Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гілка пірімог Зєлєпукінда. Всі пірімоги в одному місці [ua]

Переміг Порошенка на виборах.
   
Переміг Порошенка на виборах.

Це був переворот, захоплення влади

За допомогою наперсточних технологій

Та великої кількості  дурних людей + сепарів +

кремля.
   
Це був переворот, захоплення влади

За допомогою наперсточних технологій

Та великої кількості  дурних людей + сепарів +

кремля.

 :lol:  :weep:  :facepalm1:
   
VVV_VVV - ти ще пишеш пуцціське ракообразне? 
   
Переміг Порошенка на виборах.

Хто?
   
VVV_VVV - ти ще пишеш пуцціське ракообразне? 

Сіськєн V-образний це асмодєй, саус блуд з блохами та вошами мирославами, єлками та вершинами ішаколюбства

Щось веселе, типу похмілля
   
VVV_VVV - ти ще пишеш пуцціське ракообразне? 

В молодости был красивым. И да,приставали... Но я всегда сурово отвечал,что "Я не сплю с незнакомыми мужчинами!" :D


:weep:  :weep:  :weep:
   
Сіськєн V-образний це асмодєй, саус блуд з блохами та вошами мирославами, єлками та вершинами ішаколюбства

Щось веселе, типу похмілля

 :lol:

О, пОляница тупая, обсохла уже?   :D


Мелять на млину. Не розумієш українську, скористуйся гугл транслейтом.
:lol:  :weep:  :facepalm1:



(tu) треба перемогати
А новий курс - сценарій розчленування від Слуги урода - 3 вже подивились (td) нам не треба
:lol:  :weep:

А эта ватная пОляница все пытается умничать.  :facepalm1:

ПалиЦЦа, но танцует и танцует.  :weep:




   
VVV_VVV- ну ты то спишь с музЧИнами,деточка? У мокшан это распространенная практика. Не кокетничай тут, тебя и так наскрозь видать! Касатик,проказничек... Долгие зимние ночи в Гнидовке... :fuck:
   
VVV_VVV- ну ты то спишь с музЧИнами,деточка? У мокшан это распространенная практика. Не кокетничай тут, тебя и так наскрозь видать! Касатик,проказничек... Долгие зимние ночи в Гнидовке... :fuck:

:lol:

Пидарок, тебя выдает глубокое знание предмета.  :weep:

Вот ко мне, в отличие от тебя, старого пассивного педераста, мужчины даже не думали приставать.  :D


В молодости был красивым. И да,приставали... Но я всегда сурово отвечал,что "Я не сплю с незнакомыми мужчинами!" :D


:weep:  :weep:  :weep:
   
VVV_VVV- ну ты то спишь с музЧИнами,деточка?

Отут я з тобою незгодний, бо вільна людина може хочь з козою спати, хочь з вівцями. Це особиста справа.
   
Отут я з тобою незгодний, бо вільна людина може хочь з козою спати, хочь з вівцями. Це особиста справа.

 :lol:

Вот в компанию старому пассивному педерасту Вольке еще и зоофил пОляница подтянулся.  :D
   
Ждемс  :) Пока в активе провозглашение новых эр. В пассиве - пусто.
   
цікаво скільки будуть тривати в порохофілів чоколядні конвульсії? довше чим в юльків чи фантомні болі пройдуть швидше?  :)
   
перша стратегічна поразка Зеленського вже є - Рада зробила юридично неможливими дострокові вибори Ради, які так прагнув новообраний президент
   
Прикольно.. прихильники певної політсили посліпли. ))
   
перша стратегічна поразка Зеленського вже є - Рада зробила юридично неможливими дострокові вибори Ради, які так прагнув новообраний президент
перша стратегічна поразка  Зе була 31 грудня, на плюсах.
   
Гарна тема...
З понеділка буде в топі надооооовго  :(
   
перша стратегічна поразка  Зе була 31 грудня, на плюсах.

+1
мене таааааак відвернуло від нього, що все інше вже спрймалось через призму того кугутства.
   
перша стратегічна поразка Зеленського вже є - Рада зробила юридично неможливими дострокові вибори Ради, які так прагнув новообраний президент

Маячня!
Коаліції немає вже з лютого 2016 року.
Як можна юридично зробити та вийти з того, чого вже давно нема?
   
+1
мене таааааак відвернуло від нього, що все інше вже спрймалось через призму того кугутства.
А постійна брехня жирного Свина перед виборами про те "що він зробить" не відвернула?
А "наобіцяв" він дуже багато. :gigi:
Я ж кажу, "сєкта педріл".
   
А постійна брехня жирного Свина перед виборами про те "що він зробить" не відвернула?
А "наобіцяв" він дуже багато. :gigi:
Я ж кажу, "сєкта педріл".

Гілка про вазєліна, придурок  :facepalm1:
Тобі недостатньо тої кількості сміттєвих гілок, що вже відкрита на ФУПі про пороха ? Іди і там сери.
   
А постійна брехня жирного Свина перед виборами про те "що він зробить" не відвернула?
А "наобіцяв" він дуже багато. :gigi:
Я ж кажу, "сєкта педріл".
Повністю відповідаєш своєму ніку.  :laugh:
   
Маячня!
Коаліції немає вже з лютого 2016 року.
Як можна юридично зробити та вийти з того, чого вже давно нема?

Саме тому, що юридично коаліція не припиняла свою дію тому юридично з неї і можна вийти.
Даремно ви слово юридично застосували, воно проти вас працює.
   
Гарна тема...
З понеділка буде в топі надооооовго  :(

Лайно, а не тема. Вже в назві теми є образа для Зеленського, а це в даному випадку не доречно. Те що він буде якусь хрінь робити - я так думаю ймовірність цього дуже висока, але це не виключає того, що деякі речі він буде робити правильні та корисні для країни. Так навіщо авансом його ображати? Що це взагалі за дитячий садок, як ті навіжені, що з кнуром, мародером та таким іншим бігають.
   
Поки що Зе змусив мене закрити всі вклади в Приваті.Але головне не це.Найгірше-реванш по всій Україні,загострення на фронті,кожен день сумні новини.Катастрофа з судовою системою.І це-нема ще місяця після перемоги Зе на виборах.Будь прокляті ви-мічігани,аналітики і проча нечисть.Гавно вонюче.
   
Маячня!
Коаліції немає вже з лютого 2016 року.
Як можна юридично зробити та вийти з того, чого вже давно нема?

ненадабалаваЦЦа
бумага про створення коалiцii є
бумага про припинення коалiцii є
iньших документiв немає
ну можно в суд пiти з догатками
суд пошле вас нф

   
Ну што,  грач на роялі  задекларував війну парламенту.
Для початку.
   
За 3 дні до інавгурації. Досягнення Зеленського:

- Гусня роздає паспорти на Донбасі. ЄС не вбачає необхідності введення санкцій за це, а новообраний мовчить.
- Довірена особа Трампа скасовує візит до України через ворогів США і корупціонерів в оточенні Зеленського
- Рада міністрів РЄ відкриває шлях рф до повноправного членства ПАРЄ і скасування санкцій. Новообраний мовчить.
- Північний потік - 2 буде збудований. Каже Меркель. Новообраний мовчить
- Суди випускають скотів, які хотіли знищити 400 000 українців
- Суди дозволяють МАУ Коломойського не платити 60 млн. грн. податків.
- Суди безпределять по Привату
- Друзі Зеленського заявляють, що непогано було б виплатити 2 млрд. баксів Коломойському
- Світовий банк попереджає що денаціоналізація Привату - це пздц
- МВФ не планує видавати Україні кредитів в цьому році.

3 дні до інавгурації...

(с) фб

Показати зображення...

Звісно за 3 дні до інаугурації.
Президент Порохатий.
Всі питання до нього.
Вчи матчастину!  :punish:
   
Поки що Зе змусив мене закрити всі вклади в Приваті.Але головне не це.Найгірше-реванш по всій Україні,загострення на фронті,кожен день сумні новини.Катастрофа з судовою системою.І це-нема ще місяця після перемоги Зе на виборах.Будь прокляті ви-мічігани,аналітики і проча нечисть.Гавно вонюче.

Прокляття до тебе повернеться.
Закон бумеранга.
Лови.  :punish:
   
Поки що Зе змусив мене закрити всі вклади в Приваті.Але головне не це.Найгірше-реванш по всій Україні,загострення на фронті,кожен день сумні новини.Катастрофа з судовою системою.І це-нема ще місяця після перемоги Зе на виборах.Будь прокляті ви-мічігани,аналітики і проча нечисть.

Гавно вонюче.

У будь кого і не було сумнівів, що ти гавно вонюче.  :bueee:
   
Арсен Зекиров з Arsen Zekirov.
20 хв. ·

Завтра закончится эпоха Пороха и наступит эпоха зеленых лягушек. Считаю что зеленые лягушки - самое правильное опрелеление для тех кто голосовал за квакающего клоуна.
Они громко квакали, сидя в своём болоте, но теперь пришло время им завалить свою квакалку, и начинать работать.
А еще они в большинстве своем дрочат на москву, город который раньше был болотом. И на котором раньше квакали их генетические предки.
А еще это значит что начинается эпоха гнили и тухлятины, что собой и представляет протухшая от лягушачьего дерьма вода в болоте.
Вобщем хочу поприветствовать лягушек в совершенно новом для них амплуа. Теперь вы во всем будете виноваты и мне лично глубоко поxyй кто и как вам мешает удовлетворять требования по списку который я уже тут набросал:

1. Высокие зарплаты. Неxyй мне тут рассказывать сказки про то что это невозможно. Меня ваши проблемы не касаются. Требовали сменить власть? Сменили? Обещали райскую жизнь? Нех было изыгом плести.

2. Коррупцию чтобы наxyй за месяц уничтожили. Вы же сами квакали что хуйня делов? Взяли в руки свою зеленую тряпку и вперед ибашить взяточничество, а особенно я бы советовал следить за руками портнова. Цей юрист вам в голову раньше просто какал, теперь будет совать в нее свой пенис и болтать там в пустоте.

3. В этом году сколько километров дорог построены? А? В следующем же должно увеличиться раз в 5, не меньше, ну судя по уровню громкости кваканья. А хулеж вы хотели?

4. Тарифы. Ну вы поняли, да? Теперь же зеленский за них отвечает? Ну как раньше Порошенко по вашим словам вас доил? С завтрашнего дня вас будет доить зеленский. И ниипет.

5. Пенсии, теперь же зеленский будет воровать половинку вареника у нищих пенсинеров, которые после уплаты комуналки, рыдают возле кассы? Да, да, точно говорю.

6. Война. Требую победный парад на красной площади. И через месяц. А через два месяца суд над хуйло. А тем кто мечтает соснуть путе, чтобы предоставили отдельную камеру по соседству для интимных свиданий. Шо блди? Думали только лягушки умеют требовать?

7. Армия. Запомнили как питаются наши защитники сегодня? Запомнили как они одеты? Улучшить вдвое. Выполняйте, вонючки.

Продолжение следует.
   
 :laugh:
   
вже стільки пірімог  що не встигаю фіксувати  :laugh:

   
А в от хто кого переміг - зелений мвф, чи мвф зеленого?
Чи всі програли?
Незрозуміло  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія