Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання по креаціонізму

Re: Питання по креаціонізму

Чому креаціоністи не допускають що творець міг зникнути після того як створив людину?
як побачив ЩО створив так і з*бався від відповідальності :)  в інший всесвіт через чорну діру.Бо справу шиють і срок намотують. B-)
   
Re: Питання по креаціонізму

Чому креаціоністи не допускають що творець міг зникнути після того як створив людину?
Батьки після народження дитини не зникають!
Ну принаймні нормальні....
   
Re: Питання по креаціонізму

Батьки після народження дитини не зникають!
Ну принаймні нормальні....

Поперше, чому ви вирішили шо він нормальний, і взагалі шо значить "нормальний" в цьому сенсі? По друге - зникають і нормальні батьки. Наприклад загибають у автокатастрофі, чи ще якимось чином.
   
Re: Питання по креаціонізму

Ну, світлу шкіру ми отримали від неандерів, а не надбали сами. В більшості неафриканців, в кожного з нас, як мінімум по два чоловіки-предки були неандери. Ніби й небагато, але слід лишили помітний ))

Почитай там опуси нашого юного нациста на цю тему  :laugh:
   
Re: Питання по креаціонізму

Поперше, чому ви вирішили шо він нормальний, і взагалі шо значить "нормальний" в цьому сенсі? По друге - зникають і нормальні батьки. Наприклад загибають у автокатастрофі, чи ще якимось чином.
Я просто спробував дати більш-менш логічну відповідь на Ваше запитання.
Чому нормальний? Ну бо я так вважаю! :)
Людство наразі знаходиться в дитячому віці й, відповідно, потребує батьківської опіки.
Знову ж таки імго...
   
Re: Питання по креаціонізму

Почитай там опуси нашого юного нациста на цю тему  :laugh:

а хто в нас юний нацист?
   
Re: Питання по креаціонізму

хоч трохи в темі покопайтесь. Людина не пішла від мавпи, мавпа й людина мають спільного предака.

ойойой  :facepalm:
   
Re: Питання по креаціонізму
IP

ойойой  :facepalm:

маєте заперечення? Посвітіть якщо є трохи часу :)
   
Re: Питання по креаціонізму

Ну, світлу шкіру ми отримали від неандерів, а не надбали сами. В більшості неафриканців, в кожного з нас, як мінімум по два чоловіки-предки були неандери. Ніби й небагато, але слід лишили помітний ))

А де можна прочитати про такі сенсаційні відкриття?
   
Re: Питання по креаціонізму

а хто в нас юний нацист?

Тю, ти фуп не читаєш? Гонсалес хз скільки вже тут
   
Re: Питання по креаціонізму

маєте заперечення? Посвітіть якщо є трохи часу :)

Пояснюю.
Проконсул - це мавпа.
За тим, хто такий "Проконсул", посилаю в гугль.

ps: предок приматів - це така тваринка, що називається тупайя і цю назву вона цілком виправдовує).
Як на мене, значно краще походити від мавпи, ніж від тупайї, я вам точно кажу  B-)

   
Re: Питання по креаціонізму

А де можна прочитати про такі сенсаційні відкриття?

Та де завгодно, англійською.
Для тих, хто не читає, найсмачніше тягне до себе Дробишевський на "антропогенез.ру". І добросовісно робить посилання на оригінали.
Але краще все ж брать з "бреслау", там менше інтерпретацій "з пальця"
   
Re: Питання по креаціонізму

Тю, ти фуп не читаєш? Гонсалес хз скільки вже тут

а, старий добрий Гонза... Люблю його ))
   
Re: Питання по креаціонізму



ps: предок приматів - це така тваринка, що називається тупайя і цю назву вона цілком виправдовує).
Як на мене, значно краще походити від мавпи, ніж від тупайї, я вам точно кажу  B-)

А я думав то предок всих ссавців
   
Re: Питання по креаціонізму

А я думав то предок всих ссавців

нєа, то взагалі якісь дуже примітивні комахоїдні, там фіг розбереш - залишки від всіх них схожі, а днк, само собою, не збереглося
ну, щось типу кутори, але значно кондовіше
   
Re: Питання по креаціонізму

Та де завгодно, англійською.
Для тих, хто не читає, найсмачніше тягне до себе Дробишевський на "антропогенез.ру". І добросовісно робить посилання на оригінали.
Але краще все ж брать з "бреслау", там менше інтерпретацій "з пальця"

те що я читав, робить твердження про вимирання неандертальців і відсутність їх генів у сучасної людини
"де завгодно" надто не конкретне посилання
   
Re: Питання по креаціонізму

Шо це ти читав таке? Погугли - всі вже давно погодились з тим що у азіатів та європейців є якийсь відсоток неандертальських ген. А отже неандертальці та кроманьонці схрещувались
   
Re: Питання по креаціонізму

Зрозуміло, що людину створив бог. Якщо б людина пішла від мавпи, то в неї була б червона дупа та хвіст. А ще б людина  жрала банани. А так людина по господню промислу поїдає трупи вбитих  тварин
   
Re: Питання по креаціонізму

до дупи динозаврив та питекантропив. людину господь створив с глини. а бабу з чоловічого ребра...
   
Re: Питання по креаціонізму

Шо це ти читав таке? Погугли - всі вже давно погодились з тим що у азіатів та європейців є якийсь відсоток неандертальських ген. А отже неандертальці та кроманьонці схрещувались

від цього  кроманьйонці з чорних стали білими?
   
Re: Питання по креаціонізму
IP

Пояснюю.
Проконсул - це мавпа.
За тим, хто такий "Проконсул", посилаю в гугль.

ps: предок приматів - це така тваринка, що називається тупайя і цю назву вона цілком виправдовує).
Як на мене, значно краще походити від мавпи, ніж від тупайї, я вам точно кажу  B-)

ні не мавпа, щодо чи є Проконсул предком людини й мавп не відомо.

до чого тут тупайі? Це взагалі окремий вид.
   
Re: Питання по креаціонізму
IP

Зрозуміло, що людину створив бог. Якщо б людина пішла від мавпи, то в неї була б червона дупа та хвіст. А ще б людина  жрала банани. А так людина по господню промислу поїдає трупи вбитих  тварин

а чого баги не пофіксив? Рефакторинг влом робити було, явно не з нуля код писався?
А жирафи взагалі в шоці, живуть собі із зворотнім гортанним нервом кілометрової довжини  :gigi:
   
Re: Питання по креаціонізму

те що я читав, робить твердження про вимирання неандертальців і відсутність їх генів у сучасної людини
"де завгодно" надто не конкретне посилання

я ж послала... на "бреслау" і "антропогенез". там все є.
"не було" - по мітохондріях, бо неандерталки-дівчатка метисів не родили.
   
Re: Питання по креаціонізму

а чого баги не пофіксив? Рефакторинг влом робити було, явно не з нуля код писався?
А жирафи взагалі в шоці, живуть собі із зворотнім гортанним нервом кілометрової довжини  :gigi:

Ти щось зовсим незрозумило написав. шукай вси видповиди в Библии. Сказано з глини, значить з глини...
   
Re: Питання по креаціонізму

Зрозуміло, що людину створив бог. Якщо б людина пішла від мавпи, то в неї була б червона дупа та хвіст. А ще б людина  жрала банани. А так людина по господню промислу поїдає трупи вбитих  тварин

Лише тому що не мають таких мисливських здібностей як людина, але іноді і до них приходить удача

   
Re: Питання по креаціонізму

А я вот не понимаю как атеисты объясняют образование жизни вообще. Как из не живого могло произойти живое? Откуда клетки могли получить информацию. Каким образом клетки живой материи движутся в пространстве против всех законов физики? Какой силой эти клетки управляются?
   
Re: Питання по креаціонізму

не там бога ищете, креационисты. Многоклеточные организмы, человек, собака, все это это по большому счету гораздо проще, чем одна-единственная живая клетка. Вот там действительно чудеса, как это вообще работает.
З наукової точки зору життя на планету Земля "прилетіло" з космосу за допомогою комети, в хвості якої є безліч одноклітинних організмів - вірусів і бактерій.
Попавши в благодатне середовище, за допомогою світлового синтезу, води, зародилось життя.
   
Re: Питання по креаціонізму

А я вот не понимаю как атеисты объясняют образование жизни вообще. Как из не живого могло произойти живое? Откуда клетки могли получить информацию. Каким образом клетки живой материи движутся в пространстве против всех законов физики? Какой силой эти клетки управляются?

Не можуть пояснити. Так само і креаціоністи не можуть дати внятне пояснення хто і як створив життя.
   
Re: Питання по креаціонізму

И в чем же это точка зрения научная? В том чтобы объяснить вероятность непознанного?
   
Re: Питання по креаціонізму

Креационисты объясняют очень просто образование жизни. Жизнь появилась от источника жизни. Источник Информации. Ибо все содержится Словом силы Его.
   
Re: Питання по креаціонізму

Не можуть пояснити. Так само і креаціоністи не можуть дати внятне пояснення хто і як створив життя.

У креаціоністів все простіше - Бог. А от у анти-креаціоністів - яка відповідь?
   
Re: Питання по креаціонізму

Да, какой ответ у атеистов?
   
Re: Питання по креаціонізму

У креаціоністів все простіше - Бог.

То не відповідь, а визнання відсутності відповіді
   
Re: Питання по креаціонізму

Креационисты объясняют очень просто образование жизни. Жизнь появилась от источника жизни. Источник Информации. Ибо все содержится Словом силы Его.

Це не пояснення, а філософська версія креаціоністів.
Така сама версія є і у атеістів
   
Re: Питання по креаціонізму

То есть подойдет любой ответ без наличия высшего разума? Только бы не он, потому как наука отвергает наличие высшего, чем человеческий разум?
   
Re: Питання по креаціонізму

То не відповідь, а визнання відсутності відповіді

А яку ти ще хочеш відповідь?

Взагалі, ви усвідомлюєте, чому люди знову і знову піднімають цю тему? Та тому що у разі відсутності Бога такі теми важливі, бо незрозуміло звідки, для чого і куди. А якщо припустити існування Бога, то всі ці питання автоматично знімаються.
   
Re: Питання по креаціонізму

Це не пояснення, а філософська версія креаціоністів.
Така сама версія є і у атеістів

ты бы не равнял атеистов с креационистами.
   
Re: Питання по креаціонізму

В таком случае следует признать что атеисты это тоже верующие. Верующие в то что Материя способна создать то, что живет против законов материи.
   
Re: Питання по креаціонізму

А яку ти ще хочеш відповідь?

Взагалі, ви усвідомлюєте, чому люди знову і знову піднімають цю тему? Та тому що у разі відсутності Бога такі теми важливі, бо незрозуміло звідки, для чого і куди. А якщо припустити існування Бога, то всі ці питання автоматично знімаються.

А який смисл їх знімати?
   
Re: Питання по креаціонізму

В таком случае следует признать что атеисты это тоже верующие. Верующие в то что Материя способна создать то, что живет против законов материи.

глупости.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія