Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Варіанти відповіді МІД України на пред’яву хуйла «санкції в обмін на їжу»

Просто нагадати світу як Росія в особі СРСР замовила голодом 7 млн українців і частково також своїх росіян
Як потім вони ще раз це зробили в 1947 році

І як тепер вони намагаються замовити голодом декілька мільйонів жителів Африки та Азії, ведучи проти Україну загарбницьку колоніальну війну

Ці дві речі - про колоніальну війну і про голод - в Африці дуже добре понять і розуміють
   
ти якось розмовляєш офіційними штампами, я тебе читаю, як газету...

наприклад: "ведучи проти Україну"

ну там помилка... ти перекладаєш через гугл? чи ти так сам пишеш?
   
в Африці дуже добре понять і розуміють


google translate?
   
замовити голодом



що це за ху&ня?
   
що це за ху&ня?
Це Т9: «заморити»
   
оцe?

T9 — предиктивная (предугадывающая) система набора текстов для мобильных телефонов, позволяющая набирать текст на клавиатуре, состоящей только из цифр. Название T9 происходит от англ. Text on 9 keys, то есть набор текста на 9 кнопках. T9 разработана компанией Tegic Communications (создатель Клифф Кашлер).
   
Отож, невдобно вийшло - швидко набирав.

Переписую:

Просто нагадати світу як Росія (в особі СРСР) заморила голодом 7 млн українців і частково також своїх росіян.
Як потім вони ще раз це "смогли повторить" в 1947 році

І як тепер вони намагаються заморити голодом декілька мільйонів жителів Африки та Азії, ведучи проти Україну загарбницьку колоніальну війну

Ці дві речі - про колоніальну війну і про голод - в Африці дуже добре помнять та розуміють, тому буде ефективно

 
   
в Африці дуже добре помнять та розуміють

 :gigi:
   
Я думаю МИД и без нас разберется, что отвечать.
   
От побачите, рашка буде показово привозити зерно (українське) в голодуючі країни, а всякі Папи Римські будуть дякувати хуйлу за милосердя і доброту.
   
що це за ху&ня?

Это когда быстро наговариваешь и включена автокоррекция.
   
ти якось розмовляєш офіційними штампами, я тебе читаю, як газету...

наприклад: "ведучи проти Україну"

ну там помилка... ти перекладаєш через гугл? чи ти так сам пишеш?
Простіше пояснення, людина для читання новин користується гугл перекладачем, потім сама починає писати як в технічному перекладі.
   
Так хай голодні жителі Африки з'їдять кацапських дипломатів
   
Было? Германия в серпне отправит в Африку 5 тысяч тарелок.
   
США вже послали хуйла нахуй, ніякої відміни санкцій не буде. Навіть не розглядають це
   
Было? Германия в серпне отправит в Африку 5 тысяч тарелок.
В жовтні. Бундестаг не встигне оформити.
   
Може до Германии, Парижу сделать зелёный коридор пусть рашкины танки, которые к нам заехали, немного их взбодряд, глядишь и голоду в Африке не успеет случится.
   
 (tu)
Може до Германии, Парижу сделать зелёный коридор пусть рашкины танки, которые к нам заехали, немного их взбодряд, глядишь и голоду в Африке не успеет случится.
йа. йа  натюрліх....., дас іст гут... (tu)
   
В жовтні. Бундестаг не встигне оформити.

В листопаді. Вже відправили, перша тарілка їде на равлику.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія