Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
28 липня 2021 21:01:11
Восени може ковідка покосить трохи їпанутих вірунів
Знай, накликаєш лихо на свою дурну голову.
2
27 липня 2021 15:41:54
вообще-то учитывая то, что  РПЦ есть филиал ФСБ можно через суд пробовать.
Прежде, чем «учесть», не худо потрудиться над предоставлением доказательств.
В тоталитарном государстве церковь есть частью государства. То есть подразделение государства-агрессора ведёт здесь подрывную работу.
Польша, Италия, Испания – тоталитарные государства?
3
27 липня 2021 15:31:58
Наталі жопомийка з Омська, ватна та гнилопородна.
Маю право росіян чморити.
Бабів чморити то дурня, їх треба їпати, щоб настало перевиховання.
В моєму селі  Юрко з армії повернувся й привіз гарнючу кацапку Люду.
За пару років вона вже щебетала українською так, шо Фаріонша й поруч не валялась.
А пізніше в кацапки Люди підросла донька, от тут мені й підфартило. :K
(tu)


Поважаю. У кожного свої задачі.
Як на мене, то просто блядство.
4
27 липня 2021 15:26:35
Глава Синодального информационно-просветительского отдела УПЦ Климент в эфире телеканала "Интер" заявил о том, крестный ход в Киеве посетило 350 тысяч верующих.

"Если в 2019 году в крестном ходе приняло участие около 300 тысяч человек, то в этом году их значительно больше", - заявил он, комментируя шествие православных в центре Киева.

Позже он уточнил, что пришли 350 тысяч человек.
Димец, ты ведь не маланец? Почему тебе не даёт покоя это число? :acute:
5
27 липня 2021 15:15:01
Объясните мне как вы себе видете запрет МП?В конституции и международном праве есть такое понятие как свобода вероисповедания.Плю с не забывайте какое количество у них прихожан.А там ведь такие фанатики,что как лемминги  будут бросаться со скалы.Их нужно крепить за разжигание,финансирование терроризма итд,но опять же это будут точечные меры.
вообще-то учитывая то, что  РПЦ есть филиал ФСБ можно через суд пробовать.
Прежде, чем «учесть», не худо потрудиться над предоставлением доказательств.
6
27 липня 2021 10:38:41
А й справді п’яна, бо неможливо повірити, що отаке недорікувате може писати статті для «Нью-Йорк таймс».
9
26 липня 2021 18:03:26
цей вигляд навіть штатівським привабливий
Хочете сказати, совковим емігрантам на Брайтон Біч? Можливо. Через ностальгію.
10
26 липня 2021 17:56:55
Якщо пропагувати «рускій мір», то потрібно подавати його в привабливій упаковці. В його творах він відображається як у дзеркалі і виглядає дуже огидним для сприйняття. Якщо це і справді хочете називати пропагандою, то це пропаганда з знаком «мінус», тобто спрямована на те, щоб викликати антипатію.

Тому на питання, поставлене ТС, даю заперечливу відповідь.
11
26 липня 2021 17:16:54
Зачем предпосылаете обсуждению лживый заголовок?
12
26 липня 2021 17:14:56
What was your purpose in asking that question?
13
25 липня 2021 20:21:17
Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ), до якого Росія звернулася з першою у своїй історії міждержавною скаргою – зрозуміло, на Україну – відмовив Росії у термінових проміжних заходах щодо позову.

Коли подробиці російської скарги були оприлюднені, спостерігачі оцінили її як набір пропагандистських штампів, що з’явилися у російському інформаційному просторі після українського Майдану 2013–2014 років. Тут і загибель людей під час Майдану і «у результаті обстрілів суміжної території Росії», придушення свободи слова і переслідування інакомислячих, дискримінація російськомовного населення і російського бізнесу, блокування Північно-Кримського каналу і навіть ... відповідальність за загибель малайзійського літака Boeing 777 у небі над Донбасом у 2014 році.

Було очевидним, що головна мета Росії – використовувати майбутній процес як пропагандистську альтернативу тим процесам, які відбуваються після подачі скарг України проти Росії. Одним із найбільш важливих рішень останнього часу стало визнання судом обґрунтованості української скарги щодо Криму – зокрема, у тому, що стосується незаконного нав’язування російського громадянства жителям Криму, рейдів силовиків до приватних будинків, експропріації майна без компенсації і придушення неросійських ЗМІ і української мови у школах півострова.

Однак у Росії була спроба використовувати ЄСПЛ не тільки для пропаганди, але і для абсолютно конкретних рішень. Проміжними забезпечувальними заходами передбачалося зобов’язати Україну припинити блокування надходження води до Криму і перестати обмежувати права національних і мовних меншин. А ЄСПЛ відмовився це робити «через відсутність реального ризику нанесення непоправного збитку основному праву, що випливає з Європейської конвенції про права людини». І це ще раз продемонструвало, що світ живе у своїй реальності, а Росія – у своїй.

У цій, російської реальності, якраз у день засідання суду Росія видала Білорусі спортсмена Олексія Кудіна, який виступав проти режиму Олександра Лукашенка. Хоча рішення ЄСПЛ недвозначно заборонило Росії це робити. І у цій російської реальності в день, коли ухвалювали рішення ЄСПЛ щодо забезпечувальних заходів, у Росії були оголошені іноземними агентами ще кілька незалежних журналістів.

Ситуація справді виглядає парадоксально. Росія демонстративно не виконує рішень ЄСПЛ – але у той же час скаржиться до ЄСПЛ на Україну. Росія видає політичних в’язнів – але звинувачує Україну в порушеннях прав людини. Росія тисне на незалежні медіа – але звинувачує у цьому Україну. Російські керівники не раз стверджували, що вода з Північно-Кримського каналу півострова абсолютно не потрібна – а тепер хочуть притягти Україну до відповідальності за «блокаду Криму». І таких логічних невідповідностей у діях Кремля предостатньо.

Іноді здається, що це не просто пропаганда. Що російські керівники самі себе переконали, що брехня – це правда і щиро дивуються, коли міжнародні інституції відмовляються брати участь в їхній грі.
14
23 липня 2021 10:41:09
єспл ввічливо пошле нас в профільний суд
Сумнівне твердження.
16
22 липня 2021 21:28:31
Агов, миросрако і решта 73%! Ваш пісюаніст підозрюється в зраді. Як вам таке? Какая разніца?
вони в такі гілки не ходют
Навіть костяшка із своїми традиційними коментами не завітав :)
Він у передбаннику. А то неодмінно насрав би духмяну купку. :acute:
17
22 липня 2021 18:44:56
Викрутив розетки та зняв унітази: ексгенпрокурор Піскун цілий місяць з'їжджав з держдачі
Певно, то він сам поставив, замінивши звичайні на люксусові? :acute:
18
22 липня 2021 18:40:41
Агов, миросрако і решта 73%! Ваш пісюаніст підозрюється в зраді. Як вам таке? Какая разніца?
20
22 липня 2021 18:26:34
колишні нардепи від «Народного фронту» Андрій Тетерук і Ігор Лапін,
Кацапы совсем на паляться .Один рос.офицер, второй политрук .
Що? Зобидили вашу бубочку? Ой вей! :acute:
21
22 липня 2021 18:15:32
Шевченківський районний суд Києва зобовʼязав Державне бюро розслідувань (ДБР) відкрити кримінальне провадження щодо можливої державної зради президента Володимира Зеленського та його оточення через зрив операції із затримання найманців «ПВК Вагнера». Про це повідомили ініціатори цього провадження колишні нардепи від «Народного фронту» Андрій Тетерук і Ігор Лапін, а також член політради партії «Демократична сокира» Юрій Гудименко.

Зазначимо, що ще 24 червня в одному з інтерв'ю Володимир Зеленський розказав, що дзвонив Олександру Лукашенку з приводу «вагнерівців». Хоча в Офісі президента потім пояснили, що розмова відбулася вже після їх затримання на території Білорусі, скаржники розцінили слова Зеленського як зізнання у зриві спецоперації.

Тривало судове засідання лише 15 хвилин, оскільки слідчі ДБР на засідання не зʼявилися. Перший раз засідання було призначено на 19 липня, на нього представники Бюро також не прийшли.

Бюро раніше відмовилося відкривати провадження, тому заявники звернулися до суду зі скаргою на бездіяльність ДБР.

«Суддя зобовʼязав ДБР зареєструвати нашу заяву про скоєння кримінального злочину за ст. 112 (державна зрада) і внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань», – зазначив Тетерук.

Зазначимо, що президент України за Конституцією має право недоторканності на час виконання повноважень.

Як інформував ZAXID.NET, 29 липня 2020 року під Мінськом було затримано 33 найманців приватної військової компанії Вагнера. Україна просила Білорусь видати 28 затриманих у зв'язку з їх причетністю до «ДНР» та «ЛНР», але Лукашенко вирішив відпустити «вагнерівців» у Росію.

Водночас існує версія, що ще під час президентства Петра Порошенка українські спецслужби почали готувати спецоперацію з затримання «вагнерівців». Літак з найманцями, який мав летіти з Білорусі в Туреччину мали посадити у Києві, а їх самих – арештувати. Однак нібито через злив інформації з боку оточення Зеленського «вагнерівців» затримали в Білорусі, після чого вони повернулися в Росію.

Офіційна влада такі повідомлення заперечує. Зокрема, у Головному управлінні розвідки Міноборони взагалі заявили, що поїздка бойовиків ПВК «Вагнера» та історії з їх затриманням є спецоперацією російських спецслужб. Заперечують цю інформацію і в Офісі президента.

Опозиція у Верховній Раді тривалий час вимагала створити тимчасову слідчу комісію для перевірки цієї теорії, але правляча більшість відмовилась це зробити. Натомість у травні 2021 року було створено ТСК з ширшими завданнями, одним з яких начебто буде затримання «вагнерівців».

24 червня вийшло інтерв'ю з Володимиром Зеленським, в якому він сказав, що операція з «вагнерівцями» справді готувалася, але не Україною, і він говорив про них з білоруським диктатором Олександром Лукашенком.
22
22 липня 2021 17:55:30
У міждержавній скарзі Росії проти України до Європейського суду з прав людини немає жодної юридичної перспективи. Про це заявив в коментарі Радіо Свобода радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

«Керівництво Росії вирішило скористатися інструментом ЄСПЛ після того, як на конституційному рівні забезпечило собі ж абсолютну можливість не виконувати будь-яке рішення ЄСПЛ. Тобто ЄСПЛ для самої РФ в юридичному сенсі ніщо, а от у пропагандистському – все. Якщо комусь був потрібен еталон політичного цинізму – ось він у вигляді подібних дій Росії», – сказав Подоляк.

За його словами, у цієї скарги Росії до ЄСПЛ немає жодної юридичної перспективи та практичного сенсу, окрім суто пропагандистського.

«З кожного телеприймача в РФ тепер щоденно істерично лунатиме перелік «звинувачень», «доказів», поданих ЄСПЛ. Парадокс в тому, що РФ вигідна будь-яка істерія, в даному випадку негативне рішення проти РФ дозволить їм розпочати іншу пропагандистську кампанію – вже по дискредитації самого ЄСПЛ. Україна, і це ключове, точно не може відповідати за наслідки військових дій, розпочатих Росією. Це було би проти здорового глузду та міжнародно визнаних юридичних позицій», – зазначив Подоляк.

Він додав, що Росія як визнана Україною держава-окупант, яка контролює захоплені території, відповідальна повністю за ситуацію на цих територіях – від порушення прав людини до пограбунку економічного потенціалу.

«До речі, в обґрунтуванні «скарги» Росії вказується також і те, що Північно-Кримський канал нібито є основним джерелом прісної води для мешканців Криму. Якщо за більш ніж сім років окупації Криму в Генпрокуратурі Росії так і не змогли зрозуміти, які джерела прісної води в Криму основні, то залишається лише констатувати повну деградацію цієї російської інституції. Абсолютно абсурдно також і те, що Росія намагається пропхати через ЄСПЛ типову рейдерську схему: ще до розгляду скарги по суті – отримати вигоду через заходи забезпечення. Ще, напевно, ніхто не намагався використовувати ЄСПЛ саме для такої рейдерської схеми. Впевнені, це вразить європейців, але не дасть жодного шансу Росії», – зауважив Подоляк.
23
21 липня 2021 13:37:12
Костяшку запроторили в передбанник. Може й пустять паритися з усіма, як порозумнішає. :acute:
24
20 липня 2021 17:03:26
Незрозуміло, що там за ситуація була взагалі.

Чому сбу-шники мали бити прикордонників? Або були п’яними, або останні щось вперто заважали їм робити.

Взагалі, в таких сумнівних випадках фабрикують сяку-таку версійку для легковірних обивателів. У цьому випадку, напевно, не вистачає клепки вигадати щось правдоподібне. Або просто взагалі воліють це мовчки зам’яти.
25
19 липня 2021 20:10:56
Отак-о відкриєш одного прекрасного понеділка улюблену гілку, а Людас скопитився... Доброго дня всім.
Hope you don't wish him dead, eh?
26
19 липня 2021 17:15:36
Якщо з якихось причин не бажаєте дивитись це відео (наприклад, антипатії до пана Портнікова), то напишу тезу з нього, заради чого його публікував:

73% зробили так, що Україна для Заходу відійшла на другий план.
28
19 липня 2021 14:46:41
Чи варто вступати в якісь суперечки з особою, яка тільки те й робить, перепрошую, що вивалює тут вміст свого кишечника? :umnik2:
29
19 липня 2021 14:40:26
Или называй имена кто это говорил.
Невже не помітили, що ця кілком прибита особа (та й не тільки вона) вже прибігла сюди, і торочить про це? :acute:
30
19 липня 2021 14:26:47
Особа, яка, пнучись з шкури, намагається довести, що її змусили проголосувати за зе, — клінічна дебілка і/або хуцпата брехуха. Вона вже тут самовикрилась сотні разів. Чи ви справді вірте в те, що така не буде називати біле чорним, намагаючись дискутувати з нею? :acute:
31
18 липня 2021 14:47:31
Як відомо, похапцем або ловлять бліх, або коли зненацька напала срачка. З якого дива так хутко активізувався наш ванька-коцап? Поціхамові непереливки? Згодом підтягнуться й інші всім відомі персонажі? Може, Інанна теж повернеться і з завзяттям боронитиме свого ідола? :tongue:
37
12 липня 2021 20:49:00
Ну що тут вдієш!

Одразу прибігла дебела купа гівна дебільних зелепнів – і одразу перетворила обговорення в огидний срач! Втішає лише одне: все-таки оті сумнозвісні 73% не від загальної кількості виборщиків, а з числа тих, хто прийшов голосувати. А таких все таки 50%.
38
11 липня 2021 20:52:44
Та звісно в такому разі нічого не зроблять! Мені просто здалося, Ви нібито стверджуєте, що воно недоторкане в самому Ізраїлі.
39
11 липня 2021 20:48:35
Та звісно для 73% «какая разніца»!
40
11 липня 2021 20:45:04
А що, не можуть посадити до ізраїльської тюрми?

Повна версія