Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україні з 27 липня повернуть швидкісний контроль на дорогах (tu)

Тут про Европу заикаются.
Давайте начнем с начала: как получают права у нас и в Европе?
Можно ли получить права в Ервопе, Америке, не ходя на курсы, а просто придя на экзамен со 100 долларами в потной ладошке? Или просто получить в подарок от папика?
Дальше: Можно ли в Европе "откупиться" на месте, или  в суде, убив, пару-тройку людей?
На сколько тяжело вернуть права, если тебя их лишили?  И т.д.

Свои дороги, свою культуру вождения и свое право на  скорость они выработали десятилетиями "унижений и ебли".
Там гордые Педорасовы не гоняют по обочинам, обгоняя пробки. Чтобы не выебали и не унизили.

   
Именно так. И да, перед камерами еще и знак ставят за 100 метров. Но у нас как обычно - все будет через жопу. Сержант Радару со старым радару конца 80-х, будет "доить выделенный ему участок дороги".
т.е. штраф водителю, а не владельцу? так?
   
т.е. штраф водителю, а не владельцу? так?

навіть не уявляю як по іншому може бути
   
я гадаю як би мали належне обладнання для фіксації а не фару в кущах, то не було б ніяких активістів
Ви певно погано обізнанні з реаліями життя поза межами України.
Я живу на околиці Відня. Якраз мушу виізжати на магістральну вулицю де через день стоіть дорожна поліція і працює з ручним радаром. Стоять на роздільчій смузі по пару годин. Фіксують порушників. Зупиняють кого хочуть. Часто стоять далі в місто в зеленій зоні по стороні візду. Теж ловлять на фару. Авто стоіть збоку. По факту в кущах. Живу там 3роки і через день то бачу.
В Україні є багато міфів про захід. Один з міфів це кришталева чесність органів влади поза Україною. Міфи про свободу слова і тд і тп.
Але люди є люди і вони мають емоціі. Тому мій знайомий австрієць має вимпел з лого віденськоі поіціі де він працює щоб не зупиняли щоразу. Такий собі амулєт. ???
Я такого не маю :)) мушу зупинятися як і інші. Якщо попробую піднімати хвилю то буду мати трабли. Тут все по діловому. Бла бла про права людини не проходить. А розмір штрафів навіть мені тиснуть на карман. Ну його нафіг.
   
т.е. штраф водителю, а не владельцу? так?
Не везде. В Германии так, а в Болгарии - похий, там машину фотографируют. Но писем счастья правда не высылают вообще. Просто когда ты по нужде придешь в КАТ (ГАИ ихнее) - тебе все расскажут ;) многие кто не собирается в обозримом будущем машину менять на это вообще хер кладут и ездят, а через 3 года штрафы "сгорают".
В случае же с евробляхами у нас это прокатит только в том случае, если водитель остановится, т.е. автоматическая фиксация - то вообще будет до опы.

Я живу на околиці Відня. Якраз мушу виізжати на магістральну вулицю де через день стоіть дорожна поліція і працює з ручним радаром. Стоять на роздільчій смузі по пару годин. Фіксують порушників. Зупиняють кого хочуть. Часто стоять далі в місто в зеленій зоні по стороні візду. Теж ловлять на фару. Авто стоіть збоку. По факту в кущах. Живу там 3роки і через день то бачу.
Значит и "за бугром" - тоже везде по разному. В опу вашу Вену ;)

Останнє редагування: 21 липня 2018 11:56:13 від Aleksandr_1
   
Например,ну как не превысить скорость,когда по перезагруженной трассе идёшь на обгон чадящего ползущего КАМАЗА, когда навстречу тебе уже едет кто-то? Как проскочить? Было бы по две полосы,хотя бы в каждом направлении...

Звісно можна перевищити, але то буде порушення ПДР і якщо воно буде зафіксоване, то штраф буде справедливим.
На всяк випадок - велосипеда в мене немає.
   
т.е. штраф водителю, а не владельцу? так?
         
да еще как разнести -1нарушение правил дорожного движения, 2-нарушение правил парковки ?
в первом случае-  можно найти  водителя,во втором- та кто его знает, кто приволок сюда это корыто.
следующей итерацией будут брошенные бляхи-поскольку  ктож его знает где тот владелец,кто водитель вообще тайна, а штраф больше стоимости  авто.
   
ЄС і камери, і радари у ДАІ. Так буде і у нас
   
Только гиперлуп!
   
Только гиперлуп!
           
туда евробляха не влезет..так что не пойдеть! ;)
   
А товариші вище на фото це потужна мережа авакянського підприємства по збору чорного налу. Тому камер не буде поки ці уроди при владі.

Ця схема працює виключно у випадку, коли є достатня кількість потвор за кермом, що замість сплати штрафу дають хабаря.
Вони не менші потвори ніж ті що беруть хабар.
   
навіть не уявляю як по іншому може бути
     
та пожалуйста- машина  нарушила правила парковки ..кто водитель-неведомо..на кого штраф?
2-камера зафиксировала  нарушение скоростного режима ,но вот  фото водителя увы  смазано ,на кого штраф?.
       
   
та пожалуйста- машина  нарушила правила парковки ..кто водитель-неведомо..на кого штраф?
2-камера зафиксировала  нарушение скоростного режима ,но вот  фото водителя увы  смазано ,на кого штраф?.

Все просто - на власника автівки, а в разі не сплати штрафу у виконавчу службу і при виявленні автівки її на штрафмайданчик, поки власник не сплатить штраф і забере її. Звісно штраф може сплатити лише власник, бо сторонній особі деталі порушення та суму штрафу ніхто не буде повідомляти. Коротше - бляхар в прольоті, має бути обережним та дмухати на воду, щоб не порушити правила.
   
останнім часом ставлять кілька камер на певній ділянці дороги які фіксують середню швидкість проходження авто на цьому відрізку, тобто лиш пригальмувати перед камерою вже не допомагає, доводитися пиляти з дозволеною швидкістю весь шлях на якому стоять такі камери
то же самое щас кстати  в Грузии делают
   
Ну а чому зараз нема контролю?
   
Только украинцам свойственно приветствовать еблю и унижения.  :laugh:

 :dopovid:

Приниження за національно ознакою, порушення п. 4.5 правил форуму
Жміть доповідь, забанимо покидька загальними зусиллями
   
Все просто - на власника автівки, а в разі не сплати штрафу у виконавчу службу і при виявленні автівки її на штрафмайданчик, поки власник не сплатить штраф і забере її. Звісно штраф може сплатити лише власник, бо сторонній особі деталі порушення та суму штрафу ніхто не буде повідомляти. Коротше - бляхар в прольоті, має бути обережним та дмухати на воду, щоб не порушити правила.
         
еще раз у нас правовой затык-КС выдал- нарушение на того ,кто совершил нарушение .это еще в 2010 году и никто не почухался  что-то с этим сделать ,  с 2010 пробовали выписывать на владельца потом завалили суды отказами.
видите даже  в теме ветки- разногласия на владельца или на водителя.
а при стоимости бляхи ниже суммы штрафов за все никто их оплачивать не будет  и у нас на штрафплощадках будет коллекция старых авто. 
   
Тут про Европу заикаются.
Давайте начнем с начала: как получают права у нас и в Европе?
Можно ли получить права в Ервопе, Америке, не ходя на курсы, а просто придя на экзамен со 100 долларами в потной ладошке? Или просто получить в подарок от папика?
Дальше: Можно ли в Европе "откупиться" на месте, или  в суде, убив, пару-тройку людей?
На сколько тяжело вернуть права, если тебя их лишили?  И т.д.

Свои дороги, свою культуру вождения и свое право на  скорость они выработали десятилетиями "унижений и ебли".
Там гордые Педорасовы не гоняют по обочинам, обгоняя пробки. Чтобы не выебали и не унизили.
Все зі школою і оформленням 2,5к євро Відень. Провінція до 2к. Була десь статистика з першого разу менше половини здає. 20% взагалі не здає.
...
Щодо поіздок по обочині то зараз літо і від Розенхайму до Мюнхена тягучки на 100км. в залежності від дня тижня. Там 3-4смуги в один бік. Пару раз попадав на три чотири години " ізди" швидкістю руху 10км год. Але виіхати на праву смугу для пожежних дурнів немає. І якщо німці дисципліновпні за вихованням зрозуміло чому туди не пхаються але туди не пхаються ніхто. Ні балканці ні турки які не особливо від наших відрізняються за дисципліною. Не уявляю такого ідіота хто пересік би аварійну смугу . Я просто зізжаю з автобана і іду по місцевим дорогам.
   
Ну а с камерами - туд да, а шо с еробляхами будем делать? Если такая хуйня пойдет с "письмами счастья" - тут же надо себе бляшанку покупать, чтобы гуй на те штрафы ложить.

т.е. вы, "европеец", даже в теории не допускаете просто НЕ НАРУШАТЬ ПРАВИЛА. лучше бляха. слава Украине! :laugh:  [ua]
   
Все просто - на власника автівки, а в разі не сплати штрафу у виконавчу службу і при виявленні автівки її на штрафмайданчик, поки власник не сплатить штраф і забере її. Звісно штраф може сплатити лише власник, бо сторонній особі деталі порушення та суму штрафу ніхто не буде повідомляти. Коротше - бляхар в прольоті, має бути обережним та дмухати на воду, щоб не порушити правила.
В Австріі на власника зрозуміло. Взагалі наших схем оформлення на тещу брата і тд мало хто розуміє. Біля авто купа платежів. Страхівки, транспортний податок і тд і тп. Раніше все було ще жорсткіше. Зараз інколи поляки словаки зловживають і іздять на своіх номерах але скаржився словак що ловлять на автобанах і перевіряють документи в якому статусі людина. Якщо має дозвіл на проживання тоді проблеми. Як поліція рахує термін перебування тих авто хз. Хоча вночі коли дорожня поліція нічим не занята можна часто бачити як спеціально зупиняють на інших номерах. Ідеш і раптом перед носом хальт і ідь в карман на огляд. Хоча дивного нічого немає. Считувачі номерів є на кожній парковці або біля супермаркетів. І зрозуміло там де камери фіксаціі на дорогах...
   
Уверен что не с рюкзаков бы начал?

уверен. деньги и схемы - это не ко мне.
   
         
мда...вы привествуете летунов на дорогах?

он сам из летунов
   
союз гройсмана и авакяна был скреплен скоростными скрепами

то-то vostok-zapad вчера целый день в клювике дтпшки носил

 :laugh:
   
Наша влада це шось з чимось
Та фєни і прибрали з доріг, бо легко вигравали суди - хєр його зна чия на ньому швидкість висвітилася

Візір тре повертати і стаціонарні камери
   
союз гройсмана и авакяна был скреплен скоростными скрепами

то-то vostok-zapad вчера целый день в клювике дтпшки носил

 :laugh:
           
 :facepalm1:
нет, все аварии из-за того что водители засмотрелись на борды с Тимошенко!
   
Купа "активістів" багато років боролися з порядком на дорозі. Похоронили техогляд, автоматичну фікцацію перевищень щвидкості. Нарід кайфував і лайкав відео як поліцію чморити. Все плавно перетекло в шльопанці на бляхокоритах і два десятка смертей в день.
"Активісти" розмножили безнаказаність і збільшили число дебілів на дорогах. Тепер всі чешуть баняки і дивляться як горять діти в аваріях.
І ніяка курва з тих борцунів не напише в свому бложику на фб: "Каюсь"


факт в тому що аварій більше не стало, тоді як машин стало значно більше
їздять так, як скажені, але і їздили так само якщо не гірше
мій прогноз- всі ці заходи пшик тому що держава неспроможна силою і без корупції підтримати свої вимоги
якщо будуть автоматичні штрафі і забиратимуть машини- збереться натовп перед парламентом і закидає його камінням, і кабмін піде на амністію, це й все
   
Наша влада це шось з чимось
Та фєни і прибрали з доріг, бо легко вигравали суди - хєр його зна чия на ньому швидкість висвітилася

Візір тре повертати і стаціонарні камери

это суды ублюдочные, "наридные". как и КСУ, ставший на сторону быдла в 2010 г. что значит, хз чья скорость? полицейский является свидетелем и если он говорит, что мерил тебя - значит тебя. в Польше, Италии, Словакии это работает, а у нас - свий особливий шлях... [ua]
   
О, у мене десь антирадар валяється, тре перевірити чи живий ще)
   
это суды ублюдочные, "наридные". как и КСУ, ставший на сторону быдла в 2010 г. что значит, хз чья скорость? полицейский является свидетелем и если он говорит, что мерил тебя - значит тебя. в Польше, Италии, Словакии это работает, а у нас - свий особливий шлях... [ua]
в європах нема фєнів, виміряна швидкість обов‘язково з фото
Так шо не тринди
   
ну слушай, когда я ездил "как все" (нарушая все что можно) - меня останавливали эти пузатые и писали штрафы либо намекали на "порешать". однако останавливали всегда по делу. когда я стал ездить "по правилам", "тошнить", включать поворотники, соблюдать все остальное - меня перестали останавливать от слова "совсем". в последний раз меня в принципе останавливали году этак в 2012. аж скучно. так что дело не в пузатых с "фенами". дело в ублюдках за рулями.

Аналогічно
   
в європах нема фєнів, виміряна швидкість обов‘язково з фото
Так шо не тринди

был в Польше 2 года назад, видел полицейских с фенами. фен более угловатый, чем наши, на витом черном кабеле. фото там точно нет - не было объектива.
   
в європах нема фєнів, виміряна швидкість обов‘язково з фото
Так шо не тринди
           
выше приводились фото с камерами и радарами в Европе
   
О, у мене десь антирадар валяється, тре перевірити чи живий ще)

еще один "европеець" не собирается соблюдать злачинные ПДД, одновременно требуя этого от всех остальных  [ua]
 поинтересуйс, что тебе будет в Европе за антирадар :laugh:
   
Аналогічно

стало настолько скучно ездить, что останавливаюсь сам, когда вижу что полиция кого-то оформляет -
 предлагаю быть свидетелем :)
   
факт в тому що аварій більше не стало, тоді як машин стало значно більше
їздять так, як скажені, але і їздили так само якщо не гірше
мій прогноз- всі ці заходи пшик тому що держава неспроможна силою і без корупції підтримати свої вимоги
якщо будуть автоматичні штрафі і забиратимуть машини- збереться натовп перед парламентом і закидає його камінням, і кабмін піде на амністію, це й все

кабмин на амнистию не пойдет. это раз.
камни пусть кидают. главное на видео фиксировать, кто кидает.
а потом в суд. и компенсация ущерба. в 10-ти кратном размере. с КАЖДОГО.
а так пусть кидают.
вот если с оружием полезут - тогда да. отстреливать. как бандитов.
   
еще один "европеець" не собирается соблюдать злачинные ПДД, одновременно требуя этого от всех остальных  [ua]
поинтересуйс, что тебе будет в Европе за антирадар :laugh:

будет ОЧЕНЬ больно.
   
еще один "европеець" не собирается соблюдать злачинные ПДД, одновременно требуя этого от всех остальных  [ua]
поинтересуйс, что тебе будет в Европе за антирадар :laugh:
ідіоте, я якраз хочу щоб у нас тут їздили як там
Але фєн - це інструмент корупції і його використовувати не можна
   
ідіоте, я якраз хочу щоб у нас тут їздили як там
Але фєн - це інструмент корупції і його використовувати не можна
             
поэтому вы достанете антирадар и будете   давать взятку чтоб не выписали штраф))))))))))))))))
   
ідіоте, я якраз хочу щоб у нас тут їздили як там
Але фєн - це інструмент корупції і його використовувати не можна

даже те пузатые гайцы НИКОГДА не совали  мне фен с чужой скоростью. что говорить о новой полиции? или вы уже хорошо коррумпировали ее и есть чего бояться? [ua]
   
кабмин на амнистию не пойдет. это раз.
камни пусть кидают. главное на видео фиксировать, кто кидает.
а потом в суд. и компенсация ущерба. в 10-ти кратном размере. с КАЖДОГО.
а так пусть кидают.
вот если с оружием полезут - тогда да. отстреливать. как бандитов.

cтріляти в народ 8-:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія