Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОПи мітингують.

Re: ФОПи мітингують.

а пан уявляє, як зробити проект на 1 500 000 грн. інвестицій чи на 12 000 000 грн. інвестицій за налік?
це не мої заробітки, це інвеситції замовника у виробництво, для якого я проектую вироби, технологічні процеси і т.д.

як замовити макетування і випробування виробу для таких проектів за налік, чи сертифікацію?
чи патентування і реєстрацію промислового зразка?

Показати зображення...
це мишоловка, на неї замовник отримав патент і за цей рік вже продав за межі України більше 1 млн. екземплярів
проект мій від початку до кінця
під цей проект було закуплено 4ри ТПА, сушки, дробилки і т.д.
облаштовано два цеха під лиття деталей, та під зборку і т.д.
щоб Ви розуміли, мій заробіток на цьому проекті - кілька тисяч євро, а загальний обсяг інвестиція пару сотень тисяч євро

я хочу подивитись, хто Вам за налік буде замовляти такі речі, без договорів іт .д.

так яка проблема пару тис тобі заплатити готівкою
при чому тут витрати замовника?
   
Re: ФОПи мітингують.

і я вважаю що на збільшення принаймні суттєве розраховувати не варто
але тоді чого РРО так лякає тих хто ніби платити більше не буде?

я не підтримую реформ Гетманцева, але трясця, альтернативи нічим не кращі
Та тому що людям добавиться на порядок більше геморою.
Купити обладнання, ввести весь асортимент, кожного дня відкривати та закривати касу, відправляти звіти в податкову. І за найменший промах - гігантський штраф.
У всьому світі РРО - для обліку обороту, тільки у нас для обліку товару :laugh:
Наприклад, є у людини магазинчик з декілька тисяч найменувань друбного товару (наприклад, дрібні запчастини чи біжутерія). Скільки часу порібно звичайній людині для того, щоб забити ВЕСЬ асортимент в РРО? Чому не можна просто, як у всьму світі, писати тількі кількість і сумму проданого?
А чи є у нас в кріїні скрізь нормальний інтернет, щоб поставити ПРРО?
А скільки грошей піде на обслуговування цього банкету? Ніхто ж не пропонує це все безкоштовно, як у тій самій Грузії, наприклад.
І якщо, наприклад, податкова незаконно нарахує штраф? По закону треба заплатити, а потім все подавати до суду. У нас є нормальна судова система? Скільки буде коштувати для підприємця судовий процес?
І накінець - чи є  у нас відповідальність державних службовців?
П.С. Як на мене, то малий бізнес взагалі краше не чіпати. Вони працюють самостійно, нічого не просячи у держави, створюють робочі місця собі та ще декільком людям, платять податки згідно закону. І держава їм НІЧИМ не допомагає. Якого біса туди лізти?
На всі розмови про зловживання у мене відповідь одна - для цього створена фіскальна служба, яка прекрасно знає про ці зловживання, але ніфіга не робить. Совпадение?(с).
   
Re: ФОПи мітингують.
PAL

і що, при чому там синтаксис?
яка з цих правок тебе зачепила?

ФОП вимушено зобов'язаний слідкувати за КОЖНОЮ правкою, щоб зрозуміти, чи не зачепить його теж
Й це я не врахував "роз'яснення" від податкової, підзаконні акти від купи різних організацій, регулярну зміну форм звітності, тощо

Оце ось чіпляє
Замість того, щоб працювать, ти вимушений займатися паперами та правильним їх оформленням
Або винаймать бухгалтера
   
Re: ФОПи мітингують.

так і я сплачую
але мої доходи найманого працівника оподатковують за ставкою 19,5%, а твої 5%
навіщо платити більше

Ваші доходи, а мій оборот, плюс ЄСВ

наприклад мій оборот 150 000 грн. за місяць, я сплачу
1320 + 7 500 = 8 820 грн. податків
мої затрати на реалізацію проектів і функціонування фопу складуть 90-100 тис. грн.

таким чином доход лишиться 40-50 тис. грн.

тепер рахуємо відсотки і отримуємо ті ж 20%

тільки є різниця, Ви прийшли на роботу, відбули час і пішли, і все пофіг
оплачувана відпустка і лікарняне, є робота. не має роботи ,а ставка капає

буває краще, буває гірше
в середнь я рахував для себе за 2015-2019 виходило 15% в середньому від доходу

так зовсім зрозуміло?


це мій проект в частині оснастки і технологічних процесів, дизайн не мій і світлотехніка та електроніка не мої

моя ливарна форма і вся штамповка



тут моє майже все, від дизайну більшості деталей і до проетування форм для лиття пластику, підбору ТПА і запуску в серію
   
Re: ФОПи мітингують.

Та тому що людям добавиться на порядок більше геморою.
Купити обладнання, ввести весь асортимент, кожного дня відкривати та закривати касу, відправляти звіти в податкову. І за найменший промах - гігантський штраф.
У всьому світі РРО - для обліку обороту, тільки у нас для обліку товару :laugh:
Наприклад, є у людини магазинчик з декілька тисяч найменувань друбного товару (наприклад, дрібні запчастини чи біжутерія). Скільки часу порібно звичайній людині для того, щоб забити ВЕСЬ асортимент в РРО? Чому не можна просто, як у всьму світі, писати тількі кількість і сумму проданого?
А чи є у нас в кріїні скрізь нормальний інтернет, щоб поставити ПРРО?
А скільки грошей піде на обслуговування цього банкету? Ніхто ж не пропонує це все безкоштовно, як у тій самій Грузії, наприклад.
І якщо, наприклад, податкова незаконно нарахує штраф? По закону треба заплатити, а потім все подавати до суду. У нас є нормальна судова система? Скільки буде коштувати для підприємця судовий процес?
І накінець - чи є  у нас відповідальність державних службовців?
П.С. Як на мене, то малий бізнес взагалі краше не чіпати. Вони працюють самостійно, нічого не просячи у держави, створюють робочі місця собі та ще декільком людям, платять податки згідно закону. І держава їм НІЧИМ не допомагає. Якого біса туди лізти?
На всі розмови про зловживання у мене відповідь одна - для цього створена фіскальна служба, яка прекрасно знає про ці зловживання, але ніфіга не робить. Совпадение?(с).
ё
+100000000000000000000000000
   
Re: ФОПи мітингують.

так яка проблема пару тис тобі заплатити готівкою
при чому тут витрати замовника?

а якщо не буде працювати?
пару тисяч, це можна студенту, що здере один до одного з китайського зразка прищепку чи мухобойку



а ось таку річ



   
Re: ФОПи мітингують.

Та тому що людям добавиться на порядок більше геморою.
Купити обладнання, ввести весь асортимент, кожного дня вілкривати та закривати касу, відправляти звіти. І за найменший промах - гігантський штраф.
У всьому світі РРО - для обліку обороту, тільки у нас для обліку товару :laugh:
Наприклад, є у людини магазинчик з декілька тисяч найменувань друбного товару (наприклад, дрібні запчастини чи біжутерія). Скільки часу порібно звичайній людині для того, щоб забити ВЕСЬ асортимент в РРО? Чому не можна просто, як у всьму світі, писати тількі кількість і сумму проданого?
А чи є у нас в кріїні скрізь нормальний інтернет, щоб поставити ПРРО?
А скільки грошей піде на обслуговування цього банкету? Ніхто ж не пропонує це все безкоштовно, як у тій самій Грузії, наприклад.
І якщо, наприклад, податкова незаконно нарахує штраф? По закону треба заплатити, а потім все подавати до суду. У нас є нормальна судова система? Скільки буде коштувати для підприємця судовий процес?
І накінець - чи є  у нас відповідальність державних службовців?
П.С. Як на мене, то малий бізнес взагалі краше не чіпати. Вони працюють самостійно, нічого не просячи у держави, створюють робочі місця собі та ще декільком людям, платять податки згідно закону. І держава їм НІЧИМ не допомагає. Якого біса туди лізти?
На всі розмови про зловживання у мене відповідь одна - для цього створена фіскальна служба, яка прекрасно знає про ці зловживання, але ніфіга не робить. Совпадение?(с).

тоді, як на мене, треба вимагати аби було "як у всьому світі"
але ж вимагається не чіпати щоб залишалось не так "як у всьому світі"
тому у мене стійке враження, що ви з Гетманцевим мислите однаково, просто місце сидіння визначає риторику
   
Re: ФОПи мітингують.

Сегодня кабмин опубликовал упрощение получения пенсий и соц пособий в ОРДЛО
и сегодня же депутаты от СН не пришли в сессионный зал для упрощения работы украинцев в УКраине
Так чей это тогда кабмин
чьи это тогда депутаты
чьи они слуги

Останнє редагування: 23 вересня 2021 21:42:32 від vadym
   
Re: ФОПи мітингують.

Та тому що людям добавиться на порядок більше геморою.
Купити обладнання, ввести весь асортимент, кожного дня відкривати та закривати касу, відправляти звіти в податкову. І за найменший промах - гігантський штраф.
У всьому світі РРО - для обліку обороту, тільки у нас для обліку товару :laugh:
Наприклад, є у людини магазинчик з декілька тисяч найменувань друбного товару (наприклад, дрібні запчастини чи біжутерія). Скільки часу порібно звичайній людині для того, щоб забити ВЕСЬ асортимент в РРО? Чому не можна просто, як у всьму світі, писати тількі кількість і сумму проданого?
А чи є у нас в кріїні скрізь нормальний інтернет, щоб поставити ПРРО?
А скільки грошей піде на обслуговування цього банкету? Ніхто ж не пропонує це все безкоштовно, як у тій самій Грузії, наприклад.
І якщо, наприклад, податкова незаконно нарахує штраф? По закону треба заплатити, а потім все подавати до суду. У нас є нормальна судова система? Скільки буде коштувати для підприємця судовий процес?
І накінець - чи є  у нас відповідальність державних службовців?
П.С. Як на мене, то малий бізнес взагалі краше не чіпати. Вони працюють самостійно, нічого не просячи у держави, створюють робочі місця собі та ще декільком людям, платять податки згідно закону. І держава їм НІЧИМ не допомагає. Якого біса туди лізти?
На всі розмови про зловживання у мене відповідь одна - для цього створена фіскальна служба, яка прекрасно знає про ці зловживання, але ніфіга не робить. Совпадение?(с).

+ 1000000000000000000 0000000000000000000 0000000000000000000 000000
   
Re: ФОПи мітингують.
PAL

Наприклад, є у людини магазинчик з декілька тисяч найменувань друбного товару (наприклад, дрібні запчастини чи біжутерія). Скільки часу порібно звичайній людині для того, щоб забити ВЕСЬ асортимент в РРО? Чому не можна просто, як у всьму світі, писати тількі кількість і сумму проданого?

якось був я на базарчику, треба було знайти дрібну запчастину (кнопку-вимикач), й розговорився з продавцем.
в нього тих вимикачів дрібних, роз'ємів, кабелів для з'єднання - сила силенна
Питаю "а чому в інеті не продаєш? Там жеж замовник зараз крутиться"
У відповідь: "так хочу, але ніяк повністю ще не забив весь асортимент, там кілька тисяч найменувань"

Як я розумію, у випадку РРО він має на пару-трійку місяців піти у "відпуску", забивать найменування
А найвеселіше буде - то коли треба ціни помінять (а вони постійно туди-сюди стрибають)
Особливо зважаючи, що на компі хоч якийсь інтерфейс є, там зрозуміло, що й де, а на РРО такого, як на моніторі, не буде

   
Re: ФОПи мітингують.

Ваші доходи, а мій оборот, плюс ЄСВ

наприклад мій оборот 150 000 грн. за місяць, я сплачу
1320 + 7 500 = 8 820 грн. податків
мої затрати на реалізацію проектів і функціонування фопу складуть 90-100 тис. грн.

таким чином доход лишиться 40-50 тис. грн.

тепер рахуємо відсотки і отримуємо ті ж 20%

тільки є різниця, Ви прийшли на роботу, відбули час і пішли, і все пофіг
оплачувана відпустка і лікарняне, є робота. не має роботи ,а ставка капає

буває краще, буває гірше
в середнь я рахував для себе за 2015-2019 виходило 15% в середньому від доходу

так зовсім зрозуміло?

Показати зображення...
це мій проект в частині оснастки і технологічних процесів, дизайн не мій і світлотехніка та електроніка не мої

моя ливарна форма і вся штамповка

Показати зображення...
тут моє майже все, від дизайну більшості деталей і до проетування форм для лиття пластику, підбору ТПА і запуску в серію

за ставку, яка капає, можна тільки мінімалку заробити
роботодавці не дурніші тебе
   
Re: ФОПи мітингують.

тоді, як на мене, треба вимагати аби було "як у всьому світі"
але ж вимагається не чіпати щоб залишалось не так "як у всьому світі"
тому у мене стійке враження, що ви з Гетманцевим мислите однаково, просто місце сидіння визначає риторику
Ще раз порівняєш мене з цим придурком - пошлю на х...
Я взагалі нічого не вимагаю, я не ФОП.
І вже багато років пишу на цю тему на ФУПі, тому що все те, що намагається зробити з малим бізнесом як попередня, так і нинішня влада, мене просто обурює.
Мій меседж завжди один - спочатку зробіть нормальну судову систему, нормальну податкову систему, спростіть адміністрування податків до мінімуму, введіть відповідальність чиновників за неправильно нараховані штрафи і незаконні перевірки, а вже потім тягніть руки до людей, які самостійно, на свій страх і ризик, за власні кошти створюють робочі місця. У всьиу світі це саме так і працює. Більше того, держава допомагає таким людям спочатку стати на ноги, а тільки потім, коли людина починає заробляти, вимагає платити податки. А у нас, як тільки зареєструвався - зразу плати, працюєш чи ні - плати, є дохід чи немає - плати. І нікого не звилюють проблеми підприємця.


Останнє редагування: 23 вересня 2021 21:50:06 від шафран
   
Re: ФОПи мітингують.

за ставку, яка капає, можна тільки мінімалку заробити
роботодавці не дурніші тебе

ой не треба
з нашим кодексом законів про працю у найманого працівника прав - дофігіща, а обов*язків юх
і якщо найманий працівник не лох чи даун, то він дуже добре знає свої права

я таки до 2015 року на дядю працював і з 1995 року завжди писав індивідуальну трудову угоду, а не підписував колективну
тому добре знаю, що якщо спеціаліст потрібен, то підпишуть і буде капати не мінімалка, а повна ставка

на Варті навіть коли всіх розганяли на канікули чи свята за свій рахуно моє КТБ виводили на роботу. бо так був прописаний договір в мене і моїх конструкторів та технологів, що ходимо, не ходимо, а ставка повна капає
   
Re: ФОПи мітингують.

Ще раз порівняєш мене з цим придурком - пошлю на х...
Я взагалі нічого не вимагаю, я не ФОП.
І вже багато років пишу на цю тему на ФУПі, тому що все те, що намагається зробити з малим бізнесом як попередня, так і нинішня влада, мене просто обурює.
Мій меседж завжди один - спочатку зробіть нормальну судову систему, нормальну податкову систему, спростіть адміністрування податків до мінімуму, введіть відповідальність чиновників за неправильно нараховані штрафи і незаконні перевірки, а вже потім тягніть руки до людей, які самостійно, на свій страх і ризик, за власні кошти створюють робочі місця. У всьиу світі це саме так і працює. Більше того, держава допомагає таким людям спочатку стати на ноги, а тільки потім, коли людина починає заробляти, вимагає платити податки.

біда в тому. що до таких, як Читач чи Вело і до тих хто при владі не дійде, бо не дуже далекі і розумні люди, а в економіці взагалі дуб дубом

особливо фігово буде в галузі ІТ, інжинірингу, дизайну і т.д., просто народ переоформиться в Чехії, Болгарії, Румунії чи Прибалтиці і все
держава втратить мільярди гривень податкі, а якщо люди переїдуть фізично
то ще і ті кошти. що ці люди залишали в економіці, як споживачі
   
Re: ФОПи мітингують.

Ще раз порівняєш мене з цим придурком - пошлю на х...
Я взагалі нічого не вимагаю, я не ФОП.
І вже багато років пишу на цю тему на ФУПі, тому що все те, що намагається зробити з малим бізнесом як попередня, так і нинішня влада, мене просто обурює.
Мій меседж завжди один - спочатку зробіть нормальну судову систему, нормальну податкову систему, спростіть адміністрування податків до мінімуму, введіть відповідальність чиновників за неправильно нараховані штрафи і незаконні перевірки, а вже потім тягніть руки до людей, які самостійно, на свій страх і ризик, за власні кошти створюють робочі місця. У всьиу світі це саме так і працює. Більше того, держава допомагає таким людям спочатку стати на ноги, а тільки потім, коли людина починає заробляти, вимагає платити податки.

так,
спочатку посадіть брильянтових а там і я перестану хабарі брати

"у всьому світі" 80% бізнесів розоряється в перші два роки
і податки платять з доходів, а не з діяльності
втім це стосується і ФОПів з РРО чи без
   
Re: ФОПи мітингують.

біда в тому. що до таких, як Читач чи Вело і до тих хто при владі не дійде, бо не дуже далекі і розумні люди, а в економіці взагалі дуб дубом

особливо фігово буде в галузі ІТ, інжинірингу, дизайну і т.д., просто народ переоформиться в Чехії, Болгарії, Румунії чи Прибалтиці і все
держава втратить мільярди гривень податкі, а якщо люди переїдуть фізично
то ще і ті кошти. що ці люди залишали в економіці, як споживачі
ти так і не відповів про прогресивний податок на доход в цивілізованих країнах. Як це недалеким і нерозумним вдалося створити найрозвинутіші економіки.
   
Re: ФОПи мітингують.

біда в тому. що до таких, як Читач чи Вело і до тих хто при владі не дійде, бо не дуже далекі і розумні люди, а в економіці взагалі дуб дубом

особливо фігово буде в галузі ІТ, інжинірингу, дизайну і т.д., просто народ переоформиться в Чехії, Болгарії, Румунії чи Прибалтиці і все
держава втратить мільярди гривень податкі, а якщо люди переїдуть фізично
то ще і ті кошти. що ці люди залишали в економіці, як споживачі

так ти і є дуб дубом в економіці
просто народ приїжджає до Чехії, Болгарії, Румунії чи Прибалтики
і взнає, що нема там такого - класний фопівець платить податки менші за найманого працівника бо він заробляє гроші, а найманому так дають
але вже не пісдить про свою виключність, а сплачує як належить, сумлінно
   
Re: ФОПи мітингують.

так,
спочатку посадіть брильянтових а там і я перестану хабарі брати

"у всьому світі" 80% бізнесів розоряється в перші два роки
і податки платять з доходів, а не з діяльності
втім це стосується і ФОПів з РРО чи без

ні

повторіть те, що вже зробили у Грузії і не буде рпоблем
з РРО

   
Re: ФОПи мітингують.

біда в тому. що до таких, як Читач чи Вело і до тих хто при владі не дійде, бо не дуже далекі і розумні люди, а в економіці взагалі дуб дубом

особливо фігово буде в галузі ІТ, інжинірингу, дизайну і т.д., просто народ переоформиться в Чехії, Болгарії, Румунії чи Прибалтиці і все
держава втратить мільярди гривень податкі, а якщо люди переїдуть фізично
то ще і ті кошти. що ці люди залишали в економіці, як споживачі
Біда в тому, що в постсовковій свідомості більшості наших людей підприємці - це спекулянти. І наші можновладці цим користуються, говорячи по телевізору, що ФОПи не платять податки, тому їх треба щемити. Коли у нормальних державах створюються всі умови, щоб такі люди працювали, тому що держава на них нічого не витрачає і найголовніше - вони створюють робочі місця і є головною рушійною силою економіки, тому що з малих бізнесів часто створюються великі, які платять податки державі.
   
Re: ФОПи мітингують.

ні

повторіть те, що вже зробили у Грузії і не буде рпоблем
з РРО

ти не знаєш, що зробили в Грузії
в цьому твоя проблема
   
Re: ФОПи мітингують.

так,
спочатку посадіть брильянтових а там і я перестану хабарі брати

"у всьому світі" 80% бізнесів розоряється в перші два роки
і податки платять з доходів, а не з діяльності
втім це стосується і ФОПів з РРО чи без
Ти погано спрочитав написане вище?
спочатку зробіть нормальну судову систему, нормальну податкову систему, спростіть адміністрування податків до мінімуму, введіть відповідальність чиновників за неправильно нараховані штрафи і незаконні перевірки, а вже потім тягніть руки до людей, які самостійно, на свій страх і ризик, за власні кошти створюють робочі місця.
Після цього можна хоч на загальну систему, хоч РРО. І платити податки з доходів, звісно.
Для чого у нас створена система єдиного податку? Тому що на загальній працювати можна тільки з бухгалтером.
   
Re: ФОПи мітингують.

Знову хитродупі виступають за анархію і не хочуть платити податків.

 (tu)
   
Re: ФОПи мітингують.

так ти і є дуб дубом в економіці
просто народ приїжджає до Чехії, Болгарії, Румунії чи Прибалтики
і взнає, що нема там такого - класний фопівець платить податки менші за найманого працівника бо він заробляє гроші, а найманому так дають
але вже не пісдить про свою виключність, а сплачує як належить, сумлінно
Сумлінно з чмстого доходу, чи не так?
Тобто, бере зарубіжний фопівець один раз на рік свої доходи, відмінусовує свої розходи, і з решти платить податок. Причому на розходи він може віднести  все, що тратив на розвиток бізнесу, навіть витрати на навчання,  транспорт чи обід в ресторані, я вже не кажу про всяку канцелярію і офісну техніку.
   
Re: ФОПи мітингують.

так ти і є дуб дубом в економіці
просто народ приїжджає до Чехії, Болгарії, Румунії чи Прибалтики
і взнає, що нема там такого - класний фопівець платить податки менші за найманого працівника бо він заробляє гроші, а найманому так дають
але вже не пісдить про свою виключність, а сплачує як належить, сумлінно

З початку року в Польщі діє податкова пільга – "IP Box", що передбачає преференційну ставку податку на прибуток для фірм (CIT) чи з доходу для підприємців (PIT).
от зараз вивчаю питання чи підпадає інжиніриг під дану пільгу, якщо так, то далі буду дуже добре думати

У Румунії діє пільговий режим оподаткування мікробізнесу. Йдеться про підприємства, річний дохід яких не перевищує 1 мільйона євро. На такі компанії поширюється знижена ставка податку з обороту, що дорівнює 1-3%. Спеціальний режим оподаткування дозволив Румунії випередити в цьому питанні навіть Мальту, Кіпр і Люксембург.

Грузія створила своєрідну офшорну зону для ІТ-компаній. Вона передбачає віртуальну реєстрацію компаній, які займаються експортом послуг та рішень у сфері інформаційних технологій. Серед умов — звільнення від податку на прибуток та ПДВ. Лише при виплаті дивідендів компанією виплачується 5% на користь грузинського уряду.

   
Re: ФОПи мітингують.

ти не знаєш, що зробили в Грузії
в цьому твоя проблема

В Грузии тоже была такая проблема, но мы смогли. У нас есть несколько статусов налогоплательщиков. Есть статус микробизнеса — это люди, которые ремонтируют обувь, телевизоры чинят или что-то такое, годовой оборот которых не превышает 30 тыс. лари (это где-то $20 тыс.). Они вообще освобождаются от налогов.

Но он не должен заниматься торговлей, торговля — это опасная штука, он должен предоставлять сервис. Оказывая услугу, ты не можешь заработать больше какой-то суммы, сапожник никогда не станет миллионером, но он может содержать семью. Вот такой бизнес ничего не платит и ему кассовый аппарат не нужен.

Следующий статус — мелкий бизнес, у которого оборот до 100 тыс. лари (около $70-75 тыс.). Они имеют право нанимать сотрудников и платят подоходный налог, они могут платить общий налог 3% от оборота. У них обязательно должен быть кассовый аппарат, но таким предпринимателям государство подарило кассовые аппараты. Это около 10 тыс. субъектов. А вот все остальные (у кого оборот свыше 100 тыс. лари — Ред.) должны были сами их купить, но для них мы договорились с частными банками о рассрочке на год. Крупные компании просто сразу покупали аппараты. Так что нельзя сказать, что бизнес в Грузии испытывал трудности с тем, чтобы приобрести кассовые аппараты. Одним они не нужны, другие получили их в подарок, третьи — в рассрочку.

Кассовые аппараты, которые мы внедрили — это аппараты нового поколения. Мы ежедневно получаем информацию о каждой операции в центральную базу данных, где она накапливается. Это позволяет проанализировать обороты каждой компании и сравнить их с данными деклараций. Если что-то не совпадает, мы сообщаем — поправьте декларацию, или вам грозит штраф.

Кроме того, кассовому аппарату можно из центра дать приказ, чтобы данные отправлялись не только вечером, а допустим, в 12 часов дня, в 2 часа, в 6 и в 9, чтобы посмотреть когда и сколько чеков было выбито и на какую сумму. Если в 12- ноль, в 2 — ноль, в 6 — ноль, и только в 9 появляется какая-то сумма, сразу понятно, что в течение дня чеки не выбиваются, а в конце дня руководитель из 2 тыс. лари дохода проводит чеки на 500. Тогда мы уже знали, кого нужно проверить.
   
Re: ФОПи мітингують.

Еще ошибка была в том, что контрольные закупки делали наши сотрудники. Грузия — маленькая страна, торговцы их просто запомнили и скоро знали каждого в лицо. Как только они заходили, их уже встречали: "Иди сюда, купи что-нибудь, вот тебе чек! Все, уходи!". Еще и современные возможности появились — у кого-то провели проверку — сразу на мобильный сфотографировали инспектора и разослали всем соседям, что этот человек — контролер, как только зайдет — будьте осторожны.

Насколько высокими были штрафы?

Когда мы наняли частных контролеров, штрафы повысили в 5 раз. Если частный офицер приносит акт и видеозапись, на которой продавец не выбил чек и был оштрафован, мы из 500 лари 100 ($80) сразу давали офицеру. За день вы можете оштрафовать как минимум 10 человек — это $800. Вначале наняли 30 человек, потом 100 и дошли до 300. По всей Грузии 300 человек ходили туда-сюда. Один день — в одном городе, второй — в другом, третий — вообще в другой части страны. Тогда вычислить их стало очень трудно. Но они со временем становятся хитрыми — идут на побережье, там штрафуют трех человек и отлично, можно идти гулять.

Да, со стороны Службы доходов система была очень эффективной, потому что все старались выбивать чеки, когда чужой кто-то заходил — на него уже косо смотрели, это тот или не тот. Но когда пришли выборы из-за того, что у нас была такая строгая регуляция, мы их проиграли. Потому что все торговцы (а в Грузии очень много торговцев) обижались на правительство и на выборах проголосовали против нас. Им пообещали, что уберут все кассовые аппараты. А торговцы, бедные, поверили.

Мы тоже, наверное, переборщили — 500 лари было очень много, надо было сделать 100-200 лари. Но мы решили, что если штраф 100 лари, частный офицер лучше возьмет взятку 50 и не выпишет штраф. Маленький штраф для продавца делает взятку нечувствительной.

Если ловили на взятках — увольняли, или была уголовная ответственность?

Уголовная ответственность. Это было очень строго. Причем наказывали так, чтобы для других это было примером. Если вас оштрафовал дорожный патруль за то, что вы неправильно водите машину, а вы постарались дать взятку, или если вы проходите контроль на границе и положили в паспорт какую-то сумму, вас поймают и отдадут под суд только за предложение.

А чиновников?

Их еще хуже. Давали от 3 до 5 лет, в зависимости от тяжести. Но это должно быть наказание, которое хорошо запомнится, и ему, и другим. Таких процессов было много, особенно вначале.

Для этого нужна политическая воля. У нас и президент, и премьер-министр решили — все, ребята, хватит. Мы должны стать страной, где развивается экономика. Мы должны привлечь инвесторов и сделать жизнь для наших граждан нормальной. Каждый назначенный министр знал, что приходит не деньги зарабатывать, а работать и что-то менять. А когда министр день, и ночь работает, а кто-то из подчиненных берет взятки, он сам будет ловить таких сотрудников. Сотрудники тоже давали наводки в прокуратуру, где что-то не то происходит.

Я даже не представляю, чтобы наши сотрудники налоговой друг друга сдавали

Сейчас, конечно так не получится, потому что они все хотят остаться в этой цепочке, брать взятки и получать свою долю. У нас тоже так было. Но надо менять систему, прежде всего вводить электронные механизмы, и с другой стороны — правоохранительные органы должны очень строго работать. И за два года увидите, как все изменится.
   
Re: ФОПи мітингують.

Колись в Угорщині в Хевізі ходила на масаж до масажистки з України, у неї свій маленький масажний салон, невелички кімната з однією кушеткою, масаж вона робить сама. Ну і запитала у неї, звісно, як вона працює.
І от що вона мені розповіла. Для того, щоб відкрити свій салон, треба спочатку отримати ліцензію. Потім зняти примішення, яке повинно відповідати всім нормам. Перед відкриттям приходить інспекція, яка перевіряє відповідальніть салону гігієнічним нормам, навіть перевіряють, яку косметика буде використовуватись. Якщо все нормально, вони дають дзвіл на роботу. Ніяких РРО, звітів і т.д. Просто ведеться книжка, у яку записуються всі доходи і розходи. По закінченню року здається звіт і платиться податок з чистого доходу. Все.
На моє запитання, а я же контролюють це все, відповідь проста - контролюють розходи фізичної особи. Якщо, наприклад, ти вказав, що нічого не заробив за рік, але купив при цьому машину чи будинок - тоді у податкової запитання - де взяв гроші.
Все просто. І так в усіх країнах. Ти можеш бути малим підприємцем і взагалі не платити податки, але тоді ти нічого купити просто не зможеш.

Останнє редагування: 23 вересня 2021 22:36:13 від шафран
   
Re: ФОПи мітингують.

обижались на правительство и на выборах проголосовали против нас. Им пообещали, что уберут все кассовые аппараты. А торговцы, бедные, поверили.


Вон оно как бывает  :)
   
Re: ФОПи мітингують.

Вон оно как бывает  :)

так ідіотів завжди більшіть
тому все просто

Виборча реформа.
Загальне виборче право зло.
Жоден громадянин України не може бути позбавлений права обирати та бути обраним за ознакою статі, раси чи майновим станом.
Замкнуте коло, пропоную вихід, давайте дамо право громадянам офіційно продавати своє право обирати та бути обраним.
1.   Кожен громадянин України має право, у органі місцевої влади за місцем проживання, написати заяву: «Я, ПІБ, хочу тимчасово відмовитись від права обирати та бути обраним в обмін на грошову компенсацію в розмірі 4х мінімальних заробітних плат.» (Після написання такої заяви людині видають гроші і викреслюють з списку виборців.)
2.   Якщо через певний час, громадянин передумав, то іде в органи місцевої влади і пише заяву: «Я, ПІБ, хочу повернути право обирати та бути обраним і повертаю грошову компенсацію.» (гроші в касу і людину відновлюють у списках виборців).
3.   Вибори за партійними відкритими списками, якщо депутат виходить з партії чи з партійної фракції, якщо його виключають з партії чи фракції, то він автоматично здає мандат і заходить наступний за списком.
4.   Всі кандидати в депутати та члени їх родин подають декларацію про майно та кошти, якими володіють.
   
Re: ФОПи мітингують.

Баригі. Взять і паделіть (с)
Зелена йухня.
   
Re: ФОПи мітингують.

На моє запитання, а я же контролюють це все, відповідь проста - контролюють розходи фізичної особи. Якщо, наприклад, ти вказав, що нічого не заробив за рік, але купив при цьому машину чи будинок - тоді у податкової запитання - де взяв гроші.
Все просто. І так в усіх країнах. Ти можеш бути малим підприємцем і взагалі не платити податки, але тоді ти нічого купити просто не зможеш.
:laugh:  Ну да, ну да. А потім будем волати, а "нас то за что"?
   
Re: ФОПи мітингують.

тоді, як на мене, треба вимагати аби було "як у всьому світі"
але ж вимагається не чіпати щоб залишалось не так "як у всьому світі"
тому у мене стійке враження, що ви з Гетманцевим мислите однаково, просто місце сидіння визначає риторику

Так стратегічно вони й вимагають "як у всьому світі", а тактично (тобто зараз) - "вимагається не чіпати", оскільки зараз мова йде не про оптимізацію, а про виживання
   
Re: ФОПи мітингують.

Біда в тому, що в постсовковій свідомості більшості наших людей підприємці - це спекулянти.
нема уже такого давно. спєкулірують усі. від студента, до бабки пенсіонерки. треба іноді з конч і козинів по базарах походити, і бажано не по київських
хоча можна і не виходить. глянуть просто на розетці. на деякі товари у інших продавців на порядки більше вибір. Хто ці люди?
https://ukrstat.org/uk/operativ/operativ2013/rp/zn_ed_reg/zn_ed_reg_u/zn_ed_reg_2019k_u.htm
майже чверть працюючого населення занята в торгівлі. більше ніж у промисловості і будівництві разом.
схоже усі ці ускладнення - якраз щоб трохи "покращити" життя і відправити "спекулянтів" на фабрики заводи. і не обов'язково в Україні.


Останнє редагування: 23 вересня 2021 23:03:12 від candidate
   
Re: ФОПи мітингують.

"як у всьому світі"
якщо "як у всьому світі" підніметься майдан, і думаю, що усі тут ратують за це будуть на ньому, і я з ними, мабуть.
поступово це треба робити. що в принципі і робиться.
   
Re: ФОПи мітингують.

   
Re: ФОПи мітингують.

https://www.lifecell.ua/ru/malyi-biznes-lifecell/servisy/mobilnyi-marketing/prrofit/?flavour=full&fbclid=IwAR3N3S2XIF_rf_Z992O0DnC_WFZU2dS2dAZLvnIOLnexMI0tBjUe_3-E8BE
Вот и Лайф уже подсуетился :laugh:
И всего-то фигня вопрос - 9900 грн.  :gigi:
ну? гавно ж вапрос. і навіщо це ниття? ви бізнесвумен ілі гдє?
   
Re: ФОПи мітингують.
PAL

https://www.lifecell.ua/ru/malyi-biznes-lifecell/servisy/mobilnyi-marketing/prrofit/?flavour=full&fbclid=IwAR3N3S2XIF_rf_Z992O0DnC_WFZU2dS2dAZLvnIOLnexMI0tBjUe_3-E8BE
Вот и Лайф уже подсуетился :laugh:
И всего-то фигня вопрос - 9900 грн.  :gigi:

це разово. Але без самого РРО, який ще тре придбати окремо
а ще 150 грн/міс абонки.
За......
цитую

    Поддержка по телефону с 08:00 до 22:00, 7 дней в неделю***
    Первичные настройки и инструктаж по использованию
    Подменный терминал в случае гарантийного обслуживания
    Бесплатная доставка терминала в сервисный центр


Дуже доставила "первічна настройка". Дурне питання - а за що ж 9900 платиться?
   
Re: ФОПи мітингують.

це разово. Але без самого РРО, який ще тре придбати окремо
а ще 150 грн/міс абонки.
За......
цитую

    Поддержка по телефону с 08:00 до 22:00, 7 дней в неделю***
    Первичные настройки и инструктаж по использованию
    Подменный терминал в случае гарантийного обслуживания
    Бесплатная доставка терминала в сервисный центр

Дуже доставила "первічна настройка". Дурне питання - а за що ж 9900 платиться?
київстар з водафоном підсуєтяться буде дешевше
   
Re: ФОПи мітингують.

київстар з водафоном підсуєтяться буде дешевше
Ничего личного, онли бизнес :laugh:
А Гетьманцов говорит, что никто на ФОПах наживаться не будет, все бесплатно :laugh:
   
Re: ФОПи мітингують.

Ничего личного, онли бизнес
:facepalm1:  хто б мені це писав.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія