Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський скаржиться західним ЗМІ на Байдена і НАТО

Зеленський скаржиться західним ЗМІ на Байдена і НАТО

Президент Володимир Зеленський заявив, що його неприємно здивувало рішення американського лідера Джо Байдена не перешкоджати завершенню будівництва газопроводу "Північний потік 2".
Ця заява прозвучала в інтерв'ю, яке Зеленський дав американському виданню Axios 4 червня - в день, коли Володимир хуйло оголосив про закінчення укладання труб першої нитки трубопроводу, призначеного для постачання російського газу в Європу в обхід України.
Проте український лідер не виключає, що "Північний потік 2" так і не запрацює: перешкодити цьому, за словами Зеленського, може Джо Байден, який для цього повинен діяти в стилі знаменитого баскетболіста Майкла Джордана.
Бесіда з Axios, в якій Зеленський не приховував розчарування позицією Заходу щодо України, стала другим великим інтерв'ю українського президента західним ЗМІ за останній тиждень.
   
Схожі думки Зеленський також висловив в інтерв'ю німецькій Frankfurter Allgemeine Zeitung, опублікованому 1 червня.
ВВС відібрала найцікавіші цитати з цих матеріалів.
"Зеленський підвищує ставки". Що стоїть за візитом Блінкена і чи приїде Байден в Україну
Байден пообіцяв Зеленському не залишати Україну наодинці з агресивною Росією
"Чесно кажучи, ми були дуже здивовані"
Володимир Зеленський заявив, що дізнався про рішення адміністрації Джо Байдена не вводити санкції щодо компанії-оператора "Північного потоку 2" і її керівника Матіаса Варніга з преси, і це, на його думку, не є нормальним для відносин між стратегічними партнерами, якими, принаймні формально, є Україна і США.
"Північний потік 2" - це справжня зброя... в руках Російської Федерації, і не дуже зрозуміло і точно несподівано, що патрони для цієї зброї можуть бути надані такою великою державою як Сполучені Штати. Тому що вони - зразкова цивілізація, зразкова демократія в світі. Я завжди вважав, що Україна захищає ті ж принципи в Європі ", - заявив Зеленський.
Український президент заявив, що злість з приводу рішення США у нього вже пройшла, зараз його емоції з цього приводу швидше можна описати словом "розчарування".
Просування в будівництві "Північного потоку 2" не вперше викликає різкі коментарі офіційного Києва.
АВТОР ФОТО, GETTY IMAGES
В опублікованому минулого тижня інтерв'ю Frankfurter Allgemeine Zeitung Зеленський заявив, що "Північний потік 2", на його думку, "нічим не відрізняється від анексії Криму", оскільки дає Росії додаткові важелі впливу на Київ і Європу.
А 5 червня, вже після заяви Володимира хуйло про готовність першої нитки "Північного потоку 2", міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про реальну загрозу терактів на українській ділянці існуючого газопроводу - для того, щоб виправдати якнайшвидший запуск щойно побудованої труби.
"Ми очікуємо, що будуть провокації, спроби терактів на нашій ділянці газопроводу, і тоді скажуть: "Дивіться, ось бачите, ну що ми хочемо, ну ось вони, тому пускаємо через "Північний потік 2", - цитує Авакова видання "Ліга".
"Джордан в політиці"
Проте Зеленський сказав, що вірить в можливість зриву запуску "Потоку".
"Все зараз виключно в руках президента США, і я впевнений, що він це знає, і його команда це знає, вони це знають", - заявив він, продовживши свої роздуми несподіваним для інтерв'юерів логічним ланцюжком.
"Це нагадує мені, як колись грав Майкл Джордан", - сказав Зеленський, відсилаючи співрозмовників до фігури нині 58-річної зірки НБА, якого часто називають найкращим баскетболістом всіх часів.
"Джордан дуже часто заманював свого суперника, іноді демонструючи удавану слабкість або навіть ознаки хвороби. У нього було безліч секретних прийомів, що дозволяли приспати суперника і нав'язати йому свою тактику, вселяючи помилкове відчуття близької перемоги. А потім Джордан кардинально змінював свою гру і здобував перемогу в останній момент. Це було частиною його тактики. Тому я все-таки вірю, що Байден - це Джордан в політиці. Я думаю, що його останній триочковий ще не в кошику, і мені хотілося б вірити, що все це частина його тактики", - розповів Зеленський.
   
Стіна європейської цивілізації"
В інтерв'ю Axios Володимир Зеленський вже не вперше за останні місяці заявив, що вірить, що в майбутньому Україна стане членом НАТО. У бесіді з американськими журналістами він закликав умовний Захід до більш активних дій, спрямованих на зближення Києва з Альянсом.
Офіційно позиція НАТО, озвучена ще в 2008 році, полягає в тому, що рано чи пізно Україна стане членом Альянсу. Однак прозахідні політики України дорікають НАТО в тому, що за такими деклараціями не дотримуються практичні кроки, що інтегрують країну в цю організацію, зокрема, надання Києву плану дій щодо членства в НАТО.
АВТОР ФОТО, GETTY IMAGES
Регулярно звертається до цієї теми і сам Зеленський.
Взимку цього року в інтерв'ю американському каналу НВО Зеленський заявив, що першим питанням, яке він поставив би при особистій зустрічі Джо Байдену, було б: "Пане президенте, чому ми досі не в НАТО?"
Минулого тижня, зустрічаючись в Києві з делегацією американських сенаторів, Зеленський поскаржився, що відсутність сигналів щодо членства України в НАТО є чинником, що підсилює позиції Росії в Європі.
Однією з причин, що стримують євроатлантичну інтеграцію України, багато українських і західних експертів називають небажання членів НАТО залучатися до нинішнього українсько-російського конфлікту.
Сам Зеленський вважає таку позицію деяких членів Альянсу "політичним егоїзмом, здатним призвести до Третьої світової війни".
"Мені здається, це не зовсім справедливо - ми ж захищаємо, ми - стіна безпеки цієї філософії існування, європейської цивілізації, прав і свобод людини", - заявив Зеленський в інтерв'ю Frankfurter Allgemeine Zeitung, опублікованому минулого тижня.
Розмірковуючи на тему того, що зближення України з НАТО призведе до повноцінної війни з Росією через вкрай негативне ставлення Москви до такого розвитку подій, Зеленський сказав: "У нас вже є історична даність. У 2014 році - початок війни. Ми тоді не були в НАТО, у нас були прекрасні відносини з Росією, ніхто на Донбасі не хотів від'єднуватися від України, нікому нічого не заважало. Тому я згоден, що ймовірність ескалації існує, але мені здається, що це не є для Росії причиною починати або продовжувати військові дії".
В інтерв'ю виданню Axios президент ще раз закликав членів НАТО до більш активної позиції щодо Києва.
"Я думаю, якщо шлях в НАТО для нас відкритий, якщо вони дійсно хочуть бачити нас у своєму складі, то нам не потрібно дивитися в бінокль, в якесь далеке майбутнє і обговорювати це майбутнє. Проблема повинна бути вирішена негайно. Ми перебуваємо в небезпеці просто зараз, наша незалежність на шальках терезів просто зараз, і допомога нам потрібна просто зараз", - заявив він.

https://www.bbc.com/ukrainian/features-57386966
   
Пан минулий тиждень був в анабіозі?
   
Джордан:

   
Нова хуцпа від Бєні - ви нам всі винні

Замість того щоб працювати самим над переходом на стандарти НАТО і тп - знайшли винуватих ззовні  :facepalm:

До речі це їхня стратегічна лінія - яку гнуть усі від данілова до разумкова  :facepalm:

Коротко стратегію можна підсумувати так «Хто всрався? А то невістка»
   
В нашем деле главное найти крайнего
   
Ну а шо? На стандарти НАТО в харчуванні вже перейшли
Що їм ще треба???
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія