Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Секс-скандал від БПП: голову РДА та його коханку госпіталізували під час заняття сексом

хз...на другому курсі інституту таке чув,  тільки був не трубний, а завод залізобетонних виробів
Та может на кране это веселей происходит? Не пробовал. :D
   
Та вроде на работу приходят работать а не качанчика парить с подчиненной? Чи не?
ну ти і зануда
   
Там Ольги нема. Є Леся.  :blush2:


   
ну ти і зануда

Мушу признати, що на усіх роботах де працював, я "парив качанчіка" SOUTH BLOOD(C) часом. Правда ніколи з підлеглими.
   
По накатанной схеме суд признает это неправдой и гребарь еще будет угро дать судом другим . :D


    Барыги совсем охамели любовниц назначают на самые высокие государственные должности если это был один  такой случай  ... :D
   
Ну то й що? Ну трахав...ПАСАГЛАСИЮ?-ПАСАГЛАСИЮ! :D  Вам,прихильники певної політсили не понять... :D  X(
Говорят что и расписку на согласие   нашли на районного прокурора  :D
   
ну ти і зануда
;) А поговорка - не ипись где работаешь, и не работай где ипешься?
   
По накатанной схеме суд признает это неправдой и гребарь еще будет угро дать судом другим . :D


    Барыги совсем охамели любовниц назначают на самые высокие государственные должности если это был один  такой случай  ... :D

Кацап, тебя слишком много на этом форуме. Марш обратно на бутылку!
   
;) А поговорка - не ипись где работаешь, и не работай где ипешься?

Білоруси кажуть "Ти две работи нє рабі, альба цалуй, альба ябі". ~:{
   
Заздрите?
Голова райради чи хто він там має секс з гарними жінками, ну попав, буває.
Але не смикає пінцетом своє нещастя як заздрісники на форумах
   
Показати зображення...

Ну не знаю...
   
эта парочка является живым воплощением единства и стойкости порохни    (tu)
   
У людей сцепления не бывает.
В отличие от собак. Но у тех физиология
   
У людей скопления не бывает.
В отличие от собак.
Хіба шо, якшо одинокі баби їпуться зі своїми домашніми песиками. :lol:

А взагалі по темі - "33 анал" - це дуже стара вінницька жовтуха, хоча й впливова.
Тому цей факт скоріше усього не мав місце, але прізвище ж вони не опублікували, тому формально до них нема як доїпатися.

Останнє редагування: 23 травня 2019 23:06:44 від птах Сорока
   
Зе юльки - дрiмучі істоти
Мріють, що притомні люди клюнуть на їх дебільні вигадкки
Ггг

Чекаю на оповідання про участь бппшників у шабаші на Лисій горі
   
Бывает с перепугу у тёток, редко, но бывает. Иногда само не проходит, начинаются отеки и парочка вызывает медиков. А всего-то лечения - палец в анус даме. (Может инфа кому пригодится, бгг)
Пардон, але ж вони не собаки, щоб таке відбувалося? ;o
   
;) А поговорка - не ипись где работаешь, и не работай где ипешься?
це для зануд. Їпаться треба скрізь
   
не вірю я у всі ці байки про скліщування у людей
Угу.
Скоріше чиїсь фантазії.
Бо там треба мати щось на зразок "лещат", щоб справді щось так втримати.
У нього там що стояк на 4 години був? Не міг вислизнути.
Віагри пережрав чи що?

Та ну, казки "бабки Аріни".

Останнє редагування: 23 травня 2019 23:22:06 від Michigan
   

Яка нафіг кому різниця? Люди не мають права займатись сексом де і з ким хочуть? І як? Що за хрінь?

З неповнолітніми то зрозуміло - педофілія, і те треба знижувати до 14 років, як я дивлюсь на сучасну молодь...

   
Зе юльки - дрiмучі істоти
Мріють, що притомні люди клюнуть на їх дебільні вигадкки
Юльки там ні до чого. 
Це расово-вінницький "33 анал"  пішов жорстко чморити Петра та його кадрів.

і те треба знижувати до 14 років, як я дивлюсь на сучасну молодь...
+100500, як в половині країн ЄС вже зроблено. Бо сучасні дівки в 14, як колись були у 20. А ті, яким 25 років, то можна легко дати за 30.

Останнє редагування: 23 травня 2019 23:23:25 від птах Сорока
   
так-с... секс скандал у тому, чи буває скліщення у людей як у собак?
   

Яка нафіг кому різниця? Люди не мають права займатись сексом де і з ким хочуть? І як? Що за хрінь?

З неповнолітніми то зрозуміло - педофілія, і те треба знижувати до 14 років, як я дивлюсь на сучасну молодь...

от і я про те.
хай собі кохаються, якщо добровільно і по любові.
   
:facepalm:
Вера, а Ви як дивились в молодості порнуху, то чи не траплялось вам такого ?
   
так-с... секс скандал у тому, чи буває скліщення у людей як у собак?
Там чутки дуже  розповзаються. Вже кажуть що насправді то був чоловік з чоловіком, але кажуть про  співробітницю, щоб не ганьбити ))) :K
   
Политический форум Украины.
   
У людей сцепления не бывает.
В отличие от собак. Но у тех физиология
=============================
Бывает! Не так часто,но бывает. У меня соседей так выносили...пацана и дефку...сцепившихся ... весь дом видел... :D  X(  Им даже лицо накрыли. бабки сбежались,думали трупы несуть у скорую,а тут такое...)  А я слыхал про немалое количество случаев. А суки с кобелями сцепляются тогда,когда у суки уже течка,но нужно еще пара суток,чтобы после начала течки сука была готова. А,если кобель наскочит,то у суки спазм... а о девок при вагинизме такое бывает. Вагинизм-енто когда сунешь с трудом и там все сжимаеть... было у меня таких штуки 4 или 5... уже не помню...годы,Карл! :D  X(  :-)o
   
Я знаю человека у котрого радикуліт скрутил сверху ;)
   
Чесно, не розумію: в чому власне, суть справи, що через це виник скандал?
Всі, хто глузує з цього, незаймані та сексом не займаються?
Голова РДА не чоловік і йому секс не потрібен?
Його коханка на робочому місці щось вкрала?
В чому, власне, їх злочин, що ви всі так возбуділісь?

Може ви всі просто заздрите цим людям?
То заздріть мовчки.
Під час війни в Сталіна іде нарада. Комісар РККА під час доповіді говорить, що приходять сигнали про те що генерал Черняховський не пропускає ні однієї баби.
- Йосип Віссаріонович, що будемо робити?
Сталін задумався, а потім мовив
- Ну як що, заздрити будем.
   
Чесно, не розумію: в чому власне, суть справи, що через це виник скандал?
Всі, хто глузує з цього, незаймані та сексом не займаються?
Голова РДА не чоловік і йому секс не потрібен?
Його коханка на робочому місці щось вкрала?
В чому, власне, їх злочин, що ви всі так возбуділісь?

Може ви всі просто заздрите цим людям?
То заздріть мовчки.

тепер ясно! то було на робочому місці, значить. ну це вже інша справа. якщо жінка ще й підлегла була, то це тоді взагалі примус.
   

Яка нафіг кому різниця? Люди не мають права займатись сексом де і з ким хочуть? І як? Що за хрінь?

З неповнолітніми то зрозуміло - педофілія, і те треба знижувати до 14 років, як я дивлюсь на сучасну молодь...

Вообще-то, согласно первому посту, они это делали на рабочем месте. Вполне возможно, в рабочее время.
   
Та вроде на работу приходят работать а не качанчика парить с подчиненной? Чи не?

А Ви впевнені, що вони "парили качанчика" не в обідню перерву або взагалі після закінчення робочого дня?
   
Вообще-то, согласно первому посту, они это делали на рабочем месте. Вполне возможно, в рабочее время.
ну і шо? а на перекур можна вийти? не буде гвалту про слуг народу, які курять в робочий час?
   
Тут и Волька включился - соседей выносили......
Нет такого у людей.... Механизм описал...
Бля.. как не люблю брехни....Все умные.... А женщины судорожно читают - где найти такого...
Вольтер, ты ж пару лет назад писал что соседи газом отравились и их выносили накрытыми о хфантазии у старика Вольтера
   
Тут и Волька включился - соседей выносили......
Нет такого у людей.... Механизм описал...
Бля.. как не люблю брехни....Все умные.... А женщины судорожно читают - где найти такого...
Вольтер, ты ж пару лет назад писал что соседи газом отравились и их выносили накрытыми о хфантазии у старика Вольтера
ну як це нєт? є. Якщо член великий і ним довбанути боляче, то може виникнути спазм, який працюватиме як еректильне кільце і не дасть відтоку крові з члена . а потім розвивається отічність, набряк. Буває...
   
ну і шо? а на перекур можна вийти? не буде гвалту про слуг народу, які курять в робочий час?

А они в это время не просто курят, а думают.
О народе беспокоятся! :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія