Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

 К слову... кто там раньше писал бубочке спичи? Раньше он успевал подстроится по суфлер ( чай опыт есть), мог рожицу сделать драматичной, мог ручками эдак развести, девушки за 50 аж плакали! Нарид преисполнялося верой и надёжей...А теперь там Лещенко-железнодорожник заправляет с ермаками, суфлер по вечерам бубочке пускают как то ускоренно, бубочка не к месту восклицает, ручками разводить не поспеваеть, машет ими без толку-даже небритость не помогает-надо ж с ентим что-то делать, мы то мирились, ну пусть пока поработает говорящей головой, а теперь и голова не к месту и брякнет опять то один, то другой зашквар,

 Короче опять силу взял Ермак и все идет прахом! А нам еще надоть как-то ослобонять страну. верните нам нашего Президента! Почти два месяца любо-дорого было посмотреть! Я шо? не прав?!!! :weep:
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Вольт, ти там траву їхню пробував? Там сортів же як цукерків в магазині "Рошен"
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Вольфганг расплодился спичами, предположу, что грамм 150 нормандского кальвадоса навернул в Голлашке!
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Не кажи! тре його рятувати!
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Вольфганг расплодился спичами, предположу, что грамм 150 нормандского кальвадоса навернул в Голлашке!
======================
Ну не часто, но не брезгую...стресс ,знаешь ли... а ты как? B-)
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

мабуть втомився, 3-й мiсяць воює 24\7
треба в вiдпустку кудись ..
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!
LSD

К слову... кто там раньше писал бубочке спичи? Раньше он успевал подстроится по суфлер ( чай опыт есть), мог рожицу сделать драматичной, мог ручками эдак развести, девушки за 50 аж плакали! Нарид преисполнялося верой и надёжей...А теперь там Лещенко-железнодорожник заправляет с ермаками, суфлер по вечерам бубочке пускают как то ускоренно, бубочка не к месту восклицает, ручками разводить не поспеваеть, машет ими без толку-даже небритость не помогает-надо ж с ентим что-то делать, мы то мирились, ну пусть пока поработает говорящей головой, а теперь и голова не к месту и брякнет опять то один, то другой зашквар,

 Короче опять силу взял Ермак и все идет прахом! А нам еще надоть как-то ослобонять страну. верните нам нашего Президента! Почти два месяца любо-дорого было посмотреть! Я шо? не прав?!!! :weep:
(tu)
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

======================
Ну не часто, но не брезгую...стресс ,знаешь ли... а ты как? B-)

Я в первые недели две - три вообще не пил, много задач стояло в новых условиях.
Потом где-то через месяц на ужин грамм 50-100 и то не всегда.
В общем немного.
А что ты употребляешь? Там бухло другого качества, получше будет
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Сам Джо Байден пишет  :D  не до что за зелю, а про зелю))). Дожили  ;)

Текст про Володимира Зеленського написав Джозеф Байден, який зараз обіймає посаду президента Сполучених Штатів Америки. Він написав короткий есей про українського президента, підкресливши його стійкість та хоробрість.
Коли Володимир хуйло розпочав свою жорстоку війну проти України і українцям потрібен був їхній лідер, слова Володимира Зеленського лунали світом: "Президент тут".

У президенті Зеленському народ України має лідера, гідного їхньої хоробрості та стійкості , оскільки громадяни по всій країні — власники магазинів і солдати, кравці та водії вантажівок — борються за свої домівки та свою свободу. Кожного разу, коли ми говоримо, я чую в голосі президента Зеленського невблаганну рішучість людини, яка глибоко вірить у свій обов’язок перед своїм народом і щодня виконує урочистий обов’язок вести свою націю у цю темну й важку годину

Народи вільного світу, натхненні прикладом президента Зеленського, є більш згуртованими, рішучими та цілеспрямованими, ніж будь-коли в останній пам’яті. За підтримки США та наших союзників і партнерів він залишив свій слід в історії та довів світові, що Україна протримається довго, а її народ у кінцевому підсумку реалізує демократичне майбутнє, якого вони давно бажали.
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Раньше он успевал подстроится по суфлер ( чай опыт есть), мог рожицу сделать драматичной, мог ручками эдак развести
А вказівні пальці обох рук встромлював в глядачів?
Трагічну пику переконливо зображав?
   
Вольф
там есть кафе в центре
между портом и улицей борделей
называется мейджик машрумс )
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Вольф
там есть кафе в центре
между портом и улицей борделей
называется мейджик машрумс )

Как там доки, продвигается дело?
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

гриби псилоцибінові штирять краще за травичку
головне підібрати індивідуально правильну дозу
знову ж, курити не всім до смаку, а грибочки ще й смакують
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

мабуть втомився, 3-й мiсяць воює 24\7
треба в вiдпустку кудись ..

Когда пан Вольтер поехал немедленно помогать родине за границу, тут сразу начали в его сторону колкости - "сдрыснул патриот сраный"
Но есть хорошие ники друзья, например магистр или маждеси ( они мне как один ) пояснили, у пана Вольтера волонтерские обширные дела - а вы просто гавкаете на диванах.
Так что...
Ух
   
Как там доки, продвигается дело?

конечно
все есть уже
завидуешь? или чего спрашиваешь?
может за границу надо сьездить?
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

У зелени есть чОткий план. Тут уже хрен что сделаешь :)) Ну нєхай воюют...посмотрим на результат.
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

конечно
все есть уже
завидуешь? или чего спрашиваешь?
может за границу надо сьездить?

Какая нафуй зависть?
Я думаю мне не составит труда выехать Изя.
А как ты думаешь вернуться? Через сколько
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Короче опять силу взял Ермак
так он, вроде, как был так и есть.
Бугай здоровый :D
   
Какая нафуй зависть?
Я думаю мне не составит труда выехать Изя.
А как ты думаешь вернуться? Через сколько

на время брони могу выезжать
6 месяцев
в начале июня выеду на неделю
   
во второй половине июня возможно до сентября поеду
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

гриби псилоцибінові штирять краще за травичку
головне підібрати індивідуально правильну дозу
знову ж, курити не всім до смаку, а грибочки ще й смакують
а є в кексиках? машрум паї)) кексики з травою приємніші за папіроси.
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

во второй половине июня возможно до сентября поеду

Все лето? А ты не окуел?!
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

а є в кексиках? машрум паї)) кексики з травою приємніші за папіроси.
так, погоджуюсь, є травичка і в кексиках
здається, є варіант в напоях, це для гурманів очевидно
   
Все лето? А ты не окуел?!

я сказал что возможно)
и не на все а на 2 месяца))
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

я сказал что возможно)
и не на все а на 2 месяца))

Ты нужен здесь!
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Вольтер прав.Как говорится персонажи оговтались и начали быковать. А какая была надежда в начале войны шо завхозы  свалили.Недели две не отсвечивали.Но не с нашим счастьем
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

К слову... кто там раньше писал бубочке спичи? Раньше он успевал подстроится по суфлер ( чай опыт есть), мог рожицу сделать драматичной, мог ручками эдак развести, девушки за 50 аж плакали! Нарид преисполнялося верой и надёжей...А теперь там Лещенко-железнодорожник заправляет с ермаками, суфлер по вечерам бубочке пускают как то ускоренно, бубочка не к месту восклицает, ручками разводить не поспеваеть, машет ими без толку-даже небритость не помогает-надо ж с ентим что-то делать, мы то мирились, ну пусть пока поработает говорящей головой, а теперь и голова не к месту и брякнет опять то один, то другой зашквар,

 Короче опять силу взял Ермак и все идет прахом! А нам еще надоть как-то ослобонять страну. верните нам нашего Президента! Почти два месяца любо-дорого было посмотреть! Я шо? не прав?!!! :weep:
+=========================================+
Ти з собою шмурдяк привіз чи місцевим бавишся?
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Вольфганг расплодился спичами, предположу, что грамм 150 нормандского кальвадоса навернул в Голлашке!
Легалайз, пан Турч! Купує 5 грам на тиждень і дує!
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Легалайз, пан Турч! Купує 5 грам на тиждень і дує!

Вольфганг вроде больше по бухлу, пан Фома
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Вольфганг вроде больше по бухлу, пан Фома
Там дорого. І дози малі. Пивас наливають у 0,25-0,33 і це 5-7 ойро :laugh:  Потріарху щоб нажертись треба 100 євро!
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Там дорого. І дози малі. Пивас наливають у 0,25-0,33 і це 5-7 ойро :laugh:  Потріарху щоб нажертись треба 100 євро!

Нінада завідовать! )
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

верните нам нашего Президента! Почти два месяца любо-дорого было посмотреть! Я шо? не прав?!!! :weep:
тут у нас і не тільки у нас порівнюють Зе з Черчиллем.
Читаємо, що робив англієць
"У 1930-х роках, не маючи державної посади, став рупором тих, хто закликав до переозброєння Великої Британії, аби протистояти дедалі відчутнішій загрозі з боку нацистської Німеччини. "
наведеш приклад, де Зе закликав до переозброєння ЗСУ і до підготовки до протистояння параші?
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

що робити? відповідь проста, як двері - думати, де ставити хрестик, коли ти в кабіні для голосування.
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Нінада завідовать! )
Нам так не жити ніколи! Доречі, мене у перші пару годин в Голландії прийняли мусора  :rotate:
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Нам так не жити ніколи! Доречі, мене у перші пару годин в Голландії прийняли мусора  :rotate:

Чому ?  :gigi:
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Чому ?
Шукали щось, мудаки

   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Шукали щось, мудаки

Показати зображення...
так там же ж смалять відкрито.
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Вольтер прав.Как говорится персонажи оговтались и начали быковать. А какая была надежда в начале войны шо завхозы  свалили.Недели две не отсвечивали.Но не с нашим счастьем
Ага. Бачили, який вчора Петро сидів у ВР під час виступу Зе з вітаннями на адресу Президента Польщі? Погляд з-під лоба, смурний...А ПРдон Гєрасімов взагалі на місці всидіти не міг..
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

Ага. Бачили, який вчора Петро сидів у ВР під час виступу Зе з вітаннями на адресу Президента Польщі? Погляд з-під лоба, смурний...А ПРдон Гєрасімов взагалі на місці всидіти не міг..
как это все взаимосвязано?
   
Re: Надо ж что-то делать, чуваки і чувихи!

как это все взаимосвязано?
безпосередньо
ви кого мали на увазі ? хто оговтався і взявся бикувати?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія