Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Конор vs Хабиб

Re: Конор vs Хабиб

Сподіваюсь до початку Формули 1 закінчать  О 8-10 почнеться Гран прі Японії

Хотелось бы
   
Re: Конор vs Хабиб

на 2+2 с запозданием показывают. На аллбоксинге уже фергюсон победил, а на 2+2 реклаба перед боем. нахрена писать, что прямая трансляция
   
Re: Конор vs Хабиб

на 2+2 с запозданием показывают. На аллбоксинге уже фергюсон победил, а на 2+2 реклаба перед боем. нахрена писать, что прямая трансляция

Так. З помітним відставанням від реального часу
   
Re: Конор vs Хабиб

Ірландець здався....
   
Re: Конор vs Хабиб

Все спасиба трансляция бкдит даступна через пару часов  :laugh:
   
Re: Конор vs Хабиб

жопорукие мля
   
Re: Конор vs Хабиб

Имеджевые потери канала их как то совсем не волнуют. Это одна из ячеек того говна что происходит в целом. Цуко это последний раз, когда ведусь на просмотр грандиозных спортивных событий на нашем ТВ. Была возможность смотреть на зарубежных, неее бля доверился.
   
Re: Конор vs Хабиб

ВТSport купа трансляцій була онлайн.
Чого ви мучились...
По бою.
Хабіб виграв без питань особливих. В своєму стилі. Як удав. Повільно та планомірно. Жертва лише розуміє що їй вже жопа.
Але те, що вчворив після перемоги - дебіл бля (с)
Чиста крута перемога. Але так її зіпсувати. Розумію, що МакГрегор та його команда накручували як могли, тож після перемогу запобіжники тупо згоріли та планка упала..
Але все ж таки це не бої без правил або в підворотні.
Тупоголовий таки.
   
Re: Конор vs Хабиб

дикун, як i всi кацапи, тiки ще й дурний  :facepalm1:
   
Re: Конор vs Хабиб

ВТSport купа трансляцій була онлайн.
Чого ви мучились...
По бою.
Хабіб виграв без питань особливих. В своєму стилі. Як удав. Повільно та планомірно. Жертва лише розуміє що їй вже жопа.
Але те, що вчворив після перемоги - дебіл бля (с)
Чиста крута перемога. Але так її зіпсувати. Розумію, що МакГрегор та його команда накручували як могли, тож після перемогу запобіжники тупо згоріли та планка упала..
Але все ж таки це не бої без правил або в підворотні.
Тупоголовий таки.
Що зробив після перемоги ? Напишіть хоч в двух словах хтось, не у всіх була змога подивитись.
   
Re: Конор vs Хабиб

Мда, хуииня полная была
   
Re: Конор vs Хабиб

Смотрю как Хэм становится 5ти кратным чемпионом
   
Re: Конор vs Хабиб

Що зробив після перемоги ? Напишіть хоч в двух словах хтось, не у всіх була змога подивитись.


сам стрибнув у залу i почав з кимось битись. зав'язалась масова бiйка поза рингом. потiм хтось його команди заскочiв у ринга та почав бити Коннора. охорона ледве приборкала. всi були в ахуi вiд такого дикунства. потiм його вивели iз зали не давши а нi поясу, а нi iнтрв'ю. ще й руки переможця не пiднiмали. чуваки геть зпутали шоу бiзнес з вiйною. вважаю бiй незарахують, а дикуна якшо не посадять то вiдправлять назад в гори, коран далi вивчать.  [M]
   
Re: Конор vs Хабиб

Суть нічістівци сотворяша із воінского іскуства ігріща і зрєліща...  B-)
Дємони оні !  :diablo: 
   
Re: Конор vs Хабиб

сам стрибнув у залу i почав з кимось битись. зав'язалась масова бiйка поза рингом. потiм хтось його команди заскочiв у ринга та почав бити Коннора. охорона ледве приборкала. всi були в ахуi вiд такого дикунства. потiм його вивели iз зали не давши а нi поясу, а нi iнтрв'ю. ще й руки переможця не пiднiмали. чуваки геть зпутали шоу бiзнес з вiйною. вважаю бiй незарахують, а дикуна якшо не посадять то вiдправлять назад в гори, коран далi вивчать.  [M]
За таке - дискваліфікація.
   
Re: Конор vs Хабиб

Що зробив після перемоги ? Напишіть хоч в двух словах хтось, не у всіх була змога подивитись.
Вискочив з октагону та почав бійку з тренером МакГрегора, також бійцем Ділоном Денісом. А хтось з команди Хабібу побіг на МакГрегора, поки той ще намагався відійти від задушливого. Дурь повна. Дебілізм
   
Re: Конор vs Хабиб

хто знає, чи на зарахують.
його таки оголосили переможцем, коли увели обох
в октагоні, коли Хабіб кричав "де мій пояс, дайте мені мій пояс", хтось з адміністрації сказав його, коли камера була поруч, було чути, що не може зараз цього зробити з приводу безпеки, бо натовп після його витівки занадто накручений.
отаке
   
Re: Конор vs Хабиб

хто знає, чи на зарахують.
його таки оголосили переможцем, коли увели обох
в октагоні, коли Хабіб кричав "де мій пояс, дайте мені мій пояс", хтось з адміністрації сказав його, коли камера була поруч, було чути, що не може зараз цього зробити з приводу безпеки, бо натовп після його витівки занадто накручений.
отаке


треба гнати його сцяними ганчiрками з UFC, а ще краще за грати.  :super:
   
Re: Конор vs Хабиб

треба гнати його сцяними ганчiрками з UFC, а ще краще за грати.  :super:
може й треба, але то вирішувати UFC
і тут таке підґрунтя створив Хабіб після бою для можливого реваншу.. купа грошей.
навряд чи. нажаль
   
Re: Конор vs Хабиб

"A lot of bad stuff and stuff that shouldn’t happen," he said. "I’m just disgusted. Three of Khabib's guys have been arrested. They are on their way to jail. There will charges filed against them I’m sure. These guys may never get a visa to get back in the country."
   
Re: Конор vs Хабиб

He (Dana White) also refused to give Nurmagomedov the lightweight belt after his chaotic win.
   
Re: Конор vs Хабиб

"A lot of bad stuff and stuff that shouldn’t happen," he said. "I’m just disgusted. Three of Khabib's guys have been arrested. They are on their way to jail. There will charges filed against them I’m sure. These guys may never get a visa to get back in the country."
ну і чудово. подивився повтор - дійсно як три шакали в октогон заскочили і кинулись на МакГрегора.
Хабіб та МакГрегор мають право товкти пику один одному. Про що і домовились. А решта- звичайна хуліганка. За грати не запруть, звичайно, хоча шкода, але в’їзд до країни шакалам тепер зась на 99%.
   
Re: Конор vs Хабиб

Не знаю законів штату, але якщо МакГрегор не буде заявляти на них, то відпустять. І таки думаю, що МакГрегор не буде так себе поводити.
Бо все і так всім видно та ясно про баранів з гір та шакалів.
   
Re: Конор vs Хабиб

ну і чудово. подивився повтор - дійсно як три шакали в октогон заскочили і кинулись на МакГрегора.
Хабіб та МакГрегор мають право товкти пику один одному. Про що і домовились. А решта- звичайна хуліганка. За грати не запруть, звичайно, хоча шкода, але в’їзд до країни шакалам тепер зась на 99%.

Трамп помилує. Напише в твітері-вєлікій бой, вєлікіє імоціі! 
   
Re: Конор vs Хабиб

   
Re: Конор vs Хабиб

https://twitter.com/view/status/1048819252554338304

Це просто "спорт" такий. :D  А те шо Хабіб натовк це лайно шо не фільтрує базар - то позитивно.
   
Re: Конор vs Хабиб

це ж не бокс
це шоу з елементами спорту
   
Re: Конор vs Хабиб

Це просто "спорт" такий. :D  А те шо Хабіб натовк це лайно шо не фільтрує базар - то позитивно.


лайном якраз виявився дикун з кацапстану куди вiн вiдпавится фiльтрувати базар мокшiв та ерзiв. дагестан рулiт!  :lol: 
   
Re: Конор vs Хабиб

Мда.Таки даги оказались круче всех.Что в принципе не удивительно в этом виде спорта.Будет обидно,если Хабиба лишат пояса или запретят выступать дальше,несмотря на то что я был за ирландца
   
Re: Конор vs Хабиб

лайном якраз виявився дикун з кацапстану куди вiн вiдпавится фiльтрувати базар мокшiв та ерзiв. дагестан рулiт!  :lol: 


Макгрегор реально перегнул с оскорблениями и выебонами перед боем.Понятно что это все шоу,а часть то постановка,но всему есть предел и если ты позволяешь себе лишнее,то будь готов за это получить п***а.А то получилось что макгрегор кроме шоу и срача ничего показать так и не смог
   
Re: Конор vs Хабиб

Кинг Конг жив!

   
Re: Конор vs Хабиб

Макгрегор реально перегнул с оскорблениями и выебонами перед боем.Понятно что это все шоу,а часть то постановка,но всему есть предел и если ты позволяешь себе лишнее,то будь готов за это получить п***а.А то получилось что макгрегор кроме шоу и срача ничего показать так и не смог


а чому вiн тодi пiдписував документи, погоджувався на цей бiй i на це шоу якшо такий ранiмий? тодi релiгiя не заважала, га? до того ж Макгрегор був де i вiн, у ринзi, але цей кацапський прихвостень чомусь стрибнув у залу. Макгрегор кажеш перегнув, то з якого бiса кидатись на всих пiдряд? де логiка? ви кацапи не тiлькi дикi, ви ще й дурнi. вас свиней тiки за поребрiком держати  :K     
   
Re: Конор vs Хабиб

"Постыдная и безобразная драка стала подлинным украшением поединка" :punish:
   
Re: Конор vs Хабиб

цей кацапський прихвостень чомусь стрибнув у залу. Макгрегор кажеш перегнув, то з якого бiса кидатись на всих пiдряд?

Стандарт поведінки у абреків.
   
Re: Конор vs Хабиб

а чому вiн тодi пiдписував документи, погоджувався на цей бiй i на це шоу якшо такий ранiмий? тодi релiгiя не заважала, га? до того ж Макгрегор був де i вiн, у ринзi, але цей кацапський прихвостень чомусь стрибнув у залу. Макгрегор кажеш перегнув, то з якого бiса кидатись на всих пiдряд? де логiка? ви кацапи не тiлькi дикi, ви ще й дурнi. вас свиней тiки за поребрiком держати  :K   

Макгрегор и на его автобус нападал со своими и отца оскорблял и дагестанской крысой называл И так далее.На улице этого клоуна за такое давно бы убили и правильно бы сделали.Повторяю:это все шоу и многие моменты срежиссированы,но всему есть предел и если ты решил повыебываться,то будь готов ответить за каждое слово.Дага просто спровоцировали и он поступил как мужик,готовый потерять все кроме чести,особенно после убедительной победы в ринге
   
Re: Конор vs Хабиб

Макгрегор реально перегнул с оскорблениями и выебонами перед боем.Понятно что это все шоу,а часть то постановка,но всему есть предел и если ты позволяешь себе лишнее,то будь готов за это получить п***а.А то получилось что макгрегор кроме шоу и срача ничего показать так и не смог

+100500 видимо он очень боялся дага. А вообще мне кажется у него уже есть проблемы с психикой, говорят там уже кокаинчик присутствует. Достаточно посмотреть на поведение ирландца на прессухах. Жаль.. очень мне нравился этот боец, а теперь совсем наоборот.
   
Re: Конор vs Хабиб

+100500 видимо он очень боялся дага. А вообще мне кажется у него уже есть проблемы с психикой, говорят там уже кокаинчик присутствует. Достаточно посмотреть на поведение ирландца на прессухах. Жаль.. очень мне нравился этот боец, а теперь совсем наоборот.

Точно такие же ощущения.Из топ бойца превратился в топ клоуна
   
Re: Конор vs Хабиб

Российский боец UFC Хабиб Нурмагомедов после победы над ирландцем Конором Макгрегором в Лас-Вегасе принес извинения за инцидент после боя.

– Я хочу извинится перед атлетической комиссией.

Это не моя лучшая сторона.
 Но мы сейчас говорим о том, что я покинул октагон и напал на кого-то.

Мы не говорим о том, что делал Макгрегор.
 
Он оскорблял меня, моего отца, религию.
Он напал на автобус, разбил его, ранил моих людей.

 СМИ немного изменили ММА.

И я хочу изменить этот вид спорта.
Я не хочу, чтобы соперники говорили про религию, про нацию, оскорбляли.
Есть вещи, о которых нельзя говорить.
 Этот вид спорта должен быть основан на уважении, а не на оскорблениях.

– Отец будет ругать меня за тот инцидент.
Извиняюсь перед ним за свое поведение.
Я очень благодарен всей Неваде, Лас-Вегасу и UFC за этот бой.

После боя мне позвонил президент России Владимир хуйло, поблагодарил за победу и сказал, что гордится мной.


Я неоспоримый чемпион UFC! – отметил россиянин на пресс-конференции.
   
Re: Конор vs Хабиб

Атлетическая комиссия штата Невада приостановила выплату гонорара в размере двух миллионов долларов Хабибу Нурмагомедову за бой с Конором Макгрегором. Такое решение принято в связи с тем, что после боя Нурмагомедов покинул клетку и набросился на спарринг-партнера Макгрегора.

Первоначально комиссия собиралась также задержать выплату гонорара — трех миллионов долларов — Макгрегору. Пересмотрев запись инцидента, ее руководитель не стал принимать такого решения.

Бой Хабиба Нурмагомедова с Конором Макгрегором за титул чемпиона UFC прошел 6 октября в Лас-Вегасе. Российский боец одержал победу в четвертом раунде. После боя полиция задержала трех членов команды Нурмагомедова, которые устроили драку с Макгрегором и членами его команды. Чемпионский пояс российскому бойцу не вручили.(С)
----------------
   
Re: Конор vs Хабиб

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія