Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вселенная может быть круглой и замкнутой

Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Ні. Швидкість світла принаймні у релятивістських теоріях стала.

А до чого тут релятивістські теоріі, якщо вони не відповідають реальності.
Я ж вам всім тут вже кілька років пояснюю, що наука підганяє костилями
у вигляді сталих природні процеси під власні теоріі.
Швидкість світла можна прискорити за вигадану сталу навіть на кухонному
столі, я вже не кажу про уповільнити. І робиться це всього лише електричним
полем певної частоти. Гравітація долається так само, а ви мені про теоріі.
До біса теоріі, коли практика каже що "все не так рєбята".
   
А до чого тут релятивістські теоріі, якщо вони не відповідають реальності.
Я ж вам всім тут вже кілька років пояснюю, що наука підганяє костилями
у вигляді сталих природні процеси під власні теоріі.
Швидкість світла можна прискорити за вигадану сталу навіть на кухонному
столі, я вже не кажу про уповільнити. І робиться це всього лише електричним
полем певної частоти. Гравітація долається так само, а ви мені про теоріі.
До біса теоріі, коли практика каже що "все не так рєбята".

ты эт, главное прокол в иное измерение не сделай..
нам еще только The Mist от пана Кинга не хватало  B-) 
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Та вона у вас на кухні змінюється у рази. І то не теорії, а факти. Швидкість світла у склі яка? Отож.


А так, вибачаюсь, не те зрозумів. Чомусь подумав вночі, що то про теоретичну швидкість світла
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

ты эт, главное прокол в иное измерение не сделай..
нам еще только The Mist от пана Кинга не хватало  B-) 

Я поки ще не самовбивця, хоч і телепортувати предмет в невідомому напрямку
без можливості повернення не є проблемою.
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

А до чого тут релятивістські теоріі, якщо вони не відповідають реальності.
Я ж вам всім тут вже кілька років пояснюю, що наука підганяє костилями
у вигляді сталих природні процеси під власні теоріі.
Швидкість світла можна прискорити за вигадану сталу навіть на кухонному
столі, я вже не кажу про уповільнити. І робиться це всього лише електричним
полем певної частоти. Гравітація долається так само, а ви мені про теоріі.
До біса теоріі, коли практика каже що "все не так рєбята".
Ну у Вас,по-моєму, максималістський підхід.

Що теорії - це "мапи", а "мапи - це не місцевість" © це так.
Але є мапи, які вірні (як мапи), бо по них можна дійти туди, куди Ви хочете на практиці і для рівня абстракції, який обраний, вони відповідні (але не тотожні) місцевості, а є мапи, які не годяться, бо показують щось не те і Ви заблукаєте по ним.
Тому Ви не можете стверджувати, що "мапи" - теорії - взагалі не годяться. Це інструменти. Ви ж не кажете, що маленький молоток не годиться, бо ним великі гвіздки важко забивати - і навпаки.

Останнє редагування: 9 листопада 2019 12:18:28 від MartinFierro
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

гугліть про частковий випадок
Тобто, Ви щось там вигадали, щоб причепитися та створити срач, у гуглі щось десь знайшли, але про суть поняття не мали.
Типічно.
ОК, питаннь більше нема, вільні.
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Ну у Вас,по-моєму, максималістський підхід.

Що теорії - це "мапи", а "мари - це не місцевість" © це так.
Але є мапи, які вірні (як мапи), бо по них можна дійти туди, куди Ви хочете на практиці і для рівня абстракції, який обраний, вони відповідні (але не тотожні) місцевості, а є мапи, які не годяться, бо показують щось не те і Ви заблукаєте по ним.
Тому Ви не можете стверджувати, що "мапи" - теорії - взагалі не годяться. Це інструменти. Ви ж не кажете, що маленький молоток, не годиться, бо ним великі гвіздки важко забивати - і навпаки.

Давайте без загальних слів спробуємо.
Йшлось про цілком конкретну теорію, яка гальмує розвиток суспільства.
Відкинути її і гравітація подолана. Чи ви проти і вам мапи головніші за
ваш безперешкодний вихід з точки А і прибуття в точку Б?
Рядом лежить великий молоток, але лежить він під опломбованим склом.
Сталась пожежа і з*ясувалось, що малим молотком вам двері не вибити.
Невже вас зупинить опломбоване якимось шишкомотом скло?
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

А так, вибачаюсь, не те зрозумів. Чомусь подумав вночі, що то про теоретичну швидкість світла
не звертайте уваги. То ж Барс. Єнергія з етеру, телепортациї, швидкисть світла на замовлення, більша трохи дорожча, кротові нори з кухні на звалище, в нього все є. Декларує, та нікому не показує. Бо, каже, жити хоче. А навіщо брехуну підтвердження? Вони не потрібні.
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

ви з чімось плутаєте. Не може принципово всесвіт, що їснуе 14 млрд рокив оглядатися на 45.
Ну тут вже ніби розбирали, беггі, це питання.
45 млрд, бо у ряді моделей інфляції всесвіту  враховується те, що всесвіт мав різну щільність навпротязі свого існування від Біг Бангу.
Тобто, світло "мандрувало" 14 млрд років, але об'єкти, від яких воно мандрувало, рознесло вже від нас на 45 млрд світових років. Тобто, по цим моделям, якщо чекати зараз на світло з тих крайніх точок, я яких надійшло світло сьогодні, то вже прийдеться чекати 45 млрд років, а не 14.

Останнє редагування: 9 листопада 2019 12:41:17 від MartinFierro
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Давайте без загальних слів спробуємо.
Йшлось про цілком конкретну теорію, яка гальмує розвиток суспільства.
Відкинути її і гравітація подолана. Чи ви проти і вам мапи головніші за
ваш безперешкодний вихід з точки А і прибуття в точку Б?
Рядом лежить великий молоток, але лежить він під опломбованим склом.
Сталась пожежа і з*ясувалось, що малим молотком вам двері не вибити.
Невже вас зупинить опломбоване якимось шишкомотом скло?
Так відкидайте. Розробляєте свою теорію фальшовану, перевіряємо її теоретично, практикою і експериментами і вуаля - Ви черговий ейнштейн.
У Вас треба відмовитися взагалі від "мап" - тоді це не тільки гальмуватиме, так взагалі нікуди не дійдемо.
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Ну тут вже ніби розбирали, беггі, це питання.
45 млрд, бо у ряді моделей інфляції всесвіту  враховується те, що всесвіт мав різну щільність навпротязі свого існування від Біг Бангу.
Тобто, світло "мандрувало" 14 млрд років, але об'єкти, від яких воно мандрувало, рознесло вже від нас на 45 млрд світових років. Тобто, по цим моделям, якщо чекати зараз на світло з тих крайніх точок, я яких надійшло світло сьогодні, то вже прийдеться чекати 45 млрд років, а не 14.
ні, Мартіне, не вийде пограти в наперстки. Існування світу час, саме розрахований від найдальшого, що бачимо. Бачимо щось за 14 млрд св. р. - всесвіту трохи більше за 14 млрд років. Все. Про яки 45 ви щось кажете? Там сидить панбог, чи правда, що його борода сива?
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Тобто, Ви щось там вигадали, щоб причепитися та створити срач, у гуглі щось десь знайшли, але про суть поняття не мали.
Типічно.
ОК, питаннь більше нема, вільні.
ви написали бздуру і вперто за це чіпляєтесь, заперечуючи наукові факти
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

ні, Мартіне, не вийде пограти в наперстки. Існування світу час, саме розрахований від найдальшого, що бачимо. Бачимо щось за 14 млрд св. р. - всесвіту трохи більше за 14 млрд років. Все. Про яки 45 ви щось кажете? Там сидить панбог, чи правда, що його борода сива?

Ну дивіться:

GN-z11 — галактика в созвездии Большой Медведицы (экваториальные координаты: 12ч 36м 25,46с 62° 14′ 31,40″). Имеет красное смещение z = 11,1, свет шёл от галактики 13,4 миллиарда лет, то есть он был испущен спустя 400 миллионов лет после Большого взрыва. Вследствие расширения Вселенной, сопутствующее расстояние до галактики GN-z11 составляет около 32 миллиардов световых лет.
По состоянию на 3 марта 2016 года GN-z11 является самым удалённым из известных объектов во Вселенной


   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Дуже спірний висновок. Час в космосі, та і не тільки в космосі, це міра кількості рухомої речовини.
Пісчаний годинник наявно показує фізичний зміст часу.
час придумали люди, щоб пояснити якісь процеси, а для частинок і галактик час не має сенсу, є енергія і напрямок, все, відмотати назад чи вперед неможливо
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

ви написали бздуру і вперто за це чіпляєтесь, заперечуючи наукові факти
Ви пукнули у калюжу, засцявши навіть обгрунтувати, чи аргументувати якось свій пук.
Відповідь у тому ж дусі. З нулем аргументації, хоч і вірне спостереження.
І? Що далі, навіщо Ви взагалі байти марнуєте?
Якщо Ви щось заперечуєте, то підійміть дупу і обгрунтуйте це. Якщо Ви таким чином хочете мені сподобатися, типу як істерична дівка, яка нінікає, то це погана тактика навіть для жіночної статі зі мною.
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Ви пукнули у калюжу, засцявши навіть обгрунтувати, чи аргументувати якось свій пук.
Відповідь у тому ж дусі. З нулем аргументації, хоч і вірне спостереження.
І? Що далі, навіщо Ви взагалі байти марнуєте?
Якщо Ви щось заперечуєте, то підійміть дупу і обгрунтуйте це. Якщо Ви таким чином хочете мені сподобатися, типу як істерична дівка, яка нінікає, то це погана тактика навіть для жіночної статі зі мною.
обґрунтувати, що теорія відносності узагальнює класичну механіку?! Вам бігом до школи!
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Ольгерд, ты сам нарвался  B-) теперь выгребай

1. ты всерьез считаешь, шо с нашими средствами наблюдения мы можем РЕАЛЬНО видеть картину в РЕАЛЬНОМ времени на расстоянии хотя бы пары парсек?  :gigi:
нет? ты в курсе, шо те события в астрофизике, которые мы фиксируем, произошли ДАВНО?
2. надеюсь, ты в курсе, шо волны распространяются С РАЗНОЙ скоростью в РАЗНЫХ средах? почему ты отказываешься допускать, шо существует среда, в которой скорость света будет совсем не та, к которой мы привыкли?  и еще - твоя трактовка подходит только в одном случае - если наша галактика/планетарная система находится в ЦЕНТРЕ. а это, боюсь, не так.
3. никто ТОЛКОМ не знает, ШО из себя представляет т.н. край Вселенной. даже гипотез толковых и то нет.
"ты сам нарвался" - так було задумано  :laugh:
1. Всієї картини ми не бачимо, але і вестись на якісь дивні теорії я не збираюсь. Про ДАВНО звісно в курсі, але за декілька мільярдів років навряд чи в Космосі щось зміниться принципово))
2. Ну і яке різне середовище може бути у відкритому Космосі?
3. Чим моя гіпотеза не толкова?)))
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

ви на поверхні кульки, яку надувають. Для будь якої точки кульки е діаметрально протилежна точка.
але центр маси в кульки таки є
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Уявіть собі, що Ви на поверхні надувної кульки і у точці А.

Показати зображення...Показати зображення...
По цьому малюнку "центру" для Вас не існує. Я і не існує для інших, у точці Б, наприклад. Ну так от, всесвіт це ніби як ця кулька (а може й не кулька, а площина, чи відкрита у безкінечність фігура). Тільки у чотирьох вимірах, а не у трьох.
нічого не зрозумів  :laugh: 
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

ну ведь все уже жевано-пережевано 100 раз: галактики разлетаются совершенно одинаково относительно любой взятой наугад точки вселенной
А це означає, що ми можемо побачити і оцінити лише мікроскопічну частинку Всесвіту. Але, проста задачка, беремо декілька найближчих Галактик і визначаємо куди вони рухаються відносно нашої Галактики. Надіюсь хоч таке елементарне астрологи вже можуть порахувати  :laugh:
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

А це означає, що ми можемо побачити і оцінити лише мікроскопічну частинку Всесвіту. Але, проста задачка, беремо декілька найближчих Галактик і визначаємо куди вони рухаються відносно нашої Галактики. Надіюсь хоч таке елементарне астрологи вже можуть порахувати  :laugh:
я наводив приклад Андромеди. Вона не віддаляється, її червоне зміщення −0,001, воно не червоне, а фіолетове, тобто вона наближається. Як рахувати?

Останнє редагування: 9 листопада 2019 13:48:23 від costashu
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Це все хвігня!
Авторитетно заявляю, що Всєлєнная це я! Мої нирки-пєчєнь і прочіє кішечніки- то є галактики! Разні молєкули в тих органах- то є якісь сузірья! разні атоми- то є планети, а всяка мєлочь, шо ще мєльчє-  то є насєлєніє тих планєт!
От так!
МДХО!
І Великі вибухи регулярно :)
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Ну дивіться:

GN-z11 — галактика в созвездии Большой Медведицы (экваториальные координаты: 12ч 36м 25,46с 62° 14′ 31,40″). Имеет красное смещение z = 11,1, свет шёл от галактики 13,4 миллиарда лет, то есть он был испущен спустя 400 миллионов лет после Большого взрыва. Вследствие расширения Вселенной, сопутствующее расстояние до галактики GN-z11 составляет около 32 миллиардов световых лет.
По состоянию на 3 марта 2016 года GN-z11 является самым удалённым из известных объектов во Вселенной

розрахунки, або хочь посилання надасте? Друже мій, немае нічого більш віддаленого,ніж світло може пройти. Радіохвилі, то теж світло, насправді. Сунецця потроху до нас феліс навідат, ви в Україні його святкувати будете, чи ці в чарівних латіносів?
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

обґрунтувати, що теорія відносності узагальнює класичну механіку?! Вам бігом до школи!
Так школярик, Вам було задане питання. Яка швидкість гравітації у теорії Ньютона.
Ви за звичкою щось бзднули у калюжу, надули шічки і мовчите, як партизан. Попутно зливши початкове питання про "силу" гравітації у теорії Ейнштейна.
З цього робимо висновок, що Ви щось десь може прочитали у гуглі, зрозуміли щось своє (це у кращому випадку), а власної думки з цього приводу у Вас нема і Ви навіть не розумієте, що Ви заперечуєте.
Булькайте далі, що з Вас взяти ще, крім белькотіння не по темі?

Останнє редагування: 9 листопада 2019 17:06:58 від MartinFierro
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Так школярик, Вам було задане питання. Яка швидкість гравітації у теорії Ньютона.
Ви за звичкою щось бзднули у калюжу, надули шічки і мовчите, як партизан.
З цього робимо висновок, що Ви щось десь може прочитали у гуглі, зрозуміли щось своє (це у кращому випадку), а власної думки з цього приводу у Вас нема і Ви навіть не розумієте, що Ви заперечуєте.
Булькайте далі, що з Вас взяти ще, крім белькотіння не по темі?
невіглас, гугліть про частковий випадок
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Все, що їснує, все пішло з кульки 10 в мінус 33, здаеться, в діаметрі, та розширювалося із швидкістю світла.  Енергії валом! Достабіса! Сонце наше,то не перша зірка, до того була велика та синя, швідко вигоріла, ми з вами - гівно попередньої зірки. Сонечко наше теж. А також, все іньше.
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Косташу, що там з теплокровними рибами?  Вистачить в вас духу зізнатися, що були неправі, чи ще малюнок риби оприлюднете?
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

розрахунки, або хочь посилання надасте? Друже мій, немае нічого більш віддаленого,ніж світло може пройти. Радіохвилі, то теж світло, насправді. Сунецця потроху до нас феліс навідат, ви в Україні його святкувати будете, чи ці в чарівних латіносів?
Розрахунки треба шукати у тих, хто їх робив.
Але мені не здається дивною ідея, що вік всесвіту 14 млрд років, а спостерігаємий всесвіт знаходиться далі. Врешті-решт Вас ж не дивує, що якщо локомотив, який їде від Вас, який дав гудок, буде знаходитися далі від точки гудка, коли Ви почуєте врешті-решт той гудок, ні?

Різдво звичайно, в Аргентині. Спека, літо, бассейн, швидш за все. Хоч може і у Бразилію мотанусь.
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Косташу, що там з теплокровними рибами?  Вистачить в вас духу зізнатися, що були неправі, чи ще малюнок риби оприлюднете?
ти мене з кимось плутаєш
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

гугліть про частковий випадок
:gigi:
Ви ще ляпніть, що біблію читай, мовляв.
Тобто самі обгрунтувати і пояснити не здатні, значить, школярику.
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

:gigi:
Ви ще ляпніть, що біблію читай, мовляв.
Тобто самі обгрунтувати і пояснити не здатні, значить, школярику.
я повинен тобі, невігласу, обґрунтовувати наукові факти?! Гугли і переконайся сам
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

я повинен обґрунтовувати наукові факти?!
Це не факт науковий, як і не науковий факт, що Ейнштейн використовував поняття сили для пояснення гравітації. Перше може бути точкою зору максимум, а друге просто не факт
Але так як Ви це не можете обгрунтувати, то це Ваш особистий пук у калюжу.

Ви не повинні звиздаболити.
Тобто ляпати голі заперечення не маючи здатності їх обгрунтувати, що підтвердити обгрунтуваннями інших.
Якщо Ви не впертий тупуватий віслюк, звичайно.
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

я вже задав запитання:
Якщо Всесвіт ?!
Що обговорюється ? не розумію ,

ЧЕСНО
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Це не факт науковий, як і не науковий факт, що Ейнштейн використовував поняття сили для пояснення гравітації. Перше може бути точкою зору максимум, а друге просто не факт
Але так як Ви це не можете обгрунтувати, то це Ваш особистий пук у калюжу.

Ви не повинні звиздаболити.
Тобто ляпати голі заперечення не маючи здатності їх обгрунтувати, що підтвердити обгрунтуваннями інших.
Якщо Ви не впертий тупуватий віслюк, звичайно.
слухай, невіглас, мене зовсім не цікавлять твої власні невігласні думки - про Ньютона, сферичний трикутник чи розмір всесвіту. Є науковий факт. Ти можеш заперечувати його і залишатись невігласом. Факту це не відміняє. Гугл тобі в руки. Чи залишайся впертим невігласом, твій вибір

Останнє редагування: 9 листопада 2019 17:45:35 від costashu
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

я вже задав запитання:
Якщо Всесвіт ?!
Що обговорюється ? не розумію ,

ЧЕСНО
геометрію всесвіту
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

ти мене з кимось плутаєш
дійсно. То твій ельф в іншої темі.
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Розрахунки треба шукати у тих, хто їх робив.
Але мені не здається дивною ідея, що вік всесвіту 14 млрд років, а спостерігаємий всесвіт знаходиться далі. Врешті-решт Вас ж не дивує, що якщо локомотив, який їде від Вас, який дав гудок, буде знаходитися далі від точки гудка, коли Ви почуєте врешті-решт той гудок, ні?

Різдво звичайно, в Аргентині. Спека, літо, бассейн, швидш за все. Хоч може і у Бразилію мотанусь.
14, значить 14. За межами 14 всесвіту не існує. Все.
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Мартін. Посилання на спостереження всесвіту понад 14, надайте, повз.
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Все, що їснує, все пішло з кульки 10 в мінус 33, здаеться, в діаметрі, та розширювалося із швидкістю світла..

Блін. Ну не розширювався на початковій стадії всесвіт зі щвидкістю світла. Він розширювався з набагато більшою швидкістю. І це абсолютно не порушувало жодних законів. По суті обмеження швидкості світла насправді є обмеженням швидкості передачі інформації. Якщо інформація не передається то і порушення закону нема.
А тепер як заажди аналогія про швидкість розширення всесвіту. Уяаіть собі резинку .  По резинці  біжить мураха. Зі сталою максимальною швидкістю. Але ви тягнете за кінці  розтягуючи резинку в рази швидше ніж біжить та мураха.  Швидкість мурахи не зміниться як чепиряла зі всіх сил так і чепиряє. Але фіг вона колись добіжить до кінця якщо ви не припините розтягувати резинку. А тепер уявіть на такій резинці багато мурах.
Так от мураха це швидкість світла а резинка це простір-час. А розтягування резинки це те що відбувалось з простором-часом на початкових етапах утворення всесвіту а може і зараз досі.

Останнє редагування: 9 листопада 2019 19:32:20 від maksmm
   
Re: Вселенная может быть круглой и замкнутой

Так от мураха це швидкість світла а резинка це простір-час
тобто швидкість розширення всесвіту вище швидкості світла?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія