали гори сміття і бігали безпритульні собаки, бо їм там кидали ковбасу та м'ясо.

І тільки після Яника нарешті прибрали той базар,  у квітні 2014 року.

Зеля йде впевненими кровками дорогою Яника. Обидва прикриваються людьми, але Зеля пішов ще далі - він тепер діточками прикривається.
33
2 грудня 2021 02:48:38
Так, Зеленський зараз мені нагадує молодого путіна. Але Ахмєтов переможе, якщо що.
Чіво???
не по теме ветки, но Вам огромное спасибо :give_rose:

Дякую :)
34
2 грудня 2021 02:46:29
В мене тільки одне питання - як лялька, яку й досі смикає олігарх дядя Бєня, може оголошувати війну іншим олігархам, задвигаючи свого олігарха собі за спину - типа, він не токсичний і навіть корисний, бо Г+Г з Мосійчучкою справно вилизують його зі всіх сторін?

Доречі, вчорашня промова бубочки нагадала мені кращі часи Брєжнєвського застою та з'їзди компартії в Північній Кореї. Масовка по команді гучно плескала в долоні і жінки кидали чєпчікі в повітря від захоплення.

Обіцяний манюпасу несистемний президент швидко перетворюється на забронзовілий пам'ятник, якого хвилює тільки власний рейтінг, бо дуже хочеться ще й другий термін мусолити президенську табуретку.

І - дійсно, на жаль, в руках досить нерозумного президента є надто багато влади, щоб зробити полний кирдик країні.
35
2 грудня 2021 02:16:02
Зачем теоретизировать, путин переполовинил своих олигархов, не вижу причин, почему у нас не может случится тот же сценарий. Просто появится человек, который не захочет договариваться в силу своего характера.
Буде свій Путін?
Так, Зеленський зараз мені нагадує молодого путіна. Але Ахмєтов переможе, якщо що.

Чіво???
37
1 грудня 2021 20:40:38
Ну шо, коли вже?

Як тільки бубочка отмашку дасть.

Слідкуйте за руками!
38
1 грудня 2021 20:39:40
Симпатичні дівчатка поліціянтки стоять біля офісу Президента :)

От сиджу і думаю: - Може сходить туди?  :laugh:
А сайгак там будет? Или он сегодня недееспособен? B-)
Я навіть йому чаю з бутербродом принесу!

Веня, ти де?  :laugh:

Нє, бутерброди - то Зелє з Єрмаком.

А дівчатам - рошенки.

Не переплутайте! :rotate:
39
1 грудня 2021 20:38:28
...Щось мені отой галасливий бубочкін хіпіш про нальотчиків пєрєворот  нагадав оце:
Симпатичні дівчатка поліціянтки стоять біля офісу Президента :)

От сиджу і думаю: - Може сходить туди?  :laugh:

Авжеж, поспішайте! :crazy_pil:

Тільки не з пустими руками - пригостіть їх цукерками-рошенками. Або Київський тортик і термос з гарячим чаєм або кофе.  B-)
40
1 грудня 2021 20:36:10
йопанпий стид

вони спеціальн о пастора запустили? :lol:

ви чули того довбойоба?

Після того, що наговорив  кловун на своїй епохальній пресконференції, жоден пастор його вже не затьмарить. :gigi:

Повна версія