Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сколько зарабатывают украинские айтишники ....

ДБА, а як родина? Коли останній раз бачились? Що з батьками, як здоров"я?

Як би в Австарлії не було чудово, я вже не уявляю як туди переїхати, залишивши родину.

Я з дуру в 2015 в Камбоджу поїзав пожити. Вдома мама і сестра попали в лікарню. Різні причини, але одночасно. Мені був пофіг пляж, зелень і краби. Я тільки добу летів трьома літаками. А це половина шляху до Австралії.

Зараз в Болгарії з двома малими дітьми сиджу. Ми спецом приїхали сюди народжувати, меншому 4 місяці. Всього 1000 км від батьків. Вони і приїжджають в гості. Але все одно, дні народження, ювілеї, навіть он сватання рідної сестри пропущу. Сказати як мені від цього паршиво, слів не підберу.

Зізнаюсь, еміграція - це найваже рішення, яке мені доводилось прийняти в житті. Чи повернусь на постійно в Україну? Навряд чи. Але дальше європейського континенту, хіба тільки заради розваги буду вибиратися.
   
І зарплати занижені в старттопіку і ще й добре. Сеньйор Джавісти на роботі 6к мали ще 2 роки назад.

Сам маю в 3 рази більше, чим  ЗП на слайді для мої позиції.

   
Re: Сколько зарабатывают украинские айтишники ....
DBA

ДБА, а як родина? Коли останній раз бачились? Що з батьками, як здоров"я?

Як би в Австарлії не було чудово, я вже не уявляю як туди переїхати, залишивши родину.

каждый год прилетают в гости.
разрабатываем варианты их перевезти сюда, им тут очень нравится
многие знакомые уже перевезли и их родители некоторые даже работают.
многим дали бесплатное жилье - кому дома, кому квартиры
   
Re: Сколько зарабатывают украинские айтишники ....
DBA

тогда зачем переезжать в сша и разгребать гемор с визами? проще полгода жить в Украине а полгода в Португалии или Греции зимой. без Украины все равно ты никак не проживешь ибо если заказчики все за бугром, то все твои наймиты-то только тут

наффи, вот когда появится семья, узнаешь что такое "проще"
   
каждый год прилетают в гости.
разрабатываем варианты их перевезти сюда, им тут очень нравится
многие знакомые уже перевезли и их родители некоторые даже работают.
многим дали бесплатное жилье - кому дома, кому квартиры

Радий за вас, чесно, від всього серця бажаю здійснити задумане.
   
каждый год прилетают в гости.
разрабатываем варианты их перевезти сюда, им тут очень нравится
многие знакомые уже перевезли и их родители некоторые даже работают.
многим дали бесплатное жилье - кому дома, кому квартиры
а у мене знайомі в Австралії, так вони за десять років тільки раз прилітали сім'єю в Україну, такшо далеко не у всих так шоколадно, як у тебе.
хоча влаштувалися вони в Австралії непогано, але дозволити собі щорічно відвідувати Україну вони собі не можуть схоже.
   
Стаж, возраст и английский выше среднего. Это основное. Ну ещё образование айти помогает

Можна трохи докладніше, в декількох реченнях?
   
В мене в сестри своє життя. Он заміж на осінь зібралася. Їхати за мною в неї наміру нема. У батька своя справа тільки почала давати прибуток.  Мати теж не захоче покидати рідний дім.
Сумують за нами страшно. Вчора дзвонили, готуються вже на літо до приїзду внуків. дід рибу запустив  в ставок по сусідству, щоб було де порибалити, внучці басейн на 2 тони води припер. Зробив теплицю і насадив фруктів, щоб літом ще на початку внукам було що їсти. Сауну будує! :)

Ну як це все покинути на роки? Чи, тим більше, їх з цього вирвати?

А ще є друге коло родини. Двоюрідні сестри, брати, дядьки з тітками.

Я хотів поїхати так далеко, світ за очі, як тільки можна, настільки все остопизділо на Батьківщині. Але з появою своїх дітей, та і  батьки не вічні, роки капають, зрозумів, що щастя там я не знайду. От зараз в роздумах з дружиною, де нам вкорінятися в Європі. Ще маємо пару років, доки діти малі, щоб визначитися. 
   
Re: Сколько зарабатывают украинские айтишники ....
DBA

Радий за вас, чесно, від всього серця бажаю здійснити задумане.

дякую   :-B
но это сложно конечно... в основном финансово.  Бесплатные очереди очень длинные (по 10-12 лет), платные где-то год - полтора, но надо за одного родителя 45-50К заплатить, а у нас их 4 + жилье + питание + утилитис и одежда с транспортом.  Есть вариант с длинными гостевыми визами, но после каждого продления нужна медкомиссия... а там может быть попандос - рано или поздно просто не пустят.  можно совместить длинные тур визы + бесплатные визы, но можно не успеть (станут невыездными из-за тех же медкомиссий). видимо платный вариант самый надежный но и самый затратный...  но тут такое... у них еще другая родня останется. многие делают так в этом случае - пол года тут, пол там... в общем думаем.... но они за нас рады что уехали ))   

еще я знаю некоторых, кто возвращается обратно на несколько лет, когда родители совсем плохие и работают удаленно... но лучше до такого не доводить.  в общем каждый по разному этот вопрос решает. есть и такие кто с родителями вообще в контрах (еще до выезда) - им этот вопрос неактуален.
   
наффи, вот когда появится семья, узнаешь что такое "проще"
детям лучше расти среди умных сверсников.. в штатах школа с детьми из благополучных семей стоит неоправданно дорого - если доход не требует релокации то лучше им в Украине учиться - кпи вставит любой штатовский вуз за исключением топа - просто потому что в кпи среда студентов талантливей и мейнстримней
   
Я вмію стрибати через калюжі ? Поющіє в тєрновнікє?

Дело чести. Шантарам.
   
Re: Сколько зарабатывают украинские айтишники ....
DBA

детям лучше расти среди умных сверсников.. в штатах школа с детьми из благополучных семей стоит неоправданно дорого - если доход не требует релокации то лучше им в Украине учиться - кпи вставит любой штатовский вуз за исключением топа - просто потому что в кпи среда студентов талантливей и мейнстримней

наффи, а в австралии, тут с этим по-другому.  дети в бесплатной школе для одаренных детей
   
Re: Сколько зарабатывают украинские айтишники ....
DBA

Можна трохи докладніше, в декількох реченнях?

можно

там может показаться что сложно разобраться, но для айтишника на самом деле всё просто.

посмотри вначале наберешь ли 60 баллов
http://www.homeaffairs.gov.au/visas/supporting/Pages/skilled/the-points-table.aspx

если наберешь, подтверждаешь квалификацию в ACS (это отдельная история) и сдаешь английский (Киев, Одесса, и т.д), подаешь заявку и ждешь приглашения

Останнє редагування: 26 лютого 2018 11:16:31 від DBA
   
можно

там может показаться что сложно разобраться, но для айтишника на самом деле всё просто.

посмотри вначале наберешь ли 60 баллов
http://www.homeaffairs.gov.au/visas/supporting/Pages/skilled/the-points-table.aspx

если наберешь, подтверждаешь кваливикацию в ACS (это отдельная история) и сдаешь английский (Киев, Одесса, и т.д), подаешь заявку и ждешь приглашения

Англійська - IELTS?

Дякую.
   
Re: Сколько зарабатывают украинские айтишники ....
DBA

Англійська - IELTS?

Дякую.

раньше да, но сейчас добавили TOEFL, PTE, CAE и OET  - там нажми по ссылке в требованиях языка, будет написано сколько нужно
   
Re: Сколько зарабатывают украинские айтишники ....
DBA

самое легкое - это кому <= 32, 8 лет стажа посли юни - нужен минимальный английский 6-ки по IELTS (за 6 мес можно научиться если знаешь в среднем). Я подготовился до 5.5 за 3-4 мес (раньше нужны были пятерки), до этого говорил плохо, понимать вообще не мог, писал плохо... только читал более-менее. если 32-39 - нужны 7-ки, либо супруге подтверждаться тоже.  на семерки нашему брату уже сложнее подготовиться (год-полтора), если просто учился в обычной школе и нет опыта другого
   
З першої ж сторінки тема про зарплати айтішників перетворилась на тему про еміграцію.
Дуже показово. Дійсно, дуже багато моїх знайомих айтішників виїхало чи планує виїжджати за кордон. Цікаво, що потрібно, щоб переламити цю тенденцію?
   
Re: Сколько зарабатывают украинские айтишники ....

в штатах школа с детьми из благополучных семей стоит неоправданно дорого
Расскажи подробнее :)
   
З першої ж сторінки тема про зарплати айтішників перетворилась на тему про еміграцію.
Дуже показово. Дійсно, дуже багато моїх знайомих айтішників виїхало чи планує виїжджати за кордон. Цікаво, що потрібно, щоб переламити цю тенденцію?

Нічого не треба
Хтось іде хтось ні
   
Re: Сколько зарабатывают украинские айтишники ....

Цікаво, що потрібно, щоб переламити цю тенденцію?
Изжить совок
   
З першої ж сторінки тема про зарплати айтішників перетворилась на тему про еміграцію.
Дуже показово. Дійсно, дуже багато моїх знайомих айтішників виїхало чи планує виїжджати за кордон. Цікаво, що потрібно, щоб переламити цю тенденцію?

реальные методы:

1) закрыть границу
или
2) запретить изучение иностранных языков (кроме ридинга, чтоб читать документацию)

нереальные:

1) поднять уровень страны хотя бы до ТОП 30/40

   
Цікаво, що потрібно, щоб переламити цю тенденцію?

А зачем?
   
самое легкое - это кому <= 32, 8 лет стажа посли юни - нужен минимальный английский 6-ки по IELTS (за 6 мес можно научиться если знаешь в среднем). Я подготовился до 5.5 за 3-4 мес (раньше нужны были пятерки), до этого говорил плохо, понимать вообще не мог, писал плохо... только читал более-менее. если 32-39 - нужны 7-ки, либо супруге подтверждаться тоже.  на семерки нашему брату уже сложнее подготовиться (год-полтора), если просто учился в обычной школе и нет опыта другого

А після 40-ка? Готуватись до еміграції на цвинтар?  :gigi:
   
Re: Сколько зарабатывают украинские айтишники ....

З першої ж сторінки тема про зарплати айтішників перетворилась на тему про еміграцію.
Дуже показово. Дійсно, дуже багато моїх знайомих айтішників виїхало чи планує виїжджати за кордон. Цікаво, що потрібно, щоб переламити цю тенденцію?

Створити умови в Україні. Жодна зарплата не компенсує жахливих доріг у Львові чи п***а сусідів, яких неможливо приборкати незважаючи на пізню годину.
   
Re: Сколько зарабатывают украинские айтишники ....

А після 40-ка? Готуватись до еміграції на цвинтар?  :gigi:

Якщо Джава, то Німеччина...
   
Жодна зарплата не компенсує жахливих доріг у Львові чи п***а сусідів, яких неможливо приборкати незважаючи на пізню годину.
+
На півдні теж, що дороги відсутні, що більшість сусідів, як вовки, дивляться в сторону кацапстану і підвивають. (
   
Re: Сколько зарабатывают украинские айтишники ....

+
На півдні теж, що дороги відсутні, що більшість сусідів, як вовки, дивляться в сторону кацапстану і підвивають. (

У моєму під’їзді завдяки мудрій політиці Гройсмана половина поїхали на заробітки. Квартири поздавали студентам, тепер серед 10 квартир 4 здаються, у кожній живе 3-4 студенти. Це просто п***а, життя не закінчується там ніколи  :weep:  :weep:  :weep:
   
ок, обитатели тюряги рассказывают о свободе :о) Шота аж ватой потянуло, у них тоже любят рассуждать о свободе

громадяни україни ?  :laugh:
   
Re: Сколько зарабатывают украинские айтишники ....
DBA

А після 40-ка? Готуватись до еміграції на цвинтар?  :gigi:

шансы есть... если привлечь супругу, или взять спонсорство штата + оч хороший английский
но реальней получить рабочую визу а потом через 2 года перманент
   
шансы есть... если привлечь супругу, или взять спонсорство штата + оч хороший английский
но реальней получить рабочую визу а потом через 2 года перманент

 :laugh:  ну .. ну.... так вже розбіглись компанії давати оффер і оформляти робочу візу чуваку з далекої україни
   
А після 40-ка? Готуватись до еміграції на цвинтар?  :gigi:
Ага, підстаркуваті там не потрібні, якщо старше 44 років, дають нуль балів, це вже нічим не компенсуєш, до речі в Канаді так само.
Такшо пізно бабушка в партію, еміграція вибір молодих енергійних і здорових.
   
Re: Сколько зарабатывают украинские айтишники ....
DBA

:laugh:  ну .. ну.... так вже розбіглись компанії давати оффер і оформляти робочу візу чуваку з далекої україни

че ты ржошь? я всегда говорю как есть.  всегда.  если нет точной информации, просто молчу.

у нас в конторе из 200 программеров штук 40-50 с Украины. Они у нас очень ценятся. Индусов не берем.

в объявлениях часто пишут что спонируют визу.  берут так не только айтишнеков.  у меня знакомый (Архитектор/дизайнер) так приехал.
   
Re: Сколько зарабатывают украинские айтишники ....
DBA

Ага, підстаркуваті там не потрібні, якщо старше 44 років, дають нуль балів, це вже нічим не компенсуєш, до речі в Канаді так само.
Такшо пізно бабушка в партію, еміграція вибір молодих енергійних і здорових.

дело не в том, что они работу не найдут или не нужны, а по статистике меньше шансов, что успеют накопить на пенсию, дом и так далее... т.е. чтобы не висели потом после 60 на шее гос-ва
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія