Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закон про тимчасове використання російської мови в деяких регіонах

Це ж було вже (с, Кучма)

П.с. в АРК і лугандоні живуть люди (80%)  що вивчали українську мову в школі
   
як регіональна мова але це обовязково має бути тимчасово

Ти розумієш, що це знов підгрунтя для розподілу громадян України? Якесь штучне виділення регіонів з "особливими потребами", мовних інвалідів так би мовити.
Фактично це значить підписати вирок під власною неспроможністю держави.
Що ти таке взагалі пропонуєш???
Ти хоч трошки подумав, перед тим як написати?
   
Це ж було вже (с, Кучма)

П.с. в АРК і лугандоні живуть люди (80%)  що вивчали українську мову в школі
Але періоду окупації не було і тепер їм там промили мізки - пропонуєш виселити всіх?  :facepalm:
   
Ти розумієш, що це знов підгрунтя для розподілу громадян України? Якесь штучне виділення регіонів з "особливими потребами", мовних інвалідів так би мовити.
Фактично це значить підписати вирок під власною неспроможністю держави.
Що ти таке взагалі пропонуєш???
Ти хоч трошки подумав, перед тим як написати?

Чувак явна вата і провокатор.
   
Ти розумієш, що це знов підгрунтя для розподілу громадян України? Якесь штучне виділення регіонів з "особливими потребами", мовних інвалідів так би мовити.
Фактично це значить підписати вирок під власною неспроможністю держави.
Що ти таке взагалі пропонуєш???
Ти хоч трошки подумав, перед тим як написати?
Так я подумав - це лише пропозиція бо інакше потрібно буде всіх звідти виселити - а це мільйони людей....
   
Чувак явна вата і провокатор.
Можливо я провокатор бо тема дуже серйозна але не вата
   
Але періоду окупації не було і тепер їм там промили мізки - пропонуєш виселити всіх?  :facepalm:

Пропонуєш їм в сраку ше заглядати?

Іди нахєр з своїми кацапськими пропозиціями.
   
Звичайно, не для пропаганди (вона нікого не хвилює), але для полегшення інтеграції людей після 9 років тотальної русифікації можна було б щось таке обговорювати. Там вже закінчили 9 клас діти, які пішли у школу у 2014. Знаю, ще декілька років тому були абітурієнти з окупованих територій, які вступали в українські вузи і мали проблеми з мовою

Так само як у мовному законі були передбачені терміни - на українізацію ЗМІ стільки років, на українізацію сфери обслуговування стільки років і т.д.

Але у сучасній політичній ситуації, після такої кількості загиблих, суспільство не сприйме подібні поступки, як ця тема ще раз доводить
   
Треба вже зараз всебічно підтримати з мешканців ТОТ, створити онлайн платформу для вивчення української, нехай починають готуватися прямо зараз, адже закони України розповсюдять свою дію на цих територіях одразу після звільнення. Всі носії узькоязичних чєлюстєй мають час завершити свої справи і вирушити до російських єбєнєй
   
ТС має отримати довічний бан як московитський агент.
 Гілку знести нах.
 Доповідь за пропаганду наративів окупанта.
 До речі, проявиться і позиція модераторів.

 :dopovid:
Та баньте хоч довічно - тоді буду мати час на роботу і не буду його тут тратити...  :facepalm:
   
Але періоду окупації не було і тепер їм там промили мізки - пропонуєш виселити всіх?  :facepalm:

Пропоную тих хто не згодиться жити по законах України не трииати силою

Закони України передбачають використання мови  в визначених ( публічних ) сферах


   
довідка:
у нас уже був закон, який дозволяв використовувати російську мову в деяких регіонах.
Але його там трактували так, що такий закон дозволяє використовувати виключно російську, ігноруючи державну мову.
Тому пропозиція городка - це вдруге граблями по лобі.
   
Можливо я провокатор бо тема дуже серйозна але не вата

Для кого серйозна?? Для колобків з сєпарньою?
Нафуй за порєбрік!
   
Звичайно, не для пропаганди (вона нікого не хвилює), але для полегшення інтеграції людей після 9 років тотальної русифікації можна було б щось таке обговорювати. Там вже закінчили 9 клас діти, які пішли у школу у 2014. Знаю, ще декілька років тому були абітурієнти з окупованих територій, які вступали в українські вузи і мали проблеми з мовою

Так само як у мовному законі були передбачені терміни - на українізацію ЗМІ стільки років, на українізацію сфери обслуговування стільки років і т.д.

Але у сучасній політичній ситуації, після такої кількості загиблих, суспільство не сприйме подібні поступки, як ця тема ще раз доводить
Добре що хоч хтось тут зрозумів про що я...
   
Думаю що такий закон дуже сильно підірвав би рашистську пропаганду і дозволив би швидко інтегрувати окуповані території.
Закон був би обмежений в часі на 10-20 років і в ньому було би закладена можливість вивчення української мови.
Після цього закон припиняє свою дію і якщо хто не захотів вчитися допобачення.
іди нахуй, підкацапник
   
Закон про тимчасове використання російської мови в деяких регіонах

Панять і прастіть
   
довідка:
у нас уже був закон, який дозволяв використовувати російську мову в деяких регіонах.
Але його там трактували так, що такий закон дозволяє використовувати виключно російську, ігноруючи державну мову.
Тому пропозиція городка - це вдруге граблями по лобі.

Абсолютно вірно!!
   
Звичайно, не для пропаганди (вона нікого не хвилює), але для полегшення інтеграції людей після 9 років тотальної русифікації можна було б щось таке обговорювати. Там вже закінчили 9 клас діти, які пішли у школу у 2014. Знаю, ще декілька років тому були абітурієнти з окупованих територій, які вступали в українські вузи і мали проблеми з мовою

Так само як у мовному законі були передбачені терміни - на українізацію ЗМІ стільки років, на українізацію сфери обслуговування стільки років і т.д.

Але у сучасній політичній ситуації, після такої кількості загиблих, суспільство не сприйме подібні поступки, як ця тема ще раз доводить

Так треба робити просто безкоштовні мовні курси, всіляко підтримувати ре-асиміляцію. Бажаючих викладачів мови, волонтерів запевняю буде вдосталь.
Діти та підлітки вивчіть мову до середнього рівня за півроку легко.

А не йти на поводу у інвалідів із неправильною щелепою
   
Звичайно, не для пропаганди (вона нікого не хвилює), але для полегшення інтеграції людей після 9 років тотальної русифікації можна було б щось таке обговорювати. Там вже закінчили 9 клас діти, які пішли у школу у 2014. Знаю, ще декілька років тому були абітурієнти з окупованих територій, які вступали в українські вузи і мали проблеми з мовою

Так само як у мовному законі були передбачені терміни - на українізацію ЗМІ стільки років, на українізацію сфери обслуговування стільки років і т.д.

Але у сучасній політичній ситуації, після такої кількості загиблих, суспільство не сприйме подібні поступки, як ця тема ще раз доводить

От нахрена ці глупоти?? Чомусь всі біженці в німцях з рускоязичних регіонів вчать німецьку, аж гай шумить і навіть не пікнуть! Чого б це??
І з якого хрєна колобкам і сєпарам преференції, а не пораження в правах??
   
Так треба робити просто безкоштовні мовні курси, всіляко підтримувати ре-асиміляцію. Бажаючих викладачів мови, волонтерів запевняю буде вдосталь.
Діти та підлітки вивчіть мову до середнього рівня за півроку легко.

А не йти на поводу у інвалідів із неправильною щелепою

Поки що ми хочемо виграти війну лише силою і абсолютно програємо в контрпропаганді - ми не пропонуємо нічого для людей яким промили мізки....
   
Думаю що такий закон дуже сильно підірвав би рашистську пропаганду і дозволив би швидко інтегрувати окуповані території.
Закон був би обмежений в часі на 10-20 років і в ньому було би закладена можливість вивчення української мови.
Після цього закон припиняє свою дію і якщо хто не захотів вчитися допобачення.
Де вас дебілів беруть?
   
От нахрена ці глупоти?? Чомусь всі біженці в німцях з рускоязичних регіонів вчать німецьку, аж гай шумить і навіть не пікнуть! Чого б це??
І з якого хрєна колобкам і сєпарам преференції, а не пораження в правах??
ок - тимчасове використання мови і позбавлення права голосування
   
Кого взагалі цікавить думка дири і криму. У нас сотні тисяч людей (а може мільйони) без житла. Хай п***а в кацапію, а на їх місця знайдеться кого адекватного поселити. Тим більше, що по багатьом плаче стаття державна зрада з конфіскацією. Я з ними розмовляти більше не збираюсь. Услиш бамбас.  :facepalm:   :fuck:
   
І з якого хрєна колобкам і сєпарам преференції, а не пораження в правах??


не хотів у цій гівноїдській гілці писати, але лише ураження в правах вставить ваті мізки. Кожному кримчанєну в зуби паспорт не-громадянина, який не дає можливості займати державні посади та голосувати на виборах. На наступні 25 років у криму та на долбасі, шоби та вата вся виздихала. Влада призначається з Києва, ніяких виборних посад на місці. Якщо не-громадянин бажає отримати паспорт громадянина, то у будь-який час здає стандартний екзамен на громадянство України. Все дуже просто і зручно. І ніяких більше експериментів з двомовністю, за просування таких ідей взагалі треба садити як за державну зраду.

   
Де вас дебілів беруть?

розмножують брунькуванням на пабліках хароших рузьге. Вата або корисні ватні ідіоти потім розтягують кацапські мислевіруси в маси
   
Кого взагалі цікавить думка дири і криму. У нас сотні тисяч людей (а може мільйони) без житла. Хай п***а в кацапію, а на їх місця знайдеться кого адекватного поселити. Тим більше, що по багатьом плаче стаття державна зрада з конфіскацією. Я з ними розмовляти більше не збираюсь. Услиш бамбас.  :facepalm:   :fuck:
Я вже уявляю як штати вогоджуються на таке щось...  :facepalm:
   
не хотів у цій гівноїдській гілці писати, але лише ураження в правах вставить ваті мізки. Кожному кримчанєну в зуби паспорт не-громадянина, який не дає можливості займати державні посади та голосувати на виборах. На наступні 25 років у криму та на долбасі, шоби та вата вся виздихала. Влада призначається з Києва, ніяких виборних посад на місці. Якщо не-громадянин бажає отримати паспорт громадянина, то у будь-який час здає стандартний екзамен на громадянство України. Все дуже просто і зручно. І ніяких більше експериментів з двомовністю, за просування таких ідей взагалі треба садити як за державну зраду.

Дуже гарно якраз чергова цитата для пропаганди Сукабєєвої...  :facepalm:
   
Я розумію що зараз переважає думка - всіх виселити, нехай всі виздихають але ж потрібно воювати за людей яких ще можна реінтегрувати.
Інакше всі ці розмови про визволення Криму і ЛДНР це просто пшик і імітація. Ми програємо війну пропаганди повністю...
   
Дуже гарно якраз чергова цитата для пропаганди Сукабєєвої...  :facepalm:

Блін, ну кого цікавить скабєєва і решта кацапів??

Забаньте вже уїбана, хай не мучиться.
   

Ти розумієш, що це знов підгрунтя для розподілу громадян України? Якесь штучне виділення регіонів з "особливими потребами", мовних інвалідів так би мовити.
Фактично це значить підписати вирок під власною неспроможністю держави.
:-B
   
Я вже уявляю як штати вогоджуються на таке щось...  :facepalm:

Звідки тобі знати, що думають Штати.
   
не хотів у цій гівноїдській гілці писати, але лише ураження в правах вставить ваті мізки. Кожному кримчанєну в зуби паспорт не-громадянина, який не дає можливості займати державні посади та голосувати на виборах. На наступні 25 років у криму та на долбасі, шоби та вата вся виздихала. Влада призначається з Києва, ніяких виборних посад на місці. Якщо не-громадянин бажає отримати паспорт громадянина, то у будь-який час здає стандартний екзамен на громадянство України. Все дуже просто і зручно. І ніяких більше експериментів з двомовністю, за просування таких ідей взагалі треба садити як за державну зраду.

Не добавити, не забрати.

   
Блін, ну кого цікавить скабєєва і решта кацапів??

Кого цікавить спроможність мобілізувати всіх ворогів - дати їм привід для цього?  :facepalm:
   
Це проходили з 1992. Коли у Криму та півдні почалися зойки - та дайте старим людям дожити спокійно! Без вашої мови!
Зараз "доживають" їх онуки.
Воістину. (tu)
   
Дуже гарно якраз чергова цитата для пропаганди Сукабєєвої...  :facepalm:

та хоч всерися там, ватан
   
Кого цікавить спроможність мобілізувати всіх ворогів - дати їм привід для цього?  :facepalm:

Практика довела, що вату на 99% неможливо переконати
   
Отак потроху стає зрозумілішою суть людини, котра відкрила тему про треш, ад, і содомію у військкоматах.
Соупадєніє? ;)
   
В лугандоні до 14 року жило 4.5 млн людей

Зараз менше 2
Тобто ці хто лишився спокійно прийняли прихід кацапів
Інші виїхали

То ми будемо адаптувати закони заради тих хто лишився
І не зважати на тих хто виїхав
?

Між іншим в АРК зараз 30% населення заїхало з Росії
Під них також треба адаптація ?
   
Кого цікавить спроможність мобілізувати всіх ворогів - дати їм привід для цього?  :facepalm:
Їм вже ніякі приводи не допоможуть :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія