Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

Блєать, на що перетворилася гілка  :facepalm1:

Я намагався викликати клоунів на Челенджь))
Клоуни вирішили що ця гілка про друге((

пс. Чи може я помиляюся?——
Гілка хоч і була з усілякими срачиками і до цього—— на таке лайно зійшла з появою тут клоуна——
З його тролінням ))
Ну і очікуванно отримує відповіді на всі поставлені питання))
Тож вибачайте ——ніхто не буде мовчки спостерігати за тим коли ось таке лайно пафосне троллить тут кого записав у "жертви"((
А "жертв" тут немає—— клоун тупо обісцявся би в реалі щось вякати подібне))
І здається вже і були в нього історіі з таким обсиканням))
Ця—— просто чергова.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


И о радиосвязи…. Это чудо ещё работает….:)

Ваааах...на лампах?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Тролл, ты требуешь сатисфакции от Бегемотовны?

Я великодушен, как Максимуc Децимус Меридиус! :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ваааах...на лампах?

Ага, старое немецкое качество! :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Кадра так розсипалася тобі в компліментах, що дописалася до того, що вже й заміж за тебе пішла б.
Шо, серйозно? ))
Прекратітя! Не к добру так много сміятися))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


И о радиосвязи…. Это чудо ещё работает….:)

Який чудовий!

А я, тоді молода дуринда, схожий, тільки, звісно, радянський, приблизно такого ж періоду, своїми руками віддуваючись та хекаючи, відтягла на мусорку, коли заходилися ремонт "по-модному" робити.  :facepalm:

тепер шкодую страшно.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

сережа ті тролиш?
пенсільванія - це колиска штатівської державності і демократії, якщо що.
oдин з найкращих державних універів в штатах UPENN це там.
на рахунок шінделя я не знаю як в штатах але тут деревяний шіндель це дороге задоволення. іще з нинішніми стрибнувшими цінами на дерево.

Декларация Независимости принята в Филадельфии. А так да, настоящая кедровая доска или обшивка - дорого… у нас ещё ванна кедровкой обшита. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Який чудовий!

А я, тоді молода дуринда, схожий, тільки, звісно, радянський, приблизно такого ж періоду, своїми руками віддуваючись та хекаючи, відтягла на мусорку, коли заходилися ремонт "по-модному" робити.  :facepalm:

тепер шкодую страшно.

Я себе старую отцовскую радиолу спецом оставил. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Який чудовий!

А я, тоді молода дуринда, схожий, тільки, звісно, радянський, приблизно такого ж періоду, своїми руками віддуваючись та хекаючи, відтягла на мусорку, коли заходилися ремонт "по-модному" робити.  :facepalm:

тепер шкодую страшно.

Я колись, по доброті душевній, віддав колекціонеру монету - 5 крайцерів Аустро-Угорських 1800 року
І він (собака) спокійно взяв
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Шо, серйозно? ))
Прекратітя! Не к добру так много сміятися))

Так, було десь  днями.

 Може, навіть у цій гілці чи в гілці про ту шикарну квартирку. Але потім вона все ж дописала, що зробила б це, якби не зустріла свого чоловіка.


   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Панове спорцмени . З задоволенням читаю вашу гілку. маю прохання до усіх дописувачів.
Оцініть як на вашу думку дідусь  на фото дрищ чи має  шанс ? Йому незабаром 50.
Бо читав я про нього у цій гілці шо це старіючий обісцяний алкоголік з психічними проблемами.
Я без вашої допомоги не можу дати оцінку.
Прошу дати своє резюме особливо дописувачів Хорвата Сергія Лао Джанні і Гансело і допомогти визначитись.
Щиру дякую за поміч .



Маса росте, все норм. Але ж я не по масі. Я люблю сушитись малою вагою або вагою свого тіла. Ти ж начебто і хотів масу, значить все норм
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Так, було десь  днями.

 Може, навіть у цій гілці чи в гілці про ту шикарну квартирку. Але потім вона все ж дописала, що зробила б це, якби не зустріла свого чоловіка.
)) От же ж шельмо.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Який чудовий!

А я, тоді молода дуринда, схожий, тільки, звісно, радянський, приблизно такого ж періоду, своїми руками віддуваючись та хекаючи, відтягла на мусорку, коли заходилися ремонт "по-модному" робити.  :facepalm:

тепер шкодую страшно.
У меня родители (мама )) )хотели выбросить приемник Октябрь 1957 года. Рабочий! Дед еще покупал
Лампы все ок! Часть конденсаторов поменяли и еше по мелочам.прикоьная штука. Слушать правда особо нечего))).но зеленая лампа настройки крутая вещь.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я себе старую отцовскую радиолу спецом оставил. :)

Ну, я до цього прийшла, коли вже не було чого залишати...

А взагалі раніше дуже полюбляла дивитися оті міні-серіали, де ловці антикваріату приїжджають у старі американські будини і просять показати горище або гараж, захаращені старими речами.

 І завжди находять якісь перлинки з антикваріату.

У нас таке майже неможливе, в будинках живе мізерний процент, а в квартирах, та ще й набитих людьми під зав'язку, було нема де зберігати старі речі. Та й війни катками прокотилися по сім'ям. Нечасто у когось є щось довоєнне, не кажу вже дореволюційне.



Останнє редагування: 17 червня 2021 21:56:53 від шуша
   
Re: Как выглядеть в 45 лет



У принцессы Эммы появился претендент на трон! :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Трололо, дуже красива ферма! Якось дивно було читати коли її обсирали тут деякі дописувачі. Вона дуже автентична, а розташування -- ну це просто пісец. Віковий парк, без сусідских вікон, річка, ще й поруч з Йорком наскільки я зрозумів. В мене тільки одне питання... чому ця місцевість настільки недооцінена в штатах? Віддаленість від НЙ так знижує ціну?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну, я до цього прийшла, коли вже не було чого залишати...

А взагалі раніше дуже полубляла дивитися оті міні-серіали, де ловці антикваріату приїжджають у старі американські будини і просять показати горище або гараж, захаращені старими речами.

 І завжди находять якісь перлинки з антикваріату.

У нас таке майже неможливе, в будинках живе мізерний процент, а в квартирах, та ще й набитих людьми під зав'язку, було нема де зберігати старі речі. Та й війни катками прокотилися по сім'ям. Нечасто у когось є щось довоєнне, не кажу вже дореволюційне.
У нас можно найти в професорских домах
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Трололо, дуже красива ферма! Якось дивно було читати коли її обсирали тут деякі дописувачі. Вона дуже автентична, а розташування -- ну це просто пісец. Віковий парк, без сусідских вікон, річка, ще й поруч з Йорком наскільки я зрозумів. В мене тільки одне питання... чому ця місцевість настільки недооцінена в штатах? Віддаленість від НЙ так знижує ціну?

 (tu)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

У меня родители (мама )) )хотели выбросить приемник Октябрь 1957 года. Рабочий! Дед еще покупал
Лампы все ок! Часть конденсаторов поменяли и еше по мелочам.прикоьная штука. Слушать правда особо нечего))).но зеленая лампа настройки крутая вещь.

На университетских радиостанциях обычно крутят старый довоенный джаз здесь. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


У принцессы Эммы появился претендент на трон! :)
Пан Трололо знизу над підлогою - то опалення?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


У принцессы Эммы появился претендент на трон! :)

Не вистачае там зверху  такого китайського опахала та стин  рожевинького колиру...
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я щнаю львовских))). Гена и его Як с бортовым UR-GENA)))
А наших сусідів по Бузовій знаєш? Пілотажників Чернова з Фаткуліним..)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Трололо, шум річки чути до будинку?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


У принцессы Эммы появился претендент на трон! :)

легендарне англійське Вольтерівське крісло - "з вухами!" Робилися такі "виступи" з тією метою, щоб протягом не продуло вуха, крім того, висока спинка тримала тепло від каміна і теж захищала від протягів, і також у кріслі  можна було прикимарити, спершись головою на ті вуха - ніде не буде протягу.

Ще таке крісло називали камінним. Старенький Вольтер практично жив у тому кріслі свої останні роки, таким воно було зручним. Потім крісла такої форми так і стали називати - Вольтерівськими.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Вольтер практично жив у тому кріслі свої останні роки,
Наш, Ксенолабівський?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Наш, Ксенолабівський?

В такому кріслі зручно буде всім.)))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Трололо, дуже красива ферма! Якось дивно було читати коли її обсирали тут деякі дописувачі. Вона дуже автентична, а розташування -- ну це просто пісец. Віковий парк, без сусідских вікон, річка, ще й поруч з Йорком наскільки я зрозумів. В мене тільки одне питання... чому ця місцевість настільки недооцінена в штатах? Віддаленість від НЙ так знижує ціну?

Спасибо. :)

От НЙ полтора часа. От Филадельфии час.

Из Филадельфии публика уже подбирается, но пока главная дорога узкая. Но от той дороги ещё 15 минут. Дорога вдоль Делавэра тоже узкая и не для всех.

 Нам повезло, хозяин переезжал и очень хотел продать. Его отец и брат имели строительную компанию и вложили хороший материал в последний ремонт, оптом брали. :) а так ничего дешевле $400К сейчас нет в округе. Но если на север от нас минут 10, то можно ещё что-то найти.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну шож друже Бронто, ти и тут просрав ... :weep:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Трололо, шум річки чути до будинку?

Да. И после дождей иногда рёв.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Пан Трололо знизу над підлогою - то опалення?

По периметру комнаты.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Не вистачае там зверху  такого китайського опахала та стин  рожевинького колиру...

Эмма не вынесет такой пощечины общественному вкусу, питбуль проснётся и трындец. Было три раза. Один раз чуть дога не загрызла. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

По периметру комнаты.
А шо всередині? Електрика?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А наших сусідів по Бузовій знаєш? Пілотажників Чернова з Фаткуліним..)
Да. Они на экстре летают (если я не ошибаюсь конечно)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Маса росте, все норм. Але ж я не по масі. Я люблю сушитись малою вагою або вагою свого тіла. Ти ж начебто і хотів масу, значить все норм

Якраз цю вагу триматиму і не збільшуватиму.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Конюх, а каналізація в твоїй конюшні є?
Чи так як в клоуна вигрібна яма і вонь?

 ;o
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Да. И после дождей иногда рёв.

Клас
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

В мене до вікна підлазить пальма, доведеться різати

   
Re: Как выглядеть в 45 лет



В нас є кому полежувать… :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А шо всередині? Електрика?

Котёл водогрейный на дизтопливе.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет



Этот агрегат обогревает дом в 200 квм. :)

Самому камину скоро будет 200 лет. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія