Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому "переможці" так швидко стали зрадойопами ?

[

Останнє редагування: 22 квітня 2019 12:00:13 від Людас
   
Вже скоро на ФУПі чоботи гумові треба буде одягати бо залили  все сльозами.
І ці люди ще мали наглість  когось називати зрадойопами і лузерами ?
Ридають так неначе не Порошенко програв цілком демократичні вибори в 2019, а Сталін вмер у 1953..
Совки якісь. Тьху.

Я ж казав, що кнуроферма стане зрадойопами після прольоту Порохатого...  :pooh_lol:
   
Спасибо за цитату. B-)
У меня кстати все Ок, а у зрадоебов так не будет никогда и ни при каком президенте. :)
   
Це має суттєве значення, оскільки я не мав можливості побачити Ваше підтвердження!
Але якщо Ви так наполягаєте, то скидайте в приват реквізити

Ви мали можливість побачити тому що вийшли з бану до фіналу виборів. І якщо вас щось не задовольняло мали повну змогу відмовитись до
завершення виборів , а не після.

Реквізити скину.


   
Спасибо за цитату. B-)
У меня кстати все Ок, а у зрадоебов так не будет никогда и ни при каком президенте. :)

 (tu)
   
П.с. форум читати неможливо, я вчора лише в гілку Мікроби зайшла, знудило від дегенератів, сьогодні бачу ще гірше
ага, чому переможці стають зрадойопами вже на другий день після виборів?

Отож...всьому супу, всім порохоботам від мене особисто ДЯКУЮ. Весь ваш бруд та брехня дали можливість клоуне зєле стати президентом. Це ваша особиста "перемога". Кожного з вас. Дякую вам. Народ України вас почув. Ви красунчики.  (tu)
   
Спасибо за цитату. B-)
У меня кстати все Ок, а у зрадоебов так не будет никогда и ни при каком президенте. :)

Серьёзно?)
Думаю у многих все замечательно, просто это национальная традиция ныть и стонать.
   
Re: Чому "переможці" так швидко стали зрадойопами ?

Пане Ламере, тепер будемо ховатись ? Фу як несолідно.

Тим більше ваш бан закінчився до фіналу виборів і ви мали змогу відмовитись.
Повторюю ще раз, повільно :) :
я не мав можливості побачити Ваше підтвердження, оскільки був забанений (якщо Вам цікаво, за що мене забанили - можу скинути в приват)
але якщо Ви наполягаєте, то скидайте реквізити в той же приват.
Джентельмени довіряють один одному

Останнє редагування: 22 квітня 2019 12:04:24 від Ламер
   
Повторюю ще раз, повільно :) :
я не мав можливості побачити Ваше підтвердження, оскільки був забанений (якщо Вам цікаво за що - можу скинути в приват)
але якщо Ви наполягаєте, то скидайте реквізити в той же приват

OK
   
Бютораси на розпутті...
   
Повторюю ще раз, повільно :) :
я не мав можливості побачити Ваше підтвердження, оскільки був забанений (якщо Вам цікаво, за що мене забанили - можу скинути в приват)
але якщо Ви наполягаєте, то скидайте реквізити в той же приват.
Джентельмени довіряють один одному


 :-B
   
Rob Maison

Поки глави провідних держав світу вітають Зєлєнського з обранням, прихильники Порошенка риють криївки, приречено співають гімн, плюються в опонентів, продовжуть називати їх прихильники певної політсили, анафємствують і апокаліпсують, ображені на весь світ і взагалі ведуть себе, як 26 бакінскіх комісара перед розстрілом. Половина вже називає себе зрадофілами, забуваючи, що ця ніша давно зайнята такими паразитами як я. То ж ідіть в сраку. Придумайте собі якусь більш яскраву назву, малохольні. сомневающийся* бач надумали. Назва Пороховольці вас більше не збуджує?
 B-)
Які у рижої друзі, а як дишала про патріотизм... А виявилось пшик.

   
Серьёзно?)
Думаю у многих все замечательно, просто это национальная традиция ныть и стонать.
Ипанутая традиция кстати.
Нытье и стоны обычно притягивают всякое дерьмо прямиком в карму ноющего. B-)
   
Це не має значення і відношення до парі. Я підтвердив ваш пост на початку виборчого дня.  Якось це не по-дженетльменські виглядає.


https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=22584031;topic=1039345.0;num_replies=34;sesc=11c1c818258ac5df611ca693add43950

До уваги товариства. Пан Ламер виконав умови, незважаючи на бан у день виборів.
Парі завершено.

   
Ніякої зради, з нинішнього дня починаємо жити по-багатому і ні в чому собі не відмовляємо :peremoga:
   
Ніякої зради, з нинішнього дня починаємо жити по-багатому і ні в чому собі не відмовляємо :peremoga:

Митець, я вірив що ти зможеш ! Але тільки ти один мужньо переборов зелену навалу. Вилазь з нори. Вже можна !
Твої колеги ридають у три річки. Заспокой їх. Вище голову ! Будемо разом будувати Україну.
   
Митець, та уймі етіх зрадойопов !

Це були останні демократичні вибори Президента

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1040398.0
   
 :gigi:

я давно у же писал, что зрадоебство (не конкретная объективная критика с указанием путей решения, а ежедневное поливание помоями всех и страдание), я хз это такая форма инфантилизма, чтобы тебя пожалели, погладили, нашелся наконец хозяин, более того зрадоеб это энергетический вампир, он ищет где можно пососать чужой энергии, потому они бегают по веткам (обратите внимание) и срут, чтобы на них внимание обратили

зрадоеб озирается и ищет таких же зрадоебов вокруг, они сбиваются в стайки и вместе нападают на тех кто не хочет со зрадоебами делить свою энергию
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія