Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

господь бог - массовый убийца...

Re: господь бог - массовый убийца...

Почему Вы считаете что Он что ниставит Вашу жизнь в ничто. Как раз Он говорит что любит Вас и хочет даровать Вам вечную жизнь. Для Вас нужно только правильно воспринять эту информацию. Это именно то чем мы и занимаемся на этой земле. Принимаем или не принимаем информацию. Все остальное временно - такие законы установленные Законодателем.
   
Re: господь бог - массовый убийца...

За що ти можеш відповідати, якщо не можеш навіть контролювати малярійного комара який може тебе вкусити чи міцність бетону балконів під якими щодня ходиш?

Я принимаю это во внимание. Беру риск исключительно на себя. Не бьюсь головой, не целую раскрашенные дощечки и не палю свечей...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Почему Вы считаете что Он что ниставит Вашу жизнь в ничто. Как раз Он говорит что любит Вас и хочет даровать Вам вечную жизнь. Для Вас нужно только правильно воспринять эту информацию. Это именно то чем мы и занимаемся на этой земле. Принимаем или не принимаем информацию. Все остальное временно - такие законы установленные Законодателем.

дык отож. господнее послание звучит так. поклонишься мне. я тебе всякие ништяки, а не будешь меня любить, я тебя и твоих детей уничтожу...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Я принимаю это во внимание. Беру риск исключительно на себя. Не бьюсь головой, не целую раскрашенные дощечки и не палю свечей...
Ну то чого нарікаєш на всякі стихійні лиха? Просто прийми їх до уваги. Тебе хтось заствляє?
   
Re: господь бог - массовый убийца...

дык отож. господнее послание звучит так. поклонишься мне. я тебе всякие ништяки, а не будешь меня любить, я тебя и твоих детей уничтожу...
Взагалі-то не так. Там трохи інше, якщо поклонишся іншим, то забудь про всякі ніштяки.
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Ну то чого нарікаєш на всякі стихійні лиха? Просто прийми їх до уваги. Тебе хтось заствляє?

дык я не на стихийные лиха а на деяния господни. взято из первоисточника, из библии...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Содом и Гоморра. Тоже Генезис. Тыщи 2...

Там же жена Лота превратилась в столб только за то, что оглянулась... Лот овдовел, а дети стали сиротами...
і шоб не було скучно їх і рипнув :lol:
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Вы не правильно воспринимаете эту информацию. Это предложение в любви исходит от Него, Вы Его имеете полное право не любить. Но Вы же не верите что он есть, поэтому и не можете слышать этого предложения. Тогда мне не понятны Ваши возмущения по поводу того что происходит в этом мире. Всю ответственность за происходящее здесь на земле Вы взяли на себя, как я понял - ну так и несите ответственность в этом случае. Какие притензии к тому, которого по Вашему мнению нет?

Останнє редагування: 24 листопада 2016 17:26:23 від Nickolsong
   
Re: господь бог - массовый убийца...

вадик, выпей успокоительное, полегчает... ты тут уникальный нацист остался. следующую тему я про нацистов открою... :)
ТА іпавсяби він в свій рот цей божий народ разом із своїм богом.. Хіба я про них згадував би якби не жахлива руїна в колективній свідомості залишена навязаними християнсьми важілями. Почуттям провини, довічним боргом перед христом за те що його суіцидальний вчинок спас ваше життя, і така інша херня яка пригноблює людей з середини.  Лікувати націю від християнства треба через мистецтво і культуру, але натомість в кожному парку Києва вже закледено будівництво нової сука-церкви..
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Взагалі-то не так. Там трохи інше, якщо поклонишся іншим, то забудь про всякі ніштяки.

ревнивый, как моя бывшая... та тоже за каждый поход налево могла сковородкой по башке зарядить... :(
   
Re: господь бог - массовый убийца...

і шоб не було скучно їх і рипнув :lol:

 тут ты гонишь. це дочки его рипнули. напоили пьяным и изнасиловали... уголовщина чистая...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

тут ты гонишь. це дочки его рипнули. напоили пьяным и изнасиловали... уголовщина чистая...
ну да,пісюна йому до патичка привязували :lol:
   
Re: господь бог - массовый убийца...

дык я не на стихийные лиха а на деяния господни. взято из первоисточника, из библии...
Так Біблія каже правду чи бреше? Ти оприділись.
   
Re: господь бог - массовый убийца...

ТА іпавсяби він в свій рот цей божий народ разом із своїм богом.. Хіба я про них згадував би якби не жахлива руїна в колективній свідомості залишена навязаними християнсьми важілями. Почуттям провини, довічним боргом перед христом за те що його суіцидальний вчинок спас ваше життя, і така інша херня яка пригноблює людей з середини.  Лікувати націю від християнства треба через мистецтво і культуру, але натомість в кожному парку Києва вже закледено будівництво нової сука-церкви..

 вадик, изучай матчасть. гордое звание божьего народа от евреев перешло к христианам. а евреи прокляты за  то, что сына божьего не признали. поэтому христианская традиция проклинает евреев. их можно топить. сжигать и убивать...на крайняк насильственно обращать в христианство. все кстати для спасения душ...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

а чого мала б біблія брехати?
біблія то досить серйозний історичний документ,історія жидівського народу
   
Re: господь бог - массовый убийца...
Sky

Взагалі-то не так. Там трохи інше, якщо поклонишся іншим, то забудь про всякі ніштяки.

Якщо він єдиний справжній бог, то чому його так хвилює, хто там кому поклониться?
   
Re: господь бог - массовый убийца...

ну да,пісюна йому до патичка привязували :lol:


 вин здоровий був чоловьяга. у него во сне стояв... а ще воля божья...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

вадик, изучай матчасть. гордое звание божьего народа от евреев перешло к христианам. а евреи прокляты за  то, что сына божьего не признали. поэтому христианская традиция проклинает евреев. их можно топить. сжигать и убивать...на крайняк насильственно обращать в христианство. все кстати для спасения душ...
ну ісус закон не ліквідував,а навпаки
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Якщо він єдиний справжній бог, то чому його так хвилює, хто там кому поклониться?
я господь бог твій,бог ревнивий
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Так Біблія каже правду чи бреше? Ти оприділись.

 Дык я к Библии как к сказке отношусь. А вот те, которые верят, как находят оправдание деяниям господним?
   
Re: господь бог - массовый убийца...

ну ісус закон не ліквідував,а навпаки


 а я не говорил, что он закон ликвидував.
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Якщо він єдиний справжній бог, то чому його так хвилює, хто там кому поклониться?
Бо поклоніння зазвичай передбачає певні діяння чи бездіяння після того.
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Дык я к Библии как к сказке отношусь. А вот те, которые верят, как находят оправдание деяниям господним?
ого,вся синагога затиснула каміння в руках :laugh:
   
Re: господь бог - массовый убийца...
Sky

я господь бог твій,бог ревнивий

Але ж це нонсес, бути ОДНИМ-ЄДИНИМ, і при цьому ревнивим  :laugh:
До кого ж ревнує всемогутній бог, творець всесвіту? До істуканів, створених людьми?
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Цитата: господь бог - массовый убийца
В Біблії є два персонажа -"Бог" який "сотворіл мужчіну і жєнщіну"(И сотворил Бог человека по образу Своему, по образу Божию сотворил его; мужчину и женщину сотворил их.) і "господь бог" що "создал Адама з праху земного".(И создал Господь Бог человека из праха земного).дуже схоже,що "господь бог",котрому нині моляться християни і є сатаною..З приводу І.Христа так в "Євангелії від Єссєїв" він показанний як цілитель,вчений ..
По альтернативній історії події апокаліптичні це кінець 18 ст. початок 19 ст.,сама Біблія - 19 ст.

п.с. до кримської війни (1853) історії взагалі нема,повністю видумана..

Останнє редагування: 24 листопада 2016 17:34:56 від vicsat
   
Re: господь бог - массовый убийца...

ого,вся синагога затиснула каміння в руках :laugh:

нема в них часу на каминня. смолоскипи ибашать на продаж в украину...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Дык я к Библии как к сказке отношусь. А вот те, которые верят, как находят оправдание деяниям господним?
Людина не може возмущатись, що в неї забрали те чого вона не є власником. От якби зараз Крим вернули України, цим би ж покалічили життя і моральні устої 150 міліонам москалів і ще пару міліонам комуністів в світі. Так що не вертати?
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Бо поклоніння зазвичай передбачає певні діяння чи бездіяння після того.

так отож. в книге царей господь убил 42 ребенка за то что те насмехались над лысой головой пророка... Цари 2 23-24
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Не слід сприймати Біблію, особливо Старий Завіт, буквально як продиктовані Богом слова.
Протестанти, нажаль, здебільшого так і вважають, прості православні люди в значній мірі теж.  Теологи і богослови в православній традиції, думаю і в католицькій теж, підходять до цього не так категорично. 
Богонатхненність Біблії розуміється не як 100% диктовка божеством тексту біблійних книг, а як передісторія приходу в світ Христа, пророцтва про Ісуса, тощо.
Старий Заповіт - це здебільшого єврейські релігійно-філософські опуси розуміння божества в різні епохи та часи.  Там не слід буквально розуміти все.  Особливо, коли лідери іудейської спільноти приписують богу якісь слова та тези, щоб надати їм сакрального відтінку, а відтак зробити важливими та обов'язковими для всієї спільноти.  Є різні та дещо відмінні варіанти Старого Заповіту.  В різних традиціях різні книги належать до нього, тощо... 
Одним словом,  не слід сприймати Бога "масовим вбивцею" на основі цих текстів, не слід теж вважати людиною "невдалим" творінням божества.  Якщо Бог творить і дає життя світу, а саме ці якості людина надає Божеству в майже любій релігійній системі, то навіщо Бог намагатиметься тоді нищити людство? Це не логічно.  Також, нелогічно вважати людину невдалим творінням абсолютного Творця.  Бо якщо абсолютний і досконалий Бог спромігся на таке "ущербне" та "невдале" творіння, яке названо вінцем Його діяння, то він теж не може бути абсоюлтним та досконалим божеством...  Десь так.
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Поклонения Он требовал на ранней стадии развития человечества. Он уже давно не требует поклонения - он называет тех, кто принял Его любовь братьями. Вы принимаете Его божественную жизнь. Рождаетесь заново для того чтобы уже никогда не умереть. Никакого поклонения - только чувство благодарности. А дальше жизнь как и раньше - неси ответственность за свои поступки.
   
Re: господь бог - массовый убийца...

ипануться. лично про тебя не спрашиваю, а дети у тебя есть? они тоже ошибка?
Соображаешь, есс.
Сначала ты для сынули все-все, хочу как папа, потом бах! 13 лет!   И папа почти как мефистофыль, потом-иди в жопу, я знаю как надо!     А в 25- да ты был прав  бла -бла ,,,и взаимопонимание. Если раньше не сачковал.     А Б.. где?  А вот тут Он всегда не у дел, занят , ну. Рятует детей в падающих литачках.
  Зонт в етом не шарит, нк ориентируйса на ее тонкие идиалы
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Не слід сприймати Біблію, особливо Старий Завіт, буквально як продиктовані Богом слова.
Протестанти, нажаль, здебільшого так і вважають, прості православні люди в значній мірі теж.  Теологи і богослови в православній традиції, думаю і в католицькій теж, підходять до цього не так категорично. 
Богонатхненність Біблії розуміється не як 100% диктовка божеством тексту біблійних книг, а як передісторія приходу в світ Христа, пророцтва про Ісуса, тощо.
Старий Заповіт - це здебільшого єврейські релігійно-філософські опуси розуміння божества в різні епохи та часи.  Там не слід буквально розуміти все.  Особливо, коли лідери іудейської спільноти приписують богу якісь слова та тези, щоб надати їм сакрального відтінку, а відтак зробити важливими та обов'язковими для всієї спільноти.  Є різні та дещо відмінні варіанти Старого Заповіту.  В різних традиціях різні книги належать до нього, тощо... 
Одним словом,  не слід сприймати Бога "масовим вбивцею" на основі цих текстів, не слід теж вважати людиною "невдалим" творінням божества.  Якщо Бог творить і дає життя світу, а саме ці якості людина надає Божеству в майже любій релігійній системі, то навіщо Бог намагатиметься тоді нищити людство? Це не логічно.  Також, нелогічно вважати людину невдалим творінням абсолютного Творця.  Бо якщо абсолютний і досконалий Бог спромігся на таке "ущербне" та "невдале" творіння, яке названо вінцем Його діяння, то він теж не може бути абсоюлтним та досконалим божеством...  Десь так.

А Армагеддон в новом завете принимать буквально или нет? А убийство царя ирода? Царя черви съели заживо. Садист этот ваш господь...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

так отож. в книге царей господь убил 42 ребенка за то что те насмехались над лысой головой пророка... Цари 2 23-24
Взагалі-то не ребенка. А в оригіналі псів - підлітків які служили в храмі Асгарти, причому їхні служба поляга в гомосексуальних звязках з сильними світу цього.
   
Re: господь бог - массовый убийца...

К сожалению познание добра и зла в раннем возрасте человека привело к тому, что ему пришлось пройти и через потоп и через закон чтобы добраться до любви. Но такой путь человек выбрал сам, будучи свободным изначально.
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Ти якраз їхав додому, коли твоє життя обірвалося. Нещасний випадок на дорозі, нічого особливого, але, проте, зі смертельним наслідком. Ти залишив позаду жінку і двоє дітей. Смерть була безболісною. Лікарі зі швидкої зробили все, що могли, щоб тебе врятувати, але даремно. Твоє тіло було знівечено настільки, що тобі було б краще без нього, повір мені.
І тут ти зустрів мене.
"Що... Що трапилося?" - ти запитав. "Де я?"
"Ти помер", я відповів, визнаючи очевидний факт. Нема потреби жонглювати словами.
"Я бачив фуру... її заносило..."
"Так." - сказав я.
"Я... я помер?"
"Так, але не переймайся цим. Кожен помирає." - відповів я.
Ти розглянувся навколо. Одна пустка навколо. Тільки ти і я. "Що це за місце?" - спитав ти. "Це - життя після смерті?"
"Більш-менш", - відповів я.
"Ти - Бог?", - запитався ти.
"Так" - я підтвердив. "Я - Бог".
"А мої діти... моя жінка" - сказав ти.
"Чому ти про них питаєш?"
"Вони будуть в порядку?"
"Саме це мені і подобається", - я відповів. "Ти щойно помер, а твоя єдина турбота - твоя сім'я. Це добре, добре!"
ТИ ЗАХОПЛЕНО ПОДИВИВСЯ НА МЕНЕ.
В твоїх очах я не був подібний на Бога. Можливо, я виглядав, як просто якийсь собі чоловік чи жінка. Можливо, якась туманна постать, представник влади. Щось радше як вчитель граматики, аніж Вседержитель.
"Не хвилюйся", - сказав я. "Вони будуть в порядку. Твої діти пам'ятатимуть тебе, як бездоганного батька, у  всіх ситуаціях. В них не встиг вирости спротив на тебе. Твоя дружина трохи поплаче осторонь, але в глибині душі відчує полегшення. Чесно кажучи, твоя сім'я розпадалася. Якщо тобі від цього легше, то знай, що їй буде трохи соромно від того, що вона відчула те полегшення".
"Ой...", - сказав ти. "то що буде зі мною тепер? Я потраплю в рай, чи в пекло, чи щось такого?"
"Ні те, ні інше", я відповів. "Тебе чекає перевтілення".
"А!", - ти відповів. "Отже, індуси таки мали рацію!"
"Всі релігії мають рацію, в той чи інший спосіб", - сказав я. "Давай пройдемося."
ТИ ТРИМАВСЯ ПОРУЧ, І МИ ПОЧАЛИ ПРОГУЛЯНКУ ПОРОЖНИНОЮ.
"Куди ми йдемо?"
"Нікуди зокрема", - відповів я, - "просто приємно прогулюватися під час розмови".
"Отже, в чому тоді зміст?", - запитав ти. "Коли я народжуся заново, я ж буду лише чистою заготовкою, вірно? Немовлям. Весь мій життєвий досвід і все, що я робив у цьому житті, не матиме значення".
"Не зовсім!", - сказав я. "У тобі будуть всі ті знання і досвід всіх попередніх життів. Ти просто не можеш пригадати їх зараз".
Я зупинився і взяв тебе за плечі.
"Твоя душа набагато величніша, прекрасніша і всеоб'ємніша, ніж ти можеш собі взагалі уявити. Людський мозок може вмістити лише малесеньку частинку того, ким ти насправді є. Це як окунути кінчик пальця у склянку з водою, щоб побачити, холодна вона чи тепла. Ти занурюєш малесеньку частинку себе у посудину, а коли виймаєш - отримуєш досвід всього того, що було у ній.
Ти був людиною останні 48 років, отже, ще не мав змоги розпружити всю неохопність своєї свідомості і відчути її в цілому. Якщо ми проведемо тут ще трохи часу, ти почнеш потрохи все згадувати. Але робити це  в проміжках між кожним життям не має змісту".
"То скільки ж разів я вже перевтілювався?"
"О, багато. Дуже і дуже багато. І в багатьох різних життях", - відповів я. "Цього разу ти станеш селянською дівчинкою-китаянкою, що житиме в 540 році".
"Почекай... Що?", - ти остовпів. "Ти відішлеш мене у минулий час?"
"Ну, так, технічно це, напевно, так. Час, знаєш, існує лише у твоєму Всесвіті. Там, звідки я прийшов, речі працюють інакше".
"А звідки ти?" - ти спитав.
"А, ну так!", - я почав пояснювати. "Я прийшов звідкись. Звідкись з іншого місця. Там є інші, такі, як я.
Я знаю, тобі кортить дізнатися, на що те місце подібне, але, чесно кажучи, ти не зрозумієш".
"Ой...", - сказав ти, дещо засмучено, - "Але ж - зачекай! Якщо я перевтілюся в іншому місці і в інший час, то, можливо, мені доведеться зустрітися з самим собою в якийсь момент".
"Звичайно. Це трапляється дуже часто. І ці два життя, кожне з яких свідоме лише свого життєвого шляху, навіть не знатимуть, що це сталося".
"То який тоді в цьому всьому зміст?"
"Серйозно?", - я запитався. "Ти запитуєш мене про зміст життя? Трохи стереотипне питання, хіба не так?"
"Це обгрунтоване питання", - почав ти наполягати.
Я ПОДИВИВСЯ ТОБІ В ОЧІ.
"Зміст життя, причина того, що я створив цей Увесь Всесвіт, - щоб ТИ зміг подорослішати".
"Ти маєш на увазі, людство? Ти хочеш, щоб ми подорослішали?"
"Ні, тільки ТИ. Я створив цей Увесь Всесвіт для ТЕБЕ. З кожним новим життям ти підростаєш, і дорослішаєш, і отримуєш більші і потужніші знання".
"Лише я? А як же всі решта?"
"Всіх решта немає", - відповів я. "В Цьому Всесвіті лише ТИ і Я".
Ти уперся в мене спорожнілим поглядом. "Але ж усі люди на Землі..."
"... всі вони - це ти. Різні перевтілення ТЕБЕ".
"Почекай! Я - кожен з них?!"
"Нарешті ти почав розуміти", сказав я, і дружньо поплескав по плечу.
"Я - кожна людська істота, що хоч коли-небудь жила?"
"Або коли-небудь житиме, так!"
"Я - Абраам Лінкольн?
Я - Гітлер?", - сказав ти, шокований.
"І ти ж - мільйони, котрих він вбив".
"Я - Ісус?"
"І ти також кожен, хто за ним слідував".
Ти замовк.
"Кожен раз, коли хтось стає твоєю жертвою", - я продовжував, - "ти стаєш жертвою самого себе. Кожен  вчинок милосердя, який ти чиниш, - ти робиш його сам собі. Кожен щасливий чи сумний момент, що був житті будь-якої людини, - був або буде в ТВОЄМУ житті також".
Ти впав у задуму, надовго.
"Але чому?", - нарешті запитав ти. "Для чого це все потрібно?"
"Тому, що одного дня ТИ станеш, як я. Тому, що це - те, ким ти є. Ти - один з таких, як я. Ти - моє дитя".
"Ого", - сказав ти з недовірою. "Ти маєш на увазі, я - бог?"
"Ні. Наразі ще ні. Ти лише зародок. Ти лише підростаєш. Але лиш як ти проживеш життя кожної людської істоти протягом усього відведеного їй часу, - ти підростеш достатньо для того, щоб народитися".
"Отже, Увесь Всесвіт", - ти відповів, - "це лише..."
"... яйце", - я підсумував. "Але зараз час тобі продовжувати свій шлях в твоєму новому житті".
І тоді я відіслав тебе своєю дорогою.

Енді Вейр.
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Взагалі-то не ребенка. А в оригіналі псів - підлітків які служили в храмі Асгарти, причому їхні служба поляга в гомосексуальних звязках з сильними світу цього.

 это все меняет. подростков и особенно гомосеков можно и нужно убивать...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

К сожалению познание добра и зла в раннем возрасте человека привело к тому, что ему пришлось пройти и через потоп и через закон чтобы добраться до любви. Но такой путь человек выбрал сам, будучи свободным изначально.

не видел в библии. чтобы человек сознательно и свободно выбирал себе смерть от утопления... господь решил утопить. следы заметал...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Ага, новый завет значит классный.
Ну хорошо, тогда поехали:

Навина (6:15–23):
Иисус сказал народу: воскликните, ибо Господь предал вам город! город будет под заклятием, и всё, что в нём, Господу… и всё серебро и золото, и сосуды медные и железные да будут святынею Господу и войдут в сокровищницу Господню… И предали заклятию всё, что в городе, и мужей и жён, и молодых и старых, и волов, и овец, и ослов, [всё истребили] мечом… город и всё, что в нём, сожгли огнём; только серебро и золото и сосуды медные и железные отдали в сокровищницу дома Господня.

А глаза такие добрые добрые...
   
Re: господь бог - массовый убийца...

Человек развратился до такой степени, что ВСЕ его помыслы во ВСЕ время были зло. Это до потопа. У меня встречный вопрос - а кого можно убивать по Вашему? Например убийцу Ваших близких можно убивать? БУдет ли это злом? Как определить что есть зло? Откуда Вы получили информацию, что есть зло?
   
Re: господь бог - массовый убийца...

тут
http://rationalwiki.org/wiki/Examples_of_Satan_personally_killing_people

Такс с Иовом не ясно Сатана или Архангел Самуэль
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія